header
 

Slovenský turnaj - kord mladší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty - Bratislava /SVK/

17.02.2024
18 pretekárov/ok zo 6 klubov /AŠ Bratilava, Willard Košice, BŠK Martinengo Bratislava/

1. Rosenberger Otto (SVK-Willard Košice)
2. Šebík Artur (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hlinka Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
4. Kamenský Andrej (SVK-AŠ Bratislava)
5. Bača Ján (SVK-AŠ Bratislava)
6. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
7. Hanus Dominik(SVK-AŠ Bratislava)
8. Bezák Lilla (SVK-AŠ Bratislava)
9. Záhumenská Bianka (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Hlinková Kristína (SVK-AŠ Bratislava)
11. Šťasný Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
12. Daubner Filip (SVK-AŠ Bratislava)
13. Trúsiková Veronika (SVK-AŠ Bratislava)
14. Tuleja Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Palková Lucia (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Šurina Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Hríbik Viliam (SVK-AŠ Bratislava)
18. Overton Fox Nikol (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord starší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty - Bratislava /SVK/

16.02.2024
12 pretekárov/ok zo 6 klubov /AŠ Bratilava, BŠK Martinengo Bratislava, KŠŠ Zvolen/

1. Hanus Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Vrba Michal (SVK-KŠŠ Zvolen)
3. Šťasný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
4. Lovisek Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
5. Gálová Hana (SVK-KŠŠ Zvolen)
6. Vrlák Matej (SVK-BŠK Martinengo BRatislava)
7. Remiášová Linda (SVK-AŠ Bratislava)
8. Park Dže (SVK-AŠ Bratislava)
9. Krampl Matúš (SVK-AŠ Bratislava)
10. Horal Matej (SVK-AŠ Bratislava)
11. Hodosyová Peter (SVK-AŠ Bratislava)
12. Kuchárik Isabella (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord mini žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty - Bratislava /SVK/

16.02.2024
13 pretekárov/ok zo 6 klubov /AŠ Bratilava, Willard Košice, KŠ Šamorín, Ravensk Košice, BŠK Martinengo Bratislava, KŠŠ Zvolen/

1. Miškovičová Nela (SVK-Willard Košice)
2. Földeáki Martin Philip Benedict (SVK-AŚ Bratislava)
3. Vaculovič Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
4. Farkaš Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
5. Bezák Miriam (SVK-AŠ Bratislava)
6. Jurčová Ema (SVK-Ravens Košice)
7. Lehotský Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Park Dže Jaehym (SVK-AŠ Bratislava)
9. Krno Gašpar (SVK-AŠ Bratislava)
10. Dubravay Jonatán (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Pločica Andrej (SVK-KŠŠ Zvolen)
12. Šóš Miki (SVK-AŠ Bratislava)
13. Devečka Jakub (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

European Cadet Circuit - Krakov /POL/

11.02.2024
35 družstiev z 18 štátov /ARG, AZE, BEL, BUL, CZE, EST, FRA, HUN, ITA, JOR, LTU, NED, NOR, POL, QAT, SVK, SUI, UKR/

1. UKRAINE - /M.Durnevych, M.Gula, M.Stasovskyi, M.Mykytenko/
2. SWITZERLAND - /A.Favre, J.N.Squieri, M.Staeheli, G.Wicht/
3. POLAND - /M.Adamczyk, S.Gusta, F.Krochmalski, B.Kuznik/
4. FRANCE 2 - /X.Cuadrado, M.Delevacque, J.Leger, S.Noel/
5. UKRAINE 2 - /A.Prokofjev, M.Kryvonos, O.Mykytenko, A.Skok/
6. FRANCE - /N.Astrella, N.Duchene, E.Imbert, T.Mitrail/
7. ITALY 3 - /I.Contin, C.Divittini, N.Gallero/
8. NORWAY - /J.Edelman, F.Zeljkovic, M.A.Vik, A.A.Fossum/
Umiestnenie nášho družstva:
28. SLOVAKIA - /A.Grunert, L.Mravec, L.Miko, L.Hluchý/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

European Cadet Circuit - Krakov /POL/

11.02.2024
189 pretekárok z 28 štátov /ARG, AZE, BEL, BUL, CAN, CZE, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ITA, JOR, LTU, NED, NOR, PER, POL, POR, ROU, SUI, SVK, SWE, UKR/

1. Sereda Mariia (UKR)
2. Sych Tamara (UKR)
3. Hasanli Khadija (AZE)
3. Dmytruk Alina (UKR)
5. Misiak Laura (POL)
6. Stepanova Yelizaveta (UKR)
7. Gildernes Ada Sofie (NOR)
8. Kahabkova Eliška (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárok:
35. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
120. Árendás Laura (SVK-AŠ Bratislava)
143. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
164. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
182. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky družstvá

European Cadet Circuit - Krakov /POL/

44.02.2024
26 družstiev z 11 štátov /AZE, CZE, EST, FRA, ITA, JOR, LTU, POL, SVK, SUI, UKR/

1. UKRAINE - /T.Sych, A.Dmitruk, M.Sereda, M.Anharska/
2. UKRAINE 3 - /V.Bilous-Gridzhak, A.Chorna, S.Makhlai-Shemiakina, M.Malchevska/
3. CZECH REPUBLIC 1 - /N.Coufalova, H.Jurkova, E.Kahabkova, A.Valentova/
4. SWITZERLAND - /A.Lionello, V.Meyer, S.Mihalache, D.Rezzonico/
5. POLAND - /A.Goczal, O.Janeczek, L.Misiak, M.Ratyna/
6. FRANCE - /S.Carricaburu, A.Langlais, Ch.Louie, C.Poli/
7. UKRAINE 2 - /Y.Gorbachuk, M.Ivanova, P.Spyrydonova, Y.Stepanova/
8. POLAND 2 - /K.Danek, W.Jedrzejec, K.Nieckowska, M.Szczurowska/
Umiestnenie nášho družstva:
13. SLOVAKIA - /L.Árendás, V.Hubinska, L.Krnová, Z.Tulejová/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

European Cadet Circuit - Krakov /POL/

10.02.2024
228 pretekárov z 34 štátov /ARG, AZE, BEL, BRA, BUL, CYP, CZE, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, ITA, JOR, JPN, LTU, NED, NOR, PER, POL, POR, QAT, ROU, SLO, SUI, SVK, SWE, UKR, USA/

1. Jarvi Kerkko (FIN)
2. Gula Maksym (UKR)
3. Squieri Juliano Nicola (SUI)
3. Gera Ricardo (ITA)
5. Beauchamp Vlad Thomas (ARG)
6. Adamczyk Mikolaj (POL)
7. Delevacque Maxime (FRA)
8. Leger Jules (FRA)
Umiestnenie našich pretekárov:
117. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
123. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
150. Miko Lukas (SVK-AŠ Bratislava)
170. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
186. Keruľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
199. Štofan Ronald (SVK-Dukla BB)
223. Vejčik Šimon (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord kadetky

Mediterranean Championships - La Nuccia /ESP/

02.02.2024
222 pretekárok zo 6 štátov /CYP, ESP, ITA, POR, SVK, TUR/

1. Rodriguez Vicente Alejandra (ESP)
2. Abajo Salcedo Lucia (ESP)
3. Rueda Molinero (ESP)
3. Aina Francesca (ITA)
5. Alvym Madalena (POR)
6. Barroso Joana (POR)
7. Yalcin Elif (TUR)
8. Garcia Blanco Paula (ESP)
Umiestnenie našich pretekárok:
12. Rossenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

Novi Sad Open - Novi Sad /SRB/

28.01.2024
40 družstiev z 16 štátov /AZE, BEL, BUL, CRO, CYP, CZE, GRE, HUN, ITA, MKD, NOR, ROU, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. UKRAINE 2 - /A.Prokofjev, M.Kryvonos, M.Stasovskyi/
2. HUNGARY - /M.B.Antal, B.Kelemen, D.Kiss, B.Taivanen/
3. UKRAINE - /M.Durnevych, M.Gula, A.Skok, M.Mykytenko/
4. TURKEY - /A.G.Karakas, M.A.Koc, G.M.Oran, K.M.Buran/
5. NORWAY - /J.Edelman, F.Zeljkovic, M.A.Vik, A.A.Fossum/
6. AZERBAIAN - /M.Mammadov, A.Samadli, E.Safarbayov, V.Fatulayev/
7. UKRAINE 3 - /O.Mykytenko, V.Havadzyn, V.Remez/
8. BULGARIA 1 - /A.Baloi, O.Enescu, G.Popa, S.Railean/
Umiestnenie nášho družstva:
14. SLOVAKIA - /A.Grunert, L.Mravec, L.Miko, L.Hluchý/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Novi Sad Open - Novi Sad /SRB/

28.01.2024
131 pretekárok z 19 štátov /AZE, BEL, BUL, CRO, CYP, CZE, GBR, GEO, GRE, HUN, ITA, MKD, NOR, ROU, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Sereda Mariia (UKR)
2. Horváth Lotti (HUN)
3. Sych Tamara (UKR)
3. Szilárd Anna (HUN)
5. Pap Szilágyi Lua (HUN)
6. Rónaszéki Izabella (HUN)
7. Anharska Marharyta (UKR)
8. Gorbachuk Yelizaveta (UKR)
Umiestnenie našich pretekárok:
26. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
37. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
59. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky družstvá

Novi Sad Open - Novi Sad /SRB/

27.01.2024
25 družstiev z 11 štátov /AZE, BUL, CRO, GRE, HUN, ITA, ROU, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. HUNGARY - /L.Horváth, J.Rózsás, A.Szilárd, H.Terhes/
2. UKRAINE - /T.Sych, P.Spyrydonova, M.Sereda, M.Anharska/
3. ROMANIA - /A.Muntean, E.Badea, A.Tomsa, N.Constantin/
4. TURKEY - /Z.Can, T.Recepoglu, Y.Toktas, E.Yalcin/
5. UKRAINE 3 - /V.Bilous-Gridzhak, M.Malchevska, Y.Gorbachuk/
6. UKRAINE 2 - /M.P.Bardash, S.Makhlai-Shemiakina, Y.Stepanova/
7. AZERBAIJAN - /S.Guliyeva Aynur, K.Hasanki, N.Mehdieva, K.Bayramova/
8. BULGARIA 1 - /M.Nedeva, M.Petkova, Y.Karova, E.Racheva/
Umiestnenie nášho družstva:
13. SLOVAKIA - /V.Hubinska, L.Krnová, Z.Tulejová/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Novi Sad Open - Novi Sad /SRB/

27.01.2024
184 pretekárov z 25 štátov /ARG, AZE, BEL, BUL, CRO, CYP, CZE, GBR, GEO, GRE, HUN, ITA, MKD, NED, NOR, POL, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Sunder Rajan Sameer (GBR)
2. Gula Maksym (UKR)
3. Petrovszki Áron (HUN)
3. Kelemen Boldizsár (HUN-Honvéd Budapest)
5. Antal Máté Bálint (HUN-Vasas Budapest)
6. Körtvélyessy Bendegúz (HUN)
7. Kiss Donát (HUN)
8. Stasovskyi Mark (UKR)
Umiestnenie našich pretekárov:
45. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
74. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
93. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
99. Miko Lukas (SVK-AŠ Bratislava)
131. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
162. Keruľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

