header
 

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky (U15)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

12.06.2022
90 pretekárok z 12 štátov /CZE, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, POL, SVK, UKR, USA/

1. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
2. Kuš Natasza (POL)
3. Nissinoff Alexandra (Usa)
3. Mahovszkij Szilvia (HUN-Halásztelki BSE)
5. Nowakowska Alexandra (POL)
6. Antal Katalin (HUN-Zalaegerszeg)
7. Wojewodzka Zuzana (POL)
8. Nelza Dominika (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
35. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
80. Kličková Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky (U13)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

11.06.2022
96 pretekárok z 12 štátov /CYP, CZE, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, POL, SVK, SWE, USA/

1. Kopyltsova Elizaveta (CYP)
2. Abele Liene (LAT)
3. Tym Danuta (POL)
3. Królak Lena (POL)
5. Moš Tereza (POL)
6. Deneka Aleksandra (POL)
7. Su Montog Helen (SWE)
8. Bartol Michalina (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
23. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
76. Gyömbér Lilla (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky (U11)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

12.06.2022
92 pretekárok z 10 štátov /CYP, CZE, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, POL, SVK, SWE/

1. Nemeškalová Kateřina (CZE-USK Praha)
2. Belaja Sofia (LAT)
3. Grósz Fióna (HUN-Honvéd Budapest)
3. Gatz Alicja (POL)
5. Wožniak Mira (POL)
6. Vilaghy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Paul Liliana (POL)
8. Laszczinska Maja (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
30. Botlóová Natália (SVK-KŠ Šamorín)
53. Világhy Karolina (SVK-KŠ Šamorín)
58. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
65. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci (U15)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

11.06.2022
110 pretekárov z 12 štátov /CRO, CZE, GBR, GER, HUN, ISR, LAT, POL, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Po Oliver (USA)
2. Bergert Michael (GER)
3. Bányik Natánael Ruben (HUN)
3. Zhyhurskui Ivan (UKR)
5. Szabó Bálint (HUN-Zalaegerszeg)
6. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
7. Keen Finn (GBR)
8. Madura János (HUN- EVISZ dse)
Umiestnenia našich pretekárov:
22. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
23. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
32. Trestyánszki Denis (UKR-Klub šermu Šamorín)
92. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci (U13)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

11.06.2022
114 pretekárov z 12 štátov /CRO, CZE, GBR, GER, HUN, ISR, LAT, POL, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. Bánhidi Balázs (HUN)
2. Bak Aleksander (POL)
3. Čosič Rastko (SRB)
3. Szaszák Tamás Balázs (HUN-Szegedi Vívó klub)
5. Koren Evyatar (ISR)
6. Szögi Nagy Tamás (HUN- Szegedi vívó klub)
7. Parker Yair (ISR)
8. Drzewski Adrian (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
31. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
58. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
70. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci (U11)

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

11.06.2022
85 pretekárov z 13 štátov /CRO, CYP, CZE, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, POL, SVK, SWE, USA/

1. Kong Jonathan (SWE)
2. Gluszak Mateus (POL)
3. Kazantsev Mark (CYP)
3. Wojciechowski Mikolaj (POL)
5. Witkowski Stanislaw (POL)
6. Szabó Dániel (HUN-Szigetszentmiklósi tőr egylet)
7. Kim Gene (GER)
8. Pakula Kajetan (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Červeň Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
18. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci (U15)

European Fencing Festival - Poznaň /POL/

05.06.2022
39 pretekárov z 3 štátov /POL, SVK, UKR/

1. Gorczyca Jakub (POL)
2. Hryniewiecki Filip (POL)
3. Mukhopad Hlib (UKR)
3. Guliňski Cyprian (POL)
5. Ginter Cezary (POL)
6. Bieňkowski Alexander (POL)
7. Wyszyňski Jan (POL)
8. Glowiňski Szymon (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
18. Trestyánszki Denis (UKR-Klub šermu Šamorín)
19. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
33. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci (U13)

European Fencing Festival - Poznaň /POL/

05.06.2022
49 pretekárov z 2 štátov /POL, SVK/

1. Gluszak Szymon (POL)
2. Borkowski Olgierd (POL)
3. Ciempa Karol (POL)
3. Wisnik Felix (POL)
5. Zygmunt Krzystof (POL)
6. Pokorski franciszek (POL)
7. Augustyn Mateusz (POL)
8. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
26. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
46. Rácz Patrik (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci (U11)

European Fencing Festival - Poznaň /POL/

05.06.2022
39 pretekárov z 2 štátov /POL, SVK/

1. Gluszak Mateusz (POL)
2. Kapala Michal (POL)
3. Trzcinski Tymon (POL)
3. Pakula Kajetan (POL)
5. Becella Jakub (POL)
6. Ogar Antoni (POL)
7. Špikowski Jan (POL)
8. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Červeň Oliver (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky (U15)

European Fencing Festival - Poznaň /POL/

04.06.2022
25 pretekárok z 3 štátov /POL, SVK, UKR/

1. Wojtas Hanna (POL)
2. Nowakowska Alexandra (POL)
3. Bryzgalova Cveta (UKR)
3. Nelza Dominika (POL)
5. Szefera Emilia (POL)
6. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kowalewska Jagoda (POL)
8. Domagala Maria (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
22. Chernovol Maya (UKR-Klub šermu Šamorín)
24. Kličková Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky (U13)

European Fencing Festival - Poznaň /POL/

04.06.2022
42 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Moš Tereza (POL)
2. Tym Danuta (POL)
3. Kociubiňska Zofia (POL)
3. Bartol Michalina (POL)
5. Wišnik Florentina (POL)
6. Choszcz Nadia (POL)
7. Kowalska Kinga (POL)
8. Murawska Alexandra (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
25. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky (U11)

European Fencing Festival - Poznaň /POL/

04.06.2022
44 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Gatz Alicja (POL)
2. Plutecka Zuzanna (POL)
3. Vilaghy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Nowaczyk Amelia (POL)
5. Nowak Alicja (POL)
6. Laszczinska Maja (POL)
7. Krysztoforska Julia (POL)
8. Sikorska Alicja (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
20. Botlóová Natália (SVK-KŠ Šamorín)
34. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
35. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky (U9)

European Fencing Festival - Poznaň /POL/

04.06.2022
15 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Buda Natalia (POL)
2. Vilaghy Karolina Kinga (SVK-KŠ Šamorín)
3. Matuszewska Lidia (POL)
3. Wudarska Dorota (POL)
5. Žuchowska Hanna (POL)
6. Kalinowska Aneta (POL)
7. Žolniowska Marcelina (POL)
8. Urbanek Amelia (POL)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret muži U23 družstvá

Majstrovstvá európy U23 družstiev - Tallin /EST/

31.05.2022
37 družstiev z 37 štátov /AUT, FRA, ESP, GBR, GER, HUN, ISR, POL, SVK, SWE, UKR/

1. FRANCE - /T.Bibard, C.Roger, R.Savin, A.Spichiger/
2. GERMANY - /N.Fabinger, L.klein, M.Renner, L.Rieger/
3. POLAND - /M.Bem, P.Borowec, J.jurkiewicz, M.Kozak/
4. HUNGARY - /A.Bagdány, Á.Bálint, A.Budaházy, G.Szemes/
5. ISRAEL - /O.Finsterbush, R.Goren, Y.Rapoport, R.E. Rosenfeld/
6. GBR - /J.Cook, D.DeAlmeida, J.Donaghue, L.Guennou/
7. SPAIN - /S.Bravo, I.Breteau, A.Garcia Mur, E.Peressini Torregrosa/
8. SWEDEN - /H.Ask, L.Hellstrom, Petrini Felix, N.Unial/
Umiestnenie nášho družstva:
11. SLOVAKIA - /A.Fazekas, B.György, Á.Pirk, H.Egyenes-Pörsök/

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret muži U23

Majstrovstvá Európy U23 - Tallin /EST/

28.05.2022
57 pretekárok z 18 štátov /AUT, BEL, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, POL, SRB, SUI, SVK, SWE, UKR/

1. Savin Rafael (FRA)
2. Fabinger Nils (GER)
3. Macchi Filippo (ITA)
3. DiTomasso Alesio (ITA)
5. Cuk Veljko (SRB)
6. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
7. Iandolo francesco Pio (ITA)
8. Velutti Pietro (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
22. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
30. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
35. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
54. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret staršie žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

08.05.2022
7 pretekárok z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Vojtová Tereza (SVK-KŠ Šamorín)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Gyömbér Lilla (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kličková Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

28.05.2025
10 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
3. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)
6. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
7. Vnučko David (SVK-STU Bratislava)
8. Kyselica Max (SVK-STU Bratislava)
9. Bándy György (SVK-KŠ Šamorín)
10. Rácz Patrik (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret ženy U23

Majstrovstvá Európy U23 - Tallin /EST/

27.05.2022
39 pretekárok z 13 štátov /AUT, CZE, DEN, FRA, GER, HUN, ITA, LAT, MDA, POL, ROU, SVK, UKR/

1. Lacheray Eva (FRA)
2. Dhuique-Hein Aliya (GER)
3. Rossini Serena (ITA)
3. Recher Alice (FRA)
5. Ricci Marta (ITA)
6. Cristino Anna (ITA)
7. Marechal Jade (FRA)
8. Tomczak Renata (POL)
Umiestnenie našej pretekárky:
23. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

11. Int.Maxmilian turnier 2022 - Wels /AUT/

22.05.2022
16 pretekárov z 2 štátov /AUT, SVK/

1. Eistert Julia (AUT)
2. Gröss Chiara (AUT)
3. Fabianek Marie (AUT)
3. Reiner Aglaya (AUT)
5. Tanzmeister Franziska (AUT)
6. Purkathofer Marie (AUT)
7. Fabianek Hanna (AUT)
8. Petz Anna (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

11. Int.Maxmilian turnier 2022 - Wels /AUT/

22.05.2022
20 pretekárov z 2 štátov /AUT, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Breslauer Tobias (AUT)
5. Schiebel Paul (AUT)
6. Khrystenko Kyrylo (AUT)
7. Hübner Alexander (AUT)
8. Pribas Fabian Alexi (AUT)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

11. Int.Maxmilian turnier 2022 - Wels /AUT/

21.05.2022
20 pretekárov z 2 štátov /AUT, GER, SVK/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Brinov Liruri (AUT)
3. Nemec Jaden (AUT)
5. Erl Sebastian (AUT)
6. Kajfež Jurij (AUT)
7. Jozsa Roland (AUT)
8. Kiyanenko Maxim (AUT)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

11. Int.Maxmilian turnier 2022 - Wels /AUT/

21.05.2022
20 pretekárok z 2 štátov /AUT, SVK/

1. Reiner Aglaya (AUT)
2. Mack Laetizia (AUT)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fabianek Hanna (AUT)
5. Mayerl Lena (AUT)
6. Petz Anna (AUT)
7. Wittner Isabel (AUT)
8. Ivancsics Isabella (AUT)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

11. Int.Maxmilian turnier 2022 - Wels /AUT/

21.05.2022
25 pretekárov z 2 štátov /AUT, SVK/

1. Melot de Beauregard Mattise (AUT)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hubner Maximilian (AUT)
3. Küttner Kilian (AUT)
5. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pribas Fabian Alexi (AUT)
7. Khrystenko Kyrylo (AUT)
8. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín))
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky

11. Int.Maxmilian turnier 2022 - Wels /AUT/

21.05.2022
14 pretekárok z 3 štátov /AUT, GER, SVK/

1. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kellner Helena (GER)
3. Falchetto Luisa (AUT)
3. Falchetto Annina (AUT)
5. Koller Valerie (AUT)
6. Raab Eva (AUT)
7. Stabentheiner Marie Sophie (AUT)
8. Kuchernig Mathea (AUT)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadeti družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

14.05.2022
4 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /B.Lančarič, J.Rozmus, D.Trestyánszki/
2. ŠAMORÍN 2 - /J.Svetlanský, D.Kenderessy, I.Világi/
3. MIX /STU-ŠAM/ - /R.Kollár, D.Vnučko, Gy.Bándy/
4. STU BRATISLAVA - /L.Semík, D.Hoppe, M.Kyselica/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadetky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

14.05.2022
5 pretekárok z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Chernovol Maiia (UKR-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadeti

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

14.05.2022
12 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kyselica Max (SVK-STU Bratislava)
7. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)
9. Hoppe Dražen (SVK-STU Bratislava)
10. Semík Lukáš (SVK-STU Bratislava)
11. Vnučko David (SVK-STU Bratislava)
12. Bándy György (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mini žiačky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

14.05.2022
5 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)
3. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
3. Botlóová Natália (SVK-KŠ Šamorín)
5. Világhy Karolina Kinga (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský turnaj - Šamorín /SVK/

14.05.2022
2 pretekári z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)
2. Červeň Oliver (SVK-KŠ Šamorín)

Kvôli nízkej účasti turnaj nemohol byť prehlásený za Majstrovstvá Slovenska

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret staršie žiačky družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

08.05.2022
2 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. ŠAMORÍN 1 - /R.Forgách, A.Valacsay, N.Forgách/
2. ŠAMORÍN 2 - /M.Pošvancová, L.Kličková, M.Chernovol/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

08.05.2022
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /B.Ambrus, J.Rozmus, D.Trestyánszki/
2. ŠAMORÍN 2 - /J.Svetlanský, D.Kenderessy, Gy.Bándy/
3. STU BRATISLAVA - /L.Semík, D.Vnučko, R.Kollár/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

08.05.2022
7 pretekárok z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kličková Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
7. Chernovol Maiia (UKR-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

08.05.2025
10 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
6. Bándy György (SVK-KŠ Šamorín)
7. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
8. Semík Lukás (SVK-STU Bratislava)
9. Vnučko David (SVK-STU Bratislava)
10. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniorky družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

07.05.2022
2 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. ŠAMORÍN 1 - /B. Buday, R.Cséfalvay, R.Forgách/
2. ŠAMORÍN 2 - /A.Valacsay, E.Svetlanská, L.Kličková/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniori družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

07.05.2022
3 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. ŠAMORÍN 1 - /A.Pirk, Á.Fazekas, B.György, L.M.Kuchta/
2. ŠAMORÍN 2 - /B.Lančarič, D.Bielčík, D.Trestyánszki/
3. STU-ŠAM - /B.Ambrus, J.Rozmuš, M.Pénzes/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniorky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

07.05.2022
6 pretekárok z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Svetlanská Eliška(SVK-KŠ Šamorín)
6. Kličková Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniori

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

07.05.2022
10 pretekárov z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
2. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
5. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
6. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
7. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
10. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladšie žiačky družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

07.05.2022
2 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. ŠAMORÍN 1 - /N.Forgách, M.Pošvancová, B.Világhy, A.Bándy/
2. ŠAMORÍN 2 - /L.Gyömbér, T.Sasinková, S.Világi, K.K.Világhy/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladší žiaci družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

07.05.2022
2 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. ŠAMORÍN 1 - /I.Világi, D.Kenderessy, J.Svetlanský/
2. ŠAMORÍN 2 - /O.Červeny, F.Klačman, P.Rácz/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

07.05.2022
8 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bándy Annamária (SVK-KŠ Šamorín)
5. Gyömbér Lilla (SVK-KŠ Šamorín)
6. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
7. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)
8. Világhy Karolina Kinga (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

07.05.2022
6 pretekárov z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
3. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Červeň Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
5. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)
6. Rácz Patrik (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

01.05.2022
19 pretekárok z 2 štátov /SVK/

1. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi vívó klub)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Csordás Effi (Törekvés Budapest)
3. Kolbert Emese (HUN-Belvárosi vívó klub)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kollár Nataša (HUN-Törekvés Budapest)
7. Varga Zselyke (HUN-Törekvés Budapest)
8. Bagosi Borka (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
11. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

01.05.2022
12 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Lakatos Balázs (HUN-UTE Budapest)
2. Blunck Kristóf (HUN-UTE budapest)
3. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Szeverényi Ede (HUN-Törekvés Budapest)
5. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
7. Csernus Bendegúz (HUN-Belvárosi vívó klub)
8. Soós Zsombor (HUN-Zalaegerszeg)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniorky

Bílá Opava 2022 - Opava /CZE/

24.04.2022
15 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Bímová Andrea (CZE-USK Praha)
2. Illeková Michala (CZE-USK Praha)
3. Roth Annabelle (CZE-USK Praha)
3. Prúšová Kristýna (CZE-USK Praha)
5. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
6. Rubášová Ema (CZE-Sokol Brno I)
7. Remešová Klára (CZE-Šerm Ostrava)
8. Šimková Anna (CZE-Jiskra Havlíčkúv Brod)
Umiestnenia našej pretekárky:
11. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniori

Bílá Opava 2022 - Opava /CZE/

24.04.2022
22 pretekárov/ok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
2. Zwinger Robert (CZE-Slezan Opava)
3. Bímová Andrea (CZE-USK Praha)
3. Prokeš Jozef (CZE-USK praha)
5. Kavecký Max (CZE-Šerm Ostrava)
6. Grufík Michal (CZE-Slezan Opava)
7. Waldsberger Jan (CZE-Sokol Brno I)
8. Holý Lev Michal (SVK-Sokol Brno I)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Bílá Opava 2022 - Opava /CZE/

23.04.2022
18 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Roth Annabelle (CZE-USK Praha)
2. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
3. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Vojtková Tereza (CZE-Sokol Brno I)
6. Šimková Anna (CZE-Jiskra Havlíčkúv Brod)
7. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
8. Jouklová Julie (CZE-Sokol Vršovice)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Bílá Opava 2022 - Opava /CZE/

23.04.2022
32 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Holý Lev Michal (CZE-Sokol Brno I)
2. Vrtílek Jakub (CZE-Sokol Brno I)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kavecký Max (CZE-Šerm Ostrava)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Chvátal Josef (CZE-Sokol Brno I)
7. Hasík Jáchym (CZE-Slezan Opava)
8. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár - Belehrad /SRB/

16.-17.04.2022
213 pretekárok z 40 štátov /ARG, AUT, BEL, BRA, CAN, COL, CRO, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, CHI, INA, ITA, JPN, KOR, LBN, LUX, MAS, MEX, NED, PHI, POL, PUR, ROU, SGP, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Marini Tomasso (ITA)
2. Avola Giorgio (ITA)
3. Imura Kazuki (JPN)
3. Giacon Daniel (NED)
5. Cheung Ka Long (HKG)
6. Toldo Guilherme (BRA)
7. Kahl Alexander (GER)
8. Mepstead Marcus (GBR)
Umiestnenia našich pretekárov:
144. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár - Belehrad /SRB/

15.-17.04.2022
170 pretekárok z 36 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, COL, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, CHI, ITA, JPN, KOR, MAR, PER, PHI, POL, PUR, ROU, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUR, UKR, USA/

1. Sauer Anne (GER)
2. Ebert Leonie (GER)
3. Batini Martina (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Volpi Alice (ITA)
6. Errigo Arianna (ITA)
7. Azuma Sera (JPN)
8. Walczyk Julia (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
133. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

10.04.2022
14 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Ruhan Yue (HUN-Ferencváros)
2. Márkus Boglárka (HUN-Ferencváros)
3. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
6. Solti Zsófia (HUN-Ferencváros)
7. Nyéki Orsolya (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
8. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
11. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

10.04.2022
18 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Szabó Bálint (HUN-Zalaegerszeg)
2. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bebesi Kolos (HUN-Ferencváros)
3. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
5. Nika Balázs (HUN-Zalaegerszeg)
6. Kavecký Max (CZE-Šerm Ostrava)
7. Szeman Máté (HUN-Ferencváros)
8. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
17. Semík Lukás (SVK-STU Bratislava)
18. Vnučko David (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

09.04.2022
13 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Grósz Fióna (HUN-Honvéd Budapest)
2. Soós Luca (HUN-Zalaegerszeg)
3. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bándy Annamária (SVK-KŠ Šamorín)
5. Biasolo Laura (HUN-Honvéd Budapest)
6. Nagy Emma (HUN-UTE Budapest)
7. Halász Lea (HUN-UTE Budapest)
8. Világhy Karolina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)
10. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
11. Botlóová Natália (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

09.04.2022
6 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Rácz Zalán (HUN-Halásztelek BIKE)
2. Červeň Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
3. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bodnár Andor (HUN-Honvéd Budapest)
5. Nagy Schalk Áron (HUN-Halásztelek BIKE)
6. Erdélyi Milán (HUN-Honvéd Budapest)

Resultatsres

Majstrovstvá Sveta - fleuret juniori družstvá

Majstrovstvá Sveta juniorov družstiev - Dubai /UAE/

07.04.2022
37 družstiev z 37 štátov /BEL, CRO, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, MDA, NED, POL, SRB, SVK, SWE, TUR/

1. ITALY - /D.DiVeroli, G.Lombardi, T.Martini, J.Bonato/
2. FRANCE - /A.Anane, V.Castanie, E.Chagnon, P.A.DeBelval/
3. HUNGARY - /A.Bagdány, Á.Bálint, A.I.Mihályi, G.Szemes/
4. POLAND - /P.Kaskow, A.Jakubowski, A.Podralski, M.Kwiatkowski/
5. USA - /Ch.Emmer, B.Li, B.Louie, D.Zhang/
6. KOREA - /H.An, D.Choi, S.Lee, Ch.Yoo/
7. SLOVAKIA - /A.Fazekas, B.György, Á.Pirk, L.M.Kuchta/
8. UZBEKISTAN - /M. Y. Asranov, M.Mirzaolimov, I.Molina, A.Solikhojiev/

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadetky

Majstrovstvá sveta kadetiek - Dubai /UAE/

06.04.2022
104 pretekárok z 46 štátov /AUS, AUT, BRA, CAN, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, IND, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, MAS,MDA, NED, OMA, PER, PHI, POL, POR, QAT, ROU, SGP, SLO, SRB, SVK, SWE, THA, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, UZB/

1. Guo Jessica Zi Jia (CAN)
2. Stutchbury Carolina (GBR)
3. Nagase Rino (JPN)
3. Molinari Matilde (ITA)
5. Cheung Kemel (SGP)
6. Imura ayano (JPN)
7. Kim Seungyeon (KOR)
8. Kuritzky Gili (ISR)
Umiestnenia našej pretekárky:
64. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadeti

Majstrovstvá sveta kadetov - Dubai /UAE/

06.04.2022
117 pretekárov z 51 štátov /ALG, ANT, ARG, ARM, AUS, AUT, BEL, BRA, BUL, CAN, COL, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, IND, ISR, ISV, ITA, JOR, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, LBN, MAS, MEX, NCA, NED, OMA, PER, PHI, POL, PUR, SGP, SVK, SWE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, UZB/

1. Cheng Tit Nam (HKG)
2. Lindner Ruben (GER)
3. Iacomoni Matteo (ITA)
3. Chen Andrew (USA)
5. Helmy-Cocoynacq Adrien (FRA)
6. Spichiger Antoine (FRA)
7. Sosnov David (GBR)
8. DeCristofaro Mattia (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
68. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret juniori

Majstrovstvá sveta juniorov - Dubai /UAE/

05.04.2022
180 pretekárov z 62 štátov /ALG, ANT, ARG, ARM, AUS, AUT, BEL, BOL, BRA, BRN, BUL, CAM, CAN, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ISV, ITA, JOR, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, LBN, MAR, MAS, MEX, NCA, NED, OMA, PER, PHI, POL, POR, PUR, QAT, SGP, SLO, SRB, SRI, SVK, SWE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, UZB/

1. Imura Kazuki (JPN)
2. An Hyeonbhin (KOR)
3. Anane Anas (FRA)
3. Emmer Chase T. (USA)
5. Li Brandon H. (USA)
6. DiVeroli Damiano (USA)
7. Louie Brice (USA)
8. Sosnov David (GBR)
Umiestnenia našich pretekárov:
25. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
76. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
86. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
91. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret staršie žiačky U15

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

27.03.2022
pretekárok z 5 štátov /GER, HUN, SVK/

1. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki BSE)
2. Severényi Sára (HUN-Törekvés SE)
3. Lajcsik Rózsa (HUN-Szombathely)
3. Pintér Abigél (HUN-Törekvés SE)
5. Yue Ruhan (HUN-Ferencváros)
6. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi vívó SE)
7. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
8. Molnár Kincső Zsófia (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret starší žiaci U15

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

27.03.2022
61 pretekárov zo 4 štátov /GER, HUN, ROU, SVK/

1. Bán Sebestyén (HUN-Honvéd Budapest)
2. Bodor Áron (HUN-Ludovika SE)
3. Bányik Nathaniel Ruben (HUN-Halásztelki BSE)
3. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
5. Szabó Bálint (HUN-Zalaegerszeg)
6. Grósz Roland Bence (HUN-Honvéd Budapest)
7. Zsögön Andor (HUN-SZTE VK)
8. Tóth Márton (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
43. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret ženy

Európsky pohár U23 - Brno /CZE/

27.03.2022
46 pretekárok z 12 štátov /AUT, CHN, CRO, CZE, GER, HUN, ITA, MDA, PHI, ROU, SVK, TUR/

1. Brugger Lilli (AUT)
2. Pölcz Anna (HUN-Ludovika SE)
3. Saveanu Anca (ROU)
3. Cammilletti Marta (ITA)
5. Bímová Andrea (CZE-USK Praha)
6. Dinca Andrea (ROU)
7. Esteban Maxine Isabel (PHI)
8. Donatelli Teresa (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
14. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
40. Cséfalvay Karolina (SVK-KŠ Šamorín)
44. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret muži

Európsky pohár U23 - Brno /CZE/

26.03.2022
70 pretekárov z 12 štátov /ARG, AUT, CRO, CZE, GBR, HUN, ISR, MDA, POR, SVK, TUR, VEN/

