Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Ďakujeme!

V uplynulých dňoch na Konferencii Slovenského šermiarskeho zväzu pani Prezidentka Slovenského šermiarskeho zväzu JUDr.Tatiana Drobná ukončila vykonávanie svojej funkcie. Do najbližších volieb bude funkciu Prezidenta SŠZ vykonávať Attila Érsek.

Týmto by sme chceli vyjadriť veľkú vďaku bývalej Prezidentke SŠZ pani Tatiane Drobnej, ktorá svojou nezištnou prácou aj osobnými finančnými príspevkami v uplynulých dvoch volebných obdobiach podporovala rozvoj šermiarského hnutia na Slovensku. Po viacerých menej úspešných rokoch, za uplynulé obdobie prišlo k oživeniu života v kluboch po celom Slovensku ako aj k dosiahnutiu viacerých prelomových výsledkov či už vo fleurete, alebo v korde. Táňa dokázala rôznymi stimulmi nasmerovať fungovanie zväzu i klubov k profesionálnejšej ceste, ktorá už začala prinášať svoje ovocie v súčasnosti, ale čo je hlavné sľubuje aj úspešnejšie budúce roky.

Dúfajme, že zväz dokáže nadviazať a pokračovať vo vízii a práci, ktorú Táňa spolu z manželom Petrom Drobným (česť jeho pamiatke) vykonali.

Táňa za všetko veľmi pekne ďakujeme tebe aj Peťovi, a želáme ti veľa šťastia!

Poverený Prezident SŠZ Attila Érsek a bývalá Prezidentka SŠZ JUDr. Tatiana Drobná
Svoje poďakovanie JUDr. Tatiane Drobnej vyjadril za Klubu šermu Šamorín Peter Forgách