14.01.2024
281 pretekárok z 32 štátov /AUS, AUT, BEL, BUL, CRO, CYP, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, ITA, LBN, LTU, NED, POL, ROU, RSA, SGP, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Maksymenko Anna (UKR)
2. Gajjala Sharika (USA)
3. Zhang Victoria (USA)
3. Eriksson Linnea (SWE)
5. Dmytruk Alina (UKR)
6. Rakhovski Alexandra (USA)
7. Anharska Marharyta (UKR)
8. Zigalo Elizabeth (USA)
Umiestnenie našich pretekárok:
166. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
200. Rossenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
238. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
251. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
263. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
277. Nemcová Dorota (SVK-KŠŠ Zvolen)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniorky

Weiser Bär von Berlin - Berlin /GER/

13.-14.01.2024
144 pretekárok z 21 štátov /AUS, AUT, CRO, CZE, ESP, FIN, GBR, GER, HUN, INA, ITA, KEN, LAT, LTU, LUX, POL, POR, ROU, SUI, SVK, UKR/

1. Wetzker Laura Katalin (GER)
2. Ehler Alexandra (GER)
3. Predescu Alexandra (ROU)
3. Prosina Sofia (LAT)
5. Maccagno Carola (ITA)
6. Moeschlin Noemi (SUI)
7. Garcia Rodriguez Ines (ESP)
8. Conrad Anastasia (SUI)
Umiestnenie našich pretekárov:
144. Šustáková Laura Alice (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Weiser Bär von Berlin - Berlin /GER/

13.-14.01.2024
249 pretekárov z 27 štátov /AUS, BEL, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ITA, LAT, LTU, LUX, MAS, MEX, MLI, NED, NOR, NZL, POR, ROU, SUI, SVK, TUR, UKR/

1. Kuf Jan (CZE)
2. Galassi Matteo (ITA)
3. Vines Sven (SUI)
3. Di Marco Fabrizio (ITA)
5. Kovács Gergely (HUN)
6. Brinkman Marco (GER)
7. Unterhauser Samuel (GER)
8. Ferraioli Francesco (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
53. Johanides Lukas Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
89. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

13.01.2024
59 družstiev z 23 štátov /AUT, BEL, BUL, CRO, CYP, CZE, ESP, FRA, GER, GRE, HUN, ITA, LTU, NED, MKD, POL, ROU, SRB, SVK, SUI, TUR, UKR, USA/

1. USA 1 - /A.Bezrodnov, E.Imrek, R.Jeyoon, N.Wimmer/
2. USA 5 - /N.Kim, J.Macarty, T.Nguyen, A.Zheng/
3. ITALY - /N.Sonnessa, E.Leporati, F.Varone, M.Queiroli/
4. ITALY 2 - /F.Bondi, D.Benetti, F.Delfino, N.Intartaglia/
5. UKRAINE - /M.Durnevych, M.Gula, A.Skok, M.Mykytenko/
6. HUNGARY - /M.B.Antal, Z.Császár, D.Kiss, B.Taivanen/
7. SPAIN 1 - /L.Enriquez, J.F.Falcon Paiser, P.Ruiz Vazquez, R.Rami Rozpide/
8. USA 3 - /M.Bezrodnov, Ch.Gao, K.Lin, C.Su/
Umiestnenie nášho družstva:
33. SLOVAKIA - /A.Grunert, L.Mravec, L.Miko, L.Hluchý/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

12.01.2024
36 družstiev z 16 štátov /AUT, BEL, BUL, CZE, ESP, FRA, GEO, GRE, HUN, ITA, ROU, SVK, SUI, TUR, UKR, USA/

1. UKRAINE - /T.Sych, P.Spyrydonova, A.Dmytruk, A. Maksymenko/
2. HUNGARY - /L.Horváth, J.Rózsás, A.Szilárd, H.Terhes/
3. USA 1 - /Z.Kim, J.Korfonta, Ch.Tolsma, V.Zhang/
4. ITALY 2 - /G.Baldassa, M.Bellini, L.Constantini, M.R.Casale/
5. UKRAINE 2 - /M.Anharska, S.Makhlai-Shemiakina, M.Sereda, Y.Stepanova/
6. ITALY - /M.Testa, V.Lazzari, S.Liberati, M.Chiarolanza/
7. USA 3 - /D.Barg, M.Kozlowski, A.Song/
8. SPAIN 1 - /L.Abajo Salcedo, J.Rueda Molinero, S.Gomez Lopez, M.Juanez Carreno/
Umiestnenie nášho družstva:
21. SLOVAKIA - /L.Arendas, V.Hubinska, L.Krnová, Z.Tulejová/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

12.01.2024
316 pretekárov z 33 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, BUL, CRO, CYP, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, ITA, LTU, LUX, MKD, NED, POL, ROU, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Imrek Elijah (USA)
2. Petersen Ole (GER)
3. Jarvi Kerkko (FIN)
3. Antal Máté Bálint (HUN-Vasas Budapest)
5. Bezrodnov Alexander (USA)
6. Mitrail Theo (FRA)
7. Kelemen Boldizsár (HUN-Honvéd Budapest)
8. Mykytenko Maksym (UKR)
Umiestnenie našich pretekárov:
66. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
77. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
124. Miko Lukas (SVK-AŠ Bratislava)
211. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
235. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
270. Touma Antoine (SVK-AŠ Bratislava)
295. Štofan Ronald (SVK-Dukla BB)
310. Keruľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
313. Vejcik Simon (SVK-Willard Košice)
313. Panko Juraj (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniori

Svetový pohár juniorov - Udine /ITA/

04.01.2024
271 pretekárov z 36 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BUL, CHI, CHN, COD, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISV, ITA, KSA, LBN, LUX, NED, NOR, PAN, POL, ROU, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TPE, TUR, UAE, UKR, USA/

1. Galassi Matteo (ITA)
2. Peng Shengwei (CHN)
3. Imrek Samuel (USA)
3. Dorigo Auxence (FRA)
5. Shi Jinze (CHN)
6. Tobias Erik (EST)
7. Wojciechowski Szymon (POL)
8. Beautyman Cador (GBR)
Umiestnenie našich pretekárov:
46. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
213. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
268. Lichtner Jakub Thorben (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniori družstvá

Athens Cup - Atény /GRE/

17.12.2023
29 družstiev z 29 štátov /AUS, AUT, BEL, BUL, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ITA, KAZ, KSA, NED, NOR, POL, ROU, SUI, SVK, SWE, UKR, USA/

1. ITALY - /M.Galassi, J.Rizzi, N.Del Contrasto, F.Mastromarino/
2. GERMANY - /J.Ruppenthal, M.Straub, O.Petersen, J.Stange/
3. USA - /H.Lawson, K.Iyoki, Ch.Chong, A.Liu/
4. HUNGARY - /G.M.Kerényi, D.Pelle, M.B.Antal, Á.Keresztes/
5. FRANCE - /A.Dorigo, G.Giorgi, B.Archmanbeaud, N.Duchene/
6. ROMANIA - /M.Mezinger, H.Nistor, R.Marghescu, F.Mirica/
7. UKRAINE - /D.Mazur, R.Samoilov, A.Gumeniuk, M.Perchuk/
8. GREAT BRITAIN - /B.Maclennan, L.Taiwo-Wiliams, C.Beautyman, D.Perkins/
Umiestnenie nášho družstva:
27. SLOVAKIA - /D.Ondo, D.Balog, A.Grunert, J.T.Lichtner/

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniori

Athens Cup - Atény /GRE/

16.12.2023
282 pretekárov z 36 štátov /AUS, AUT, BEL, BUL, COD, CZE, CYP, CRO, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ITA, KAZ, KSA, LBN, LUX, NED, NOR, POL, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Yasseen Mohamed (EGY)
2. Galassi Matteo (ITA)
3. Wingerter Nolan (FRA)
3. Somodi Soma (HUN)
5. Imrek Samuel (USA)
6. Tinnikov Georgiy (KAZ)
7. Hsu Jia Huan Kenton (HKG)
8. Lawson Henry (USA)
Umiestnenie našich pretekárov:
23. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
227. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
269. Grunnert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
275. Lichtner Jakub Thorben (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky družstvá

11th Copenhagen Cadet Circuit - Kodaň /DEN/

10.12.2023
39 družstiev z 16 štátov /AUT, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, ITA, NOR, QAT, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. ITALY - /M.Testa, V.Lazzari, S.Liberati, L.Constantini/
2. GERMANY - /D.Yoosefi, C.Aytekin, E.Cevikol, M.Kunisch/
3. UKRAINE - /T.Sych, P.Spyrydonova, A.Dmytruk/
4. SWEDEN 1 - /L.Eriksson, E.Elmfeldt Ohrskog, L.Olsson, M.Brolin/
5. SPAIN 1 - /L.Abajo Salcedo, L.Angulo San Martin, S.Gomez Lopez, M.Juanez Carreno/
6. ITALY 2 - /G.Baldassa, M.Bellini, M.Chiarolanza, M.R.Casale/
7. TURKEY - /N.Erten, Y.Toktas, Z.Can, B.Unal/
8. ITALY 3 - /Ch.Castagnoli, S.Torrisi, D.Tarantini, L.Pichlker/
Umiestnenie nášho družstva:
20. SLOVAKIA - /L.Arendas, V.Hubinska, L.Krnová, Z.Tulejová/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

11th Copenhagen Trophy - Kodaň /DEN/

10.12.2023
48 družstiev z 21 štátov /AUT, BEL, BRA, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, ITA, NED, NOR, MKD, SGP, SLO, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. UKRAINE - /M.Durnevych, M.Gula, A.Skok, A.Prokofiev/
2. ITALY - /D.Benetti, E.Leporati, F.Varone, M.Queiroli/
3. ITLY 2 - /F.Bondi, E.Rizzolo, F.Delfino, N.Sonnessa/
4. SPAIN 1 - /L.Enriquez, J.F.Falcon Paiser, D.Fortun Azcona, R.Rami Rozpide/
5. ITALY 4 - /N.Intartaglia, G.Sinatra, L.Iogna Prat/
6. TURKEY - /D.Erolcevik, G.M.Oran, A.G.Karakas, A.Koc Mert/
7. FRANCE - /X.Cuadrado, N.Duchene, E.Imbert, L.LeTreut/
8. SPAIN 2 - /M.Alvarez Aparicio, O.Espi Fontelles, V.Jimenez Zotes, P.Ruiz Vasquez/
Umiestnenie nášho družstva:
34. SLOVAKIA - /A.Grunert, L.Mravec, P.Keruľ/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

11th Copenhagen Cadet Circuit - Kodaň /DEN/

09.12.2023
199 pretekárok z 25 štátov /AUS, AUT, BEL, BUL, CAN, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, ITA, LTU, NED, NOR, QAT, SGP, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Gomez Lopez Silvia (ESP)
2. Aytekin Cagla (GER)
3. Roman Judith (FRA)
3. Eriksson Linnea (SWE)
5. Testa Mariachiara (ITA)
6. Yoosefi daria (GER)
7. Casale Maria Roberta (ITA)
8. Olsson Liv (SWE)
Umiestnenie našich pretekárok:
53. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
64. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
132. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
181. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