1. Choupenitch Alexander (CZE-Sokol Brno I)
2. Totušek Marek (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Files Petar (CRO-MK Dubrava)
5. Dósa Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
6. Nigosanti Andrea (ARG)
7. Komsic Ivan (CRO-MK Dubrava)
8. Goren Raz (ISR)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
22. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
36. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
39. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
41. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)
48. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret staršie žiačky U14

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

26.03.2022
54 pretekárok z 5 štátov /CRO, GER, HUN, ROU, SVK/

1. Simon Borbála (HUN-Zalaegerszeg)
2. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi vívó klub)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Zhou Xinyao (HUN-Törekvés SE)
5. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki BSE)
6. Antal Katalin (HUN-Zalaegerszeg)
7. Németh Emma (HUN-Ludovika SE)
8. Botos Árven Anasztázia (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárok:
24. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret starší žiaci U14

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

26.03.2022
68 pretekárov zo 4 štátov /GER, HUN, ROU, SVK/

1. Hamzi Balázs (HUN-Ludovika SE)
2. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bán Sebestyén (HUN-Honvéd Budapest)
5. Dogariu Felix (ROU)
6. Grósz Roland Bence (HUN-Honvéd Budapest)
7. Bodor Áron (HUN-Ludovika SE)
8. Bánhidi Balázs (HUN-MTK Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
41. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
64. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret mladšie žiačky U13

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

25.03.2022
50 pretekárok z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Adoch Alexandra (ROU)
2. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi vívó klub)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Németh Emma (HUN-Ludovika SE)
5. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki BSE)
6. Mészöly Regina (HUN-Halásztelki BSE)
7. Hicsák Natasa Mirella (HUN-Honvéd Budapest)
8. Grósz Fiona Mia (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
18. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
27. Világhy Blankja Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
33. Bándy Annamária (SVK-KŠD Šamorín)
45. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret mladší žiaci U13

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

25.03.2022
68 pretekárov zo 4 štátov /HUN, ROU, SVK, UKR/

1. Bánhidi Balázs (HUN-MTK Budapest)
2. Glatt Ádám (HUN-UTE Budapest)
3. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
3. Szaszák Tamás Balázs (HUN-SZTE VK)
5. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BSE)
6. Radics Péter Ferenc (HUN-Honvéd Budapest)
7. Somodi-Nagy Gergő (HUN-Ludovika SE)
8. Szögi-Nagy Tamás (HUN-SZTE VK)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
14. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
28. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret muži

Európsky pohár U23 - Budapest /HUN/

20.03.2022
66 pretekárov zo 6 štátov /AUT, CRO, CZE, HUN, ISR, SVK/

1. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
2. Frűhauf Benjámin (HUN-Törekvés Budapest)
3. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Németh András (HUN-Honvéd Budapest)
5. Huthmann Eric (AUT)
6. Mihályi Andor (HUN-Ludovika)
7. Wolf Ádám (HUN-Zalaegerszeg)
8. Skorka Csongor (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)
18. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
33. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
35. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
44. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret ženy

Európsky pohár U23 - Budapest /HUN/

19.03.2022
64 pretekárok z 8 štátov /CZE, HUN, ISR, ITA, MDA, ROU, POR, SVK/

1. Pölcz Anna (HUN-Ludovika)
2. Pásztor Flóra (HUN-Törekvés Budapest)
3. Mohamed Aida (HUN-UTE Budapest)
3. Wolf Eszter (HUN-Honvéd Budapest)
5. Corbu Emilia (ROU)
6. Cammilletti Marta (ITA)
7. Caride Marta (POR)
8. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
34. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Český pohár - fleuret kadeti

ČEZ CUP 2022 - Praha /CZE/

19.03.2022
40 pretekárov z 3 štátov /CZE, SVK, VEN/

1. Lančarič Pavol (SVK-KŠ Šamorín)
2. Holý Lev Michael (CZE-Sokol Brno I)
3. Chleboun Matyáš (CZE-Šerm Ostrava)
3. Vrtílek Jakub (CZE-Sokol Brno I)
5. Chvátal Josef (CZE- Sokol Brno I)
6. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
7. Waldsberger Jan (CZE-Sokol Brno I)
8. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
15. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
24. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

19.03.2022
8 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Grósz Fióna (HUN-Honvéd Budapest)
2. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bándy Annamária (SVK-KŠ Šamorín)
3. Soós Luca (HUN-Zalaegerszeg)
5. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
6. Bodnár Fanni (HUN-Honvéd Budapest)
7. Kurucz Brigitta (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
8. Dögei Birinyi Réka (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Botlóová Natália (SVK-KŠ Šamorín)
10. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)
12. Világhy Karolina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

19.03.2022
10 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Szabó Dániel (HUN-KŠ Szigetszentmiklós)
2. Török Zsigmond (HUN-Honvéd Budapest)
3. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)
3. Nagy Schalk Áron (HUN-Halásztelek BIKE)
5. Loschinger Bálint (HUN-Honvéd Budapest)
6. Bodnár Andor (HUN-Honvéd Budapest)
7. Rácz Zalán (HUN-Halásztelek BIKE)
8. Červeň Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kákonyi-Gilde barnabás (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
10. Jezsó Attila Ferenc (HUN-Halásztelek BIKE)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Memoriál Árpáda Németha - Šamorín /SVK/

13.03.2022
8 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
3. Šimková Anička (CZE- Jiskra Havlíčkúv Brod)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kličková Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
8. Chernovol Maiia (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Memoriál Árpáda Németha - Šamorín /SVK/

13.03.2022
10 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kavecký Max (CZE-Šerm Ostrava)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bányik Natánael (HUN-Halásztelek)
5. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kosztya Domonkos (HUN-Halásztelek)
7. Neshoda Kryštof (CZE-Šerm ostrava)
8. Ptáčnik Lukáš (CZE-Šerm Ostrava)
9. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
10. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Memoriál Árpáda Németha - Šamorín /SVK/

12.03.2022
5 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. VilághyBlanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
5. Gyömbér Lilla (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Memoriál Árpáda Németha - Šamorín /SVK/

12.03.2022
3 pretekári z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
3. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci/ky

Valašský fleuret 2022 - Zlín /CZE/

06.03.2022
30 pretekárov/ok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Világhy Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pánková Tereza (CZE-Bohemians Praha)
3. Adamovská Adéla (CZE-Šerm Ostrava)
3. Süsser František (CZE-USK Praha)
5. Topič František (CZE-Sokol Vršovice)
6. Kocmánková Amélie (CZE-USK Praha)
7. Adamec Richar (CZE-jiskra Havlíčkuv Brod)
8. Világhy Karolina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
18. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
24. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky

Valašský fleuret 2022 - Zlín /CZE/

05.03.2022
24 pretekárok z 3 štátov /CZE, DEN, SVK/

1. Forgáchová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Šimková Anna (CZE-J. Havlíčkúv Brod)
3. Janečková Eleonora (CZE-USK Praha)
3. Nemeškalová Kateřina (CZE-USK Praha)
5. Flašková Viktorie (CZE-USK Praha)
6. Hašková Barbora (CZE-Sokol Bystřice nad pernštejnem)
7. Kropáčová Valerie (CZE-Slezan Opava)
8. Magasaniková Viktorie (DEN-Trekanten)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci

Valašský fleuret 2022 - Zlín /CZE/

05.03.2022
24 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
3. Ptáčnik Lukáš (CZE-Šerm Ostrava)
5. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
5. Neshoda Kryštof (CZE-Šerm Ostrava)
7. Vjaclovský Jindřich (CZE-Šerm Ostrava)
8. Karel Vojtech (CZE-Šerm Liberec)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadeti

Majstrovstvá Európy kadetov - nový Sad /SRB/

04.03.2022
77 pretekárov z 24 štátov /AUT, BEL, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, LTU, MDA, NED, POL, ROU, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR/

1. Budaházy Ambrus (HUN-Ludovika)
2. Bálint Álmos (HUN-Ludovika)
3. Crist Numa (FRA)
3. Cook Jamie (GBR)
5. Iacomoni Matteo (ITA)
6. Sosnov David (GBR)
7. Penman Callum (GBR)
8. Zanardo Andrea (ITA)
Umiestnenia nášho pretekára:
32. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadetky

Majstrovstvá Európy kadetiek - Nový Sad /SRB/

03.03.2022
77 pretekárok z 24 štátov /AUT, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, NED, POL, ROU, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Molinari Matilde (ITA)
2. Papp Jázmin (HUN-Hódmezövásárhely)
3. Giordani Sofia (ITA)
3. Isbir Alisa (TUR)
5. Audibert Alicia (FRA)
6. AnbarbilarFatima Zehra (TUR)
7. Stutchbury Carolina (GBR)
8. Kuritzky Gili (ISR)
Umiestnenia našej pretekárky:
49. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret juniori družstvá

Majstrovstvá Európy juniorov družstiev - Nový Sad /SRB/

02.03.2022
17 družstiev z 17 štátov /BEL, CRO, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, MDA, NED, POL, SRB, SVK, SWE, TUR/

1. ITALY - /D.DiVeroli, G.Lombardi, T.Martini, J.Bonato/
2. POLAND - /P.Kaskow, A.Jakubowski, A.Podralski, M.Kwiatkowski/
3. FRANCE - /A.Anane, V.Castanie, E.Chagnon, P.A.DeBelval/
4. BELGIUM - /L.Gasperini, O.Geudvert, A.Leonard, M.Nijs/
5. HUNGARY - /A.Bagdány, Á.Bálint, A.I.Mihályi, G.Szemes/
6. GERMANY - /N.A.Fabinger, P.L.Faul, B.Kapus, L.Rieger/
7. DENMARK - /Ch.Horn-Nielsen, T.Hundborg, J.B.Karlsen, J.M.Thorbek/
8. SPAIN - /M. Diaz Escalona, L.DiazHigueras, E. Peressini, A.Ramirez Larena/
Umiestnenie nášho družstva:
15.SLOVAKIA - /A.Fazekas, B.György, Z.Sarmány, L.M.Kuchta/

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret juniori

Majstrovstvá Európy juniorov - Nový Sad /SRB/

27.02.2022
91 pretekárov z 26 štátov /AUT, BEL, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR/

1. Szemes Gergő(HUN-Ferencváros)
2. Lombardi Giulio (ITA)
3. Castanie Valerian (FRA)
3. Chagnon Eliot (FRA)
5. DeBelval Paul Antoine (FRA)
6. Mihályi Andor István (HUN-Ludovika)
7. Kappus Bastien (GER)
8. Karlsen Jonas Benjamin (DEN)
Umiestnenia našich pretekárov:
27. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
32. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
37. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
48. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Coupe du Monde - Cairo /EGY/

25.-26.02.2022
176 pretekárov z 35 štátov /ALG, ARG, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CRO, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, ITA, JAP, KOR, KUW, LEB, NED, POL, QAT, RUS, SIN, SRB, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Borodachev Anton (RUS)
2. Mylnikov vladislav (RUS)
3. Filippi Davide (ITA)
3. Shikine Takahiro (JPN)
5. Garozzo Danielke (ITA)
6. Choupenitch Alexander (CZE)
7. Loisel Pierre (FRA)
8. Avola Giorgio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
149. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori družstvá

Svetový pohár juniorov - Sabadell /ESP/

20.02.2022
19 družstiev z 19 štátov /AUS, BEL, BRA, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, NED, POL, SVK, SWE, UAE, UKR, USA/

1. ITALY - /D.DiVeroli, G.Lombardi, T.Martini, J.Bonato/
2. FRANCE - /A.Anane, F.Baudchon, E.Chagnon, P.A.DeBelval/
3. HUNGARY - /A.Bagdány, Á.Bálint, A.I.Mihályi, G.Szemes/
4. GERMANY - /N.A.Fabinger, P.L.Faul, B.Kapus, L.Rieger/
5. USA - /J.Chen, Ch.Emmer, B. Li, D.Zhang/
6. GBR - /J.Cook, J.Donaghue, L.Jarvie, W.Lonsdale/
7. POLAND - /P.Kaskow, A.Jakubowski, A.Podralski, M.Kwiatkowski/
8. NETHERLANDS - /A.Joemrati, K.Man, S.Nawar, K.Walet/
Umiestnenie nášho družstva:
11.SLOVAKIA - /A.Fazekas, B.György, Z.Sarmány, Á.Pirk/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Coupe du Monde - Sabadell /ESP/

19.02.2022
175 pretekárov z 29 štátov /AUS, ARG, BEL, BRA, CHN, CRO, DEN, ESP, FRA, HKG, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, NCA, NED, MAS, PER, POL, POR, PUR, QAT, SGP, SVK, SWE, UAE, UKR, USA/

1. Szemes Gergő(HUN-Ferencváros)
2. Li Brandon (USA)
3. De Belval Paul Antoine (FRA)
3. Louie Brice (USA)
5. Emmer Chase (ITA)
6. Martini Tomasso (ITA)
7. Chen Tit Nam (HKG)
8. Anane Anas (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
64. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
65. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
68. Sármány Zoltán (SVK-STU Bratislava)
96. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
99. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky r.2010 a ml.

International Fencing Challenge - Brescia /ITA/

13.02.2022
30 pretekárok zo 7 štátov /CYP, CRO, GER, ITA, SVK/

1. Prenna Maria Francesca (ITA)
2. Borghetti Maria (ITA)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Simeoni Giulia (ITA)
5. Mason Eleonora (ITA)
6. Rutigliano Agnese (ITA)
7. Kellner Helena (GER)
8. Rizzato Sara (ITA)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci r.2010 a ml.

International Fencing Challenge - Brescia /ITA/

13.02.2022
59 pretekárov zo 7 štátov /CYP, CRO, ITA, ROU, SLO, SRB, SVK/

1. Guidi Lucca (ITA)
2. Mancini Riccardo (ITA)
3. Romano Lorenzo Raoul (ITA)
3. Napolitano Geremia (ITA)
5. Galdiolo Ludovico (ITA)
6. Scarpa Leonardo (ITA)
7. Pignatoro Giacomo (ITA)
8. Bonino Edoardo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
30. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci r.2008 a ml.

International Fencing Challenge - Brescia /ITA/

13.02.2022
81 pretekárov z štátov /CRO, FRA, GBR, GER, ISR, ITA, QAT, SVK/

1. Di Russo Manfredi (ITA)
2. Addato Mauro (ITA)
3. Collini Nicolo (ITA)
3. Panazolo Marco (ITA)
5. La Penna Carlo (ITA)
6. Koren Evyatar (ISR)
7. Boumaza Mahel (FRA)
8. Sonnessa Nicolo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
50. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
58. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Český pohár seniorov - Praha /CZE/

13.02.2022
34 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Sármány Zoltán (SVK-STU Bratislava)
2. Blanár Samuel (CZE-USK Praha)
3. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
3. Srna Jan (CZE-Sokol Brno I)
5. Zwinger Robert (CZE-Slezan Opava)
6. Chren Šimon (CZE-USK Praha)
7. Ciganek Jan (CZE-Šerm ostrava)
8. Holý Lev Michael (CZE-Sokol Brno I)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

28. Alpe Adria pokal - Graz /AUT/

13.02.2022
25 pretekárov z 3 štátov /AUT, SLO, SVK/

1. Melot de Beauregard Matiss (AUT)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pribas Fabian Alexi (AUT)
3. Hubner Maximilian (AUT)
5. Küttner Kilian (AUT)
6. Pecnik Georg (AUT)
7. Waldeck Gustav (AUT)
8. Falchetto Lauro (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Európsky pohár - Satu Mare /ROU/

12.02.2022
95 pretekárok zo 14 štátov /CRO, FRA, GBR, GER, HUN, LUX, MDA, NED, ROU, SRB, SVK, SWE, UKR, USA/

1. Audibert Alicia (FRA)
2. Dinca Andreea (ROU)
3. Badár Szonja (HUN-Halásztelki BSE)
3. Aye Keren (FRA)
5. Roger Garance (FRA)
6. Radu Paula (ROU)
7. Polonyi Petra (HUN-Halásztelki BSE)
8. Kulyk Krystina (UKR)
Umiestnenia našich pretekárok:
22. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
46. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

28. Alpe Adria pokal - Graz /AUT/

12.02.2022
15 pretekárok z 3 štátov /AUT, SLO, SVK/

1. Eistert Julia (AUT)
2. Gröss Chiara (AUT)
3. Fabianek Marie (AUT)
3. Tanzmeister Franziska (AUT)
5. Solobayeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Purkarthofer Marie (AUT)
7. Reiner Aglaya (AUT)
8. Mlekuz Eli (SLO)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

28. Alpe Adria pokal - Graz /AUT/

12.02.2022
25 pretekárov zo 4 štátov /AUT, CRO, SLO, SVK/

1. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
2. Leskovac Janko (CRO)
3. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bresslauer Tobias (AUT)
5. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
6. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
7. Hubner Alexander (AUT)
8. Schiebel Paul (AUT)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky

Fülöp Mihály magyar kupa - Szombathely /HUN/

11.02.2022
43 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki BSE)
2. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi vívó klub)
3. Hicsák Natasa Mirella (HUN-Honvéd Budapest)
3. Németh Emma (HUN-Ludovika SE)
5. Bodnár Hanna (HUN-Honvéd Budapest)
6. Csordás Effi (HUN-Törekvés SE)
7. Lénárt Emese (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
8. Radics Anna Dóra (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
15. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
26. Bándy Annamária (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci

Fülöp Mihály magyar kupa - Szombathely /HUN/

11.02.2022
46 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
2. Bánhidi Balázs (HUN-MTK Budapest)
3. Merliot Almássy Mátyás (HUN-Ferencváros)
3. Somodi Nagy Gergő (HUN-Ludovika SE)
5. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BSE)
6. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
7. Szögi Nagy Tamás (HUN-SZTE VK)
8. Farkas Ákos (HUN-MTK Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
27. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
28. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Keizer Kareltoernooi - Nijmegen /NED/

06.02.2022
26 pretekárov z 31 štátov /BEL, NED, SVK/

1. Snijder Ivo (NED)
2. Post Patrick (NED)
3. Rijsenbrij Hans (NED)
3. Genbrugge Sem (BEL)
5. De Waal Dieter (NED)
6. Dormeus Emmanuel (NED)
7. Van de Sande Lucas (NED)
8. Moraru Alexander (NED)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Farkas Gyula (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori družstvá

Svetový pohár juniorov - Aix en Provance /FRA/

23.01.2022
21 družstiev z 21 štátov /BEL, BRA, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, NED, POL, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. ITALY - /G.Franzoni, D.DiVeroli, G.Lombardi, T.Martini/
2. POLAND - /P.Kaskow, J.Kotek, A.Podralski, M.Kwiatkowski/
3. RUSSIA - /E.Baranikov, Z.Kozlov, A.Prozorov, D.Osipov/
4. HUNGARY - /A.Bagdány, Á.Bálint, A.I.Mihályi, V.Machek/
5. USA - /J.Griffin, E.Yu, B.Louie, E.Ndiaye/
6. GERMANY - /N.A.Fabinger, P.L.Faul, D.Liebscher, B.Kapus, L.Rieger/
7. FRANCE - /A.Anane, V.Castanie, F.Baudchon, A.Spichiger, P.A.DeBelval/
8. FRANCE - /A.Anane, V.Castanie, E.Chagnon, J.Guillaume/
Umiestnenie nášho družstva:
19.SLOVAKIA - /A.Fazekas, B.György, L.M.Kuchta, Z.Sarmány/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Coupe du Monde - Aix en Provance /FRA/

22.01.2022
188 pretekárov z 31 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAM, CHN, CRO, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, MAR, NED, PER, POL, POR, PUR, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Osipov Dmitrii (RUS)
2. Baranikov Egor (RUS)
3. Anane Anas (FRA)
3. Raimondi Mattia (ITA)
5. Martini Tomasso (ITA)
6. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
7. Fabinger Nils Alexander (GER)
8. Spichiger Adrien (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
43. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
81. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
100. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
110. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
118. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
160. Sármány Zoltán (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Coupe du Monde - Zagreb /CRO/

22.01.2022
166 pretekárok z 28 štátov /AUT, BEL, BLR, CAN, CHI, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UAE, UKR, USA/

1. Scruggs Lauren (USA)
2. Ferrari Carlotta (ITA)
3. Amore Giulia (ITA)
3. Tan Helen (USA)
5. Stutchbury Carolina (GBR)
6. Rhodes Zander (USA)
7. Kim Rachael (USA)
8. Kalocsai Luca (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našej pretekárky:
157. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Coupe du Danube 2022 - Bratislava /SVK/

16.01.2022
195 pretekárov z 21 štátov /AUT, CZE, DEN, ECU, ESP, GBR, GER, GRE, HUN, FRA, MDA, NED, ISR, LAT, LTU, POL, ROU, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Spichiger Antoine (FRA)
2. Diestelkamp Niklas (GER)
3. Helmy Cocoynacq Adrien (FRA)
3. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
5. De Beival Jean Baptiste (FRA)
6. Almos Bálint (HUN)
7. Pradel Luis (FRA)
8. Duraj Idzi (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
39. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
159. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
182. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
184. Barborák adam (SVK-STU Bratislava)
190. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
195. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár - Poznaň /POL/

14.-15.01.2022
180 pretekárok z 29 štátov /AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOR, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Volpi Alice (ITA)
2. Harvey Eleanor (CAN)
3. Favaretto Martina (ITA)
3. Chen Qinguyan (CHN)
5. Palumbo Francesca (ITA)
6. Kondritz Kata (HUN)
7. Sunduchkova Alexandra (RUS)
8. Petrova Elena (RUS)
Umiestnenie našej pretekárky:
164. Cantuccu Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Challenge international de Paris - Paríž /FRA/

14.-15.01.2022
210 pretekárov z 43 štátov /ALG, ARG, AUT, BEL, BRA, CAM, CAN, CIV, COL, CRO, CYP, CPV, CZE, CUB, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOR, LUX, MAR, MEX, NED, PHI, POL, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Cheung Ka Long (HKG)
2. Luperi Edoardo (ITA)
3. Emmer Chase (USA)
3. Foconi Alesio (ITA)
5. Garozzo Daniele (ITA)
6. Choi Chun Yin Ryan (HKG)
7. Lefort Enzo (FRA)
8. Sido Alexandre(FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
92. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Európsky pohár - Cabries /FRA/

12.12.2021
166 pretekárov z 18 štátov /DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, LUX, MDA, MON, NED, POL, SGP, SVK, SWE, TUR/

1. Audibert Alicia (FRA)
2. Kuritzky Gili (ISR)
3. Tsang Amelie (GBR)
3. Koren Lihi (ISR)
5. Molinari Matilde (ITA)
6. Lazzeri Martina (ITA)
7. Aye Keren (FRA)
8. Polonyi Petra (HUN)
Umiestnenia našich pretekárok:
114. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
142. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Európsky pohár - Cabries /FRA/

11.12.2021
202 pretekárov z 32 štátov /ALG, BEL, BRA, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, HKG, ITA, ISR, LAT, LTU, Mal, MDA, NED, POL, SGP, SVK, SWE, TUR,/

1. Iacomoni Matteo (ITA)
2. Helmy Cocoynacq Adrien (FRA)
3. Cook Jaimie (GBR)
3. De Beival Jean Baptiste (FRA)
5. Zanardo Andrea (ITA)
6. Almos Bálint (HUN)
7. Horváth Keán (HUN)
8. Crist Numa (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
114. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
172. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár - Sant Maur /FRA/

10.-11.01.2022
182 pretekárok z 29 štátov /AUT, BRA, CAN, CHN, COL, CRO, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOR, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Volpi Alice (ITA)
2. Kiefer Lee (USA)
3. Dubrovich Jacqueline (USA)
3. Palumbo Francesca (ITA)
5. Chen Qingiuan (CHN)
6. Batini Martina (ITA)
7. Tripapina Svetlana (RUS)
8. Kim Kiyeung (KOR)
Umiestnenie našej pretekárky:
143. Cantuccu Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2008 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Hódmezővásárhely /HUN/

05.12.2021
38 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bartus Bianca (HUN- Halásztelki SE)
2. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
3. Haroni Agapi (HUN-NKSE)
3. Márkus Boglárka (HUN-Ferencváros)
5. Zhou Xinyao (HUN-Törekvés SE)
6. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
7. Nyéki orsolya (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
8. Simon Borbála (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2008 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Budapest /HUN/

05.12.2021
52 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Bán Sebestyén (HUN-Honvéd Budapest)
3. Bodor Áron (HUN-NKSE)
3. Rózsa Csanád balázs (HUN-Honvéd Budapest)
5. Tóth Márton (HUN-Ferencváros)
6. Szabó Bence (HUN-TUS Budapest)
7. Madura János (HUN-Évisz)
8. Hamzi Balázs (HUN-NKSE)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
17. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori družstvá

Svetový pohár juniorov - Leszno /POL/

05.12.2021
17 družstiev z 17 štátov /BEL, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, NED, POL, RUS, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. FRANCE - /A.Anane, V.Castanie, E.Chagnon, J.Guillaume/
2. USA - /J.Chen, Ch.Emmer, B.Louie, E.Ndiaye/
3. RUSSIA - /E.Baranikov, Z.Kozlov,D.Kravtsov, D.osipov/
4.GERMANY - /N.A.Fabinger, P.L.Faul, D.Liebscher, L.Rieger/
5. ITALY - /J.Bonato, D.DiVeroli, G.Lombardi, T.Martini/
6.DENMARK - /S.Guilbert, Ch.Hoirn-Nielsen, J.B.Karlsen, J.M.Thorbek/
7.HUNGARY - /A.Bagdány, Á.Bálint, A.I.Mihályi, G.Szemes/
8.GBR - /J.Cook, W.Lonsdale, D.Stenbeck-Schiavo, D.Wiliams/
Umiestnenie nášho družstva:
10.SLOVAKIA - /A.Fazekas, B.György, L.M.Kuchta, Z.Sarmány/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový poár juniorov - Leszno /POL/

04.12.2021
182 pretekárov z 26 štátov /AUT, BEL, BRA, CAM, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GRE, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, NED, POL, PUR, QAT, RUS, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Emmer Chase (USA)
2. DiVeroli Damiano (ITA)
3. Zhang Daniel (USA)
3. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
5. Nijs Mathieu (BEL)
6. Osipov Dmitrii (RUS)
7. Lombardi Giulio (ITA)
8. Rieger Laurenz (GER)
Umiestnenia našich pretekárov:
83. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
91. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
102. Sármány Zoltán (SVK-STU Bratislava)
112. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
141. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
168. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
178. Hudymac Michal (SVK-Šerm Opava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový poár juniorov - Timisoara /ROU/

04.12.2021
129 pretekárok z 21 štátov /AUT, BEL, BUL, DEN, FRA, GBR, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, POL, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, TUR, UAE, UKR, USA/

1. Rhodes Zander (USA)
2. Poloziuk Alina (UKR)
3. Zurawska Karolina (POL)
3. Volskaia Alina (RUS)
5. Audibert Alicia (FRA)
6. Williams Stewart Teagan (GBR)
7. Kamaldinova Alina (RUS)
8. Kuritzky Gili (ISR)
Umiestnenia našich pretekárov:
112. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2009 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Budapest /HUN/

04.12.2021
37 pretekárok z 3 štátov /HUN, SRB, SVK/

1. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi vívó SE)
2. Mészöly Regina (HUN-Halászteleki BSE)
3. Csördás Effi (HUN-UTE Budapest)
3. Zorics Milla (SRB)
5. Kolbert Emese (HUN-Belvárosi vívó SE)
6. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki BSE)
7. Bodnár Hanna (HUN-Honvéd Budapest)
8. Grósz Fiona Mia (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniorky/juniorky

Turnaj 17. listopadu - Praha /CZE/

21.11.2021
15 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Kocourová Adéla (CZE-Sokol Brno I)
2. Illeková Michala (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
3. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
3. Sedláková Isabela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
5. Prúšová Kristýna (CZE-USK Praha)
6. Roth Annabelle (CZE-USK Praha)
7. Šimková Anna (CZE-TJ JiskraHavlíčkúv Brod)
8. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniori/juniori

Turnaj 17. listopadu - Praha /CZE/

20.11.2021
25 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Fazekas Arpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
3. Sármány Zoltán (SVK-STU Bratislava)
3. Blanár Samuel (SVK-USK Praha)
5. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
6. Chren Šimon (CZE-USK Praha)
7. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
8. Holemý Vojtech (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Králik Roman (SVK-USK Praha)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Budapest Cup - Budapest /HUN/

14.11.2021
56 družstiev z 18 štátov /AUT, DEN, ESP, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SVK, TUR, UKR, USA/

1. RUSSIA 1 - /I.Bulatov, D.Kerik, B.Petrov, P.Puziankov/
2. RUSSIA 3 - /D.Chashchin, G.Grishko, V.Kornilov, V.Manvelian /
3. USA 4 - /R.Graham, C.Jeon, L.Yang/
4.ITALY - /M.Conticini, M.Iacomoni, F.Petracchi, F.Spampinato/
5. HUNGARY - /A.Bagdány, Á.Bálint, P.Bödő, K.Horváth/
6.RUSSIA 2 - /G.Demesh, D.Dorokhin, N.Evdokimov, R.Khamdamov/
7.USA 1 - /L.Bas, A.Chen, D.J.Deseranno, N.Kim/
8.USA 3 - /A.Chen, C.Kao, R.Li/
Umiestnenie nášho družstva:
37.SLOVAKIA - /B.Lančarič, J.Rozmuš, G.Bukor, B.Ambrus/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Budapest Cup - Budapest /HUN/

14.11.2021
268 pretekárok z 30 štátov /AUT, BEL, CAN, CHN, CRO, CZE, DEN ,ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, NED, PER, POL, PUR, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Molinari Matilde (ITA)
2. Jing Emily (USA)
3. Bibite Beatrice Pia Maria (ITA)
3. Leslie Ryanne (USA)
5. Ouyang Bridgette (USA)
6. Shen Sophia (USA)
7. Fang Sabrina (CAN)
8. Audibert Alicja (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
158. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
212. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Budapest Cup - Budapest /HUN/

13.11.2021
286 pretekárov z 32 štátov /AUT, BEL, BUL, CRO, CYP, CZE, DEN ,ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, NED, PER, PHI, POL, PUR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Kim Nicholas (USA)
2. Puzankov Pavel (RUS)
3. Chashchin Dmitrii (RUS)
3. Kornilov Valerii (RUS)
5. Chen Andrew (USA)
6. Jeon Caleb (USA)
7. Huth Mitchell (USA)
8. Raggi Lorenzo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
28. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
160. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
215. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
247. Bukor Gabriel (SVK-KŠ Šamorín)
248. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
267. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky

Opavský listopad 2021 - Opava /CZE/

07.11.2021
18 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Kropáčová Valerie (CZE-TJ Slezan Opava)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Nemeškalová Kateřina (CZE-USK Praha)
5. Vetešníková Zuzana (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
6. Mudrochová Gabriela (CZE-USK Praha)
7. Veselá Julie (CZE-Sokol Praha Vršovice)
8. Kavecká Ruth (CZE-Šerm Ostrava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci

Opavský listopad 2021 - Opava /CZE/

07.11.2021
21 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Holý Vojtech Jan (CZE-Sokol Brno I)
2. Sekanina Matyáš (CZE-USK Praha)
3. Hrnčíř Patrik (CZE-Bohemians Praha)
3. Vymazal Jakub (CZE-Šerm Ostrava)
5. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
6. Dlabač Jan (CZE-Bohemians Praha)
7. Hašek Ladislav (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
8. Kostka František (CZE-Šerm Ostrava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky

Opavský listopad 2021 - Opava /CZE/

06.11.2021
10 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Nemeškalová Kateřina (CZE-USK Praha)
2. Botlóová Natália (SVK-KŠ Šamorín)
3. Chlebounová Anna Marie (CZE-Šerm Ostrava)
3. Pánková Tereza (CZE-Bohemians)
5. Világi Štefánia (SVK-KŠ Šamorín)
6. Novotná Sofie (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
7. Kocmanová Amelie (CZE-USK Praha)
8. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Világhy Karolina Kinga (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci

Opavský listopad 2021 - Opava /CZE/

06.11.2021
11 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Červeň Oliver (SVK-KŠ Šamorín)
2. Dušek Lukáš (CZE-Šerm Liberec)
3. Stárek David (CZE-Šerm Liberec)
3. Svoboda Jaromír (CZE-Šerm Liberec)
5. Süsser František (CZE-USK Praha)
6. Chmela Vít (CZE-Sokol Brno I)
7. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)
8. Neshoda Kryštof (CZE-TJ Slezan Opava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci

Opavský listopad 2021 - Opava /CZE/

06.11.2021
25 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Kavecký Max (CZE-Šerm Ostrava)
2. Ptáčnik Lukáš (CZE-Šerm Ostrava)
3. Bečvář Jan (CZE-TJ Sokol Brno I)
3. Dvořák Ondrej (CZE-TJ Sokol Brno I)
5. Biroš Samuel (CZE-TJ Sokol Brno I)
6. Sekanina Matyáš (CZE-USK Praha)
7. Karel Vojtech (CZE-Šerm Liberec)
8. Neshoda Kryštof (CZE-Šerm Ostrava)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Hoppe Dražen (SVK-STU Bratislava)
17. Kyselica Maximilian (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

ORV - Junior Férfi Tőr Magyar kupa 2 - Budapest /HUN/

31.10.2021
54 pretekárov z 3 štátov /HUN, SRB, SVK/

1. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
2. Mihályi Andor (HUN-NKESE)
3. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bálint Álmos (HUN-NKESE)
5. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
6. Bödő Péter (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
7. Machek Vincze (HUN-Honvéd Budapest)
8. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
16. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
32. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

31.10.2021
9 pretekárov/ok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Hicsák Nataša (HUN-Honvéd Budapest)
3. Világhy Blanka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Viczán Boglárka (HUN-Honvéd Budapest)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Rajta Zita (HUN-Halásztelek)
7. Gyömbér Lilla (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

31.10.2021
9 pretekárov/ok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
2. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európsky pohár - Esslingen /GER/

31.10.2021
25 družstiev z 10 štátov /BEL, FRA, GER, ISR, LAT, NED, POL, SVK, SWE, TUR/

1. POLAND - /J.Nowak, T.Goeczyca, F.Winkhof, P.Ginda/
2. POLAND 3 - /M.Jurczak, S.Jurga, Sz.Pyszklo, I.Duraj/
3. ISRAEL - /E.Lemberger, A.Eliaz, L.Haviv, E.Rokhind/
4.POLAND 2 - /P.Gawenda, M.Prajzner, G.Wascinski, P.Sowa/
5. CEP1 - /M.Yang, M.Delgado, M.Dubreuil, A.Helmy-Cocoynacq/
6.NETHERLANDS - /M.Dijkstra, Y.Man, D.Soemosemito, T.Mousset/
7.TURKEY - /T.Sezer, P.E.Ilman, E.Akialp, B.Mazlumoglu/
8.SWEDEN - /E.Widen, R.Fastesson, E.Nordman Rid, I.Kvernes/
Umiestnenie nášho družstva:
17.SLOVAKIA - /B.Lančarič, J.Rozmuš, G.Bukor, B.Ambrus/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Európsky pohár - Esslingen /GER/

30.10.2021
149 pretekárov z 13 štátov /BEL, CZE, FRA, GER, GRE, ISR, ITA, LAT, NED, POL, SVK, SWE, TUR/

1. Lindner Rubin (GER)
2. Dijkstra Michael (NED)
3. Helmy-Cocoynacq Adrien (FRA)
3. Sezer Tan (TUR)
5. Polotzek Simon (GER)
6. Sirmaci Kayhan (TUR)
7. Ginda Piotr (POL)
8. Ilman Ege Poyraz (TUR)
Umiestnenia našich pretekárov:
27. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
104. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
123. Bukor Gabriel (SVK-KŠ Šamorín)
140. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Goldennes Floret - Tauberbischofsheim /GER/

30.10.2021
195 pretekárok z 19 štátov /BEL, BUL, CZE, FRA, GBR, GER, GRE, ISR, ITA, LAT, LUX, NED, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR/

1. Molinari Matilde (ITA)
2. Babaeva Diana (RUS)
3. Levchuk Milana (RUS)
3. Roger Garance (FRA)
5. Emeleva Liubov (RUS)
6. Delikamova Maya (RUS)
7. Tsang Amelie (GBR)
8. Chausova Vera (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
98. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
131. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

30.10.2021
11 pretekárov/ok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Grósz Fióna (HUN-Honvéd Budapest)
2. Bándy Annamária (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világhy Blanka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Dögei Birinyi Réka (HUN-Honvéd Budapest)
5. Világi Stefánia (SVK-KŠ Šamorín)
6. Botló Natália (SVK-KŠ Šamorín)
7. Sasinková Tara (SVK-KŠ Šamorín)
8. Bányik Jáhel (HUN-Halásztelek)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Világhy Karolina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

30.10.2021
11 pretekárov/ok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Červeň Oliver (SVK-Klub šermu Šamorín)
2. Klačman Filip (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Golden foil - Zagreb /CRO/

23.10.2021
131 pretekárov z 26 štátov /ALG, AUT, BEL, COL, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, GEO, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, LBN, LUX, NED, POL, SGP, SUI, SVK, SWE, TUR, USA, QAT/

1. Dósa Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
2. Files Petar (CRO)
3. Choupenitch Aleksander (CZE-Sokol Brno I)
3. Siess Michal (POL)
5. Rajski Leszek (POL)
6. Bem Maciej (POL)
7. Robin Noe (FRA)
8. Martini Tommaso (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
42. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
49. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
61. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
106. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
111. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Hódmezővásárhely /HUN/

17.10.2021
51 pretekárok z 3 štátov /HUN, SRB, SVK/

1. Kollár Anna (HUN-Törekvés SE)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Szeverényi Sára (HUN-Törekvés SE)
3. Yue Ruhan (HUN-Ferencváros)
5. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki BSE)
6. Simon Borbála (HUN-Zalaegerszeg)
7. Lajcsik Rózsa (HUN-Szombathely)
8. Zhou Xinyao (HUN-Törekvés SE)
Umiestnenia našich pretekárok:
22. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Hódmezővásárhely /HUN/

17.10.2021
50 pretekárov z 3 štátov /HUN, SRB, SVK/

1. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
3. Bányik natánael Ruben (HUN-Halásztelki BSE)
3. Grósz Roland Bence (HUN-Honvéd Budapest)
5. Rózsa Csanád balázs (HUN-Honvéd Budapest)
6. Bebesi kolos Norbert (HUN-Ferencváros)
7. Hegyes Dávid (HUN-SZTE VK)
8. Szabó Bálint (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
20. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
36. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2008 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Hódmezővásárhely /HUN/

16.10.2021
54 pretekárok zo 4 štátov /CRO, HUN, SRB, SVK/

1. Haroni Agapi (HUN-NKSE)
2. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Lénárt Emese (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
5. Márkus Boglárka (HUN-Ferencváros)
6. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
7. Kékesi Dóra (HUN-Csomorkány)
8. Antal Katalin (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárok:
19. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
21. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
23. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2008 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Hódmezővásárhely /HUN/

16.10.2021
59 pretekárov z 3 štátov /HUN, SRB, SVK/

1. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Bodor Áron (HUN-NKSE)
3. Bán Sebestyén (HUN-Honvéd Budapest)
3. Rózsa Csanád balázs (HUN-Honvéd Budapest)
5. Grósz Roland Bence (HUN-Honvéd Budapest)
6. Hamzi Balázs (HUN-NKSE)
7. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
8. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
41. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2009 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Hódmezővásárhely /HUN/

15.10.2021
43 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi vívó SE)
2. Lénárt Emese (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bodnár Hanna (HUN-Honvéd Budapest)
5. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki BSE)
6. Hicsák Natasa Mirella (HUN-Honvéd Budapest)
7. Varga Zselyke Fruzsina (HUN-UTE Budapest)
8. Tóth Abigél (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
16. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2009 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar kupa - Hódmezővásárhely /HUN/

15.10.2021
53 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bánhidi Balázs (HUN-MTK Budapest)
2. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
3. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BSE)
3. Somodi-Nagy Gergő (HUN-NKESE)
5. Jesztl Merse Áron (HUN-Ferencváros)
6. Radics Péter Ferenc (HUN-Honvéd Budapest)
7. Glatt Ádám (HUN-UTE Budapest)
8. Szaszák Tamás Balázs (HUN-SZTE VK)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Trekanten Cup - Kodaň /DEN/

10.10.2021
83 pretekárok z 19 štátov /AUT, COL, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, PHI, POL, SVK, SWE, UKR, USA/

1. Calissi Olga (ITA)
2. Tangherlini Elena (ITA)
3. Diaz Escalona Maria Theresa (ESP)
3. Monaco Beatrice (ITA)
5. Marechal Jade (FRA)
6. Kondritz Kata (HUN-Honvéd Budapest)
7. Recher Alice (FRA)
8. Pantanetti Benedetta (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
38. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

ORV - Junior Férfi Tőr verseny - Budapest /HUN/

10.10.2021
57 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Makk Balázs (HUN-NKESE)
3. Tabajdi Zsombor (HUN-Honvéd Budapest)
5. Mihályi Andor (HUN-NKESE)
6. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
7. Zsolnai Botond (HUN-NKESE)
8. Budaházy Ambrus (HUN-NKESE)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
12. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
13. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadetky

ORV - Kadet Női Tőr verseny - Budapest /HUN/

09.10.2021
61 pretekárok z 3 štátov /HUN, SRB, SVK/

1. Kollár Anna (HUN-Törekvés SE)
2. Badár Szonja Nikoletta (HUN-Halásztelki BSE)
3. Marosi Gréta (HUN-Törekvés SE)
3. Papp Jázmin (HUN-Csomorkány)
5. Polónyi Petra Dóra (HUN-Halásztelki BSE)
6. Szeverényi Sára (HUN-Törekvés SE)
7. Frommer Éva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
8. Szurmai Laura (HUN-UTE Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
18. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
23. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

ORV - Kadet Férfi Tőr verseny - Budapest /HUN/

09.10.2021
75 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Bödő Péter (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
3. Benyus András (HUN-NKESE)
3. Bálint Álmos (HUN-NKESE)
5. Budaházi Ambrus (HUN-NKESE)
6. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
7. Zhang Quinzhe (HUN-Törekvés SE)
8. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Lančarič Bronislav (SVK-KŠ Šamorín)
41. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
57. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
61. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
71. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Coupe de Samária 2021 - Šamorín /SVK/

03.10.2021
22 družstiev z 10 štátov /AUT, CZE, HUN, ISR, ITA, MDA, POL, ROU, SVK, TUR/

1. TURKEY - /F.Z.Anbarlilar, S.P.Cantenar, A.B.Durukan, A.Isbir/
2. ROMANIA - /A.Dinca, I.Miti Bikfalvi, P.Radu, M.Teodorescu/
3. ISRAEL - /L.Koren, G.Kuritzky,, G.Soriano, M.Tyagunov Kagan/
4.POLAND 1 - /A.Binko, N.Kus, A.Nowakowska, H.Wojtas/
5. HUNGARY 2 - /S.Badár, E.Frommer, J.Papp, T.Terjék/
6.POLAND 2 - /O.Kulpaczynska, A.Nowakowska, W.Skoczylas, Z.Wojewodska/
7.TURKEY 2 - /A.Arikan, Z.T.Arslan, E.S.Ay, D.Unsal/
8.ROMANIA 3 - /D.Cismas, C.Polschi, D.Virág/
Umiestnenie nášho družstva:
19.SLOVAKIA - /R.Forgách, A.Valacsay, N.Forgách/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Coupe de Samaria 2021 - Šamorín /SVK/

02.10.2021
103 pretekárok zo 17 štátov /AUT, CRC, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, MDA, POL, ROU, SVK, TUR/

1. Isbir Alisa (TUR)
2. Kuritzky Gili (ISR)
3. Audibert Alicia (FRA)
3. Koren Lihy (ISR)
5. Anbarlilar Fatimna Zehra (TUR)
6. Dinca Andrea (ROU)
7. Durukan Almila Birce (TUR)
8. Wojtas Hanna (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
49. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
78. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
96. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

40. Grazer Messepokal - Graz /AUT/

26.09.2021
48 pretekárov zo 6 štátov /AUT, CRC, CRO, ITA, SLO, SVK/

1. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
2. Munarolo Davide (ITA)
3. Bresslauer Tobias (AUT)
3. Pelis Marco (ITA)
5. Pesce Antonio (ITA)
6. Leskovac Janko (CRO)
7. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
8. Fogazzi Marco Leonardo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
12. Lancaric Bronislav (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniorky

40. Grazer Messepokal - Graz /AUT/

26.09.2021
30 pretekárok z 5 štátov /AUT, CRC, ITA, SLO, SVK/

1. Brugger Lilli Maria (AUT)
2. Wohlgemuth Olivia (AUT)
3. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cenker Freia (AUT)
5. Kudlacek Beatrice (AUT)
6. Kränkl Maria (AUT)
7. Candeago Eleonora (ITA)
8. Kirsten Ines (AUT)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniorky

40. Grazer Messepokal - Graz /AUT/

25.09.2021
33 pretekárok zo 6 štátov /AUT, CRC, HUN, ITA, SLO, SVK/

1. Candeago Eleonora (ITA)
2. Eistert Julia (AUT)
3. Mlekuz Eli (SLO)
3. Gröss Chiara (AUT)
5. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
6. Tóth Lena Sára (HUN-Halásztelek)
7. Riva Vittoria (ITA)
8. Lazaretti Ludovica (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Solobaieva Elina (UKR-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

40. Grazer Messepokal - Graz /AUT/

25.09.2021
40 pretekárov z 8 štátov /AUT, CRC, CRO, ITA, SLO, SVK/

1. Reichetzer Tobias (AUT)
2. Ettelt Maximilian (AUT)
3. Filippo Quagliotto (ITA)
3. Schubert Max (AUT)
5. Lorenzon Tomasso (ITA)
6. Lechner Moritz (AUT)
7. Spoljar Borna (CRO)
8. Kain Martin (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
11. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
15. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky

Vitéz kupa - Esztergom /HUN/

25.09.2021
19 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Mészöly Regina (HUN-Halásztelek)
2. Kenessey Leila (HUN-Szent György)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Danczy Gréta (HUN-Halásztelek)
5. Honvéd Budapest (HUN-Honvéd Budapest)
6. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Radics Anna Nóra (HUN-Honvéd Budapest)
8. Kollár Natasa (HUN-Törekvés Budapest)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret seniorky družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

19.09.2021
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /K.Bitterová, B.Boda, R.Cséfalvay/
2. ŠAMORÍN 2 - /B.Buday, K.Cséfalvayová, E.Solobaieva/
3. STU BRATISLAVA - /G.Cantucci, J.Letkovičová, B.Medelská/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret seniori družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

19.09.2021
5 družstiev z 3 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /H.Egyenes Pörsök, B.György, A.Pirk, Z.Sármány/
2. STU BRATISLAVA 1 - /M.Gvoth, C.Serri, A.Zeman/
3. STU BRATISLAVA 2 - /P.Celler, J.Joniak, R.Králik/
4.ŠAMORÍN 2 - /D.Bielčík, L.Kuchta, B.Lančarič/
5. STU-BŠK - /A.Barborák, A.Brezovský, L.J.Johanides/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret seniorky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

19.09.2021
9 pretekárok z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
2. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
3. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Boda Barbara(SVK-KŠ Šamorín)
5. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Solobayeva Elina (UKR-KŠ Šamorín)
7. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
8. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)
9. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret seniori

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

19.09.2021
16 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava, BA_MPC SK/

1. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
3. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
5. Joniak Jakub (SVK-STU Bratislava)
6. Celler Pavol (SVK-STU Bratislava)
7. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)
8. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
10. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
11. Szalay Ján (SVK-BA_MPC SK)
12. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
13. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
14. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
15. Brezovský Adam (SVK-STU Bratislava)
16. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniorky družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

18.09.2021
2 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN - /B. Buday, B.Boda, R.Cséfalvay, R.Forgách/
2. STU-ŠAM - /G.Cantucci, J.Letkovičová, E.Solobaieva/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniori družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

18.09.2021
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /B.György, A.Pirk, Z.Sármány/
2. ŠAMORÍN 2 - /D.Bielčík, L.Kuchta, B.Lančarič/
3. STU-ŠAM - /A.Brezovský, R.Králik M.Pénzes/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniorky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

18.09.2021
7 pretekárok z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
2. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Boda Barbara(SVK-KŠ Šamorín)
6. Solobayeva Elina (UKR-KŠ Šamorín)
7. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret juniori

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

18.09.2021
9 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
2. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
3. KuchtaLeopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
5. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
6. Brezovský Adam (SVK-STU Bratislava)
7. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
8. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
9. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadeti družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

29.08.2021
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /A.Fazekas, A.Pirk, B.György, B.Lančarič/
2. ŠAMORÍN 2 - /G.Bukor, J.Rozmuš, B.Ambrus, S.Gyén/
3. STU-ŠAM - /A.Brezovský, L.Semík, M.Pénzes/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadetky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

29.08.2021
4 pretekárky z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)
3. Valacsay Anna(SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadeti

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

29.08.2021
11 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
5. Brezovský Adam (SVK-STU Bratislava)
6. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
8. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
9. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
10. Semík Lukáš (SVK-STU Bratislava)
11. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

28.08.2021
4 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /B.Lančarič, J.Rozmuš, S.Gyén/
2. ŠAMORÍN 2 - /G.Bukor, M.Pénzes, I.Világi,/
3. ŠAMORÍN 3 - /B.Ambrus, D.Kenderessy, J.Svetlanský/
3. STU BRATISLAVA - /R.Kollár, M.Kyselica, K.Kaššovič,L.Semík/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

28.08.2021
5 pretekárok z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Forgách Rebeka(SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna(SVK-KŠ Šamorín)
3. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

28.08.2021
13 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
6. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
7. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)
10. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kyselica Max (SVK-STU Bratislava)
12. Kaššovič Kristián (SVK-STU Bratislava)
13. Semík Lukáš (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladší žiaci družstvá

Majstrovstvá SR družstiev - Šamorín /SVK/

27.08.2021
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. ŠAMORÍN 1 - /G.Bukor, J.Rozmuš, B.Ambrus/
2. ŠAMORÍN 2 - /I.Világi, D.Kenderessy, J.Svetlanský/
3. STU BRATISLAVA - /R.Kollár, M.Kyselica, K.Kaššovič/

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

27.08.2021
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Valacsay Anna(SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

27.08.2021
9 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)
7. Kyselica Max (SVK-STU Bratislava)
8. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kaššovič Kristián (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky U15

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

20.06.2021
42 pretekárok z 9 štátov /CZE, GBR, GER, ITA, LAT, POL, ROU, SVK, SRB/

1. Monti Lucrezia (ITA)
2. Binko Alexandra (POL)
3. Bessman Gabriela (POL)
3. Seiffert Veronika (GER)
5. Kus Natasza (POL)
6. Mielcarek Martyna (POL)
7. Tsang Amelie (GBR)
8. Plazza Zofia (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky U13

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

20.06.2021
67 pretekárok z 6 štátov /CZE, GER, HUN, POL, SRB, SVK/

1. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Mos Tereza (POL)
3. Stadnyshyn Krystyna (POL)
3. Mikulicka Zofia (POL)
5. Bartol Michalina (POL)
6. Zsigmond Eszter Julianna (HUN)
7. Lidzbarska Oliwia (POL)
8. Partyka Alicja (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
37. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky U11

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

20.06.2021
43 pretekárok z 5 štátov /GER, LAT, POL, ROU, SVK/

1. Szultka Alicja (POL)
2. Kanepe Veronika (LAT)
3. Pokorska Zuzanna (POL)
3. Slodkowska Maria (POL)
5. Plutecka Zuzanna (POL)
6. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kociubiňska Zofia (POL)
8. Leonte Maria(ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
32. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci U15