11th Copenhagen Cadet Circuit - Kodaň /DEN/

09.12.2023
240 pretekárov z 29 štátov /AUS, AUT, AZE, BEL, BRA, BUL, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, IRL, ITA, LTU, LUX, MKD, NED, NOR, SGP, SLO, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Jarvi kerko (FIN)
2. Leporati Ettore (ITA)
3. Rami Rozpide Rayan (ESP)
3. Duchene Noam (FRA)
5. Erolcevik Doruk (TUR)
6. Intartaglia Nicolo (ITA)
7. Iogna Prat Luca (ITA)
8. Sonnessa Nicolo (ITA)
Umiestnenie našich pretekárov:
39. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
72. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
221. Keruľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Magyar Kupa - Budapest /HUN/

26.11.2023
127 pretekárov z 10 štátov /ARG, AUT, AZE, BUL, GEO, HUN, IND, NED, KUW, SVK/

1. Keszthelyi Zsombor (HUN-Honvéd Budapest)
2. Koch Máté (HUN-Vasas Budapest)
3. Fenyvesi Csaba (HUN-Vasas Budapest)
3. Gálik Balázs (HUN-MTK Budapest)
5. Osman Touson Maruan (HUN-BVSC Budapest)
6. Buta Levente (HUN-Ferencváros)
7. Siklósi Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
8. Rédli András (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenie našich pretekárov:
23. Duduc Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
77. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
100. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniorky

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

26.11.2023
39 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Cejnarová Barbora (CZE-SC Praha)
2. Kahabková Eliška (CZE-SC Praha)
3. Valentová Amálie (CZE-USK Praha)
3. Coufalová Natálie (CZE-Dukla Olomouc)
5. Šafránková Adéla (CZE-1 FC Belá pod Bezdedem)
6. Táborská Sofie (CZE-Český šermířšský klub Riegel)
7. Vysloužilová Vanda (CZE-SC Praha)
8. Formanová Elizabeth (CZE-TJ Lokomotíva Karlové Vary)
Umiestnenie našich pretekárok:
23. Číková Lea (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

25.11.2023
41 pretekárok z 3 štátov /CZE, ESP, SVK/

1. Cejnarová Barbora (CZE-SC Praha)
2. Táborská Sofie (CZE-Český šermířšský klub Riegel)
3. Jurková Hana (CZE-Dukla Olomouc)
3. Vysloužilová Vanda (CZE-SC Praha)
5. Coufalová Natálie (CZE-Dukla Olomouc)
6. Kahabková Eliška (CZE-SC Praha)
7. Pešulová Alexandra (CZE-TJ Lokomotíva Plzeň)
8. Závitkovská Zuzana (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárok:
17. Árendáš laura (SVK-AŠ Bratislava)
18. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
19. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
31. Sýkorová Linda (SVK-Dukla Banská Bystrica)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Veľká cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

25.11.2023
61 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Raška Tobias (CZE-Lašský SK Frýdek Místek)
2. Gaisler Vojtech (CZE-TJ Lokomotíva Teplice)
3. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Toloch Otakar (CZE-Dukla Olomouc)
5. Kvíčera Vladimír (CZE-SC Praha)
6. Řezanka Ota (CZE-Lokomotíva Karlové Vary)
7. Sládek Matyáš (CZE-TJ Dukla Teplice)
8. Sejkora Adam (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárov:
14. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
26. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
45. Paulíny Jakub (SVK-FC Belá pod Bezdedem)
56. Paňko Juraj (SVK-Willard Košice)
61. Vejčík Simon (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Európsky pohár - kord ženy U23

Memoriál Ferdinada de Martinengo - Bratislava /SVK/

18.11.2023
46 pretekárok z 13 štátov /ARG, AUT, CRO, CZE, EST, HUN, ITA, NED, POL, SLO, SRB, SVK, SWE/

1. Coufalová Anna (CZE)
2. Bieleszová Veronika (CZE)
3. Rosiello Giulia (ITA)
3. Nagy Emma (HUN)
5. Praxmarer Leonore (AUT)
6. Kneževič Katarina (SRB)
7. Kozdeba Werinika (POL)
8. Eriksson Linnea (SWE)
Umiestnenie našich pretekárok:
20. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
29. Číková Lea (SVK-AŠ Bratislava)
38. Šustáková Laura Alice (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
42. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord muži U23

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

18.11.2023
60 pretekárov z 11 štátov /AUT, CRO, CZE, HUN, ITA, NED, SLO, SUI, SVK, SWE, UKR/

1. Berktold Samuel (AUT)
2. Trofimenko Pavlo (UKR)
3. Fuchs Julian (AUT)
3. Čupr Michal (CZE)
5. Biro Alexander (AUT)
6. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Hoida Daniil (UKR)
8. Salzer Matej (CZE)
Umiestnenie našich pretekárov:
15. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
32. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
44. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
53. Lichtner Jakub Thorben (SVK-AŠ Bratislava)
56. Kollár Gabriel (SVK-AŠ Bratislava)
58. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
59. Hrabovský Simon (SVK-BŠK Martiengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori/ky

Memoriál Petra Drobného - Bratislava /SVK/

12.11.2023
22 pretekárov/ok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
2. Balog David (SVK-ÁŠ Bratislava)
3. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hrabovský Šimon (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
6. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
7. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
8. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
9. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
10. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
11. Zychowska Roxana (POL)
12. Štofan Ronald (SVK-Dukla Banská Bysrica)
13. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Číková Lea (SVK-AŠ Bratislava)
15. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
16. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
17. Sýkorová Linda (SVK-Dukla Banská Bystrica)
18. Vejčik Šimon (SVK-Willard Košice)
19. Repko Filip (SVK-KŠ Snina)
20. Nemec Juraj (SVK-KŠŠ Zvolen)
21. Nemcová Dorotka (SVK-KŠŠ Zvolen)
22. Paňko Juraj (SVK-Willard Košice)

Resultatsres


Slovenský pohár - kord starší žiaci/ky

Memoriál Petra Drobného - Bratislava /SVK/

12.11.2023
32 pretekárov/ok zo 7 klubov /BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice, KŠ Zvolen, KŠ Košice 1903, ŠŠK Ravens/

1. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
2. Fiačan Tomáš (SVK-ŠŠK Ravens)
3. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
3. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
5. Vrba Michal (SVK-KŠŠ Zvolen)
6. Mokráň Lukáš (KŠ Snina)
7. Kárpáty Vojtech (SVK-KŠ Košice 1903)
8. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
9. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košice)
10. Kleščinská Lívia (SVK-ŠŠK Ravens)
11. Kočí Jakub (SVK-ŠŠK Ravens)
12. Hlinka Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
13. Vrlák Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
15. Vaský David (SVK- BŠK Martinengo Braislava)
16. Ontko Radovan (SVK-Willard Košice)
17. Lovišek Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
18. Bonenkamp Lucas (SVK-KŠŠ Zvolen)
19. Hanus Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Šťastný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
21. Pobeha Ján (SVK-ŠŠK Ravens)
22. Forrai Tomáš (SVK-Willard Košice)
23. Aguirre Antonio Alessandro (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
24. Matejovičová Eva (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
25. Solovič Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
26. Polomská Adéla (SVK- ŠŠK Ravens)
27. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
28. Iliško Maroš (SVK-KŠ Snina)
29. Kaifer Carla (SVK-KŠK 1903 Košice)
30. Rossenberger Otto (SVK-Willard Košice)
31. Kostovčík Roland (SVK-KŠK 1903 Košice)
32. Kamenský Andrej (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres


Slovenský pohár - kord kadetky

Memoriál Petra Drobného - Bratislava /SVK/

11.11.2023
10 pretekárok zo 6 klubov /Willard Košice, AŠ Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava, KŠŠ Zvolen, KŠ Snina, ŠŠK Ravens/

1. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
2. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
3. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
6. Nemcová Dorotka (SVK-KŠŠ Zvolen)
7. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
8. Štefániková Nataša (SVK-AŠ Bratislava)
9. Reváková Nina (SVK-ŠŠK Ravens)
10. Polomská Adéla (SVK-ŠŠK Ravens)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Memoriál Petra Drobného - Bratislava /SVK/

11.11.2023
24 pretekárov zo 7 klubov /Dukla Banská Bystrica, ŠŠK Ravens, BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice, KŠ Zvolen/

1. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
2. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
3. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
5. Štofan Ronald (SVK-Dukla Banská Bysrica)
6. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
7. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
8. Vrba Michal (SVK-KŠŠ Zvolen)
9. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
10. Kočí Jakub (SVK-ŠŠK Ravens)
11. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
12. Mokráň Lukáš (SVK-KŠ Snina)
13. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
14. Szántó Svetozár (SVK-KŠŠ Zvolen)
15. Repko Filip (SVK-KŠ Snina)
16. Šťasný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
17. Palko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
19. Iliško Maroš (SVK-KŠ Snina)
20. Sány Filip (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
21. Kašiak Eliáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
22. Nemec Juraj (SVK-KŠŠ Zvolen)
23. Vejčik Šimon (SVK-Willard Košice)
24. Paňko Juraj (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Memoriál Petra Drobného - Bratislava /SVK/

11.11.2023
11 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Kleščinská Lívia (SVK-ŠŠK Ravens)
2. Kononets Anna (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Rieszová Lucie (CZE-SCP)
3. Molnárová Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Hlinková Kristína (SVK-AŠ Bratislava)
6. Trusíková Veronika (SVK-AŠ Bratislava)
7. Palková Lucia (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Reiprichová Maria (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Toser Nella (SVK-AŠ Bratislava)
10. Záhumenská Bianka (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Jurčová Emma (SVK-ŠŠK Ravens)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Memoriál Petra Drobného - Bratislava /SVK/

11.11.2023
17 pretekárov z 3 klubov /BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, Willard Košice/

1. Hlinka Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
2. Rossenberger Otto (SVK-Willard Košice)
3. Bača Ján (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hanus Dominik (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Šebík Artur (SVK-AŠ Bratislava)
6. Stolárik Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
7. Závodský Richard (SVK-AŠ Bratislava)
8. Tuleja Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Kopásek Alex (SVK-AŠ Bratislava)
10. Daubner Filip (SVK-AŠ Bratislava)
11. Kamenský Andrej (SVK-AŠ Bratislava)
12. Le Gall Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Šťastný Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
14. Surina Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Szlama Leonardo (SVK-AŠ Bratislava)
16. Foldeaky Martin Filip (SVK-AŠ Brtislava)
17. Szlama Riccardo (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres


Európsky pohár - kord kadetky družstvá

Trofeo Maestro Dario Codarin - Klagenfurt /AUT/

29.10.2023
34 družstiev z 15 štátov /AUT, BUL, CZE, GBR, GER, HUN, ITA, POL, ROU, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, QAT/