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

19.06.2021
56 pretekárov z 8 štátov /CZE, GBR, GER, HUN, NED, POL, SVK, SWE/

1. Sosnov David (GBR)
2. Rubin Mattia (HUN-Tus sport)
3. Kowalski Tymon (POL)
3. Holý Lev (CZE-Sokol Brno)
5. Kwiatkowski Karol (POL)
6. Bartoszek Tomasz (POL)
7. Ginter Cezary (POL)
8. Glowiňski Szymon (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
41. Gyén Simon(SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U13

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

19.06.2021
68 pretekárov z 8 štátov /CZE, CYP, GBR, GER, HUN, POL, SRB, SVK/

1. Bán Sebestyén (HUN-Honvéd Budapest)
2. Bieňkowski Alexander (POL)
3. Seiffert Georgi (GER)
3. Mazur Maciej (POL)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kavecký Max (CZE-Šerm Ostrava)
7. Narolewski Jakub (POL)
8. Sowa Jan (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
14. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
16. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
37. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
42. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U11

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

19.06.2021
26 pretekárov z 6 štátov /CYP, GER, POL, SRB, SVK, UKR/

1. Romanyuk Rostislav (UKR)
2. Wozniak Wiktor (POL)
3. Glowiňski Igor (POL)
3. Cosic Rastko (SRB)
5. Zin Piotr (POL)
6. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín
7. Wojtas Wiktor (POL)
7. Siwiňski Henrik (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret žiaci/ky

Turnaj začiatočníkov - Šamorín /SVK/

12.06.2021
6 pretekárov/ok z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Világi ignác (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bándy György (SVK-KŠ Šamorín)
6. Vnučko David (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 06-07)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

30.05.2021
36 pretekárov z 2 štátov /POL, SVK/

1. Fogt Jakub (POL)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Tomyszlak Lukas (POL)
3. Kwiatkowski Karol (POL)
5. Wascinski Gracjan (POL)
6. Bartoszek Tomasz (POL)
7. Hryniewiecky Filip (POL)
8. Gajc Jan (POL)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 08-09)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

30.05.2021
61 pretekárov z 3 štátov /POL, SVK, SWE/

1. Bieňkowski Alexander (POL)
2. Ozolins Jekab (SWE)
3. Wožniak Erik (POL)
3. Cygnar Filip (POL)
5. Duraj Szczepan (POL)
6. Nieszczierzewski Eryk (POL)
7. Gluszak Szymon (POL)
8. Pokorski Franciszek (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 06-07)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

29.05.2021
30 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Wojtas Hanna (POL)
2. Kapala Emilia (POL)
3. Plaza Malgorzata (POL)
3. Kus Natasza (POL)
5. Mielczarek Martyna (POL)
6. Plaza Zofia (POL)
7. Bessman Gabriela (POL)
8. Szefera Emilia (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 08-09)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

29.05.2021
63 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Makowska Karolina (POL)
2. Kowalska Kinga (POL)
3. Moš Tereza (POL)
3. Lemke Karolina (POL)
5. Plutecka Zofia (POL)
6. Bartol Michalina (POL)
7. Tim Danuta (POL)
8. Mikulicka Zofia (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
16. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
38. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2010 a ml)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

29.05.2021
41 pretekárok z 2 štátov /POL, SVK/

1. Szultka Alicja (POL)
2. Pisarewicz Olga (POL)
3. Pokorska Zuzanna (POL)
3. Wozniak Mira (POL)
5. Olszanowska Helena (POL)
6. Plutecka Zuzanna (POL)
7. Murawska Alexandra (POL)
8. Kociubiňska Sofia (POL)
Umiestnenia našej pretekárky:
14. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Felnőtt férfi tőr válogató verseny - Budapest /HUN/

15.05.2021
60 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Dósa Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
2. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
3. Beke Vince (HUN-Ferencváros)
3. Bellovicz Gábor (HUN-Honvéd Budapest)
5. Machek Vince (HUN-Honvéd Budapest)
6. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
7. Mihályi Andor (HUN-Törekvés Budapest)
8. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
27. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)
33. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
36. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Zónová kvalifikácia na OH 2021 - fleuret seniorky

Zónová kvalifikácia na OH 2021 - Madrid /ESP/

25.04.2021
19 pretekárok z 19 štátov /AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, GBR, GRE, ISR, MDA, POL, POR, ROU, SRB, SVK, SWE, UKR /

1. Jelinska Martyna (POL)
2. Marino Maria (ESP)
3. Pustilnik Nikole (ISR)
3. Schreiber Ester (SWE)
5. Andreyenka Hanna (BLR)
6. Campbell Yasmin (GBR)
7. Bímová Andrea (CZE)
8. Chentsova Kateryna (UKR)
Umiestnenie našej pretekárky:
10. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Zónová kvalifikácia na OH 2021 - fleuret seniori

Zónová kvalifikácia na OH 2021 - Madrid /ESP/

24.04.2021
24 pretekárov z 24 štátov /AUT, BEL, BLR, BUL, CZE, CRO, CYP, DEN, GBR, GEO, GRE, HUN, IRL, ISR, LAT, MOL, POL, POR, ROU, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, ICELAND/

1. Choupenitch Alexander (CZE)
2. Tofalides Alex (CYP)
3. Yunes Klod (UKR)
3. Cuk Veljko (SRB)
5. Siess Michal (POL)
6. Tsoronis Alexander (DEN)
7. Minuto Martino (TUR)
8. Serri Cedrik (SVK)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret juniori družstvá

Majstrovstvá Európy juniorov družstiev - Cairo /EGY/

08.04.2021
22 družstiev z 22 štátov /BRA, CAN, CHI, EGY, ESP, FRA, IND, JOR, KAZ, KOR, MDA, MEX, NED, POL, RUS, QAT, SVK, TUR, UAE, UKR, USA, UZB/

1. RUSSIA - /E.Baranikov, Z.Kozlov, D.kravtsov, S.Martinovich/
2.USA - /K.Bravo, A.Daniel, M.Olivares, D.Zhang/
3. FRANCE - /V.Castanie, P.A.DeBelval, C.Roger, A.Spichiger/
4. POLAND - /M.Bemm, j.Dolzycki, A.Jakubowski, a.Podralski/
5. KOREA - /D.Choi,J.Kim, S.Lee, J.Youn/
6. CHILE - /L.Alarcon, D.Alarcon, D.Lizama/
7. MEXIKO - /T.Archilei, D.Cervantes, C.D.Lopez/
8. UKRAINE - /O.Kokorovets, I.Lazarenko, B.Pnivchuk, D.Tkach/
Umiestnenie nášho družstva:
13. SLOVAKIA - /L. Kuchta, Z.Sármány, B. György, Á.Fazekas/

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadeti

Majstrovstvá sveta vo fleurete kadetov - Cairo /EGY/

07.04.2021
69 pretekárov z 35 štátov /ALG, ARM, AUT, BLR, BRA, CAN, CRO, EGY, ESP, GEO, GRE, IND, IRI, ISV, JOR, KAZ, KOR, LAT, LBN, MDA, MEX, NED, POL, POR, PUR, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, TUR, UAE, UKR, USA, UZB/

1. Zhang Daniel (USA)
2. An Hyeonbhin (KOR)
3. Lee Seungbin (KOR)
3. Emmer Chase (USA)
5. Li Brandon (USA)
6. Hamilton Bogdan (CAN)
7. Lao Scott (ISV)
8. Pacholczyk Szymon (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
51. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
55. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret juniori

Majstrovstvá sveta vo fleurete juniorov - Cairo /EGY/

06.04.2021
119 pretekárov z 43 štátov /ALG, ARG, ARM, BLR, BRA, CAN, CHI, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GEO, IND, IRL, ISR, ISL, ISV, JOR, KAZ, KOR, LAT, LBN, MDA, MEX, NED, PER, PHI, POL, POR, PUR, QAT, ROU, RUS, SVK, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, UZB/

1. Kozlov Zakhar (RUS)
2. Choi Dongyung (KOR)
3. Roger Constant (FRA)
3. Martynovich Stephan (RUS)
5. Olivares Marcello (USA)
6. De Belval Paul Antonie (FRA)
7. Bravo Kenji (USA)
8. Baranikov Egor (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
55. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
64. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
75. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
81. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret juniorky

Majstrovstvá sveta vo fleurete junioriek - Cairo /EGY/

06.04.2021
95 pretekárok zo 40 štátov /ALG, ARM, BLR, BRA, CAN, COL, CPV, CRO, CZE, CHI, EGY, ESP, FRA, GEO, GRE, HKG, IND, IRL, ISR, JOR, KOR, LAT, MDA, MEX, NCA, NED, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SVK, SWE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, VEN/

1. Tieu May (USA)
2. Pustilnik Nicole (ISR)
3. Joo Yeongji (KOR)
3. Guo Jessica Zi Jia (CAN)
5. Scruggs Lauren (USA)
6. Sopit Olga (UKR)
7. Anaschenkova Vitalina (RUS)
8. Weintraub Maia Mei (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
31. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix FIE - fleuret seniorky

Grand Prix FIE - Doha /QAT/

27-28.03.2021
143 pretekárok z 37 štátov /ARG, AUT, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IND, ISR, ITA, JPN, KOR, MEX, PER, POL, POR, ROU, RUS, SVK, SWE, QAT, TUN, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Chen Quingyuan (CHN)
3. Martyanova Marta (RUS)
3. Thybus Ysaora (FRA)
5. Volpi Alice (ITA)
6. Zagidullina Adelina (RUS)
7. Korobeinikova Larisa (RUS)
8. Karamete Irem (TUR)
Umiestnenia našich pretekárok:
100. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Grand Prix FIE - fleuret seniori

Grand Prix FIE - Doha /QAT/

26-28.03.2021
150 pretekárov z 43 štátov /ALG, ARG, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, COL, CPV, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GRE, HKG, HUN, IND, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, MAR, MEX, PER, POL, ROU, RUS, SUI, SVK, SWE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN, QAT/

1. Meinhardt Gerek (USA)
2. Shikine Takahiro (JPN)
3. Ediri Alexandre (FRA)
3. Imboden Race (USA)
5. Choi Chun Yin Ryan (HKG)
6. Sido Alexandre (FRA)
7. Siess Michal (POL)
8. Toldo Guilherme (BRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
86. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

Junior férfi tőr magyar kupa - Budapest /HUN/

21.02.2021
53 pretekárov z 3 štátov /HUN, ISR, SVK/

1. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
2. Mihályi András (HUN-NKSE)
3. Bálint Álmos (HUN-NKSE Budapest)
3. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
5. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
6. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
7. Rubin Mattia (HUN-Tus Budapest)
8. Finsterbush Ori (ISR)
Umiestnenia našich pretekárov:
24. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Kadet férfi tőr magyar kupa - Budapest /HUN/

20.02.2021
61 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Makk Balázs (HUN-NKSE)
3. Guba Zétény (HUN-Honvéd Budapest)
3. Tabajdi Zsombor (HUN-Honvéd Budapest)
5. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
6. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
7. Tóth Zsombor HUN- Ferencváros)
8. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret seniori družstvá

Felnőtt férfi tőr csapat Magyar kupa - Budapest /HUN/

07.02.2021
11 družstiev z 2 štátov /HUN, SVK/

1. TÖREKVÉS SE - /S.Hegedűs, D.R.Kiss, E.Korom, G.Tóth/
2.NKSE 2 - /A.Benyus, G.Kovács, M.Maior, A.Mihályi/
3. HONVÉD - /G.Bellovicz, V.Machek, A.Németh, K.Takács/
4. FERENCVÁROS - /V.Beke, S.Horváth, M.Madura, K.Horváth/
5. TUS - /A.J.Hanzl, M.Molnár, M.Rubin/
6. SZIGETSZENT... - /A.Bagdány, Arpád Fazekas, P.Bödő, V.Kessler /
7. SZTE-VK - /Cs.Bába, D.Fábián, V.Kuba/
8. ZVE 2 - /B.Bagosi, S.Moór, Z.Pataki, B.Szabó/

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Felnőtt férfi tőr magyar kupa 5 - Budapest /HUN/

06.02.2021
70 pretekárov z 3 štátov /HUN, ISR, SVK/

1. Bellovicz Gábor (HUN-Honvéd Budapest)
2. Mihályi Andor (HUN-NKESE Budapest)
3. Szemes Gergő (HUN-Törekvés Budapest)
3. Korom Erik (HUN-Törekvés Budapest)
5. Káli András (HUN-Budakalász)
6. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
7. Mayor Mátyás (HUN-NKESE)
8. Horváth Soma (HUN-FTC Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
18. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
19. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Maďarský pohár - fleuret seniori družstvá

Felnőtt férfi tőr csapat Magyar kupa - Budapest /HUN/

24.01.2021
11 družstiev z 2 štátov /HUN, SVK/

1. BUDAKALÁSZ - /M.Gerzsanics, M.Hári, A.Káli, A.Szerémi/
2.TÖREKVÉS SE - /S.Hegedűs, D.R.Kiss, E.Korom, G.Tóth/
3. FERENCVÁROS - /V.Beke, S.Horváth, M.Madura, Zs.Tóth/
4. FERENCVÁROS 2 - /K.Bebesi, K.horváth, B.Tóth/
5. TUS - /A.J.Hanzl, M.Molnár, M.Rubin/
6. SZIGETSZENT... - /A.Bagdány, Arpád Fazekas, P.Bödő, V.Kessler /
7. HONVÉD - /Z.Guba, V.Machek, Zs.Tabajdi, K.Takács/
8. UTE - /D.Dobiász, Dr. M.Váradi, Dr. T.P.Török/

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Felnőtt férfi tőr magyar kupa 4 - Budapest /HUN/

23.01.2021
53 pretekárov z 3 štátov /HUN, ISR, SVK/

1. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
2. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
3. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
3. Bíró Kaposi Péter (HUN-Terézváros)
5. Horváth Soma (HUN-FTC Budapest)
6. Mihályi Andor (HUN-Törekvés Budapest)
7. Németh András (HUN-Honvéd Budapest)
8. Madura Máté (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
47. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Felnőtt férfi tőr magyar kupa - Budapest /HUN/

07.11.2020
60 pretekárov z 3 štátov /HUN, ISR, SVK/

1. Szemes Gergő (HUN-Törekvés Budapest)
2. Németh András (HUN-Honvéd Budapest)
3. Machek Vince (HUN-Honvéd Budapest)
3. Mayor Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
5. Kiss Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
6. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
7. Finsterbush Ori (ISR)
8. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

Junior férfi tőr magyar kupa - Budapest /HUN/

18.10.2020
38 pretekárov z 3 štátov /HUN, ISR, SVK/

1. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
2. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
3. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
3. Kovács Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
5. Skorka Csongor (HUN-Ferencváros)
6. Finsterbush Ori (ISR)
7. Bálint Álmos (HUN-Törekvés Budapest)
8. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Kadet férfi tőr magyar kupa - Budapest /HUN/

17.10.2020
48 pretekárOV z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
3. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
3. Tabajdi Zsombor (HUN-Honvéd Budapest)
5. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
6. Bálint Álmos (HUN-Törekvés Budapest)
7. Budaházy Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
8. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret staršie žiačky

Neoficiálne Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

11.10.2020
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)
3. Valacsay Anna(SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci

Neoficiálne Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

11.10.2020
10 pretekárov z 3 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava, AŠ Bratislava/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
3. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
3. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
5. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
6. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
8. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
9. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
10. Belej Ivan (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladšie žiačky

Neoficiálne Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

10.10.2020
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Valacsay Anna(SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladší žiaci

Neoficiálne Majstrovstvá SR - Šamorín /SVK/

10.10.2020
9 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Trestyánszki Dénes (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
7. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
8. Vnučko David (SVK-STU Bratislava)
9. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret seniorky

Tréningový turnaj - Šamorín /SVK/

13.09.2020
6 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
2. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cséfalvayová Karolína(SVK-KŠ Šamorín)
3. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
5. Solobayeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret seniori

Tréningový turnaj - Šamorín /SVK/

13.09.2020
6 pretekárov z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Péter (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
5. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
6. Farkas Gyula (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadetky

Tréningový turnaj - Šamorín /SVK/

12.09.2020
5 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
2. Cséfalvayová Rebeka(SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgáchová Rebeka(SVK-KŠ Šamorín)
3. Solobayeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret kadeti

Tréningový turnaj - Šamorín /SVK/

12.09.2020
7 pretekárov z 2 klubov /KŠ Šamorín, AŠ Bratislava/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
5. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
6. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
7. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky

Čermákúv memoriál - Ostrava /CZE/

08.03.2020
12 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kropáčová Valéria(CZE-Slezan Opava)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Vetešníková Zuzana (CZE-S.Bysřice)
5. Világhy Blanka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Adamovská Adéla (CZE-Šerm Ostrava)
7. Mudrochová Gabriela (CZE-USK Praha)
8. Adamovská Lea (CZE-Šerm Ostrava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci

Tuláčkúv memoriál - Ostrava /CZE/

08.03.2020
17 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
2. Hrnčíř Patrik (CZE-Boheminas Praha)
3. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hašek Ladislav (CZE-S.Bysřice)
5. Holý Vojtech (CZE-Sokol Brno I)
6. Moravec Lukáš (CZE-Bohemians Praha)
7. Kostka František (CZE-Šerm Ostrava)
8. Dlabač Jan (CZE Bohemians Praha)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Világi Kálmán (SVK-KŠ Šamorín)
13. Svetlanský Jakub(KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret juniorky

Majstrovstvá Európy junioriek - Poreč /CRO/

29.02.2020
62 pretekárok z 22 štátov /AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, ESP, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MDA, POL, ROU, RUS, SVK, TUR, UKR/

1. Favaretto Martina (ITA)
2. Ciampalini Vittoria (ITA)
3. Chaldaiou Maria Eleni (GRE)
3. Corbu Emilia (ROU)
5. Sunduchkova Alexandra (RUS)
6. Lawska Magdalena (POL)
7. Andreyenka Hanna (BLR)
8. Ricci Marta (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
44. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
60. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret juniori

Majstrovstvá Európy juniorov - Poreč /CRO/

28.02.2020
72 pretekárov z 26 štátov /AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, ESP, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISL, ISR, ITA, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Borodoachev Kiril (RUS)
2. Borodachev Anton (RUS)
3. Bem Maciej (POL)
3. Totušek Marek (CZE-Sokol Bysřice nad Pernštejnem)
5. Marini Tommaso (ITA)
6. Wittenberg Poulsen Jonas (DEN)
7. Giason Daniel (NED)
8. Jurkiewicz Jan (POL)
Umiestnenia nášhO pretekárA:
49. Sármány Zoltán(SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadeti družstvá

Majstrovstvá Európy kadetov družstiev - Poreč /CRO/

25.02.2020
21 družstiev z 21 štátov /BLR, BEL, CRO, ESP, FRA, GER, GBR, GRE, HUN, ISR, ITA, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SLO, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. RUSSIA - /T.Aloyan, I.Bulyga, Z.Kozlov, D.Osipov/
2.ITALY - /D.DiVeroli, G.Franzoni, G.Giardinelli, M.Proietti/
3. POLAND - /A.Jakubowski, P.Kaskow, M.Plaszczewski, I.Wozniak/
4. GERMANY - /J.Arndt, M.L.Bauknecht, L.Doerfer, B.Kappus/
5. FRANCE - /W.Abdeljalil, E.Chagnon, G.Lardy, A.Spichiger/
6. UKRAINE - /P.Humen, O.Kokorovets, I.Lazarenko, B.Lisovyi/
7. HUNGARY - /A.Bagdány, S.Horváth, G.Szemes, D.Zsigmond/
8. GREAT BRITAIN - /J.Cook, R.RhysPollitt, D.Stenbeck-Schiavo, O.Strange/
Umiestnenie nášho družstva:
13. SLOVAKIA - /L. Kuchta, A.Fazekas, B. György, A.Pirk/

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadetky

Majstrovstvá Európy kadetiek - Poreč /CRO/

24.02.2020
94 pretekárok z 31 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Calvanese Matilde (ITA)
2. Malysheva Daria (RUS)
3. Sopit Olga (UKR)
3. Stutchbury Caroline (GBR)
5. Isbir Alisa (TUR)
6. Candeago Eleonora (ITA)
7. Holland Cunz Luca (GER)
8. Beznosikova Anastasia (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
66. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
73. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadeti

Majstrovstvá Európy kadetov - Poreč /CRO/

23.02.2020
102 pretekárov z 30 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Szemes Gergo (HUN-Ferencváros)
2. Osipov Dmitri (RUS)
3. Kozlov Zakhar (RUS)
3. Bulyga Ivan (RUS)
5. Spichiger Adrian (FRA)
6. Franzoni Giuseppe (ITA)
7. Aloian Temyr (RUS)
8. Lisovyi Bohdan (UKR)
Umiestnenia našich pretekárov:
20. György Bendegúz(SVK-KŠ Šamorín)
44. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
59. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
63. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci

Balassy kupa - Esztergom /HUN/

16.02.2020
43 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Bálint Álmos (HUN-Törekvés Budapest)
2. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
3. Budaházi Ambrus (HUN-Törekvés)
3. Bödö Péter (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
5. Rubin Mattia (HUN-TUS)
6. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
7. Pop Nicolas (ROU)
8. Vasvári Bence (HUN-Törekvés)
Umiestnenia našich pretekárov:
28. Balog Dávid (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
34. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
39. Brezovský Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci

Balassy kupa - Esztergom /HUN/

16.02.2020
65 pretekárov z 5 štátov /AUT, CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Badár Krisztián (HUN-Halásztelki BSE)
2. Sommer Marcel (HUN-MTK Budapest)
3. Bebesi Kolos Norbert (HUN-Ferencváros)
3. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
5. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
6. Zsögön Andor (HUN-SZTE VK)
7. Madura János (HUN-ÉVISZ DSE)
8. Robavescu Alexandru Minnea (ROU)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
11. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
22. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
23. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
31. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
54. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2006 a ml.)

Balassy kupa - Esztergom /HUN/

15.02.2020
64 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-Tus Budapest)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Borka Márton (HUN-Törekvés Budapest)
3. Zhang Qinzhe (HUN-Törekvés Budapest)
5. Bányik Nathániel Ruben (HUN-Halásztelki BSE)
6. Nagy Huba (HUN-SZTE VK)
7. Gergely Zoltán (HUN-Halásztelki BSE)
8. Aszódi Ákos Tibor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky

Balassy kupa - Esztergom /HUN/

15.02.2020
59 pretekárok zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
2. Pintér Abigél (HUN-Törekvés Budapest)
3. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki BSE)
3. Rózsás Júlia (HUN-MTK Budapest)
5. Lajcsik Rózsa (HUN-Szombathely)
6. Szeverényi Sára (HUN-Törekvés Budapest)
7. Molnár Kincsö (HUN-Honvéd Budapest)
8. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
24. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
31. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
32. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár juniorov - Sabadel /ESP/

15.02.2020
143 pretekárov z 29 štátov /ARG, AUT, BEL, CAN, CHI, COL, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, IRL, ISL, ISR, ITA, KAZ, MEX, NED, NGR, QAT, POL, POR, RUS, SVK, SWE, USA, VEN/

1. SavinRafael (FRA)
2. Spichiger Armand (FRA)
3. Bravo Kenji (USA)
3. Daniel Ashton (USA)
5. Wintenberg Poulsen Jonas (DEN)
6. DiTommaso Alessio (ITA)
7. Zhang Daniel (USA)
8. Pistorio Federico (ITA)
Umiestnenie nášho pretekára:
60. Sarmány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Modling /AUT/

15.02.2020
112 pretekárok z 24 štátov /AUS, AUT, BEL, CAN, CZE, CHN, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, LAT, POL, POR, ROU, RUS, SVK, UKR, USA, VEN/

1. Lacheray Eva (FRA)
2. Favaretto Martina (ITA)
3. Veintraub Maia Mei (USA)
3. Kononova Angelina (RUS)
5. Rhodes Zander (USA)
6. Mak Tiney (USA)
7. Cho Sabrina (USA)
8. Candeago Eleonora (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
60. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
86. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
97. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
99. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
106. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
109. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
109. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

XIII Vitold Woyda´s Foil - Varšava /POL/

09.02.2020
35 družstiev z 16 štátov /BLR, BEL, CRO, CZE, DEN, GER, GBR, HUN, ITA, LAT, NED, POL, QAT, SVK, SWE, UKR/

1. POLAND 1 - /A.Jakubowski, P.Kaskow, M.Plaszczewski, I.Wozniak/
2.NETHERLANDS 1 - /M.Djikstra, S.Nawar, K.Walet, S.Wanyama/
3. POLAND 3 - /T.Lewicki, J.Nowak, Sz.PacholczykK.Tomeczek/
4. BELARUS 1 - /U.Butenka, V.Krautsou, U.Nikalayuk, Y.Tsybulia/
5. DENMARK - /Ch.Horn Nielsen, J.Karlsen, J.Manz Thorbek, E.M.Skjodt/
6. GBR/ITA - /J.Donaghue, A.Milano, R.Rhyss Pollit/
7. HUNGARY 1 - /A.Balint, A.Budaházy, B.Makk/
8. SWEDEN - /H.Ask, E.Krockel, D.Sjogren/
Umiestnenie nášho družstva:
18. SLOVAKIA 1 - /L. Kuchta, A.Fazekas, B. György, A.Pirk/
25. SLOVAKIA 2 - /D.Balog, B.Lančarič, D.Botló/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

XIII Vitold Woyda´s Foil - Varšava /POL/

08.02.2020
158 pretekárov z 23 štátov /BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, KAZ, LAT, NED, POL, QAT, SVK, SWE, UKR, VEN/

1. Jakubowski Adam (POL)
2. Kotek Jakub (POL)
3. Rhys Pollitt Rafael (GBR)
3. Donaghue Joe (GBR)
5. Kwiatkowski Mateusz (POL)
6. Lazarenko Ievgen (UKR)
7. Wanyama Sam (NED)
8. Fazekas Árpád (SVK-Klub šermu Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
15. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
48. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
70. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
89. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
105. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
156. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Satu Mare Cup 2020 - Satu Mare /ROU/

08.02.2020
80 pretekárok z 16 štátov /BLR, BUL, CRO, FRA, GRE, HUN, ISR, ITA, MDA, NED, ROU, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Vasile Karina (ROU)
2. Audibert Alicia (FRA)
3. Yrofieienko Anastasiia (UKR)
3. Ulasava Daria (BLR)
5. Sopit Olga (UKR)
6. Dinca Andreea (ROU)
7. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
8. Sopit Svitlana (UKR)
Umiestnenia našich pretekárok:
17. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
53. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
71. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
74. Letkovičová Júlia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniori

Grand Prix - Torino /ITA/

08-09.02.2020
219 pretekárov z 50 štátov /ALG, ANG, ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CHN, CHI, CIV, CYP, COL, CPV, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, QAT, KAZ, KOR, MAS, MEX, NED, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Meinhardt Gerek (USA)
2. Massialas Alexander (USA)
3. Imboden Race (USA)
3. Roger Walerand (FRA)
5. Foconi Alessio (ITA)
6. Le Pechoux Erwan (FRA)
7. Lee Kwanghiun (KOR)
8. Borodachev Kiril (RUS)
Umiestnenie našich pretekárov:
177. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
179. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
191. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniorky

Grand Prix - Torino /ITA/

07-09.02.2020
176 pretekárok z 41 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, LBN, MAR, MEX, PER, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Thibus Ysaora (FRA)
2. Kiefer Lee (USA)
3. Deriglazova Inna (RUS)
3. Volpi Alice (ITA)
5. DiFrancisca Elisa (ITA)
6. Errigo Ariana (ITA)
7. Ivanova Anastasiia (RUS)
8. Ueno Yuka (JPN)
Umiestnenie našej pretekárky:
135. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky (ročník 2007 a ml.)

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

02.02.2020
14 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rózsa Júlia (HUN-MTK Budapest)
5. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
6. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
7. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
8. Ányos Izabella (HUN-Halásztelki VE)
Umiestnenia našich pretekárok:
11. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
12. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
13. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci (ročník 2007 a ml.)

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

02.02.2020
22 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Laczkó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
5. Bán Sebestyén (HUN-Esztergom)
6. Rozmuš Jakub (SVK-KŚ Śamorín)
7. Rózsa Csanád (HUN-Honvéd Budapest)
8. Cseh Bence (SVK-Szigetszentmiklós)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
13. Pénzes Miklós (SVK-KŚ Śamorín)
14. Trestyánszky Denis (SVK-KŚ Śamorín)
16. Hope Dražen (SVK-STU Bratislava)
19. Kollár Renatus L. (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Bochum /GER/

01.02.2020
140 pretekárok z 27 štátov /AUT, BEL, CAN, CHI, CHN, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ITA, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Scruggs Lauren (USA)
2. Sunduchkova Alexandra (RUS)
3. Dhuique-Hein Allya (GER)
3. Rhodes Zander (USA)
5. Kozaeva Polina (RUS)
6. Anaschenkova Vitalina (RUS)
7. Veintraub Maia Mei (USA)
8. Darde Cyrielle (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
90. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
118. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár juniorov - Leszno /POL/

01.02.2020
182 pretekárov z 32 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, CAN, CHI, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISL, ISR, ITA, JOR, KAZ, NED, POL, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, QAT/

1. Osipov Dmitrii (RUS)
2. Spichiger Armand (FRA)
3. Marini Tommasso (ITA)
3. Savin Rafael (FRA)
5. Wintenberg Poulsen Jonas (DEN)
6. Castanie Valerian (FRA)
7. Stella Alessandro (ITA)
8. Barannikov Egor (RUS)
Umiestnenia našich pretekárov:
166. Fazekas Árpád (SVK-Klub šermu Šamorín)
174. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
181. Sarmány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
182. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky (ročník 2009 a ml.)

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

01.02.2020
8 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki VE)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
5. Nagy Dorottya (HUN-Halásztelki VE)
6. Rajta Zita (HUN-Halásztelki VE)
7. Tatár Szonja (HUN-Halásztelki VE)
8. Túróczi Veronika (HUN-Halásztelki VE)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci (ročník 2009 a ml.)

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

01.02.2020
15 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
2. Világi Ignác (SVK-KŚ Śamorín)
3. Radics Péter (HUN-Honvéd Budapest)
3. Moravec Lukáš (CZE-Bohemians Praha)
5. Hrnčír Patrik (CZE-Bohemians Praha)
6. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
7. Dlabač Ján (CZE-Bohemians Praha)
8. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Világi Kálmán (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - San Jose /USA/

25.01.2020
52 pretekárok z 15 štátov /AUS, AUT, BLR, BRA, CHI, CRO, GBR, HKG, ISR, JPN, MEX, SGP, SVK, USA, VEN/

1. Rhodes Zander (USA)
2. Pustilnik Nikole (ISR)
3. Lee Alina (USA)
3. Lee Annora (USA)
5. Martos Sara Ann (USA)
6. Proestakis Katina (CHI)
7. Cho Sabrina (USA)
8. Flanagan Catherine (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
32. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky družstvá

Svetový pohár družstiev - Zagreb /CRO/

19.01.2020
18 družstiev z 18 štátov /AUT, CAN, CRO, GBR, GER, HUN, FRA, ISR, ITA, JPN, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, TUR, UKR, USA/

1. USA - //
2.ITALY - //
3. FRANCE - //
4. JAPON - //
5. RUSSIA - //
6. CANADA - //
7. POLAND - //
8. GERMANY - //
Umiestnenie nášho družstva:
16. SLOVAKIA - /G.cantucii, V.Králiková, B.Buday/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Zagreb /CRO/

18.01.2020
152 pretekároK z štátov /AUS, AUT, BEL, CAN, CHI, CHN, CRO, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, NZL, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Tieu May (USA)
2. Scrugs Lauren (USA)
3. Favaretto Martina (ITA)
3. Petrova Elena (RUS)
5. Ricci Marta (ITA)
6. Weintraub Maia Mei (USA)
7. Sunduchkova Alexandra (RUS)
8. Habashita Kanna (JPN)
Umiestnenia našich pretekárok:
63. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
106. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
137. Buday Boglárka (SVK-Klub šermu Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U15

Hľadáme Šermiarske Talenty - 2. kolo - Bratislava /SVK/

17.01.2020
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
4. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
5. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
6. Federmayer Werner (SVK-STU Bratislava)
7. ---
8. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
9. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U13

Hľadáme Šermiarske Talenty - 2. kolo - Šamorín /SVK/

17.01.2019
15 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
5. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
6. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
7. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
8. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)
9. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
10. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
11. Hoppe Dražen (SVK-STU Bratislava)
12. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
13. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
14. Valaštín Matúš (SVK-STU Bratislava)
15. Kollár Renatus L. (STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U11

Hľadáme Šermiarske Talenty - 2. kolo - Šamorín /SVK/

17.01.2020
8 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
5. Világhy Blanka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Világi Kálmán (SVK-KŠ Šamorín)
7. Svetlansý Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kaššovič Kristián (STU bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

12.01.2019
33 družstiev z 20 štátov /AUS, BLR, BRA, BUL, CAN CZE, ESP, GBR, HUN, ITA, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. RUSIA 1 - /T.Aloyan, I.Bulyga, Z.Kozlov, D. Osypov/
2.USA 2 - /W.Kelly, J.Levy, V.Yu/
3. CANADA 1 - /B.A.Hamilton, C.Lee, A.Wong, A.WU/
4. BRAZIL 1 - /G.Franca, L.Mion, P.Morais, R.Pacheco/
5. POLAND - /P.Kaskow, P.Kaskow, A.Jakubowski, M.Placsewski/
6. RUSIA 2 - /A.Ivanov, S.Martynovich, B.Petrov, A.Prozorov/
7. USA 1 - /I.Ayupov, Ch.Emmer, Ch.Ourslev, F.Tulyag/
8. UKRAINE - /P.Humen, O.Kokorovets, I.Lazarenko, B.Lisovyi/
Umiestnenie nášho družstva:
19. SLOVAKIA 1 - /A.Fazekas, B. György, A.Pirk, b.Lančarič/
32. SLOVAKIA 2 - /D.Balog, A.Barborák, A.Brezovský, A.Kenderessy/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

11.01.2020
249 pretekárov z 30 štátov /AUS, AUT, BLR, BRA, BUL, CAN, CRO, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, CHN, IRL, ITA, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Kozlov Zakhar (RUS)
2. Abdeljalil Wael (FRA)
3. Chagnon Eliot (FRA)
3. Zhang Daniel (USA)
5. Emmer Chase (USA)
6. Liu Justin (USA)
7. Chen James (USA)
8. Osipov Dmitri (RUS)
Umiestnenia našich pretekárov:
49. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
79. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
102. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
148. Fazekas Árpád (SVK-Klub šermu Šamorín)
223. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
229. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
231. Brezovský Adam (SVK-STU Bratislava)
237. Federmayer Werner (SVK-STU Bratislava)
246. Kenderessy Áron (sSVK-STU Bratislava)
248. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

AMU Cadet Womens Foil Cup 2020 - Poznaň /POL/

11.01.2019
198 pretekárok z 23 štátov /BEL, BLR, CAN, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, LAT, NED, POL, POR, ROU, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Holand Cunz Luca (GER)
2. Petrova Kristina (UKR)
3. Zurawska Karolina (POL)
3. Ulasava Daria (BLR)
5. Vasile Karina (ROU)
6. Ediri Josephine (FRA)
7. Rouseau Marion (FRA)
8. Knight Skylar (USA)
Umiestnenia našich pretekároK:
107. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
130. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár seniorov - Paríž /FRA/

10-11.01.2020
252 pretekároV z 50 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CHN, CAN, CIV, CYP, COL, CZE, CRO, CPV, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GEO, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KAZ, KOR, KUW, LBN, NED, POL, POR, PUR, PHI, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Itkin Nick (USA)
2. Garozzo Daniele (ITA)
3. Cheremisinov Alexey (RUS)
3. Lefort Enzo (FRA)
5. LePechoux Erwan (FRA)
6. Pauty Maxine (FRA)
7. Borodachev Anton (RUS)
8. Choupenitch Alexander (CZE-Sokol Brno I)
Umiestnenie našich pretekárov:
142. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
211. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
219. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár senioriek - Katowice /POL/

10-11.01.2020
195 pretekárok z 39 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CHN, CHI, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOR, MEX, POR, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Deriglazova Inna (RUS)
2. Mancinni Camilla (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
3. Thibus Ysaora (FRA)
5. DiFrancisca Elisa (ITA)
6. Errigo Ariana (ITA)
7. Batini Martina (ITA)
8. Chae Song Oh (KOR)
Umiestnenie našej pretekárky:
119. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Udine /ITA/

05.01.2020
90 pretekároK z 23 štátov /AUS, AUT, BEL, CHI, CHN, COL, CZE, CRO, DEN, FIN, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, NZL, RUS, SGP, SVK, SWE, UKR/

1. Ricci Marta (ITA)
2. Sunduchkova Alexandra (RUS)
3. Korablina Alexandra (RUS)
3. Udovichenko Anna (RUS)
5. Memoli Claudia (ITA)
6. Wong Maxine (SGP)
7. Kozaeva Polina (RUS)
8. Sopit Olga (UKR)
Umiestnenia našich pretekárok:
43. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
75. Buday Boglárka (SVK-Klub šermu Šamorín)
82. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
90. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár juniorov - Udine /ITA/

04.01.2020
180 pretekárov z 33 štátov /ALG, AUS, AUT, BRA, CAN, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, KOR, KUW, MEX, NED, POL, POR, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN, QAT/

1. Borodachev Anton (RUS)
2. Savin Rafael (FRA)
3. Kravtsov Danila (RUS)
3. Mylnikov Vladislav (RUS)
5. Roger Constant (FRA)
6. Troshin Ivan (RUS)
7. Lombardi Giulio (ITA)
8. Maior Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Sarmány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
98. Fazekas Árpád (SVK-Klub šermu Šamorín)
107. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
153. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
159. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky (ročník 2005 a ml.)

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

22.12.2019
9 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Šimková Anička (CZE-Jiskra Havlíčkúv Brod)
3. Kropáčová Valerie (CZE-Slezan Opava)
3. Müller Hanna (HUN-Ferencváros)
5. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kropáčová Amálie (CZE-Slezan Opava)
8. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci (ročník 2005 a ml.)

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

22.12.2019
22 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Bödő Péter (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Aszódi Ákos (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hsík Jáchym (CZE-Slezan Opava)
5. Bagosi Bendegúz (HUN-Zalaegerszeg)
6. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
7. Brezovský Adam (SVK-STU Bratislava)
8. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Botló Dániel (SVK-KŚ Śamorín)
10. Rozmuš Jakub (SVK-KŚ Śamorín)
11. Trestyánszky Denis (SVK-KŚ Śamorín)
14. Federmayer Werner (SVK-STU Bratislava)
15. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
16. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
17. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
19. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
20. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
21. Hope Dražen (SVK-STU Bratislava)
22. Kollár Renatus L. (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky (ročník 2009 a ml.)

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

21.12.2019
10 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi vívó klub)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
5. Kropáčová Valerie (CZE-Slezan Opava)
6. Kolbert Emese (HUN-Belvárosi vívó klub)
7. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kozár Anna (HUN-Belvárosi vívó klub)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci (ročník 2009 a ml.)

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

21.12.2019
14 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
2. Moravec Lukáš (CZE-Bohemians Praha)
3. Jestl Merse (HUN-Ferencváros)
3. Bajnok Vince (HUN-Szigetsentmiklósi VE)
5. Török Csanád (HUN-Szigetsentmiklósi VE)
6. Hrnčír Patrik (CZE-Bohemians Praha)
7. Világi Ignác (SVK-KŚ Śamorín)
8. Csernus Bendegúz (HUN-Belvárosi vívó klub)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Világi Kálmán (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
12. Kassovič Kristián (SVK-STU Bratislava)
14. Svetlanský Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

16. Internationaler Händel Cup - Halle /GER/

15.12.2019
25 družstiev z 13 štátov /CRO, DEN, ESP, FRA, GER, HUN, LAT, NED, POL, ROU, SGP, SVK/

1. GERMANY - /J.Arndt, L.Döerfer, B.Kappus, M.Hegge/
2.POLAND - /P.Kaskow, I.Wozniak, A.Jakubowski, M.Placsewski/
3. FRANCE - /W.Abdeljalil, A.Anane, C.Couteux, M.Dubois Durosini/
4. NETHERLANDS - /S.Wanyama, M.Dijkstra, K.Walet, S.Nawar/
5. HUNGARY - /G.Szemes, A.Bagdány, S.Horváth, V.Machek/
6. HUNGARY 2 - /A.Benyus, M.Farkas, A.Budaházy, Á.Bálint/
7. GERMANY 2 - /H.Nowak, M.Fasmann, S.Groeteke, M.-L.Bauknecht/
8. CROATIA - /L.Prosoli, J.Leskovac, V.Lasic/
Umiestnenie nášho družstva:
14. SLOVAKIA - /A.Fazekas, B. György, A.Pirk, b.Lančarič/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

16. Internationaler Händel Cup - Halle /GER/

14.12.2019
191 pretekárov z 24 štátov /AUS, BEL, BLR, BRA, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SGP, SRB, SUI, SVK, SWE/

1. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
2. Döerfer Laurent (GER)
3. Kappus Bastian (GER)
3. Milano Alexander (ITA)
5. Zsigmond Dániel (HUN-Belvárosi vívó klub)
6. Kaskow Piotr (POL)
7. Fazekas Árpád (SVK-Klub šermu Šamorín)
8. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi VE)
Umiestnenia našich pretekárov:
49. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
60. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
74. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
150. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
186. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Goldenes florett - Tauberbishofheim /GER/

14.12.2019
172 pretekárok z 25 štátov /AUS, BEL, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MAS, NED, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, UKR/

1. Beznosikova Anastasia (RUS)
2. Kolodziejczyk Malvina (POL)
3. Borodaenko Alina (RUS)
3. Kamaldinova Arina (RUS)
5. Malniece Juta (LAT)
6. Vasile Karina (ROU)
7. Zurawska Karolina (POL)
8. Druck Lior (ISR)
Umiestnenia našich pretekárov:
55. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
88. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Coupe du Monde - St.Maur /FRA/

13.-14.12.2019
205 pretekárok z 42 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MEX, POL, POR, PUR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Volpi Alice (ITA)
2. Batini Martina (ITA)
3. Deriglazova Ina (RUS)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Errigo Arianna (ITA)
6. Thibus Isaora (FRA)
7. Zagidullina Adelina (RUS)
8. Blaze Anita (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
135. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
195. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Coupe du Monde - Tokyo /JPN/

13.-14.12.2019
211 pretekárov z 36 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHN, CIV, CYP, COL, CRO, CZE, CPV, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOR, KUW, NED, POL, PHI, RUS, SGP, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Foconi Alessio (ITA)
2. Pauty Maxime (FRA)
3. Cheremisinov Alexey (RUS)
3. Garozzo Daniele (ITA)
5. Lefort Enzo (FRA)
6. Massialas Alexander (USA)
7. Cassara Andrea (ITA)
8. Itkin Nick (USA)
Umiestnenia našich pretekároV:
124. Serri Cedric (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret ml. žiačky (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Szombathely /HUN/

08.12.2019
51 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
2. Zsigmond Eszter Julianna (HUN-Belvárosi Vívó SE)
3. Pintér Abigél (HUN-Törekvés Budapest)
3. Rózsás Júlia (HUN-MTK Budapest)
5. Szeverényi Sára (HUN-Törekvés Budapest)
6. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki BIKE)
7. Lajcsik Rózsa (HUN-Szombathely)
8. Pasztyik Kata (HUN-UTE Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
28. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
40. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
43. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj U12 - fleuret žiačky U12

2.Winter Cup - Zagreb /CRO/

08.12.2019
11 pretekárok z 3 štátov /CRO, SLO, SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Stefan Dorja (CRO)
3. Mestrič Klara (CRO)
3. Kovačič Leona (CRO)
5. Domjan Ida (CRO)
6. Mihocevic Marta (CRO)
7. Matič Maša (CRO)
8. Ravlič Anett (CRO)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U12

2.Winter Cup - Zagreb /CRO/

08.12.2019
17 pretekárov zo 4 štátov /AUT, CRO, SRB, SVK/

1. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kantar Kosta (SRB)
5. Vracic Marin (CRO)
6. Lauter Lamine (AUT)
7. Feketič Nikola (CRO)
8. Mack Gregor (AUT)

Resultatsres

Európsky pohár U14 - fleuret žiačky U14

2.Winter Cup - Zagreb /CRO/

08.12.2019
12 pretekárok zo 4 štátov /AUT, CRO, SLO, SVK/

1. Pozgajčič Lorena (CRO)
2. Marjančič Jana (CRO)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hribar Manca (SLO)
5. Trcin Katja (CRO)
6. Fabianek Hannah (AUT)
7. Stefan Dorja (CRO)
8. Mack Laetizia (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U14 - fleuret žiaci U14

2.Winter Cup - Zagreb /CRO/

08.12.2019
17 pretekárov zo 6 štátov /AUT, CRO, SLO, SRB, SVK, TUR/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Poprask Mark (SLO)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Yalcin Erin (TUR)
5. Skrabitz Tim (AUT)
6. Majerovic Stilnovic Vigo (CRO)
7. Holler Paul (AUT)
8. Cretnik Leo (SLO)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadetky

2.Winter Cup - Zagreb /CRO/

07.12.2019
15 pretekárov zo 4 štátov /CRO, SLO, SRB, SVK/

1. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
2. Blažič Dorja (CRO)
3. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Požgajčič Lorena (CRO)
5. Trcin Katja (CRO)
6. Sakač Tia (CRO)
7. Spoljar Lara (CRO)
8. Mlekuz Eli (SLO)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

2.Winter Cup - Zagreb /CRO/

07.12.2019
21 pretekárov zo 6 štátov /AUT, BUL, CRO, SLO, SRB, SVK/

1. Leskovac Jan (CRO)
2. Fazekas Arpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Prosoli Lovro (CRO)
3. Desplatovic Toni (CRO)
5. Ardebili Emad (SLO)
6. Lasic Vigo (CRO)
7. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
8. Poprašk Mark (SLO)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Bucarest /ROU/

07.12.2019
149 pretekárok z 28 štátov /ARG, AUT, BEL, BLR, BUL, CAN, CHN, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MDA, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, TUR, UKR/

1. Favaretto Martina (ITA)
2. Lachery Eva (FRA)
3. Sunduchkova Alexandra (RUS)
3. Udovichenjo Anna (RUS)
5. Rassolova Valeriya (RUS)
6. Pritkova Arina (RUS)
7. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
8. Kononova Angelina (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
50. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
66. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
117. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret st. žiaci (ročník 2005 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Szombathely /HUN/

07.12.2019
43 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
3. Budaházy Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
3. Bálint Álmos (HUN-Törekvés Budapest)
5. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
6. Rubin Mattia (HUN-TUS Budapest)
7. Gergely Zoltán (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Bödő Péter (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Brezovský Adam (SVK-STU Bratislava)
38. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret st. žiačky (ročník 2006 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Szombathely /HUN/

07.12.2019
54 pretekárok z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Papp Jázmin (HUN-Csomorkány)
2. Sperka Jázmin (HUN-Honvéd Budapest)
3. Polónyi Petra Dóra (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Yue Ruhan (HUN-UTE Budapest)
5. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
6. Pintér Abigél (HUN-Törekvés Budapest)
7. Tóth Léna Sára (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Tóth Anna (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
22. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
25. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
36. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret ml. žiaci (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Szombathely /HUN/

07.12.2019
54 pretekároV z 2 štátov /HUN, SVK/

1. ZSögön Andor (HUN-SZTK VK)
2. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
3. Badár Krisztián (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Botló Dániel (HUN-SZTE VK)
5. Bányik Natánael Ruben (HUN-Halásztelki BIKE)
6. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rózsa Csanád Balázs(HUN-Honvéd Budapest)
8. Grósz Roland Bence (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
17. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
26. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret muži U23

Európsky pohár do 23 rokov - Moedling /AUT/

01.12.2019
75 pretekároV z 11 štátov /AUT, BLR, CRO, CZE, FRA, GER, HUN, ISR, MDA, ROU, SVK/

1. Files Petar (CRO)
2. Mayor Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
3. Reichetzer Tobias (AUT)
3. Olbrich Justus (GER)
5. Balyaev Raman (BLR)
6. Nikolic Noa (CRO)
7. Lechner Moritz (AUT)
8. Belovicz Gábor (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
24. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
47. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
49. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret ženy U23

Európsky pohár do 23 rokov - Moedling /AUT/

30.11.2019
43 pretekárok zo 12 štátov /ARG, AUT, BLR, CRO, CZE, ITA, MDA, POL, ROU, SRB, SVK, UKR/

1. Walczyk Julia (POL)
2. Wohlgemuth Olivia (AUT)
3. Kudlacek Beatrice (AUT)
3. Jelinska Martina (POL)
5. Synoradzka Martina (POL)
6. Chrzanowska Marika (POL)
7. Sedláková Izabela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštajnem)
8. Sirbu Teodora (ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
21. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
25. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U15

Hľadáme Šermiarske Talenty - 1. kolo - Bratislava /SVK/

29.11.2019
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
4. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
6. Rusňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Federmayer Werner (SVK-STU Bratislava)
8. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Gerhát Simon (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
10. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
11. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U13

Hľadáme Šermiarske Talenty - 1. kolo - Šamorín /SVK/

29.11.2019
14 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
7. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
8. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
10. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
11. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
12. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)
13. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
14. Kollár Renatus L. (STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U11

Hľadáme Šermiarske Talenty - 1. kolo - Šamorín /SVK/

29.11.2019
8 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
3. Világi Kálmán (SVK-KŠ Šamorín)
5. Világhy Blanka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kaššovič Kristián (STU bratislava)
7. Svetlansý Jakub (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky U12

International Fencing Challenge - Brescia /ITA/

24.11.2019
40 pretekárok zo 7 štátov /ESP, GBR, HUN, ISR, ITA, SVK, RUS/

1. Kuritzky Gili (ISR)
2. Carraro Eleonora (ITA)
3. Marino Giorgia (ITA)
3. Ivanova Taisiia (RUS)
5. Fariello Giulia (ITA)
6. Godone Matilde (ITA)
7. DiPaolo Sophia (ITA)
8. Mint Leaf (ESP)
Umiestnenia našich pretekárov:
23. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U12

International Fencing Challenge - Brescia /ITA/

24.11.2019
79 pretekárov zo 6 štátov /ESP, GBR, HUN, ITA, SVK, EGY/

1. Panazolo Marco (ITA)
2. Zanitti Tomasso (ITA)
3. Marinetti Michele Pietro (GBR)
3. Rózsa Csanád (HUN-Honvéd Budapest)
5. Arcaini Riccardo (ITA)
6. Rovaris Tomasso (ITA)
7. Vianello Samuele (ITA)
8. La Penna Carlo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
50. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U14 - fleuret žiaci U14

International Fencing Challenge - Brescia /ITA/

24.11.2019
94 pretekárov zo 6 štátov /GBR, HUN, ITA, SVK, TUR, USA/

1. DeCristofaro Matia (ITA)
2. Favaro Andrea (ITA)
3. Sosnov David (GBR)
3. Cutiillo Davide (ITA)
5. Rubin Mattia (HUN-)
6. Juravle Luca (ITA)
7. Lapponi Filippo (ITA)
8. Orovec Gergely (HUN)
Umiestnenia našich pretekárov:
35. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
44. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
46. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európsky pohár kadetov družstiev - Mődling /AUT/

24.11.2019
46 družstiev z 19 štátov /AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, ESP, GER, HUN, ITA, LAT, MDA, POL, ROU, SGP, SVK, TUR, TPE, UKR, USA/

1. USA1 - /Ch.Emmer, J.Liu, F.Tulyag, E.Yu/
2.USA 2 - /I.Ayupov, Z.Binder, D.Prilutsky, J.Vogler/
3. GERMANY - /J.Arndt, M.L.Bauknecht, L.Doerfer, B.Kapus/
4. ITALY - /R.Adoul, G.Baldelli, M.Proietti/
5. GERMANY 2 - /S.Groteke, M.Hegge, H.Nowak, P. Sembach/
6. ITALY 3 - /M.Iacomoni, F.Petracchi, F.Spaminato /
7. ROMANIA - /N.Gregory, V.Rosu, I.Stoe, P.Surcel/
8. ITALY 2 - /F.Ciabatti, A.Guidotti, M.Morini/
Umiestnenie nášho družstva:
19. SLOVAKIA - /A.Fazekas, B. György, A.Pirk/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Edy Schwartzer Memorial - Mödling /AUT/

24.11.2019
209 pretekároK z 29 štátov /AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, ESP, GER, GRE, HUN, IRL, ITA, LAT, MDA, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SVK, TPE, TUR, UKR, USA/

1. Calvanese Matilde (ITA)
2. Candeago eleonora (ITA)
3. Ahn Gabriela (USA)
3. Grandis Aurora (ITA)
5. Rhodes Zander (USA)
6. Molinari Matilde (ITA)
7. Sopit Olga (UKR)
8. Park Rowan (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
56. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
72. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
124. Solobaeva Elina (UKR-KŠ Šamorín)
161. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
195. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)
205. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U14 - fleuret žiačky U14

International Fencing Challenge - Brescia /ITA/

23.11.2019
56 pretekároK zo 6 štátov /ESP, HUN, ISR, ITA, RUS, SVK/

1. Giordani Sofia (ITA)
2. Gabola Letizia (ITA)
3. Bonfigli Maria Lucia (ITA)
3. Sperka Jázmin (HUN-Honvéd Budapest)
5. Pensa Larisa Francesca (ITA)
6. Berretta Maria Vittoria (ITA)
7. Bardes Sophie (ITA)
8. Riva Vittoria (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Edy Schwartzer Memorial - Mödling /AUT/

23.11.2019
238 pretekárov z 29 štátov /AUT, BLR, BUL, CAN, CHN, CRO, CZE, ESP, FRA, GER, GRE, HUN, ITA, LAT, MDA, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, TPE, TUR, UKR, USA/

1. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
2. Yu Eric (USA)
3. Di Veroli Damiano (ITA)
3. Li Brandon (USA)
5. Zusin Zachary (USA)
6. Chung Andrew (USA)
7. Prilutsky David (USA)
8. Jkubowski Adam (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
37. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
49. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
54. Fazekas Arpád (SVK-KŠ Šamorín)
142. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
180. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
206. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
227. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
238. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár - Cairo /EGY/

22.-23.11.2019
170 pretekárok z 38 štátov /ARG, AUT, BEL, BRA, CAN, CHI, CHN, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MEX, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Errigo Arriana (ITA)
2. Shi Yue (CHN)
3. Di Francisca Elisa (ITA)
3. Thibus Isaora (FRA)
5. Deriglazova Inna (RUS)
6. Kiefer Lee (USA)
7. Azuma Rio (JPN)
8. Batini Martina (ITA)
Umiestnenie našej pretekárky:
141. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky (ročník 2005 a ml.)