1. GERMANY - /D.Yoosefi, C.Aytekin, L.M.Stumpf, M.Kunisch/
2. UKRAINE - /M.Sereda, P.Spyrydonova, A.Maksymenko, A.Dmytruk/
3. POLAND - /M.Ratyna, O.Janeczek, L.Misiak, N.Kubik/
4. GERMANY 2 - /E.Cevikol, M.Lebrenz, L.M.Nusseler, G.Neuber/
5. POLAND 2 - /A.Goczal, K.Nieczkowska, W.Jedrzejec, K.Danek/
6. UKRAINE 2 - /T.Sych, V.Myliavska, M.Ivanova, Y.Stepanova/
7. HUNGARY - /A.Szilárd, E.N.Zlota, L.Horváth, H.Terhes/
8. UKRAINE 4 - /M.P.Bardash, A.Chorna, S.Makhlai-Shemiakina/
Umiestnenie nášho družstva:
24. SLOVAKIA - /L.Arendas, V.Hubinska, L.Krnová, Z.Tulejová/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

Trofeo Maestro Dario Codarin - Klagenfurt /AUT/

29.10.2023
41 družstiev z štátov /AUT, CZE, DEN, GBR, GER, HUN, ITA, NED, POL, ROU, SLO, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, QAT/

1. HUNGARY - /D.L.Kiss, B.Kelemen, B.Taivainen, M.B.Antal/
2. GBR 1 - /F.Bennet, C.Jones, T.Lumineau, S.Sunder-Rajan/
3. TURKEY - /K.M.Buran, D.Erolcevik, G.M.Oran, M.A.Ko/
4. HUNGARY 3 - /M.Fehér, B.Gálik, B.Kortvélyesi, T.Bagyula/
5. UKRAINE - /M.Durnevych, M.Gula, M.Mykytenko, A.Prokofiev/
6. GERMANY - /M.J.Heinecke,O.Petersen, A.Hertweck, L.Deng/
7. SWITZERLAND - /A.Favre, J.N.Squieri, M.Staeheli, G.Wicht/
8. POLAND - /B.Kuznik, F.Krochmalski, B.Kurowski, M.Adamczyk/
Umiestnenie nášho družstva:
25. SLOVAKIA - /A.Grunert, L.Hluchý, L.Miko, L.Mravec/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Trofeo Maestro Dario Codarin - Klagenfurt /AUT/

28.10.2023
250 pretekárok z 22 štátov /AUT, BUL, CRO, CZE, EST, FIN, GBR, GER, HUN, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SGP, SLO, SRB, SVK, SUI, SWE, TUR, UKR, QAT/

1. Maksymenko Anna (UKR)
2. Ratyna Magda (POL)
3. Aytekin Cagla (GER)
3. Horváth Lotti (HUN)
5. Jurková Hna (CZE-Dukla Olomouc)
6. Rózsás Júlia (HUN)
7. Ivanova Milana (UKR)
8. Sych Tamara (UKR)
Umiestnenie našich pretekárok:
62. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
93. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
174. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
212. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Trofeo Maestro Dario Codarin - Klagenfurt /AUT/

28.10.2023
234 pretekárov z 26 štátov /AUT, BEL, BRA, BUL, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ITA, LUX, NED, POL, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, QAT/

1. Sunder-Rajan Sammer (GBR)
2. Petersen Ole (GER)
3. Mykytenko Maxim (UKR)
3. Erolcevik Doruk (TUR)
5. Lumineau Tristan (GBR)
6. Gusta Seweryn (POL)
7. Adamczyk Mikolaj (POL)
8. Favre Aurelien (SUI)
Umiestnenie našich pretekárov:
120. Gunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
136. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
139. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
187. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
200. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
221. Keruľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Cadet Circuit Budapest - Budapest /HUN/

15.10.2023
250 pretekárok z 22 štátov /AUT, AZE, BUL, CRO, CYP, CZE, DEN, EGY, EST, GBR, GRE, HUN, ITA, KSA, POL, ROU, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Gajjala Sharika (USA)
2. Badea Erica (ROU)
3. Bezuglaya Varvara (CYP)
3. Terhes Hanna (HUN)
5. Lee Regina (USA)
6. Dmytruk Alina (UKR)
7. Erten Nilahsen (TUR)
8. Reid Anousheh (USA)
Umiestnenie našich pretekárok:
92. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
159. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
162. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
182. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
193. Nemcová Dorota (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

Európsky pohár družstiev - Budapest /HUN/

15.10.2023
11 družstiev z 6 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, BŠK Martinengo Bratislava, KŠK 1903 Košice, KŠ Nová Dubnica/

1. USA 1 - /A.Bezrodnov, E.Imrek, R.Jeyoon, R.Kokenge/
2. HUNGARY - /M.T.Balint, B.Kelemen, D.Kiss, B.Taivanen/
3. USA 4 - /D.Dodin, K.Karnas, B.Kim, J.Wu/
4. HUNGARY 2 - /T.Bagyula, Z.Császár, M.Fehér, A.Petrovszki/
5. UKRAINE - /M.Durnevych, M.Gula, M.Mykytenko, A.Prokofiev/
6. SWITZERLAND - /A.Favre, J.N.Squieri, M.Staeheli, G.Wicht/
7. CZECH REPUBLIC - /J.Coufal, A.Sejkora, A.Waller, J.Waller/
8. UKRAINE 4 - /Y.Hornostayev, M.Kryvonos, M.-Y.Tsyhyl, O.Tymkiv/
Umiestnenie nášho družstva:
41. SLOVAKIA - /A.Grunert, L.Hluchý, L.Miko, L.Mravec/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Cadet Circuit Budapest - Budapest /HUN/

14.10.2023
284 pretekárov z 28 štátov /AUT, AZE, BRA, BUL, CRO, CYP, CZE, DEN, EST, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ITA, KSA, MKD, NED, POL, QAT, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Erolcevik Doruk (TUR)
2. Kiss Donath (HUN)
3. Lumineau Tristan (GBR)
3. Taivainen Bence (HUN)
5. Imrek Elijah (USA)
6. Mykytenko Maxim (UKR)
7. Jeyoon Ryan (USA)
8. Kokenge Reid (USA)
Umiestnenie našich pretekárov:
60. Gunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
146. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
196. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
199. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
217. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
218. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
238. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
282. Schlatter Louis (SVK-KŠŠ Zvolen)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord staršie žiačky(ročník 2009 a ml.)

Olimpici GP 1 - Hajdúhadház /HUN/

08.10.2023
67 pretekárok z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Sárvári Rita (HUN-DSI Debrecen)
2. Papp Szilágyi Luca (HUN-MTK Budapest)
3. Ilyés Jázmin (ROU)
3. Juhász Hanna Réka (HUN-Szolnoki Sportiskola)
5. Kurtinecz Johanna (ROU)
6. Pálinkás Réka Angéla (HUN-Vasas Budapest)
7. Balko Denisa (ROU)
8. Szentes Dalma (HUN-Vasas Budapest)
Umiestnenie našej pretekárky:
57. Sidorova Bianka (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord starí žiaci(ročník 2009 a ml.)

Olimpici GP 1 - Hajdúhadház /HUN/

08.10.2023
78 pretekárov z 5 štátov /GBR, HUN, ROU, SRB, SVK/

1. Petrovszki Áron (HUN-Honvéd Budapest)
2. Borka Hunor Dániel (HUN-Kondorosi Vívó SE)
3. Borbély Máté (HUN-Balatoni Vévó klub)
3. Voros Róbert (HUN-Honvéd Budapest)
5. Nagy Levente (HUN-Szent László)
6. Wentzel Edmond (HUN-Honvéd Budapest)
7. Csarnai Roland (HUN-AVA)
8. Mirkó Zalán (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenie našich pretekárov:
28. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
34. Mokráň Lukáš (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord starí žiaci(ročník 2010 a ml.)

Olimpici GP 1 - Hajdúhadház /HUN/

07.10.2023
87 pretekárov z 5 štátov /GBR, HUN, ROU, SRB, SVK/

1. Borka Hunor (HUN-Kondorosi Vívó SE)
2. Fekete Fenyvesi Olivér (HUN-SZVSZSE)
3. Bacsó Dániel (HUN-MTK Budapest)
3. Botzheim Ádám (HUN-Pilisi Sport Egyesulet)
5. Erdei András (ROU)
6. Wentzel Edmond (HUN-Honvéd Budapest)
7. Molnár Dávid Péter (ROU)
8. Molnár Dániel (HUN-FERR Tata)
Umiestnenie našich pretekárov:
72. Hanus Dominik (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
81. Hanus Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mini žiaci

Olimpici GP 1 - Hajdúhadház /HUN/

07.10.2023
49 pretekárov zo 4 štátov /GBR, HUN, ROU, SVK/

1. Pernyész Fulop (HUN-MTK Budapest)
2. Béres András (HUN-MÁV Elore SC)
3. Haller Márk (ROU)
3. Tóth Gergo (HUN-FERR Tata)
5. Zentai Ádám (HUN-Évisz DSE)
6. Projcs Márton (HUN-Honvéd Budapest)
7. Huber Kende Kilián (HUN-OVSE Jovo Záloga)
8. Karner Vince (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenie nášho pretekára:
48. Vaculovič Oliver (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori/ky

Balogov memoriál - Bratislava /SVK/

01.10.2023
22 pretekárov/ok zo 2 štátov /AUT, SVK/

1. Kovacki Miloš (AUT)
2. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
5. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
6. Kneževič Katarina (AUT)
7. Šteis Matúš (SVK-AŠ Bratislava)
8. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
9. Gejmovský Alexander (SVK-Dunaj)
10. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
11. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
13. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
14. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Brtislava)
15. Berka Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Kollár Gabriel (SVK- AŠ Bratislava)
17. Hrabovský Šimon (SVK.BŠK Martinengo Bratislava)
18. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
19. Krnová Lujza (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Schlatter Louis J. (SVK-KŠŠ Zvolen)
21. Šteiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
22. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
23. Kvasnička Luboš (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Letná svetová univerziáda - kord seniori

Letná svetová Univerziáda - Chengdu /CHN/

03.08.2023
103 pretekárov z 34 štátov /ANG, AUS, AUT, AZE, CAM, CHN, CZE, EST, FRA, FIN, HKG, HUN, IND, ITA, JPN, KAZ, KOR, KSA, LBA, MGL, NED, NEP, NOR, POL, RSA, SGP, SLO, SUI, SVK, UAE, UKR, USA, UZB /

1. Kendrick Jean Joseph (FRA)
2. Sych Jan (UKR)
3. Midelton Luidgi (FRA)
3. Xiu Yuhan (CHN)
5. Mencarelli Simone (ITA)
6. Paavolainen Johannes Jaakko Miikael (FIN)
7. Johanides Lukas Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Rubeš Martin (CZE-Karlové Vary)
Umiestnenia našich pretekárov:
68. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - kord seniori

Majstrovstvá sveta - Milano /ITA/

23.-26.07.2023
96 pretekárov z 34 štátov /AIN, ARG, AZE, AUT, AUS, BEL, BEN, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, CIV, CYP, COD, COL, CRC, CRO, CZE, DEN, EGY, ESA, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, GUY, HKG, HUN, IND, IRQ, ISR, ITA, JAM, JOR, JPN, KAZ, KGZ, KOR, KSA, KUW, LAT, LBA, LBN, LTU, LUX, MAC, MAR, MAS, MDA, MEX, MGL, MKD, MKL, MLI, MLT, MRI, NED, NZL, OMA, QAT, PAN, PER, PHI, POL, POR, ROU, RSA, SEN, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TJK, TKM, TOG, TPE, TUR, UAE, UKR, URU, USA, UZB, VEN, VIE, /