Slovenský pohár č.1. - Bratislava /SVK/

17.11.2019
7 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rusňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)
6. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
7. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

xslovenský pohár - fleuret starší žiaci (ročník 2005 a ml.)

Slovenský pohár č.1. - Bratislava /SVK/

17.11.2019
14 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Benedek Csongor (HUN-Zalaegerszeg)
3. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Botló Dániel (SVK-KŚ Śamorín)
5. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rozmuš Jakub (SVK-KŚ Śamorín)
8. Moór Samuel (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
12. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
13. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
11. Federmayer Werner (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky (ročník 2007 a ml.)

Slovenský pohár č.2. - Bratislava /SVK/

16.11.2019
10 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Habuczki Vanda (HUN-Zalaegerszeg)
5. Osmanaj Admira (HUN-Honvéd Budapest)
6. Makaro Hanna (SVK-Zalaegerszeg)
7. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
8. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
10. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

xslovenský pohár - fleuret mladší žiaci (ročník 2007 a ml.)

Slovenský pohár č.2. - Bratislava /SVK/

16.11.2019
11 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŚ Śamorín)
3. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Szabó Bálint (HUN-Zalaegerszeg)
5. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
6. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
7. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)
10. Valastin Matúš (SVK-STU Bratislava)
11. Kassovic Kristian (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori družstvá

Lőve von Bonn - Bonn /GER/

10.11.2019
26 družstiev z 26 štátov /AUT, BEL, BRA, CAN, CHN, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, ITA, JPN, KOR, NED, POL, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, UKR, USA/

1. USA - /N.Itkin, G.Meinhardt, R.Imboden, A.Massialas/
2.KOREA - /K.Lee, Y.Kwon, J.Heo, K.I.Son/
3. RUSSIA - /T.Safin, K.Borodachev, A.Cheremisinov, D.Zherebchenko/
4. ITALY - /A.Foconi, A.Cassara, D.Garozzo, G.Avola/
5. FRANCE - /J.Mertine, E.Lefort, M.Pauty, E.Le Pechoux/
6. HONG KONG - /Ch.Y.R. Choi, S.L.Cheung, Ch.K.Yeung, K.L.Cheung/
7. JAPAN - /K.Suzumura, T.Shikine, T.SaitoK.Matsuyama/
8. GERMANY - /L.Klein, B.Kleinbrink, A.Sanita, P.Joppich/
Umiestnenie nášho družstva:
23. SLOVAKIA - /A.Kralik, S. Blanár, C.Serri/

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2007 a ml.)

Turnaj nadejí - Brno /CZE/

10.11.2019
28 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystrice nad Pernštejnem)
2. Vojtová Tereza (CZE-Sokol Brno I)
3. Janečková Eleonóra (CZE-USK Praha)
3. Kropáčová Valérie (CZE-Slezan Opava)
5. Fojtová Karin (CZE-Sokol Brno I)
6. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
7. Šimková Anna (CZE-UTE J.Havličkúv Brod)
8. Flašková Viktorie (CZE-Bohemians Praha)
Umiestnenia našich pretekárov:
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
18. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
19. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
24. Neilinger Emma (SVK-KŚ Śamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2007 a ml.)

Turnaj nadejí - Brno /CZE/

10.11.2019
33 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
2. Grosz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŚ Śamorín)
3. Vyskočil Eliáš (CZE-USK Praha)
5. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kavecký Max (CZE-Slezan Opava)
7. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
8. Kolos Bebesi (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
11. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
19. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
24. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európsky pohár kadetov družstiev - Budapest /HUN/

10.11.2019
55 družstiev z 23 štátov /AUT, BLR, CRO, CZE, EGY, GBR, GER, FRA, HUN, ISR, ITA, JPN, LAT, MDA, NED, QAT, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, TUR, UKR/

1. RUSIA 1 - /A.Temyr, Z.Kozlov, S.Martynovich, D.Osypov/
2.HUNGARY 1 - /G.Szemes, S.Horváth, A.Bagdány, V.Machek/
3. ITALY 3 - /A.Mascioli, D.Pellegrino, M.Raimondi, V.Vinciguera/
4. UKRAINE 1 - /Y.Dyrda, P.Humen, O.Kokorovets, B.Lisovyi/
5. RUSIA 4 - /K.Mukha, A.Prozorov, P.Puzankov, A.Zharkov/
6. POLAND - /A.Jakubowski, P.Kaskov, M.Placsewski, I.Wozniak/
7. ITALY 2 - /E.Coronati, L.Francia, M.Morini/
8. GREAT BRITANIA 3 - /D.Daniel, J.Brigs, F.Roccato, D.Sosnov/
Umiestnenie nášho družstva:
21. SLOVAKIA 1 - /A.Fazekas, B. György, A.Pirk, L.Kuchta/
50. SLOVAKIA 2 - /B.Lančarič, D.Balog, A. Brezovský/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Budapest Cup - Budapest /HUN/

10.11.2019
257 pretekároK z 23 štátov /AUT, BEL, BLR, BUL, COL, CRO, CZE, EGY, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, LAT, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, TUN, TUR, UKR/

1. Borodaenko Alina (RUS)
2. Pantanetti Benedetta (ITA)
3. Candeago Eleonora (ITA)
3. Ferrari Carlotta (ITA)
5. Molinari Matilde (ITA)
6. Wolf Ester (HUN)
7. Lachman Antonina (POL)
8. Bogdanova Viktoria (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
70. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
104. Solobaeva Elina (UKR-KŠ Šamorín)
126. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
236. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Budapest Cup - Budapest /HUN/

09.11.2019
285 pretekárov z 29 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, EGY, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, JPN, LAT, MDA, NED, POL, POR, QAT, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, TUN, TUR, UKR/

1. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
2. Di Veroli Damiano (ITA)
3. Chagnon Eliot (FRA)
3. Lardy Gauthier (FRA)
5. Jakubowski Adam (POL)
6. Placzewski Mikolaj (POL)
7. Strange Oliver (GBR)
8. Franzoni Giuzeppe (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
32. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
37. Fazekas Arpád (SVK-KŠ Šamorín)
143. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
155. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
191. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
246. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
253. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2009 a ml.)

Turnaj nadějí - Brno /CZE/

09.11.2019
10 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Bodnár Hanna (HUN-Honvéd Budapest)
2. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Nemeškalová Kateřina (CZE-USK Praha)
7. Vetešníková Zuzana (CZE-Sokol Bysrice nad Pernštejnem)
8. Nedbalová Júlie (CZE-Sokol Brno i)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2009 a ml.)

Turnaj nadejí - Brno /CZE/

09.11.2019
25 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
2. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
3. Holý Vojtěch (CZE-Sokol Brno I)
3. Moravec Lukáš (CZE-Bohemians Praha)
5. Dlabač Jan (CZE-Bohemians Praha)
6. Kostka František (CZE-Šerm Ostrava)
7. Štepánek Matej (CZE-USK Praha)
8. Világi Ignác (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Világi Kálmán (SVK-KŚ Śamorín)
16. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Lőwe von Bonn - Bonn /GER/

08.-09.11.2019
261 pretekárov z 53 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHN, CIV, COL,CPV, CRO, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA,JAM, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, NED, PER, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Mertine Julien (FRA)
2. Meinhardt Gerek (USA)
3. Cassara Andrea (ITA)
3. Foconi Alessio (ITA)
5. Garozzo Daniele (ITA)
6. Matsuyama Kyosuke (JPN)
7. Kleibrink Benjamin (GER)
8. LLavador Carlos (ESP)
Umiestnenia našich pretekárov:
64. Serri Cedrik (FRA)
184. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
231. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret seniorky

Leon Paul London Cup - Londýn /GBR/

03.11.2019
116 pretekárov z 23 štátov /AUS, AUT, CHI, CHN, COL, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, IRL, ISR, ITA, LAT, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, UKR/

1. Prytkova Alina (RUS)
2. Udovichenko Anna (RUS)
3. Blum Oceane (FRA)
3. Petrova Elena (RUS)
5. Thepaut Venissia (FRA)
6. Sunduchkova Aleksandra (RUS)
7. Recher Alice (FRA)
8. Memoli Claudia (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
85. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
111. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret muži

Leon Paul London Cup - Londýn /GBR/

03.11.2019
178 pretekárov z 27 štátov /ALG, AUT, BRA, CAN, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISL, ISR, ITA, LAT, MAS, NED, POL, POR, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE/

1. Savin Rafael (FRA)
2. Spichiger Armand (FRA)
3. Bem Maciej (POL)
3. Evans Cameron (GBR)
5. Roger Constant (FRA)
6. Podralski Adam (POL)
7. Seytor Kim-Ulrich (FRA)
8. Carasena Cameron (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
36. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
53. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
93. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Londýn /GBR/

02.11.2019
136 pretekárov z 30 štátov /AUS, AUT, BEL, CAN, CHI, CHN, COL, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, KOR, LAT, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, UKR, USA/

1. Pustilnik Nikol (ISR)
2. Lacheray Eva (FRA)
3. Thepaut Venissia (FRA)
3. Weintraub Maia Mei (USA)
5. Ricci Marta (ITA)
6. Rasolova Valeriya (RUS)
7. Watson Solene (FRA)
8. Devore Delphine (USA)
Umiestnenia našich pretekároK:
47. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
83. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
136. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár juniorov - Londýn /GBR/

02.11.2019
188 pretekárov z 35 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, KOR, LAT, MAS, MEX, NED, POL, POR, PUR, QAT, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, USA/

1. Borodachev Kirill (RUS)
2. Mylnikov Vladislav (RUS)
3. Troshin Ivan (RUS)
3. Winterberg Poulsen J (DEN)
5. Bem Maciej (POL)
6. Spichiger Armand (FRA)
7. Gassner Ethan (USA)
8. Renner Moritz (GER)
Umiestnenia našich pretekárov:
143. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
144. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
155. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
156. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci

Opavský listopad - Opava /CZE/

02.11.2019
36 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
3. Chleboun Matyáš (CZE-Šerm Ostrava)
3. Hasík Jáchym (CZE-Slezan Opava)
5. Vrtílek Jakub (CZE-Sokol Brno I)
6. Chvátal Josef (CZE-Sokol Brno I)
7. Hulek Vít (CZE-Orel Hradec Králové)
8. Knob Vladimír (CZE-Sokol Štenberk)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Botló Dániel (SVK-KŚ Śamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret ženy

U23 circuit - Barcelona /ESP/

27.10.2019
54 pretekárok z 15 štátov /BRA, CAN, COL, ESP, FIN, FRA, GBR, ITA, JPN, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, VEN/

1. Kano Minami (jPN)
2. Berthier Amita (SGP)
3. Marino Maria (ESP)
3. Tangherlini Elena (ITA)
5. Tofolon Giuditta Camilla (ITA)
6. Ryan Kelleygh (CAN)
7. Borella Claudia (ITA)
8. Caulfield Jane (CAN)
Umiestnenia našej pretekárky:
20. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret muži

U23 circuit - Barcelona /ESP/

27.10.2019
97 pretekárov z 19 štátov /ANG, ARG, AUT, BRA, CAN, COL, CRO, ESP, FRA, GBR, IRL, ITA, POL, POR, ROU, SGP, SVK, TPE, VEN/

1. Komsic Ivan (crO)
2. Servello Augusto (ARG)
3. Bem Maciej (POL)
3. Lauria Lorenz (ITA)
5. Pieralisi Leonardo (ITA)
6. Charreu Jose (POR)
7. Lim Joshua Iam (SGP)
8. Pachon Santiago (COL)
Umiestnenia našich pretekárov:
38. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Magyar kupa 2 - Budapest /HUN/

27.10.2019
50 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Zsoldosi Karolina (HUN-Ferencváros)
2. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
3. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
3. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
5. Pöltz Anna (HUN-MTK Budapest)
6. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
7. Fekete Hanga Barbara (HUN-Ferencváros)
8. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
27. Bartal Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
48. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Magyar kupa 2 - Budapest /HUN/

27.10.2019
48 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Mihályi Andor (HUN-Törekvés Budapest)
2. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
3. Mayor Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
3. Szántay Benedek (HUN-Honvéd Budapest)
5. Kovács Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
6. Nedeljkovics Mateja (HUN-UTE Budapest)
7. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
8. Tabajdi Zsombor (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
17. Sármány Zoltán (SVK-KŚ Śamorín)
25. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky (ročník 2007 a ml.)

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

27.10.2019
21 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
3. Lőrincz Csenge (HUN-Törekvés Budapest)
3. Pusztai Rebeka (HUN-Törekvés Budapest)
5. Mahovskij Szilvia (HUN-Halásztelki BIKE)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Pasztyik Kata (HUN-UTE Budapest)
8. Haroni Agapi (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
15. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
16. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
19. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
20. Neilinger Emma (SVK-KŚ Śamorín)

Resultatsres

xslovenský pohár - fleuret mladší žiaci (ročník 2007 a ml.)

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

27.10.2019
25 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
2. Grosz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
3. Bán Sebestyén (HUN-Szentgyörgy)
3. Németh Benedek (HUN-Törekvés Budapest)
5. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
6. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
7. Szabó Bence (HUN-Zalaegerszeg)
8. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Rozmuš Jakub (SVK-KŚ Śamorín)
14. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
23. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Satellite Tournament Sabadell - Barcelona /ESP/

26.10.2019
80 pretekárok z 23 štátov /ARG, AUT, BRA, CAN, COL, ESP, FIN, FRA, GBR, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, MEX, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, TUR, USA, VEN/

1. Mohamed Aida (HUN-UTE Budapest)
2. Calissi Olga Rachele (ITA)
3. Berthier Amita (SGP)
3. Guo Jessica Zi Jia (CAN)
5. Diaz Maria Tereza (ESP)
6. Cheng Hiu Wai Valeri (SGP)
7. Goldie Alanna (CAN)
8. Karamete Irem (TUR)
Umiestnenia našich pretekárok:
19. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Satellite Tournament Sabadell - Barcelona /ESP/

26.10.2019
126 pretekárov z 29 štátov /aNG, ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, COL, CRO, CYP, ESP, FRA, GBR, HUN, IND, IRL, ITA, JAM, KUW, POL, POR, ROU, SGP, SVK, TPE, TUN, TUR, USA, VEN/

1. Llavador Carlos (ESP)
2. Files Petar (CRO)
3. Samandi Mohamed (TUN)
3. Van Haaster Maximilian (CAN)
5. Velluti Pietro (ITA)
6. Tofalides Alex (CYP)
7. Ediri Alexandre (FRA)
8. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
24. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Magyar kupa 2 - Budapest /HUN/

26.10.2019
44 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
2. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
3. Kalocsai Luca (HUN-Törekvés Budapest)
3. Kovács Aletta (HUN-Ferencváros)
5. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
5. Zsoldosi Emília (HUN-Ferencváros)
7. Badár Szonja Nikoletta (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Frommer Éva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
19. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
21. Solobayeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
33. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
34. Csefalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
42. Letkovičová Júlia (SVK-AŚ Bratislava)
44. Závacká Katarína (SVK-AŚ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Magyar kupa 2 - Budapest /HUN/

26.10.2019
54 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
2. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Machek Vince (HUN-Honvéd Budapest)
5. Bagdány Albert (HUN-Szigetsentmiklósi TE)
6. Budaházi Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
7. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
8. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. György Bendegúz (SVK-KŚ Śamorín)
30. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
32. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
38. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky (ročník 2009 a ml.)

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

26.10.2019
12 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Kropáčová Valerie (CZE-Slezan Opava)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Németh Emma (HUN-Törekvés Budapest)
7. Varga Zselyke (HUN-UTE Budapest)
8. Anda Boglárka (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Világhy Blanka Boglárka (SVK-KŚ Śamorín)

Resultatsres

xslovenský pohár - fleuret mini žiaci (ročník 2009 a ml.)

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

26.10.2019
10 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
2. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
3. Somodi Nagy Gergö (HUN-Törekvés Budapest)
3. Radics Péter (HUN-Honvéd Budapest)
5. Világi Kálmán (SVK-KŠ Šamorín)
6. Berényi István (HUN-Törekvés Budapest)
7. Kenderessy Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
8. Artner Sebestyén (HUN-Szentgyörgy)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Világi Ignác (SVK-KŚ Śamorín)
10. Kassovič Kristián (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2006 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

20.10.2019
65 pretekárov z 3 štátov /AUT, HUN, ROU, SVK, SRB/

1. Rubin Mattia (HUN-TUS)
2. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
3. Gergely Zoltán (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
5. Aszódi Ákos Tibor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
5. Nagy Huba (HUN-SZTE VK)
7. Spitz Lóránt (HUN-Törekvés Budapest)
8. Vladár Ádám (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Lančarič Branislav (SVK-KŚ Śamorín)
19. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniorky

Viktor Artemchuk Memorial - Linz /AUT/

20.10.2019
11 pretekárok z 3 štátov /AUT, CZE, SVK/

1. Gröss Chiara (AUT)
2. Kocourová Adela (CZE-Sokol Brno I.)
3. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
3. Podstatzky Oktávia (AUT)
5. Eistert Júlia (AUT)
6. Rom Florentine (AUT)
7. Fabianek Marie (AUT)
8. Schaurecker Lisa Maria (AUT)

Medzinárodný turnaj - fleuret kadetky

Viktor Artemchuk Memorial - Linz /AUT/

19.10.2019
19 pretekárok z 3 štátov /AUT, SLO, SVK/

1. Gröss Chiara (AUT)
2. Fabianek Marie (AUT)
3. Huber Pia (AUT)
3. Tanzmeister Franziska (AUT)
5. Schaurecker Lisa Maria (AUT)
6. Obenaus Lilli (AUT)
7. Hribar Manca (SLO)
8. Mlekuz Eli (SLO)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Závadská Katarína (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
17. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Viktor Artemchuk Memorial - Linz /AUT/

19.10.2019
32 pretekárov z 5 štátov /AUT, CZE, GER, SLO, SVK/

1. Hubner Alexander (AUT)
2. Slezák Martin (CZE)
3. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Vágner Alexander (AUT)
5. Grasso Kei Lorenzo (AUT)
6. Hubner Maximilián (AUT)
7. Pecnik Georg (AUT)
8. Melot De Beauregard (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Brezovský Adam (SVK-Akadémia Šermu Bratislava)
24. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
26. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
28. Federmayer Werner (SVK-STU Bratislava)

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

19.10.2019
56 pretekárok zo 4 štátov /HUN, ROU, SRB, SVK/

1. Szeverényi Sára (HUN-Törekvés Budapest)
2. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Haroni Agapi (HUN-Törekvés Budapest)
3. Zhou Xinyao (HUN-UTE Budapest)
5. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
6. Pintér Abigél (HUN-Törekvés Budapest)
7. Simon Borbála (HUN-Zalaegerszeg)
8. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
18. Forgách Nina (SVK-KŚ Śamorín)
23. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
39. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
41. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)
51. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

19.10.2019
63 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
2. Zsögön Andor (HUN-SZTE VK)
3. Badár Krisztián (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
5. Rózsa Csanád (HUN-Honvéd Budapest)
6. Bányik Natánael Ruben (HUN-Halásztelki BIKE)
7. Hegyes Dávid (HUN-SZTE VK)
8. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ambrus Bence (SVK-KŚ Śamorín)
10. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
13. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
14. Kooprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
23. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
39. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
43. Ciordás Máté (SVK-KŚ Śamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Helexpo Cup - Thessaloniki /GRE/

19.10.2019
130 pretekárov z 22 štátov /AUS, BEL, BLR, BUL, CRO, DEN, ESP, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ISR, NED, QAT, ROU, SRB, SUI, SVK, SWE, TPE, TUR/

1. Chen Yi Tung (TPE)
2. Tetripis Konstantinos (GRE)
3. Karlsen Jonas (DEN)
3. Machek Vince (HUN-Honvéd Budapest)
5. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
6. Skorka Csongor (HUN-Ferencváros)
7. Kuchta Leopold(SVK-KŠ Šamorín)
8. Garcia Mur Adria (ESP)
Umiestnenia našich pretekárov:
24. Fazekas Arpád (SVK-KŚ Śamorín)
87. Pirk Ákos (SVK-KŚ Śamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Coupe de Samaria 2019 - Šamorín /SVK/

13.10.2019
31 družstiev z 16 štátov /AUT, BLR, BUL, ESP, HUN, IRL, ISR, LAT, NED, POL, ROU, SRB, SVK, TUR, UKR, USA/

1. POLAND - /M.Kolodziejczyk, A.Lachman, M.Oklinska, K.Zurawska/
2. UKRAINE - /K.Petrova, V.Semenova, O.Sopit, A.Yerofieienko/
3. HUNGARY 1 - /V.Fenyvesi, L.Kalocsai, R.Kovács, E.Wolf/
4. TURKEY - /N.C.Alioglu, L.Ertun, A.Isbir, M.Tasdelen/
5. POLAND 2 - /M.Daniewska, A.Kisielewska, A.Liszka, A.Olszewska/
6. ROMANIA - /A.M.Briciu, A.Dinca, T.Sofran, K.Vasile/
7. POLAND 4 - /J.Graczyk, B.Wierzchowska, N. Vozniak, E.Zacharewicz/
8. ROMANIA 2 - /D.Manescu, M.Neagu Culea, M. Teodorescu/
Umiestnenie nášho družstva:
16. SLOVAKIA 1 - /B.Boda, R.Cséfalvay, R.L. Forgách/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Coupe de Samaria - Šamorín /SVK/

12.10.2019
166 pretekárok z 24 štátov /AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Sopit Olga (UKR)
2. Petrova Kristina (UKR)
3. Druck Lior (ISR)
3. Kolodziejczyk Malwina (POL)
5. Isbir Alisa (TUR)
6. Malniece Juta (LAT)
7. Vasile Karina (ROU)
8. Sedláková Isabela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
Umiestnenia našich pretekárok:
20. Boda Barbara (SVK-KŚ Śamorín)
24. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
153. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
161. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)
164. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)
165. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

Trekanten International - Kodaň /DEN/

06.10.2019
42 pretekárov z 8 štátov /CZE, DEN, GER, ITA, NED, SGP, SVK, SWE/

1.-2. Valleur Maxim (DEN)
2. Vinterberg Poulsen Jonas (DEN)
3. Lim Matthew James Quan Rong (SGP)
3. Ahlstedt Eimer (SWE)
5. Petrini Felix (SWE)
6. Lang Jacob Brandt (DEN)
7. Uniyal Nils (SWE)
8. Zoons Axel (NED)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Trekanten International - Kodaň /DEN/

06.10.2019
58 pretekárok z 19 štátov /AUT, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, GBR, GER, IRL, ITA, JPN, NED, POL, SGP, SVK, SWE, TUR, USA, QAT/

1. Berthier Amita (SGP)
2. Tangherlini Elena (ITA)
3. Lyczbinska Marta (POL)
3. Walczyk Júlia (POL)
5. Dlugosz Martyna (POL)
6. Rentier Eline (NED)
7. Calissi Olga Rachele (ITA)
8. Wohlgemuth Oliwia (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
18. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
48. Cantucci Gaia (ITA)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret žiaci U14

Babylon Cup - Liberec /CZE/

06.10.2019
56 pretekárov zo 6 štátov /CZE, GER, HUN, KSA, LAT, SVK/

1. Schulz Linus (GER)
2. Schreiber Felix (GER)
3. Beckmann Otto (GER)
3. Petersen Ole (GER)
5. Bergert Michael (GER)
6. Phielipeit Mateo (GER)
7. Botló dániel (SVK-KŠ Šamorín)
8. Abele Reinis (LAT)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŚ Śamorín)
10. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
14. Koprda Andrej (SVK-KŚ Śamorín)
23. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
44. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret žiačky U14

Babylon Cup - Liberec /CZE/

05.10.2019
41 pretekárok zo 6 štátov /AUT, CZE, GER, HUN, LAT, SVK/

1. Gamke Ella (GER)
2. Sperka Jázmin (HUN-Honvéd Budapest)
3. Prokešová Barbora äCZE-USK Praha)
3. Kuchenbecker Paula (GER)
5. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
6. Abele Liene (LAT)
7. Olsen Nora (GER)
8. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Valacsay Anna (SVK-KŚ Śamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniorky

Trekanten International - Kodaň /DEN/

05.10.2019
20 pretekárok z 5 štátov /DEN, GBR, GER, SVK, SWE/

1. Schreiber miriam (SWE)
2. Maul Xenia (GER)
3. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
3. Möberg Therese (SWE)
5. Vaaben Naja (DEN)
6. Poppel Ankita (SWE)
7. Ratz Victoria (GER)
8. Knap Sofia (GER)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Manchester open - Manchester /GBR/

28.09.2019
111 pretekárok z 19 štátov /AUT, BEL, CRO, DEN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, LAT, MAS, NED, POL, ROU, SVK, SWE, UKR, USA/

1. Rhodes Zander (USA)
2. Chusid Renata (USA)
3. Grandis Aurora (ITA)
3. Zheng Vivian (USA)
5. Lam Justina (USA)
6. Stutchbury Carolina (GBR)
7. Cheng Evelin (USA)
8. Tsang Amelie (GBR)
Umiestnenia našich pretekárok:
62. Boda Barbara (SVK-KŚ Śamorín)
75. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Manchester open - Manchester /GBR/

28.09.2019
171 pretekárov z 21 štátov /AUT, BEL, BRA, CRO, DEN, FRA, GBR, GRE, HUN, IRL, ITA, LAT, NED, POL, QAT, ROU, SGP, SVK, SWE, TPE, USA/

1. Chagnon Eliot (FRA)
2. Abdeljalil Wael (FRA)
3. Chen Yi Tung (TPE)
3. Um Ethan (USA)
5. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pelosky Ryan (USA)
7. Morini Matteo (ITA)
8. Westelius Isan (SWE)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Fazekas Arpád (SVK-KŚ Śamorín)
29. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
39. Pirk Ákos (SVK-KŚ Śamorín)
163. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniori

Felnőt férfi tőr válogató - Budapest /HUN/

28.09.2019
42 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Dósa Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
2. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
3. Belovicz Gábor(HUN-Honvéd Budapest)
3. Nedljelkovic Mateja (HUN-UTE Budapest)
5. Kovács Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
6. Mészáros Tamás (HUN-UTE Budapest)
7. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
8. Szántay benedek (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
15. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Satelit FIE - Bucarest /ROU/

22.09.2019
60 pretekárok z 17 štátov /AUT, BRA, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, GBR, HUN, MDA, NED, ROU, SVK, TUR, UKR, QAT /

1. Kreiss Fanny (HUN-UTE Budapest)
2. Pásztor Flóra (HUN-Törekvés Budapest)
3. Karamete Irem (TUR)
3. Calugareanu Malina (ROU)
5. Kondricz Kata (HUN-Honvéd Budapest)
6. Senyuta Alexandra (UKR)
7. Diaz Maria Tereza (ESP)
8. Boldor Maria (ROU)
Umiestnenia našej pretekárky:
15. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

Grazzer Messepokal - Graz /AUT/

22.09.2019
40 pretekárov zo 6 štátov /AUT, CRO, FIN, ITA, SLO, SVK/

1. Panazzolo Mateo (ITA)
2. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
3. Schubert Max (AUT)
3. Ylitervo Santeri (FIN)
5. Pellis Marco (ITA)
6. Seminerio Giuliano (AUT)
7. Lehner Kilian (AUT)
8. Gojak Antonio (CRO)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Fazekas Arpád (SVK-KŚ Śamorín)
15. Pirk Ákos (SVK-KŚ Śamorín)
33. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
34. Kralik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Satelit FIE - Bucarest /ROU/

21.09.2019
56 pretekárov z 24 štátov /ARM, AUS, AUT, BUL, COL, DEN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ITA, JAM, KUW, MDA, POL, ROU, SGP, SVK, TPE, TUN, TUR, USA/

1. Minuto Martino (TUR)
2. Samandi Mohamed (TUN)
3. Poscharnig Johannes (AUT)
3. Bem Maciej (POL)
5. Sconzo Daniel (COL)
6. Sirb Alexandru (ROU)
7. Gombos Tom (GER)
8. Bird Harry (GBR)
Umiestnenia nášho pretekára:
22. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Grazzer Messepokal - Graz /AUT/

21.09.2019
31 pretekárok zo 6 štátov /AUT, CRO, ITA, SLO, SVK, UKR/

1. Ricci Marta (ITA)
2. Lorenzi Margherita (ITA)
3. Brugger Lili Maria (AUT)
3. Borella Laura (ITA)
5. Quintaba Francesca (ITA)
6. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
7. Molinari Matilde (ITA)
8. Rom Florentine (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
11. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
22. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
29. Solobaieva Elina (UKR-kŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Grazzer Messepokal - Graz /AUT/

21.09.2019
42 pretekárov zo 6 štátov /AUT, CRO, ITA, SLO, SVK, VEN/

1. Files Petar (CRO)
2. Filippi Davide (ITA)
3. Reichetzer Tobias (AUT)
3. Mora Johan (VEN)
5. Ettelt Maximilian (AUT)
6. Smrekar Leo (CRO)
7. Langer Mario (AUT)
8. Nikolic Noa (CRO)
Umiestnenia našich pretekárov:
38. Kralik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

14.09.2019
65 pretekárok z 22 štátov /AUT, BOL, CHI, CZE, CRO, DEN, ECU, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, LBN, NED, POL, ROU, SGP, SRB, SVK, TUR/

1. Lupkovics Dóra (HUN-Honvéd Budapest)
2. Walczyk Júlia (POL)
3. Borella Claudia (ITA)
3. Wohlgemuth Olivia (AUT)
5. Kondricz Kata (HUN-Honvéd Budapest)
6. Boldor Ana (ROU)
7. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
8. Jelinska Martina (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
35. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
42. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
43. Cantucci Gaia (ITA)
65. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

14.09.2019
86 pretekárov z 18 štátov /AUS, AUT, COL, CRO, CZE, GBR, FRA, HUN, ITA, JAM, POL, ROU, SLO, SGP, SVK, TPE, TUR, SVK/

1. Minuto Martino (TUR)
2. Filippi Davide (ITA)
3. Douglas Sholto (AUS)
3. Totusek Marek (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
5. Chan Kevin jerold (SGP)
6. Panazzolo Mateo (ITA)
7. Pallier Sebastian (GBR)
8. Ettelt Maximilian (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Serri Cedrik (SVK-STU BRatislava)
28. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
48. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
50. Králik Roman (SVK-KŠ Šamorín)
52. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
53. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
54. Kuchta Leopold äSVK-KŠ Šamorín)
58. Sarmány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
63. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Satelit FIE - Amsterdam /NED/

06.09.2019
86 pretekárov z 23 štátov /AUS, AUT, BEL, CAN, COL, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, GER, IRL, ISR, ITA, JAM, KUW, NED, POL, SGP, SVK, TPE, TUR, USA/

1. Minuto Martino (TUR)
2. Chastanet Maximilian (FRA)
3. De Greef Stef (BEL)
3. Kahl Alexander (GER)
5. Giacon Daniel (NED)
6. Gassner Ethan (USA)
7. Ostacchini Glen (GBR)
8. Guerra Filippo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
41. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta družstiev - fleuret seniori

Majstrovstvá Sveta družstiev - Budapest /HUN/

22.-23.07.2019
35 družstiev z 35 štátov /ARG, AUS, BEL, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, KUW, MEX, NED, PHI, POL, PUR, RUS, SGP, SVK, THA, TPE, UKR, USA, VEN/

. FRA - /M.Pauty, E.LePechoux, J.Mertine, E.Lefort/
. GER - /A.Sanita, P.Joppich, L.Klein, B.Kleinbrink/
. ITA - /D.Garozzo, G.Avola, A.Focconi, A.Cassara/
. RUS - /D.Zherebchenko, T.Arslanov, T.Safin, A.Cheremisinov/
. CHN - /H.Chen, M.Huang, J.Ma, B.Wu/
. KOR - /J.Heo, D.Kim, K.Lee, Y.K.Son/
. USA - /M.Chamley-Watson, R.Imboden, A.Massialas, G.Meinhardt/
. HKG - /K.L.Cheung, S.L.Cheung, Ch.Y.R.Choi, Ch.k.Yeung/
Umiestnenie nášho družstva:
30. Slovakia - /C.Serri, A.Králik, S.Blanár/

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret seniori

Majstrovstvá sveta - Budapest /HUN/

17.-20.07.2019
143 pretekárov z 65 štátov /ALG, ANG, ARG, AUS, AUT, BEL, BER, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CUB, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GHA, GRE, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, MAC, MAS, MDA, MEX, NCA, NED, PER, PHI, POL, POR, PUR, QAT, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SVK, THA, TOG, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN, VIE/

1. Lefort Enzo (FRA)
2. Mepstead Marcus (GBR)
3. Son Young Ki (KOR)
3. Zherebchenko Dmitri (RUS)
5. Cassara Andrea (ITA)
6. Siess Michal (POL)
7. Choi Chun Yin Ryan (HKG)
8. Lee Kwanghyun (KOR)
Umiestnenia našich pretekárov:
78. Serri Cedrik (SVK-STU BRatislava)
149. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
160. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret seniorky

Majstrovstvá sveta - Budapest /HUN/

16.-19.07.2019
143 pretekárok z 54 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BOL, BOT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, ECU, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, GUA, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MDA, MEX, NED, PER, PHI, POL, POR, ROU, RSA, RUS, SGP, SRB, SVK, THA, TPE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, UZB, VEN, VIE/

1. Deriglazova Inna (RUS)
2. Ranvier Pauline äFRA)
3. DiFrancisca Elisa (ITA)
3. Errigo Arianna (ITA)
5. Kiefer Lee (USA)
6. Ueno Uka (JPN)
7. Zagidullina Adelina (RUS)
8. Huo Xingxin (CHN)
Umiestnenie našej pretekárky:
61. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Letná svetová Univerziáda - fleuret muži

Letná svetová Univerziáda - Neapol /ITA/

05.07.2019
67 pretekárov z 32 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, CAN, CHN, CHI, CIV, DEN, FRA, GBR, GEO, HKG, HUN, IND, ITA, JPN, KOR, LAT, LBN, MAC, NED, POL, POR, RUS, SGP, SLO, SVK, THA, TPE, UKR, USA/

1. Rosatelli Damiano (ITA)
2. Bianchi Guillaume (ITA)
3. Ueno Yuto (JPN)
3. Elice Meddy (FRA)
5. Chen Chih Chieh (TPE)
6. Abe Yoshiki (JPN)
7. Roger Vallerand (FRA)
8. Ingargiola francesco (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
50. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
62. Végh David (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Letná svetová Univerziáda - fleuret ženy

Letná svetová Univerziáda - Neapol /ITA/

04.07.2019
56 pretekárok z 27 štátov /AUS, AUT, BLR, CAN, CHI, CHN, CRC, DEN, HUN, FRA, IND, ITA, JPN, KAZ, KOR, LBN, MAC, MEX, NED, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SLO, SVK, USA/

1. Cipressa Erica (ITA)
2. Patru Morgane (FRA)
3. Mancini Camilla (ITA)
3. Calugareanu Malina (ROU)
5. Martines Hauregi Oxana (RUS)
6. Kim Hyeji (KOR)
7. Sinigalia Martina (ITA)
8. Gong Yu (CHN)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
33. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky U15

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

23.06.2019
17 pretekárok z 3 štátov /BUL, CZE, GER, GRE, HUN, SGP, SVK, UKR/

1. Illeková Michaela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Ballou Eleni (GRE)
3. Solobayeva Elina (UKR-KŚ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Rizzal Surayya (SGP)
6. Tabajdi Bíbor (SVK-Honvéd Budapest)
7. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Šteisová Sabina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
11. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
14. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Závodsá Katarína (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U15

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

23.06.2019
29 pretekárov zo 7 štátov /BUL, CZE, GER, GRE, HUN, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Panourgias Joanis Pavlos (GRE)
5. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
6. Ballos Georgios (GRE)
7. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
8. Holemý Vojtech (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu bratislava)
10. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
17. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
23. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
26. Gerhát Simon (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky U13

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

22.06.2019
15 pretekárok z 3 štátov /AUT, BUL, CHN, CZE, GER, GRE, HUN, SGP, SVK/

1. Rizzal Surayya (SGP)
2. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
3. Zhou Xiao Crystal (CHN)
3. Ballou Eleni (GRE)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Schöbitz Viktória (AUT)
8. Solti Zsófia (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U13

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

22.06.2019
36 pretekárov zo 7 štátov /AUT, BUL, CZE, GER, GRE, HUN, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-Tus Sport Budapest)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bányik Natanoel (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Tzovanis Artemios (GRE)
5. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
6. Falchetto Ennio (AUT)
7. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
8. Dimitrov Nikolay (BUL)
Umiestnenia našich pretekárov:
11.Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
20. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
25. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
31. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
33. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
35. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky U11

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

21.06.2019
10 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Zhou Xiao Crystal (CHN)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Márkus Boglárka (HUN-Ferencváros)
5. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pastyik Kata (HUN-UTE Budapest)
7. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
8. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci U11

Future Master´s Challenge - Šamorín /SVK/

21.06.2019
13 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rózsa Csanád (HUN-Honvéd Budapest)
5. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
6. Laczkó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
7. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Őz Balázs (HUN-Szigetszentmiklós)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
12. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy družstiev - fleuret seniori

Majstrovstvá Európy družstiev - Düsseldorf /GER/

20.06.2019
15 družstiev z 15 štátov /BEL, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, NED, POL, RUS, SVK, UKR/

1. France - /M.Pauty, E.LePechoux, J.Mertine, E.Lefort/
2. GER - /A.Sanita, P.Joppich, L.Klein, B.Kleinbrink/
3. ITA - /D.Garozzo, G.Avola, A.Focconi, A.Cassara/
4. RUS - /D.Zherebchenko, T.Arslanov, T.Safin, A.Cheremisinov/
5. GBR - /B.Peggs, A.-J.Davis, M.Mepstead, R.Kruse/
6. POL - /M.Siess, K.Gryglewski, A.Rzadkowski, L.Rajski/
7. UKR - /Y.Stepura, D.Chuchukalo, A.Pogrebniak, R.Hertsyk/
8. Hungary - /A.Németh, D.Dósa, T.Mészáros, B.Mátyás/
Umiestnenie nášho družstva:
13. Slovakia - /C.Serri, A.Králik, S.Blanár/

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret seniorky

Majstrovstvá Európy - Düsseldorf /GER/

18.06.2019
58 pretekárov z 21 štátov /AUT, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. DiFrancisca Elisa (ITA)
2. Deriglazova Ina (RUS)
3. Volpi Alice (ITA)
3. Thibus Ysaora (FRA)
5. Korobeynikova Larisa (RUS)
6. Ebert Leonie (GER)
7. Ivanova Anastasia (RUS)
8. Dlugosz Martyna (POL)
Umiestnenia našej pretekárky:
34. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret seniori

Majstrovstvá Európy - Düsseldorf /GER/

17.06.2019
78 pretekárov z 29 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, CRO, CYP, CZE, DEN, ESP,FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. Focconi Alessio (ITA)
2. Garozzo Daniele (ITA)
3. Lefort Enzo (FRA)
3. Cheremisinov Alexey (RUS)
5. Pauty Maxime (FRA)
6. Choupenitch Alexander (CZE-Sokol Brno I)
7. Zherebchenko Dmitrii (RUS)
8. Rzadkowski Andrzej (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
66. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
73. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret seniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

09.06.2019
3 družstvá z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín 1 - /K.Bitterová, B.Bodová, B.Buday, J. Udvardi/
2. STU Bratislava - /M. Cellerová, G. Cantucci, B.Medelská, Ve. Králiková/
3. KŠ Šamorín 2 - /V.Bartalová, K. Cséfalvayová, R.Cséfalvayová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniorky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

09.06.2019
11 pretekárok z 3 klubov /STU Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
2. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
3. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
5. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
6. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
7. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
8. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
9. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
10. Belás Karolína (SVK-AŠ Bratislava)
11. Medelská Barbara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret seniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

09.06.2019
4 družstvá z 3 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín, AŠ Bratislava/

1. STU Bratislava 1 - /C. Serri, R.Simeunovič, S. Blanár, A. Králik/
2. KŠ Šamorín 1 - /H.Egyenes Pörsök, A.Fazekas, P.Forgách, Z.Sármány/
3. KŠ Šamorín 2 - /D.Bielčík, B. György, A.Pirk/
4. MIX - /R.Králik, V.Purgiňa, S.Stolár/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniori

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

09.06.2019
16 pretekárov z 3 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín, AŠ Bratislava/

1. Serri Cedric (SVK-STU Bratislava)
2. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
3. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
3. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
5. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
6. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)
7. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
8. Forgách Péter (SVK-KŠ Šamorín)
9. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
10. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
11. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
12. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
13. Farkas Gyula (SVK-KŠ Šamorín)
14. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
15. Duduc Alex (SVK-AŠ Bratislava)
16. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret juniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

08.06.2019
2 družstvá z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín - /B.Buday, R.Cséfalvayová, B.Bodová, J.Udvardi/
2. MIX - /G. Cantucci, K.Cséfalvayová, K.Nagyová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

08.06.2019
9 pretekárok z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
3. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
5. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
7. Nagyová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
8. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
9. Medelská Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret juniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

08.06.2019
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, AŠ Batislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /Z.Sármány, B.György, Gy.Farkas/
2. KŠ Šamorín 2 - /H.Egyenes Pörsök, A.Fazekas, A.Pirk/
3. MIX - /D.Bielčík, L.Kuchta, V.Purgiňa/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

08.06.2019
10 pretekárov z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Farkas Gyula (SVK-KŠ Šamorín)
5. Egyenes Pörsök henrik (SVK-KŠ Šamorín)
6. Purgiňa Viktor (SVK-AŠ Bratislava)
7. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
9. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
10. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

07.06.2019
2 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín - /N. Forgách, R. Forgách, A.Péderová, A.Valacsay/
2. MIX - /L.Krommelová, A.Rusňáková, T.Matrková/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2019
8 pretekárok z 3 klubuov /AŠ, Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
7. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)
8. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

07.06.2019
6 družstiev z 3 klubov /KŠ Šamorín, STU Batislava, AŠ Bratislava/

1. KŠ Šamorín 2 - /D.Botló, G.Bukor, S.Gyén/
2. KŠ Šamorín 1 - /J.Rozmuš, A. Koprda, B. Lančarič/
3. AŠ Bratislava - /D.Balog, A.Brezovský, W.Federmayer/
4. STU Bratislava - /A.Barborák, A.Kenderessy, A.Pirog/
5. KŠ Šamorín 3 - /B.Ambrus, M.Ciordás, D.Trestyánszki/
6. KŠ Šamorín 4 - /M.Pénzes, M. Mits, K.Tóth/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

07.06.2019
18 pretekárov z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
5. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
6. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
7. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
8. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)
9. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
10. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
11. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
12. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
13. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
14. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
15. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
16. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
17. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret kadetky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
2 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín - /B.Buday, B.Bodová, R.Cséfalvay/
2. AŠ Bratislava - /L.Krommelová, A.Rusňáková, S.Šteisová, K.Závodská/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2019
10 pretekárok z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
2. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
7. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
8. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
9. Matrková tamara (SVK-STU Bratislava)
10. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret kadeti

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
4 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Batislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /D. Bielčík, A. Fazekas, Z. Sármány/
2. KŠ Šamorín 2 - /B.György, A.Pirk, B.Lančarič/
2. MIX - /D.Balog, M.Mits, D.Botló/
3. STU Bratislava - /A. Barborák, A.Pirog, A.Kenderessy/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2019
13 pretekárov z 3 klubov /STU Bratislava, AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
5. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
6. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
7. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
8. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
10. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
11. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
12. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
13. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
2 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín 1 - /R.Forgách, N.Forgách, A.Valacsay, A.Péderová/
2. KŠ Šamorín 2 - /D.Kiss, E.Neilinger, M.Pošvancová, V.West/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

06.06.2019
8 pretekárok z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
7. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Šamorín /SVK/

06.06.2019
4 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Bratislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /B.Ambrus, A. Koprda, G. Bukor, S.Gyén/
2. KŠ Šamorín 2 - /M.Ciordás, D.Tresztyánszki, M.West/
3. KŠ Šamorín 3 - /M.Pénzes, J.Rozmuš, K.Tóth/
4. STU Bratislava - /M.Kiss, K.Kassovic, R.Kollár/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Šamorín /SVK/

06.06.2019
13 pretekárov z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambruš Bence (SVK-KŠ Šamorín)
5. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
8. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
9. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
10. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
12. Kollár Renatus (SVK-STU Bratislava)
13. Kassovic Kristián (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 04-05)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2019
51 pretekárov z 5 štátov /IRL, LAT, POL, SVK, UKR/

1. Wožniak Igor (POL)
2. Kotek jakub (POL)
3. Ginda Piotr (POL)
3. Tomeczek Kamil (POL)
5. Lewiczki Tymon (POL)
6. Sacharczuk Bartosz (POL)
7. Olszewski Mikolaj (POL)
8. Nowak Jan (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
10. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
11. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 06-07)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2019
87 pretekárov z 8 štátov /GBR, IRL, LAT, MDA, POL, RUS, SVK, UKR/

1. Fogt Jakub (POL)
2. Akimov Matvei (RUS )
3. Cherkashin Andrii (UKR)
3. Wascinski Gracjan (POL)
5. Jurga Stanislav (POL)
6. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
7. Baicean Vladislav (MDA)
8. Kowalski Tymon (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
33. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
34. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
63. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 08-09)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2019
88 pretekárov z 5 štátov /LAT, POL, SVK, UKR, WAL/

1. Mukhopad Hlib (UKR)
2. Wišnik Felix (POL)
3. Kardyš Alex (POL)
3. Duraj Sczepan (POL)
5. Mazur Maciej (POL)
6. Bieňkowski Alexander (POL)
7. Nieszczerzewski Eryk (POL)
8. Cignar Filip (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
18. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
38. Trestyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
54. Ambrus bence (SVK-KŠ Šamorín)
62. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 04-05)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
38 pretekárok zo 6 štátov /GBR, LAT, POL, RUS, SVK, UKR/

1. Shumilova Elizaveta (RUS)
2. Yerofieieenko Anastasia (UKR)
3. Nowakowska aleksandra (POL)
3. Bartol Antonina (POL)
5. Sinkoviča Gabriela (LAT)
6. Szczechowska Laura (POL)
7. Graczyk Julia (POL)
8. Laurentowicz Alina (POL)
Umiestnenia našej pretekárky:
15. Solobaiyeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 06-07)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
81 pretekárok z 5 štátov /GBR, LAT, POL, SVK, UKR/

1. Wojtas Hanna (POL)
2. Doroszkiewicz Viktoria (POL)
3. Bessman Gabriela (POL)
3. Jarosziewicz Natalia (POL)
5. Johnson Izabella (GBR)
6. Donchenko Oleksandra (UKR)
7. Trzciňszka Natalia (POL)
8. Wojewodzka Zuzanna (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
45. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
76. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 08-09)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
81 pretekárok zo 7 štátov /GBR, IRL, LAT, POR, RUS, SVK, UKR/

1. Levchuk Milana (RUS)
2. Borysova Ahlaya (UKR)
3. Liene Abele (LAT)
3. Makowska karolina (POL)
5. Bryzgalova Svitlana (UKR)
6. Lidzbarska Oliwia (POL)
7. Vojtasz Zofia (POL)
8. Kononikhina Svitlana (UKR)
Umiestnenia našich pretekárok:
24. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
32. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2010 a ml)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

01.06.2019
27 pretekárok zo 7 štátov /LAT, POL, SVK, UKR/

1. Kanepe Veronika (LAT)
2. Kosztyuk Zoriana (UKR)
3. Buda Oliwia (POL)
3. Nicchyc Victiriia (UKR)
5. Szultka Alicja (POL)
6. Pokorska Zuzanna (POL)
7. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
8. Nowak lena (POL)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy U23 - fleuret ženy U23 družstvá