1. Koch Máté (HUN)
2. DiVeroli Davide (ITA)
3. Cannone Romain (FRA)
3. Kurbanov Ruslan (KAZ)
5. Siklósi Gergely (HUN)
6. Cuomo Valerio (ITA)
7. Vuorinen Niko (FIN)
8. Limado Francicso (VEN)
Umiestnenia našich pretekárov:
91. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
105. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európske hry - kord seniori

Európske hry - Krakov /POL/

27.06.2023
96 pretekárov z 34 štátov /ALB, ARM, AUT, AZE, BEL, BUL, CRO, CYP, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ITA, LAT, LTU, LUX, MKD, NED, POL, POR, ROU, SLO, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Tulen Tristan (NED)
2. Frazao Miguel (POR)
3. Stankevych Volodimir (UKR)
3. Bargues Manuel (ESP)
5. Bayard Alexis (SUI)
6. Frazao Filipe (POR)
7. Ibanez Alvaro (ESP)
8. Rod Max (POR)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
68. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord seniori

Majstrovstvá Európy - Plovdiv /BUL/

16.06.2023
88 pretekárov z 29 štátov /AIN, AUT, AZE, BEL, BUL, CYP, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, HUN, ISR, ITA, LUX, MLT, NED, POL, POR, ROU, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR/

1. DiVeroli Davide (ITA)
2. Vismara Federico (ITA)
3. Antkiewicz Mateusz (POL)
3. Brinkmann Marco (GER)
5. Andrásfi Tibor (HUN)
6. Svensson Jonathan (SWE)
7. Galabov Yordan (BUL)
8. Van Nunen David (NED)
Umiestnenia našich pretekárov:
56. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
65. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord juniorky družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

04.06.2023
2 družstvá z 2 klubov /KŠ Snina, AŠ Bratislava/

1. AŠ Bratislava - /L.Árendáš, V.HubinskÁ, K.Závodská/
2. Snina-AŠ - /L.Davidová, L.Krnová, M.Riedl/

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord juniori družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

04.06.2023
5 družstiev zo 4 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, BŠK Martinengo Bratislava/

1. AŠ Bratislava A - /D.Balog, A.Grunert, L.Hluchý, J.Lichtner/
2. KŠ Snina - /G.Ganaj, M.Hrustič, T.Petro, L.Sentivan/
3. BŠK Bratislava - /J.Krasnovský, J.Šváby, Š.Hrabovský, M.Šindelář/
4. AŠ-Willard - /D. Ondo, B.Špaček, F.Šťasný/
5. AŠ Bratislava B - /F.Hluchý, L.Miko, L.Mravec/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

05.06.2022
9 pretekárok zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava, Dukla Banská Bystrica, KŠ Snina/

1. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
2. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Sýkorová Linda (SVK-Dukla Banská Bystrica)
3. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
6. Krnáčová Barbora (SVK-Dukla Banská Bystrica)
7. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)
8. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
9. Davidová Lívia (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

04.06.2023
18 pretekárov zo 4 klubov /BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice/

1. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
2. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
3. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
5. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
6. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
7. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
8. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
9. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
10. Špaček Bernard (SVK-AŠ Bratislava)
11. Hrabovský Simon (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
13. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
14. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
17. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Šťasný Filip (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres


Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniorky družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

03.06.2023
4 družstvá z 3 klubov /Dukla Banská Bystrica, AŠ Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava/

1. AŠ Bratislava B - /L.Árendáš, E.Kirchner, E.Roštár, L.Sasváriová/
2. BŠK Bratislava - /S.Othmanová, L.Schnorrerová, Z.Tulejová/
3. Dukla BB - /B.Krnáčová, L.Kršňáková, A.Lichancová, L.Sýkorová/
3. AŠ Bratislava A - /K.Závodská, L.Somogyiová, K.Turanová/

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniori družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

03.06.2023
11 družstiev z 6 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, BŠK Martinengo Bratislava, KŠK 1903 Košice, KŠ Nová Dubnica/

1. BŠK Bratislava A - /J.Cipár, A.Duduc, L.J. Johanides, M.Knepp/
2. WILLARD - /D.Ondo, M.Spišák, M.T.Zentko/
3. AŠ Bratislava A - /D.Balog, J.Lichtner, M.Šteis, S.Stolár/
4. AŠ Bratislava B - /A.Grunert, F.Hluchý, L.Hluchý, L.Mravec/
5. KŠ Snina A - /M.Bocko, M.Kazík, T.Petro, M.Sidor/
6. BŠK Bratislava B - /Š.Hrabovský, J.Krasnovský, M.Šindelář/
7. WILLARD-KŠK - /A.Drenčák, R.Šteiniger, B.Stojka/
8. AŠ Bratislava C - /G.Kollár, M.Purgiňa, P.Stolárik/
9. AŠ-STU - /A.Králik, Ľ.Kvasnička, B.Špaček/
10. KŠ ND - /M.Porazík, D.Seko, S.Tomášek/
11. KŠ Snina B - /G.Ganaj, M.Hrustič, S.Vataha/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

03.06.2023
15 pretekárok zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava, Dukla Banská Bystrica/

1. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
2. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Schnorrerová Lucia (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Kršňáková Lucia (SVK-Dukla Banská Bystrica)
6. Roštár Eva (SVK-AŠ Bratislava)
7. Somogyiová Lucia (SVK-AŠ Bratislava)
8. Kirchner Emma (SVK-AŠ Bratislava)
9. Turanová kristínaa (SVK-AŠ Bratislava)
10. Lichancová Alica (SVK-Dukla Banská Bystrica)
11. Othmanová Soňa (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)
13. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
14. Krnáčová Barbora (SVK-Dukla Banská Bystrica)
15. Sýkorová Linda (SVK-Dukla Banská Bystrica)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

03.06.2023
39 pretekárov zo 8 klubov /BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice, KŠK 1903 Košice, BA_MPC SK, KŠ Nová Dubnica, KŠ Šamorín/

1. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
3. Szalay Ján (SVK-BA_MPC SK)
5. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
7. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
8. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
9. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
10. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
11. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Kazík Martin (SVK-KŠ Snina)
14. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
15. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Brtislava)
16. Seko Dárius (SVK-KŠ Nová Dubnica)
17. Drenčák Adam (SVK-KŠK 1903 Košice)
18. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
19. Šteis Matúš (SVK-AŠ Bratislava)
20. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
21. Šteiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
22. Sidor Marek (SVK-KŠ Snina)
23. Purgiňa Marián (SVK-AŠ Bratislava)
24. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
25. Kollár Gabriel (SVK- AŠ Bratislava)
26. Ginzery Tomáš (SVK-KŠ Šamorín)
27. Šindelár Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
28. Tomášek Svätozár (SVK-KŠ Nová Dubnica)
28. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
30. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
31. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
32. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
33. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
34. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
35. Vataha Samuel (SVK-KŠ Snina)
36. Špaček Bernard (SVK-AŠ Bratislava)
37. Hrabovský Šimon (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
38. Porazík Matej (SVK-KŠ Nová Dubnica)
39. Kvasnička Luboš (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres


Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord mladšie žiačky družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

03.06.2022
6 družstiev z 5 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, BŠK Bratislava/

1. Willard Košice - /S.Blašková, A.Čižmáriková, L.Kleščinská, A.Polomská/
2. AŠ Bratislava A - /P.Hodosyová, K.Ondrušová, L.Remiášová/
3. BŠK Bratislava A - /E.Matejovičová, T.Molnárová, L.Palková/
4. AŠ Bratislava B - /K.Hlinková, N.Toserová, V.Trúsiková/
5. BŠK Bratislava B - /T.Rázusová, M.Reipricová, B.Záhumenská/

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord mladší žiaci družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

03.06.2022
6 družstiev z 5 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, BŠK Bratislava/

1. Willard Košice - /A.Oprenčák, J.Pobeha, O.Rossenberger/
2. AŠ Bratislava A - /J.Hlinka, A. Kamenský, O.Lovišek, P.Stolárik/
3. BŠK Bratislava - /A.Hanus, D.Hanus, M.Tuleja, D.Vaský/
4. AŠ Bratislava B - /J.Bača, A.Šebík, O.Šťasný, R.Závodský/
5. AŠ Bratislava C - /F.Daubner, A.Kopásek, M.Krampl/
6. AŠ Bratislava D - /M.P.Foldeáky, L.Szlama, R.Szlama, M.Trúsik/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

21.05.2023
18 pretekárok zo 4 klubov /Willard Košice, AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, KŠ Snina/

1. Kleščinská Lívia (SVK-Willard Košice)
2. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
3. Matejovičová Eva (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Blašková Stela (SVK-KŠ Snina)
5. Remiášová Linda (SVK-AŠ Bratislava)
6. Hodosyová Petra (SVK-AŠ Bratislava)
6. Čižmáriková Alma (SVK-Willard Košice)
8. Palková Lucia (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Trusíková Veronika (SVK-AŠ Bratislava)
10. Hlinková Kristína (SVK-AŠ Bratislava)
11. Molnárová Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Toser Nella (SVK-AŠ Bratislava)
13. Polomská Adela (SVK-Willard Košice)
14. Reiprichová Mária (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Ondrušová ktarína (SVK-AŠ Bratislava)
16. Rázusová Tatiana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Záhumenská Bianka (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Klešíková Veronika (SVK-BŠK Martinengo bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

21.05.2023
24 pretekárov zo 4 klubov /BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠ Šamorín/

1. Hanus Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Hlinka Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
3. Vaský David (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Rossenberger Otto (SVK-Willard Košice)
5. Kamenský Andrej (SVK-AŠ Bratislava)
6. Závodský Richard (SVK-AŠ Bratislava)
7. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košie)
8. Lovišek Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
9. Šebík Artur (SVK-AŠ Bratislava)
10. Hanus Dominik (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Tuleja Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Vrlák Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Bača Ján (SVK-AŠ Bratislava)
14. Stolárik Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
15. Šťastný Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
15. Kopásek Alex (SVK-AŠ Bratislava)
17. Daubner Filip (SVK-AŠ Bratislava)
18. Vaculovič Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
19. Szlama Leonardo (SVK-AŠ Braislava)
19. Pobeha Ján (SVK-Willard Košice)
21. Krampl Matúš (SVK-AŠ Bratislava)
22. Szlama Riccardo (SVK-AŠ Bratislava)
23. Foldeaky Martin Filip (SVK-AŠ Brtislava)
24. Trusík Michal (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres


Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord kadetky družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

20.05.2023
2 družstiev z 2 klubov /Willard Košice, AŠ Bratislava/

1. AŠ Bratislava - /L.Árendáš, L.Krnová, V.Hubinská, L.Davidová/
2. AŠ Bratislava 1 - /N.Pončáková, E.Rosenbergerová, N.Reváková/

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord kadeti družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

20.05.2023
7 družstiev z 5 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, KŠŠ Zvolen, BŠK Martinengo Bratislava/

1. AŠ Bratislava 1 - /A.Grunert, L.Hluchý, J.Lichjtner, L.Mravec/
2. AŠ Bratislava 2 - /F.Hluchý, P.Kerúľ, O.Šalamún, F.Šťasný/
3. BŠK Bratislava - /Š.Hrabovský, M.Knepp, A.Palko/
4. KŠ Snina A - /G.Ganaj, M.Hrustič, J.Kazík, F.Repko/
5. Willard Košice - /L.Bodnár, T.Fiačan, J.Kočí, M.Pončák/
6. KŠ Snina B - /O.Galajda, T.Gecse, J.Harmáňoš, L.Mokráň/
7. KŠŠ Zvolen - /J.M.Besson, E.Kašiak, S.Szántó, M.Vrba/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

20.05.2023
11 pretekárok z 5 klubov /Willard Košice, AŠ Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava, KŠŠ Zvolen, KŠ Snina/

1. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
2. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
3. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
5. Štefániková Nataša (SVK-AŠ Bratislava)
6. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Nemcová Dorotka (SVK-KŠŠ Zvolen)
8. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
9. Davidová Lívia (SVK-AŠ Bratislava)
10. Pončáková Natália (SVK-Willard Košice)
11. Reváková Nina (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

20.05.2023
30 pretekárov z 5 klubov /BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice, KŠ Zvolen/

1. Grunert Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
2. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
3. Pončák Matej (SVK-Willard košice)
3. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
5. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
7. Besson Ján Marcel (SVK-KŠ Zvolen)
8. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
9. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
10. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
11. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
12. Repko Filip (SVK-KŠ Snina)
13. Vrba Michal (SVK-KŠŠ Zvolen)
14. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
15. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
16. Kašiak Eliáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
17. Hrabovský Šimon (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
19. Palko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
20. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
22. Šalamún Ondrej (SVK-AŠ Bratislava)
23. Szántó Svetozár (SVK-KŠŠ Zvolen)
24. Schlatter Louis J. (SVK-KŠŠ Zvolen)
25. Mokráň Lukáš (SVK-KŠ Snina)
26. Bodnár Ladislav (SVK-Willard Košice)
27. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
28. Nemec Juraj (SVK-KŠŠ Zvolen)
29. Šťasný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
30. Kočí Jakub (SVK-Willard Košice)

Resultatsres


Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord staršie žiačky družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

19.05.2023
2 družstiev zo 4 klubov /BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, KŠŠ Zvolen/

1. Willard-Snina - /L.Kleščinská, E.Rosenbergerová, B.Sidorová/
2. BŠK-Zvolen - /H.Gálová, D.Nemcová, Z.Tulejová/

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord starší žiaci družstvá

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

19.05.2023
5 družstiev z 4 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, KŠŠ Zvolen/

1. AŠ Bratislava 1 - /F.Hluchý, L.Miko, P.Kerúľ, F.Šťasný/
2. Willard Košice A - /T.Fiačan, J.Kočí, M.Pončák/
3. KŠ Snina - /O.Galajda, J.Harmaňoš, J.Kazík, L.Mokráň/
4. KŠŠ Zvolen - /L.Schlatter, S.Szántó, M.Vrba/
5. Willard Košice B - /R.Ontko, A.Oprenčák, A.Štec/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

19.05.2023
7 pretekárok z 5 klubov /Willard Košice, AŠ Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava, KŠŠ Zvolen, KŠ Snina/

1. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
3. Kleščinská Lívia (SVK-Willard Košice)
3. Nemcová Dorota (SVK-KŠŠ Zvolen)
5. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
6. Štefániková Nataša (SVK-AŠ Bratislava)
7. Galová Hanka (SVK-KŠŠ Zvolen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

19.05.2023
21 pretekárov zo 6 klubov /BŠK Martinengo Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice, KŠ Zvolen, KŠ Košice 1903/

1. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
2. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
3. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
3. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
5. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
6. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
7. Mokráň Lukáš (KŠ Snina)
8. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
9. Šťastný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
10. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
11. Ontko Radovan (SVK-Willard Košice)
12. Štec Andrej (SVK-Willard Košice)
13. Kočí Jakub (SVK-Willard Košice)
14. Schlatter Louis J. (SVK-KŠŠ Zvolen)
15. Kárpáty Vojtech (SVK-KŠ Košice 1903)
16. Hanus Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
18. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košice)
19. Vrba Michal (SVK-KŠŠ Zvolen)
20. Szanto Svetozar (SVK-KŠŠ Zvolen)
21. Sány Filip (SVK-BŠK Mrtinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci/ky

Memoriál Majstra Bokesa - Bratislava /SVK/

14.05.2023
23 pretekárov/ok z 5 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, KŠ Snina, KŠŠ Zvolen, Willard Košice/

1. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
2. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Mokráň Lukáš (SVK-KŠ Snina)
3. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
5. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
6. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
7. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
8. Schlatter Louis J. (SVK-KŠŠ Zvolen)
9. Šťasný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
10. Nemcová Dorotka (SVK-KŠ Zvolen)
11. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
12. Sány Filip (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Vrba Michal (SVK-KŠ Zvolen)
14. Szántó Svetozár (SVK-KŠ Zvolen)
15. Kočí Jakub (SVK-Willard Košice)
16. Gálová Hana (SVK-KŠŠ Zvolen)
17. Raček Šimon Filip (SVK-AŠ Bratislava)
18. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košice)
19. Šte Andrej (SVK-Willard Košice)
20. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
21. Štefániková Nataša (SVK-AŠ Bratislava)
22. Hanus Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
23. Minárik Patrik (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Memoriál majstra Bokesa - Bratislava /SVK/

13.05.2023
9 pretekárok zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠŠ Zvolen/

1. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)
2. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
3. Davidová Lívia (SVK-AŠ Bratislava)
5. Pončáková Natália (SVK-Willard Košice)
6. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
7. Kovbasiuk Sofia (SVK-KŠŠ Zvolen)
8. Nemcová Dorota (SVK-KŠŠ Zvolen)
9. Reváková Nina (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Memoriál Majstra Bokesa - Bratislava /SVK/

13.05.2023
18 pretekárov z 5 klubov /KŠ Snina, AŠ, Bratislava, BŠK Bratislava, KŠŠ Zvolen, Willard Košice/

1. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
2. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hrabovský Šimon (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
5. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
6. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
7. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
8. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
10. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
11. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
12. Kočí Jakub (SVK-Willard Košice)
13. Palko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Nemec Juraj (SVK-KŠŠ Zvlen)
15. Repko Filip (SVK-KŠ Snina)
16. Pončák Matej (SVK-Willard Košie)
17. Kašiak Eliáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
18. Šalamún Ondrej (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord mladšie žiačky

Memoriál Majstra Bokesa - Bratislava /SVK/

13.05.2023
16 pretekárok z 5 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Martinego Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina/

1. Kleštinská Lívia (SVK-Willard Košice)
2. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
3. Halanská Myroslava (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Palková Lucia (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Remiášová Linda (SVK-AŠ Bratislava)
6. Kononets Anna (SVK-AŠ Bratislava)
7. Hlinková Kristína (SVK-AŠ Bratislava)
8. Čižmáriková Alma (SVK-Willard Košice)
9. Matejovičová Eva (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Hodosyová Petra (SVK-AŠ Bratislava)
11. Trusíková Veronika (SVK-AŠ Bratislava)
12. Toser Nela (SVK-AŠ Bratislava)
13. Molnárová Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
14. Ondrušová Katarína (SVK-AŠ Bratislava)
15. Klešíková Veronika (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Reiprichová Mária (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Memoriál Majstra Bokesa - Bratislava /SVK/

13.05.2023
21 pretekárov z 5 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Martinego Bratislava, Willard Košice/

1. Lovišek Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
2. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košice)
3. Závodský Richard (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hanus Alexander (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Vasky David (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Šebík Artur (SVK-AŠ Bratislava)
7. Rosenberger Otto (SVK-Willard Bratislava)
8. Hanus Dominik (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Bača Ján (SVK-AŠ Bratislava)
10. Kamenský Andrej (SVK-AŠ Bratislava)
11. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
12. Krampl Matúš (SVK-AŠ Bratislava)
13. Pobeha Ján (SVK-Willard Košice)
14. Daubner Filip (SVK-AŠ Bratislava)
15. Tuleja Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Foldeáky Martin Filip (SVK-AŠ Bratislava)
17. Le Gall Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Vrlák Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Šťasný Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
20. Kopásek Alex (SVK-AŠ Bratislava)
21. Trúsik Michal (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord seniori

Epée Grand Prix - Cali /COL/

05.-06.05.2023
212 pretekárov z 46 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, COL, CRC, CUB, CZE, DEN, ECU, EGY, ESA, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, CHI, CHN, ISR, ISV, ITA, JPN, KAZ, KOR, LUX, MAR, MEX, MRI, NED, PAN, PUR, SLO, SRB, SUI, SVK, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Beran Jiří (CZE-SC Praha)
2. DiVeroli Davide (ITA)
3. Vismara Federico (ITA)
3. Pereira Yulen (ESP)
5. Kurbanov Ruslan (KAZ)
6. Freilich Yuval Shalom (ISR)
7. Elsayed Mohamed (EGY)
8. Ho Wai Hang (HKG)
Umiestnenia našich pretekárov:
64. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
84. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord starší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty GP - Bratislava /SVK/

23.04.2023
17 pretekárov/ok zo 4 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠŠ Zvolen, KŠ Snina/

1. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
2. Mokran Lukáš (SVK-KŠ Snina)
3. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
3. Ontko Radovan (SVK-Willard Košice)
5. Keruľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
6. Kazík Jakub KŠ Snina)
7. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
8.Šťasný Filip (SVK-AŠ Bratislava)
9. Schlatter Louis J (SVK-KŠŠ Zvolen)
10. Vrba Michal (SVK-KŠŠ Zvolen)
11. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
12. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
13. Nemcová Dorota (SVK-KŠŠ Zvolen)
14. Bonenkamp Lucas (SVK-KŠŠ Zvolen)
15. Szántó Svetozár (SVK-KŠŠ Zvolen)
16. Štefániková Nataša (SVK-AŠ Bratislava)
DNF Kleštincová Nina (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord mladší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty GP - Bratislava /SVK/

23.04.2023
19 pretekárov/ok z 5 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Martinego Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, KŠŠ Zvolen/

1. Kleštinská Lívia (SVK-Willard Košice)
2. Lovišek Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
3. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košice)
3. Vasky David (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
6. Závodský Richard (SVK-AŠ Bratislava)
7. Ondrušová Katarína (SVK-AŠ Bratislava)
8. Kamenský Andrej (SVK-AŠ Bratislava)
9. Vrlák Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
11. Toser Nela (SVK-AŠ Bratislava)
12. Remiášová Linda (SVK-AŠ Bratislava)
13. Sklenárová Sofia (SVK-KŠŠ Zvolen)
14. Molnárová Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Matejovičová Eva (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Aguirre Antonio (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Rázusová Tatiana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Krampl Matúš (SVK-AŠ Bratislava)
19. Čigáš Jerguš (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord mini žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty GP - Bratislava /SVK/

23.02.2023
17 pretekárov/ok z 3 klubov /AŠ Bratislava, Willard Košice, KŠ Šamorín/

1. Rosenberger Otto (SVK-Willard Košice)
2. Kononets Anna (SVK-AŠ Bratislava)
3. Šťasný Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
3. Trúsiková Veronika (SVK-AŠ Bratislava)
5. Šebík Artur (SVK-AŠ Bratislava)
6. Daubner Filip (SVK-AŠ Bratislava)
7. Jurčová Ema (SVK-Willard Košice)
8. Takáč Radovan (SVK-Willard Košice)
9. Bača Ján (SVK-AŠ Bratislava)
10. Kopásek Alex (SVK-AŠ Bratislava)
11. Trusík Michal (SVK-AŠ Bratislava)
12. Miškovičová Nella (SVK-Willard Košice)
13. VaculoviČ Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
14. Szlama Riki (SVK-AŠ Bratislava)
15. Foldeáky Martin Philliph (SVK-AŠ Bratislava)
16. Szlama Leo (SVK-AŠ Bratislava)
17. Knobloch Annika (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori/ky

Pohár Patrónky 2023 - Bratislava /SVK/

16.04.2023
18 pretekárov/ok z 2 štátov /JPN, SVK/

1. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Semba Ryosuke (JPN)
3. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Szalay Ján (SVK-AŠ Bratislava)
5. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
6. Šteis Matúš (SVK-AŠ Bratislava)
7. Seko Dárius (SVK-Nová Dubnica)
8. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
11. Purgiňa Marian (SVK-AŠ Bratislava)
12. Stolárik Peter (SVK-AŠ Bratislava)
13. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
14. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Roštár Eva (SVK-AŠ Bratislava)
16. Gejmovský Alexander (SVK-KŠ Dunaj)
17. Hrabovský Šimon (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Árendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta kadetov - kord kadeti

Majstrovstvá sveta kadetov - Plovdiv /BUL/

08.04.2023
149 pretekárov z 67 štátov /ARG, ARM, AUS, AUT, AZE, BEL, BRA, BUL, CAN, COL, CYP, CZE, DEN, EGY, ESA, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, CHI, CHN, IND, ISR, ISV, ITA, JPN, KAZ, KOR, KSA, KUW, LAT, LBN, MDA, MGL, MKD, NCA, NED, NGR, NOR, NZL, OMA, POL, POR, PUR, QAT, ROU, RSA, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, THA, TJK, TKM, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, UZB/

1. Pelle Domonkos (HUN)
2. Shembri Kruz (ISV)
3. Rami Rozpide Rayan (ESP)
3. Duchene Noam (FRA)
5. Kim Dohyun (KOR)
6. Petersen Ole (GER)
7. Lee Rang (TPE)
8. Jahu Edvin (EST)
Umiestnenia nášich pretekárov:
83. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
90. Grunnert Adrián (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta juniorov - kord juniori

Majstrovstvá sveta juniorov - Plovdiv /BUL/

07.04.2023
233 pretekárov z 77 štátov /ARG, ARM, AUS, AUT, BEL, BRA, BUL, CAN, COL, CRC, CRO, CYP, CZE, EGY, ESA, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, CHI, CHN, IND, IRI, IRL, ISR, ISV, ITA, JAM, JOR, JPN, KAZ, KGZ, KOR, KSA, KUW, LAT, LBN, LTU, MDA, MEX, MGL, MKD, MLT, NED, NGR, NOR, NZL, OMA, PAR, PHI, POL, POR, PUR, QAT, ROU, RSA, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, SYR, THA, TKM, TPE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, UZB/

1. Yassen Mohamed (EGY)
2. Brochard Teo (SUI)
3. Somodi Soma (HUN)
3. Imrek Samuel (USA)
5. Zhang Nicolas (CAN)
6. Elsayed Mohamed (EGY)
7. Kuhta Marko (FIN)
8. Khaperskij Fedor (ISR)
Umiestnenie nášho pretekára:
115. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - kord muži

Európsky pohár U23 - Zagreb /CRO/

26.03.2023
59 pretekárov z 12 štátov /AUT, BUL, CRO, GBR, GEO, HUN, CHI, ITA, SLO, SRB, SUI, SVK/

1. Johanides Lukas Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Galabov Yordan (BUL)
3. Verduchi Giacomo (ITA)
3. Bonaga Nicolo (ITA)
5. Degorce Aurelien (GBR)
6. Tassinari Pietro (ITA)
7. Iskrov Svetlozar (BUL)
8. Javakhisvili Gorgii (GEO)
Umiestnenia našich pretekárov:
23. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - kord ženy

Európsky pohár U23 - Zagreb /CRO/

25.03.2023
42 pretekárok z 9 štátov /ARG, AUT, CRO, ESP, HUN, ITA, SLO, SRB, SVK/

1. Praxmarer Leonore (AUT)
2. Agath Thordis (AUT)
3. Knezevic Katarina (SRB)
3. Majdandzic Andrea (CRO)
5. Cornalba Carlotta (ITA)
6. Parmesani Francesca (ITA)
7. Verri Erica (ITA)
8. Gali Rocio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
33. Šustáková Laura Alice (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniorky

Veľká Cena Dukly Olomouc - Olomouc /CZE/

18.03.2023
44 pretekárok z 3 štátov /CZE, SVK, UKR/

1. Saligerová Kateřina (CZE-SC Praha)
2. Křenková Karolína (CZE-Lokomotíva Plzeň)
3. Coufalová Anna (CZE-1.1.FC Bělá)
3. Havlinová Tereza (CZE-SC Praha)
5. Aigermanová Gabriela (CZE-Lokomotíva Teplice)
6. Potočková Karolína (CZE-SC Praha)
7. Valentová Amálie (CZE-SC Praha)
8. Jasná Tereza (CZE-Dukla Olomouc)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci (U15)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

17.03.2023
154 pretekárov z 15 štátov /BEL, CZE, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LTU, NED, NOR, POL, ROU, SVK, TUR, UKR/

1. Tsyhyl Mark Yurii (UKR)
2. Valler Jonáš (CZE-SC Praha)
3. Havadzyn Vasil (UKR)
3. Fossum Alexander Allport (NOR)
5. Levi Deng (GER)
6. Tymkiv Oles (UKR)
7. Averin Yehor (UKR)
8. Kostiukov Konstantyn (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Miko Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
32. Hluchý Filip (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
40. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
65. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
81. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
94. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
112. Keruľ Peter (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
112. Šťasný Filip (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
115. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci (U13)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

17.03.2023
122 pretekárov z 13 štátov /BEL, CHN, CZE, ENG, GBR, GER, ISR, JPN, LTU, POL, ROU, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Kvíčera Vladimír (CZE-SC Praha)
2. Wroblewski Maciej (POL)
3. Sadowy Krzystof (POL)
3. Kuska Maciej (POL)
5. Kalota Dominik (POL)
6. Hebette Niels (BEL)
7. Pinsart Lillo (BEL)
8. Maslowski Dominik (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
105. Pobeha Ján (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mini žiaci (U11)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

17.03.2023
125 pretekárov z 13 štátov /CHN, CZE, GBR, GER, ISR, ITA, JPN, LTU, POL, ROU, SVK, TUR, UKR/

1. Warecki Grzegor (POL)
2. Havadzyn Mykhalo (UKR)
3. Seemann Karol (POL)
3. Kurowski Tytus (POL)
5. Pliszczak Franciszek (POL)
6. Matyszczak Nataniel (POL)
7. Vaulin Yehor (UKR)
8. Kordula Franciszek (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
46. Rosenberger Otto (SVK-Willard Košice)
59. Šebík Artur (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
60. Šťasný Oliver (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky (U15)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

16.03.2023
128 pretekárok z 12 štátov /BEL, CZE, GBR, GER, HUN, ISR, LTU, NOR, POL, SVK, TUR, UKR/

1. Dmytruk Alina (UKR)
2. Kubik Natalia (POL)
3. Kahabková Eliška (CZE-SC Praha)
3. Gorbachuk Yelizaveta (UKR)
5. Spyrydonova Polina (UKR)
6. Fedenko Dominika (UKR)
7. Ciszczoň Maria (POL)
8. Dobrylko Natalia (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
32. Rosenbergerova Ella (SVK-Willard Košice)
66. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky (U13)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

16.03.2023
100 pretekárok z 13 štátov /CZE, GBR, GER, ISR, LTU, POL, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, WAL/

1. Anharska Marharita (UKR)
2. Žilionité Beatriče (LTU)
3. Vysloužilová Johanna (CZE-SC Praha)
3. Misiak Paulina (POL)
5. Hebdovska Agata (POL)
6. Bialecka Zofia (POL)
7. Vegité Vestina (POL)
8. Mrozinska Julia (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
83. Kleščinská Lívia (SVK-Willard Košice)
88. Molnárová Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mini žiačky (U11)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

16.03.2023
85 pretekárok z 10 štátov /CZE, DMA, GBR, ISR, LTU, POL, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Hale Reagan (USA)
2. Kubik Kornelya (POL)
3. Wojtuň Kaja (POL)
3. Szymula Alicja (POL)
5. Coufalová Lenka (CZE-TJ Lokomotíva Plzeň)
6. Shevalenko Melisa (ISR)
7. Bednarska Helena (POL)
8. Kowalska Aleksandra (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
59. Miškovičová Nella (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori/ky

Cena Sniny 2023 - Snina /SVK/

05.03.2023
19 pretekárov/ok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
2. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
5. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
6. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
7. Nagy Luca (HUN-Kondoros VSE)
8. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
10. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
11. Kostovčík Alex (SVK-KŠK 1903 Košice)
12. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)
13. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
14. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
15. Krnová Lujza (SVK-AŠ Bratislava)
16. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
17. Repko Filip (SVK-KŠ Snina)
18. Číková Lea (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci/ky

Cena Sniny 2023 - Snina /SVK/

05.03.2023
31 pretekárov/ok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
2. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
3. Fekete Fenyvesi Olivér (HUN-Székesfehérvár)
3. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
5. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
6. Borka Hunor (HUN-Kondoros VSE)
7. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
8. Zsarnay Levente (HUN-Kondoros VSE)
Umiestnenia našich pretekárov/ok:
9. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
10. Virasztó Viktor (SVK-Willard Košice)
12. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
13. Vrba Michal (SVK-KŠ Zvolen)
14. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
15. Kostovčík Roland (SVK-KŠK 1903 Košice)
16. Nemcová Dorotka (SVK-KŠ Zvolen)
17. Szántó Svetozár (SVK-KŠ Zvolen)
18. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
19. Josay Tomáš (SVK-KŠK 1903 Košice)
21. Ontko Radovan (SVK-Willard Košice)
23. Kočí Jakub (SVK-Willard Košice)
25. Mokráň Lukáš (SVK-KŠ Snina)
26. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
29. Bonencamp Lucas (KŠ Zvolen)
30. Jusková Erika (SVK-KŠ Zvolen)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mini žiaci/ky

Cena Sniny 2023 - Snina /SVK/

05.03.2023
9 pretekárov/ok z 3 štátov /POL, SVK, UKR/

1. Bobusia Natalia (POL)
2. Rosenberger Otto (SVK-Willard Košice)
3. Wilusz Dawid (POL)
3. Wojtuň Kaja (POL)
5. Turitskiy Andrij (UKR)
6. Shcherba Sofia (UKR)
7. Holis Arina (UKR)
8. Rad David (UKR)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Cena Sniny 2023 - Snina /SVK/

04.03.2023
9 pretekárok z 3 štátov /POL, SVK, UKR/

1. Misiak Iwona (POL)
2. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
3. Petrus Kateryna (POL)
3. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Zychowska Roxana (POL)
6. Pončáková Natália (SVK-Willard Košice)
7. Buts Anna (UKR)
8. Martyňska Anna (POL)
Umiestnenia našej pretekárky:
9. Krnová Lujza (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Cena Sniny 2023 - Snina /SVK/

04.03.2023
19 pretekárov z 3 štátov /HUN, POL, SVK/

1. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
2. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Miko Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
5. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
6. Hluchý Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
7. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
8. Madej Mikolaj (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Hluchý Filip (SVK-AŠ Bratislava)
12. Kerúľ Peter (SVK-AŠ Bratislava)
13. Repko Filip (SVK-KŠ Snina)
13. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
14. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
15. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
16. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
18. Bodnár Ladislav (SVK-Willard Košice)
19. Mikula Adam (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Cena Sniny 2023 - Snina /SVK/

04.03.2023
9 pretekárov z 3 štátov /POL, SVK, UKR/

1. Bogdan Larisa (UKR)
2. Szczepan Aleksandra (POL)
3. Halanská Miroslava (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Kleščinská Lívia (SVK-Willard Košice)
5. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
6. Molnárová Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Snitsarenko Sofia (UKR)
8. Stanisz Anna (POL)

Resultatsres


Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Cena Sniny 2023 - Snina /SVK/

04.03.2023
18 pretekárov zo 4 štátov /HUN, POL, SVK? UKR/

1. Borka Hunor (HUN-Békéscsaba)
2. Fekete Fenyvesi Olivér (HUN-Székesfehérvár)
3. Ilto Andrij (UKR)
3. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košice)
5. Rosenberger Otto (SVK-Willard Košice)
6. Czajka Kamil (POL)
6. Durda Maxim (UKR)
8. Doubek Dominik (SVK-AŠ Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Pobeha Ján (SVK-Willard Košice)
16. Vaský David (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Lukačišin Šimon (SVK-KŠK 1903 Košice)
18. Jusko Dorian (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres


Svetový pohár FIE - kord seniori

69. Heidenheimer pokal - Heidenheim /GER/

23.-24.02.2023
339 pretekárov z 58 štátov /ARG, AUS, AUT, AZE, BEL, BEN, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GEO, HKG, HUN, IND, ISR, ITA, JPN, KAZ, KGZ, KOR, KSA, KUW, LUX, MAR, MAS, MLT, MRI, NED, NOR, PER, POL, POR, PHI, ROU, SGP, SLO, SVK, SUI, SWE, TPE, UAE, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Kano Koki (HUN-JPN)
2. Bayard Alexis (SUI)
3. Kurbanov Ruslan (KAZ)
3. Pereira Ramos Yulen Alexander (ESP)
5. Silósi Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
6. Lopez Pourtier Nelson (FRA)
7. Bardenet Alexandre (FRA)
8. Van Nunen David (NED)
Umiestnenia našich pretekárov:
45. Johanides Lukas Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava) 156. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord starší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty IV. - Snina /SVK/

18.02.2022
10 pretekárov/ok zo 3 klubov /Willard Košice, KŠ Snina, KŠK 1903 Košice/

1. Kazík Jakub KŠ Snina)
2. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
3. Galajda Oliver (SVK-KŠ Snina)
3. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
5. Ontko Radovan (SVK-Willard Košice
6. Kostovčík Roland (KŠK 1903 Košice)
7. Gecse Tibor (SVK-KŠ Snina)
8. Mokráň Lukáš (SVK-KŠ Snina)
9. Šte Andrej (SVK-Willard Košice)
10. Al Tinawi Abraham (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord mladší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty IV. - Snina /SVK/

18.02.2023
13 pretekárov/ok z 3 klubov /Willard Košice, KŠ Snina, KŠK Košice/

1. Oprenčák Alex (SVK-Willard Košice)
2. Kleštinská Lívia (SVK-Willard Košice)
3. Čižmáriková Alma (SVK-Willard Košice)
4. Pobeha Ján (SVK-Willard Košice)
5. Sidorová Bianka (SVK-KŠ Snina)
6. Kaifer Carla (SVK-KŠK 1903 Košice)
7. Blašková Stela (SVK-Willard Košice)
8. Jurčová Emma (SVK-Willard Košice)
9. Roštáš Roman (SVK-Willard Košice)
10. Polomská Adela (SVK-Willard Košice)
11. Čigáš Jerguš (SVK-Willard Košice)
12. Kremeňová Eliška (SVK-KŠ Snina)
13. Takáč Radovan (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Európsky pohár kadetiek - Krakow /POL/

12.02.2023
211 pretekárok z 25 štátov /AZE, BEL, CHI, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, JOR, KGZ, LTU, NOR, POL, POR, ROU, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Janeczek Oliwia (POL)
2. Dmytruk Alina (UKR)
3. Testa Mariachiara (ITA)
3. Steffens Eva (GER)
5. Dziuban Kateryna (UKR)
6. Sereda Mariia (UKR)
7. Santonocito Eleonora Carola (ITA)
8. Danek Kamila (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
86. Hubinská Viviana (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
136. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
163. Krnová Lujza (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
195. Árendás Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Európsky pohár - Krakow /POL/

11.02.2023
236 pretekárov z 30 štátov /AZE, BEL, CHI, CZE, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, JAM, JOR, KGZ, LTU, NED, NOR POL, POR, QAT, ROU, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Perchuk Maxim (UKR)
2. Mitrail Theo (FRA)
3. Lumineau Tristan (GBR)
3. Gula Maxim (UKR)
5. Theodoropoulos Panagiotis (GRE)
6. Squieri Juliano Nicola (SUI)
7. Durnevych Myron (UKR)
8. Pech Giulio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
31. Grunert Adrián (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
56. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
89. Hluchý Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
125. Mravec Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
151. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
163. Lichtner Jakub Thorben (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
181. Miko Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
225. Sentivan Lukáš (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Grand Prix FIE - kord seniori

Grand Prix du Qatar - Doha /QAT/

27.-28.01.2023
238 pretekárov z49 štátov /ARG, AUS, AUT, AZE, BEL, BUL, BRA, CAN, CHN, CZE, COL, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IND, IRI, IRQ, ISR, ISV, ITA, JOR, JPN, KAZ, KOR, KSA, KUW, LBN, LUX, MAR, MAS, MRI, NED, POL, RSA, SGP, SUI, SVK, QAT, UAE, USA, UZB, VEN/

1. Siklósi Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
2. Loyola Neisser (BEL)
3. Borel Yannick (FRA)
3. Komata Akira (JPN)
5. Kweon Youngjun (KOR)
6. Rodriguez John Edison (COL)
7. Matsumoto Ryu (JPN)
8. Bayards Alexis (SUI)
Umiestnenia našich pretekárov:
141. Johanides Lukas Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

15.01.2023
264 pretekárok z 31 štátov /AUS, AUT, BEL, BUL, CAN, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, LBN, LTU, POL, ROU, SGP, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Gu Sarah (USA)
2. Jonynaite Kamila (LTU)
3. Nguyen Tallulah (USA)
3. Paulis Giulia (ITA)
5. Khamis Jasmine (USA)
5. Machulsky Leehy (USA)
5. Fallon Kyle (USA)
8. Zigalo Elizabeth (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
170. Árendás Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
220. Nemcová Dorota (SVK-KŠŠ Zvolen)
226. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
249. Tulejová Zuzana (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
261. Pončáková Natália (SVK-Willard Košice)
261. Krnová Lujza (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

14.01.2023
42 družstiev z 23 štátov /AUS, BEL, BUL, CAN, CZE, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, NED, POL, ROU, SUI, SVK, UKR, USA/

1. USA 1 - /A.Bezrodnov, S.Kudriavtcev, D.Lee, L.Loncar/
2. FRANCE - /N.Duchene, S.Lebel, D.M.Lesponne, A.Rahamefy/
3. UKRAINE - /M.Gula, D.Lavrentiev, K.Lepkanych, M.Perchuk/
4. ITALY 2 - /A.D´ippolito, F.Revolfato, S.Santangelo, C.Sena/
5. CANADA - /O.Cui, I.Lu, H.Yu, N.Zhang/
6. FRANCE 2 - /M.Barre, O.Bindas, L. LeTreut, T.Mitrail/
7. USA 2 - /E.Boroditsky, Ch.Chong, R.Jeyoon, I.Park/
8. GERMANY - /M.Glaser, N.C.Gwalani, O.Petersen, M.Straub/
Umiestnenie nášho družstva:
32. SLOVAKIA 2 - /L.Hluchý, M.Hrustič, P.Kerul, J.T.Lichtner/
34. SLOVAKIA 1 - /A.Grunert, M.Knepp, L.Miko, L.Mravec/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

13.01.2023
22 družstiev zo 14 štátov /AUS, BUL, CAN, CZE, FIN, FRA, GBR, HUN, ISR, ITA, SUI, SVK, UKR, USA/

1. USA 1 - /S.Gajjala, S.Jakel, Z.Kim, J.Korfonta/
2. HUNGARY - /G.Gachalyi, L.Horváth, B.V.Nagy, H.Terhes/
3. UKRAINE 2 - /A.Dmytruk, K.Dziuban, Y.O.Korniichuk, P.Spyrydonova/
4. BULGARIA - /B.Mitova, M.Stefanova, A.Suchkova, V.Velislavova/
5. FRANCE - /G.N.Fabre, G.Laharotte, J.Roman, L.Tarin/
6. ISRAEL - /M.Cohen, A.Drahun, M.Shukurov, L.O.Twijnstra/
7. ITALY - /G.Baldassa, G.Paulis, A.Vitali, F.Zogno/
8. ITALY 2 - /M.Bellini, V.Lazzari, E.C.Santonocito, F.Vai/
Umiestnenie nášho družstva:
19. SLOVAKIA - /L.Arendás, V.Hubinská, L.Krnová, E.Rosenbergerová/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

13.01.2023
323 pretekároV z 30 štátov /AUS, AUT, BEL, BUL, CAN, CRO, CZE, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, JAM, MKD, NED, POL, ROU, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Loncar Luka (USA)
2. Duchene Noam (FRA)
3. Cortini Leonardo (ITA)
3. Karampasis Konstantinos (GRE)
5. Imrek Elijah (USA)
6. Kostadinov Alexander (BUL)
7. Keresztes Ádám (HUN-OMS Tata)
8. Bezrodnov Alexander (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
148. Mravec Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
167. Rosenberger Maroš (SVK-Willard Košice)
196. Grunert Adrián (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
204. Lichtner Jakub Thorben (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
208. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
209. Miko Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
243. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
248. Hluchý Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
265. Hluchý Filip (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
274: Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
289. Pončák Matej (SVK-Willard Košice)
292. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
297. Hrabovský Šimon (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
299. Schlatter Luis J. (SVK-KŠŠ Zvolen)
302. Kerúľ Peter (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Partneri zväzu:

About Us | Site Map | Contact slovak-fencing.sk | Contact Us | ©2006 Grandiflorum webs