Majstrovstvá európy družstiev do 23 rokov - Plovdiv /BUL/

01.06.2019
9 družstiev z 9 štátov /BUL, FRA, GER, HUN, ITA, POL, ROU, RUS, SVK/

1. RUSSIA - /A.Abdrakhmanova, M.Martyanova, A.Sunduchkova, V.Yussova/
2.FRANCE - /S. Butruile, R.Casatanie, C. Catarzi, M.Patru/
3. POLAND - /J.Chrzanowska, M.Dlugosz, K.Lachmann, J.Walczyk/
4. ITALY - /E.Bianchin, C.Borella, E.Cipressa, E.Tangherini/
5. HUNGARY - /Cs.Kókai, V.Mesteri, F.Pásztor, A.. Pöltz/
6. GERMANY - /L.Behr, J.Braun, K.Kirschen, Zs. Pozsgay/
7. ROMANIA - /A.Boldor, M.Boldor, M.Calugareanu, E.Corbu/
8. SLOVAKIA - /K. Bitterová, V. Králiková, J. Udvardi, V.Bartalová/

Resultatsres

Majstrovstvá európy U23 - fleuret muži U23

Majstrovstvá Európy do 23 rokov - Plovdiv /BUL/

31.05.2019
60 pretekárov zo 23 štátov /ARM, BEL, BLR, BUL, CRO, CZE, FRA, GBR, GEO, GER, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, POL, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Borodachev Kiril (RUS)
2. Filippi Davide (ITA)
3. Roger Wallerand (FRA)
3. Bianchi Guillaume (FRA)
5. Akhmetov Iskander (RUS)
6. Savin Rafael (FRA)
7. Cuk Veljko (SRB)
8. Van Campenhout Stef (BEL)
Umiestnenie nášho pretekára:
57. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá európy U23 - fleuret ženy U23

Majstrovstvá Európy do 23 rokov - Plovdiv /BUL/

30.05.2019
45 pretekárok zo 16 štátov /AUT, BLR, BUL, FRA, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SVK, SWE/

1. Cipressa Erica (ITA)
2. Walczyk Julia (POL)
3. Martyanova Marta (RUS)
3. Butruille Solene (FRA)
5. Patru Morgane (FRA)
6. Kirschen Kim (GER)
7. Bianchin Elisabeta (ITA)
8. Calugareanu Malina (ROU)
Umiestnenie našich pretekárok:
27. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
29. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
33. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
42. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret starší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty "Grand Prix"-Bratislava /SVK/

25.05.2019
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
6. Rusňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
8. Gerhát Šimon (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
10. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mladší žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty "Grand Prix" - Šamorín /SVK/

24.05.2019
14 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Gyén Simon ((SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
5. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
9. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
10. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
12. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
13. Kollar Renatus (SVK-STU Bratislava)
14. Valaštín Matúš (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - fleuret mini žiaci/ky

Hľadáme šermiarske talenty "Grand Prix" - Šamorín /SVK/

24.05.2019
5 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. West Maximilán (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kassovic Kristian (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

19.05.2019
7 pretekárok z 3 štátov /AUT, CZE, SVK/

1. Rusňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Wittner Isabel (AUT)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rudy Zoe (CZE-Klub šermu Zlín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

19.05.2019
16 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Balog Dávid (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Knob Vladimír (CZE-Šerm Ostrava)
3. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
5. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
6. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
7. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
10. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
11. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
12. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
13. Federmayer Werner (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
16. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniori

Grand Prix svetového pohára - Shanghai /CHN/

18.-19.05.2019
203 pretekárov z 41 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOR, KUW, LAT, MAC, PHI, POL, PUR, RUS, SGP, SVK, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN, VIE /

1. Focconi Alesio (ITA)
2. Itkin Nick (USA)
3. Choi Chun Yin Ryan (HKG)
3. Safin Timur (RUS)
5. Meinhardt Gerek (USA)
6. Cheremisinov Alexey (RUS)
7. Le Pechoux Erwann (FRA)
8. Marini Tomasso (ITA)
Umiestnenia nášho pretekára:
173. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

18.05.2019
5 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Rózsás Júlia (HUN-MTK Budapst)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Memoriál Andreja Frankla - Bratislava /SVK/

18.05.2019
10 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Gyén Simon ((SVK-KŠ Šamorín)
2. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
5. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kollar Renatus (SVK-STU Bratislava)
10. Kassovic Kristian (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniorky

Grand Prix svetového pohára - Shanghai /CHN/

17.-19.05.2019
182 pretekárok z 39 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KOL, MAC, MEX, NED, PHI, POL, POR, RUS, SGP, SVK, THA, TUN, TUR, TPE, UKR, USA, UZB, VEN, VIE/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Volpi Alice (ITA)
3. Errigo Arriana (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Ebert leoni (GER)
6. Ueno Yuka (JPN)
7. Palumbo francesca (ITA)
8. Azuma Sera (JPN)
Umiestnenia našej pretekárky:
115. Bitterová Kitti (SVK-Klub šermu Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Junior női tőr előválogató - Budapest /HUN/

12.05.2019
44 pretekárok z 3 štátov /CHN, HUN, SVK/

1. Zsoldosi Karolina (HUN-Ferencváros)
2. Pöltz Anna (HUN-MTK Budapest)
3. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
3. Hanzl Lilla (HUN-TUS Budapest)
5. Kalocsay Luca (HUN-Törekvés Budapest)
6. Zászkaliczky Piroska (HUN-GEAC)
7. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
8. Zsoldosi Emília (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
19. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
22. Bartal Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
28. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
44. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Junior férfi tőr előválogató - Budapest /HUN/

12.05.2019
54 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Mihályi Andor (HUN-Budapest Törekvés)
2. Szántay Benedek (HUN-Honvéd Budapest)
3. Szemes Gergö (HUN-Ferencváros)
3. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
5. Maior Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
6. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
7. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
8. Beke Vince (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
20. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
23. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.5. - Šamorín /SVK/

12.05.2019
7 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. Lénárt Emese (HUN-Szigetszentmiklós)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bali Maja (HUN-Szigetszentmiklós)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Rátonyi Anna (HUN-Szigetszentmiklós)
7. Nagy Eszter (HUN-Szigetszentmiklós)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.5. - Šamorín /SVK/

12.05.2019
4 pretekári z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklós)
2. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bajnok Vince (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Domonkos Ádám (HUN-Szigetszentmiklós)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Kadet női tőr előválogató - Budapest /HUN/

11.05.2019
34 pretekárok zo 4 štátov /CHN, HUN, SVK, UKR/

1. Kalocsay Luca (HUN-Törekvés Budapest)
2. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
3. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
3. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
5. Zsoldosi Emília (HUN-Ferencváros)
6. Balogh Virág Luca (HUN-Ferencváros)
7. Polónyi Petra Dóra (HUN-Halásztelki Bike)
8. Frommer Éva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
17. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
23. Solobaeva Elina (UKR-KŠ Šamorín)
27. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
33. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Kadet férfi tőr előválogató - Budapest /HUN/

11.05.2019
42 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Szemes Gergö (HUN-Ferencváros)
2. Farkas Mátyás (HUN-Törekvés)
3. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Machek Vince (HUN-Honvéd Budapest)
5. Horváth Soma (HUN-Ferencváros)
6. Guba Zétény (HUN-Honvéd Budapest)
7. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
8. Zsigmond Dániel (HUN-Belvárosi vívó klub)
Umiestnenia našich pretekárov:
23. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
24. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
26. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
40. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
41. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Int. Thüringen Meisterschaft - Jena /GER/

05.05.2019
31 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-Klub šermu Šamorín)
2. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pirk Ákos (SVK-Klub Šermu Šamorín)
3. Schmidt Friedrich (GER)
5. Willerms Tom (GER)
6. Renard Nollan (GER)
7. Schmidt Richard (GER)
8. Zagornik Lucas (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2007 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
8 pretekárok z 2 štátov /GER, SVK/

1. Forgách rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ranft Abby (GER)
3. Arnold Eva (GER)
3. Willing Nina (GER)
5. Al Hashim Rana (GER (GER)
6. Péderová Alexandra (SVK-Klub šermu Šamorín)
7. Seidel Lavina Lucina (GER)
8. Grimmer Ella (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2008 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
22 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Perleberg Matheo (GER)
2. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-Klub Šermu Šamorín)
3. Von Sonntag julius Fridolin (GER)
5. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
6. Leimert Luca Nicky (GER)
7. Manteufel Emil (GER)
8. Pester Milan (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2009 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
22 pretekárok z 2 štátov /GER, SVK/

1. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hamsch Mareile (GER)
3. Neus Mathilda (GER)
5. Grund Florentine (GER)
6. Fritsche Rica (GER)
7. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
8. Rehda Lene (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2009 a ml.)

16. Jenaer Schüller Cup - Jena /GER/

04.05.2019
24 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Ahlvers Max (GER)
2. Handschack Yannick (GER)
3. West Maximilián (SVK-Klub Šermu Šamorín)
3. Schonath Tim Konstantin (GER)
5. Günther hannes (GER)
6. Schroeder Vincent Levin (GER)
7. Kamrath Wolf maria (GER)
8. Eymer Moritz (GER)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár - Tauberbishofsheim /GER/

03.-04.05.2019
203 pretekárok z 42 štátov /ARG, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, ECU, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, LBN, MAR, MEX, NED, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, THA, TPE, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Ivanova Anastasia (RUS)
3. Thybus Isaora (FRA)
3. Cipressa Erica (ITA)
5. Errigo Arriana (ITA)
6. Shi Yue (CHN)
7. Dubrovich Jacquelin (USA)
8. Chenm Qingyuan (CHN)
Umiestnenia našej pretekárky:
130. Bitterová Kitti (SVK-Klub šermu Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár - Sankt Petersaburg /RUS/

03-04.05.2019
231 pretekárov z 49 štátov /ARG, ARM, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CZE, CRO, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KAZ, KOR, KUW, LAT, POL, PUR, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, UZB, VEN/

1. Cassara Andrea (ITA)
2. Foconi Alessio (ITA)
3. Kleinbrink Benjamin (GER)
3. LePechoux Erwan (FRA)
5. Imboden Race (USA)
6. Cheremisinov Alexey (RUS)
7. Ha Taegyu (KOR)
8. Yunes klod (UKR)
Umiestnenia našich pretekárov:
169. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
206. Králik Andrey (SVK-STU Bratislava)

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2004 a ml.)

Sokol Cup mládeže - Brno /SVK/

28.04.2019
19 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
2. Roth Anabelle (CZE-USK Praha)
3. Kolaříková Viktorie (CZE-Sokol Brno I.)
3. Zezulová Barbora (CZE-Slezan Opava)
5. Volovská markéta (CZE-Slezan Opava)
6. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
7. Vojtová Tereza (CZE-Sokol Brno I.)
8. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
10. Štesová Sabina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
14. Rusnáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Sokol Cup mládeže 1 - Brno /CZE/

28.04.2019
26 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Totušek marek (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
2. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Zdenek Jakub (CZE-USK Praha)
5. Cmiel Martin (CZE-Šerm Ostrava)
6. Chren Šimon (CZE-Bohemians Praha)
7. Holemý Vojtech (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
8. Motl David (CZE-Jindřichúv Hradec)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Sokol Cup mládeže - Brno /SVK/

27.04.2019
21 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kocourová Adéla (CZE-Sokol Brno I)
3. Tölgyesi Zsófia Réka (HUN-Ferencváros)
3. Macko Michaela (CZE-Sokol Brno I.)
5. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
6. Sedláková Isabela (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
7. Rubášová Ema (CZE-Sokol Brno I.)
8. Illeková Michala (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
14. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2004 a mladší)

Sokol Cup mládeže 1 - Brno /CZE/

27.04.2019
32 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cigánek Jan (CZE-Šerm Ostrava)
3. Geriš Vojtech (CZE-Sokol Brno I)
5. Knob Vladimír (CZE-Sokol Štenberg)
6. Holemý Vojtech (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
7. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
8. Hasík Jáchym (CZE-Slezan Opava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
14. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
23. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
28. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT - 4. kolo - Šamorín /SVK/

26.04.2019
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
3. Botló Daniel (SVK-KŠ Šamorín)
5. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
6. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)
7. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
8. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)
9. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT - 4. kolo - Šamorín /SVK/

26.04.2019
14 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
2. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
9. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
10. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
12. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
13. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
14. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT - 4. kolo - Šamorín /SVK/

26.03.2019
4 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. West Maximilan (SVK-KŠ Šamorín)
2. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
4. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

14.04.2019
18 pretekárok z 5 štátov /AUT, CHN, CZE, HUN, SVK/

1. Yue Ruhan (CHN)
2. Badár Sonja (HUN-Halásztelek BIKE)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bartus Klaudia (HUN-Halásztelek BIKE)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Müller Hanna (HUN-Ferencváros)
7. Szécsi Blanka (HUN-Ferencváros)
8. Jouklová Julie (CZE-Sokol Praha Vršovice)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
17. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

14.04.2019
28 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
3. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Gergely Zoltán (HUN-Halászetek BIKE)
5. Smél László (HUN-Honvéd Budapest)
6. Balog Dávid (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
8. Kovács Milán (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
12. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
18. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
19. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
20. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
22. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
24. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
25. Federmayer Werner (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
26. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
28. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

13.04.2019
30 pretekárok zo 4 štátov /CHN, CZE, HUN, SVK/

1. Bartus Klaudia (HUN-Halásztelek BIKE)
2. Zhou Xiyao (CHN)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Molnár Kincső Zsófia (HUN-Honvéd Budapest)
6. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kiss Virág (HUN-Ferencváros)
8. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
17. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
21. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
24. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
27. Neilinger Emma (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

13.04.2019
32 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Gyén Simon ((SVK-KŠ Šamorín)
2. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
5. Boskó Kornél (HUN-UTE Budapest)
6. Rózsa Csanád (HUN-Honvéd Budapest)
7. Pérez Marek (CZE-Slezan Opava)
8. Bebesi Kolos (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
15. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
17. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
22. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
28. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
32. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadeti

Majstrovstvá Sveta kadetov - Torun /POL/

10.04.2019
121 pretekárov z 52 štátov /ALG, ARM, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAM, CAN, CHN, CRO, CZE, DEN, EGY, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, KUW, LAT, LBN, MAS, NED, NGR, PER, PHI, POL, POR, PUR, QAT, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Baranikov Igor (RUS)
2. DeBelval Paul Antoine (FRA)
3. Xu Jie (CHN)
3. Franzoni Giuseppe (ITA)
5. Castanie Valerian (FRA)
6. Evans Cameron (GBR)
7. Guillaume Jean (FRA)
8. Mihály Andor István (HUN)
Umiestnenie nášho pretekára:
51. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadetky

Majstrovstvá Sveta kadetiek - Torun /POL/

10.04.2019
112 pretekárok zo 48 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, LAT, MAS, MEX, NED, NZL, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUR, UAE, UKR, USA, VEN/

1. Scruggs Lauren (USA)
2. Hong Sein (KOR)
3. Lorenzi Margherita (ITA)
3. Rasolova Valeria (RUS)
5. Guo Jessica Zi Jia (CAN)
6. Tortelotti Lucia (ITA)
7. Rhodes Zander (USA)
8. Weintraub Maia Mei (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
72. BUday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
82. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret juniorky

Majstrovstvá Sveta junioriek - Torun /POL/

09.04.2019
144 pretekárok z 50 štátov /ALG, ARG, ARM, AUS, AUT, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, ECU, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, LAT, MDA, MEX, NZL, PHI, POL, POR, PUR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, THA, TPE, TUN, UAE, UKR, USA, VEN/

1. Scruggs Lauren (USA)
2. Favaretto Martina (ITA)
3. Park Jihee (KOR)
3. Ueno Yuka (JPN)
5. Ebert Leonie(GER)
6. Azuma Sera (JPN)
7. Ricci Marta (ITA)
8. Petrova Elena (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
48. Cantucci Gaia (SVK-STU Brtislava)
89. Králiková Veronika (SVK-STU Brtislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

06.04.2019
19 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi Vívó klub)
2. Varga Zselyke (HUN-UTE Budapest)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bali Maja (HUN-Szigetszentmiklós)
5. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Rátonyi Anna (HUN-Szigetszentmiklós)
8. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.4. - Šamorín /SVK/

06.04.2019
12 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklós)
2. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Bajnok Vince (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Lakatos Balázs (HUN-UTE Budapest)
5. Radics Péter (HUN-Honvéd Budapest)
6. Jestl Merse (HUN-Ferencváros)
7. Tóth Benjámin (HUN-Honvéd Budapest)
8. West Maximilián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret seniori

Mainzer Stadtmeistershaften - Mainz Gonsenheim /GER/

31.03.2019
17 pretekárov zo 5 štátov /FRA, GER, NED, SVK, USA/

1. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
2. Mosbach Denis (GER)
3. Herzhoff Julius (NED)
3. Ralle Alexander (GER)
5. Kneer Emil (GER)
6. Ferizi Florian (GER)
7. Plechninger Christian (GER)
8. Valentin Thibault (FRA)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Mainzer Stadtmeistershaften - Mainz Gonsenheim /GER/

30.03.2019
15 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ritthaller Fin (GER)
3. Eulenburg Julian (GER)
3. Borchetz Moritz (GER)
5. Jagella Lukasz (GER)
6. Harris Quin (GER)
7. Gersch Emil (GER)
8. Emerich Jaron (GER)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret seniorky

Sokol Cup - Brno /SVK/

24.03.2019
43 pretekárok z 11 štátov /AUT, BLR, CZE, CRO, FIN, HUN, ISR, ITA, MDA, RUS, SVK, /

1. Cammilletti Marta (ITA)
2. Mesteri Viktória (HUN-UTE Budapest)
3. Kozaeva Polina (RUS)
3. Tsibirova Kamilla (RUS)
5. Melnikova Maria (RUS)
6. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
7. Ceres Anastasia (MDA)
8. Bímová Andrea (CZE-USK Praha)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
23. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
27. Udvadi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
42. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
43. Medelská Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky U15

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

24.03.2019
219 pretekárok z 19 štátov /AUT, BLR, BUL, CZE, CRO, DEN, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, UKR, USA, WAL/

1. Babaeva Diana (RUS)
2. Žurawska Karolina (POL)
3. Krasnoperova Irina (RUS)
3. Abdullina Azaliia (RUS)
5. Semper Nelly (GER)
6. Petrenko Olga (RUS)
7. Koster Tessa (NED)
8. Feretti Anna Rebecca (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
53. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
137. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky U13

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

24.03.2019
219 pretekárok z 19 štátov /CRO, CZE, CYP, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, LAT, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, UKR, USA, WAL/

1. Zorina Irina (RUS)
2. Pevzner Victoria (USA)
3. Koren Lili Peer (ISR)
3. Tsang Amelie (GBR)
5. Yoshimori Rachika (NED)
6. Zaharova Victoria (MDA)
7. Reutova Elizaveta (RUS)
8. Wojtas hanna (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
129. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
167. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky U11

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

24.03.2019
147 pretekárok z 18 štátov /BLR, CHN, CZE, CRO, CYP, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, UKR/

1. Kuritzky Gili (ISR)
2. Komarova Elena (RUS)
3. Makowska Karolina (POL)
3. Korol Marina (RUS)
5. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi vívó klub)
6. Bartol Michalina (POL)
7. Kuchenbecker Lotte (GER)
8. Prokhorova Alena (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
35. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
44. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
63. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
71. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci U15

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

23.03.2019
229 pretekárov z 26 štátov /AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, ENG, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, KSA, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, SWE, UKR, USA, WAL/

1. Anane Anas (FRA)
2. Cook Jamie (SCO)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Puzankov Pavel (RUS)
5. Gawenda Patryk (POL)
6. Tomeczek kamil (POL)
7. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
8. Gafe Alekss (LAT)
Umiestnenia našich pretekárov:
115. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
127. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
135. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
150. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
202. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
212. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U13

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

23.03.2019
278 pretekárov z 26 štátov /AUT, BUL, CZE, CRO, CYP, DEN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, KSA, LAT, MDA, NED, POL, ROU, RUS, SCO, SVK, SWE, UKR, USA, WAL/

1. Demesh Georgy (RUS)
2. Sosnov David (GBR)
3. Akimov Matvei (RUS)
3. Fogt Jakub (POL)
5. Grebennikov Matvey (RUS)
6. Dijkstra Michael (NED)
7. Chashchin Dmitrii (RUS)
8. Podlyas Arik (ISR)
Umiestnenia našich pretekárov:
66. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
73. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
150. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
202. Koprda Andrei (SVK-KŠ Šamorín)
237. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
265. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U11

Challenge WRATISLAVIA - Wroclav /POL/

23.03.2019
185 pretekárov z 21 štátov /BLR, CHN, CYP, CRO, CZE, DEN, ENG, GBR, GER, HUN, FRA, ISR, ITA, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SVK, UKR, USA/

1. Lemberger Eitan (ISR)
2. Kardys Alex (POL)
3. Kazantsev Ivan (RUS)
3. Murawjow Victor (FRA)
5. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
6. Koren Evyatar (ISR)
7. Truczinski Dominik (POL)
8. Sukhalet Yahor (BLR)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
19. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
20. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
73. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret seniori

Sokol Cup - Brno /SVK/

23.03.2019
75 pretekárov z 13 štátov /AUT, BLR, CZE, CRO, GEO, HUN, ISR, ITA, LAT, MDA, RUS, SVK, SWE/

1. Lomtev Evgeniy (RUS)
2. Dal Santo Alvise (ITA)
3. Zhuravlev Vladislav (RUS)
3. Totušek Marek (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
5. Lahunou Uladzislau (BLR)
6. Kurylovich Uladzislau (BLR)
7. Galuashvili Lasha (GEO)
8. Fruhauf Benjamin (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
26. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
33. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
54. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand prix FIE - fleuret seniori

Absolut fencing gear Grand Prix - Anaheim /USA/

15.-17.03.2019
187 pretekárov z 42 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHN, COL, CRO, CZE, CYP, DEN, DOM, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, LAT, MDA, MEX, NCA, PER, PHI, POR, PUR, RUS, SGP, SVK, TOG, TPE, TUR, UKR, USA/

1. Mertine Julien (FRA)
2. Marini Tomasso (ITA)
3. Cheung Ka Long (SGP)
3. Foconi Alessio (ITA)
5. Cassara Andrea (ITA)
6. Massialas Alexander (USA)
7. Choupenitch Alexander (CZE-Sokol Brno I)
8. Aspromonte Valerio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
165. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Slovenský pohár - fleuret kadetky

26. Jarní pohár - Praha /CZE/

17.03.2019
15 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Illeková Michala (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Budasy Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Musílková Veronika (CZE-USK Praha)
3. Víchová Dorota (Klub šermu Zlín)
5. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Prokešová barbora (CZE-USK Praha)
7. Zezulová Barbora (Slezan Opava)
8. Solobayeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

26. Jarní pohár - Praha /CZE/

17.03.2019
22 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Sarmány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hromádka Petr (SVK-Šerm Liberec)
5. Cigánek Jan (CZE-Šerm Ostrava)
6. Slezák Martin (CZE-Sokol Brno I)
7. Grufík Michal (CZE-Slezan Opava)
8. Kozák Pavel (CZE-Šerm Ostrava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (r. 2005 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

17.03.2019
49 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Pop Nicolas (ROU)
3. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
3. Rubin Mattia (HUN-TUS)
5. Budaházi Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
6. Nojea Razvan (ROU)
7. Bálint Álmos (HUN-Törekvés Budapest)
8. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
34. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
36. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
47. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadetky (r. 2004 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

17.03.2019
29 pretekárok z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
2. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
3. Frommer Éva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
3. Tóth Kata Róza (HUN-Halásztelki Bike)
5. Szurmai Laura (HUN-UTE Budapest)
6. Szeder Anna (HUN-Törekvés Budapest)
7. Török Boglárka (HUN-Honvéd Budapest)
8. Nádasddy Anna (HUN-Halásztelki Bike)
Umiestnenia našich pretekárok:
20. Letkovičová Júlia (SVKAŠ Bratislava)
22. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
26. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
29. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti (r. 2004 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

16.03.2019
29 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Tabajdi Zsombor (HUN-Honvéd Budapest)
5. Papp Medárd (HUN-Csomorkány)
6. Budaházi Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
7. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
8. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (r. 2006 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Zalaegerszeg /HUN/

16.03.2019
38 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-TUS)
2. Nagy Huba (HUN-SZTE VK)
3. Branislav Lančarič (SVK-KŠ Šamorín)
3. Spitz Lóránt (HUN-Törekvés Budapest)
5. Borka Márton (HUN-Törekvés Budapest)
6. Horváth Ákos (HUNB-Törekvés Budapest)
7. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
8. Benedek Csongor (HUN-Zalaegerszeg)
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
26. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
30. Rozmus Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
59. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT - 3. kolo - Bratislava /SVK/

10.03.2019
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Botló Daniel (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
6. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
7. Rusňáková Alena (SVK-AŠ Bratislava)
8. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
9. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT - 3. kolo - Bratislava /SVK/

10.03.2019
12 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
9. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
10.Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
11. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
12. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hľadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT - 3. kolo - Bratislava /SVK/

10.03.2019
4 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. West Maximilan (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret juniorky družstvá

Majstrovstvá európy junioriek družstiev - Foggia /ITA/

03.03.2019
13 družstiev z 13 štátov /CZE, DEN, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, POL, ROU, RUS, SVK, UKR/

1. ITALIA - /M.Favaretto, S.Puglia, M.Ricci, S.Rossini/
2.RUSIA - /A.Udovichenko, A.Sunduchkova, E.Petrova, A.Bikbulatova/
3. HUNGARY - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, A.Pöltz/
4. GERMANY - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, P. Ueltgesforth, S.Werner/
5. FRANCE - /A.DeBrem, E.Lacheray, J.Marechal, C.Darde/
6. POLAND - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, A.Jeglinska/
7. ROMANIA - /R.Candescu, A.Gheorghe, A.Saveanu, T.Sirbu/
8. UKRAINE - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, A.Pöltz/
Umiestnenie nášho družstva:
12. SLOVAKIA - /V. Králiková, G.Cantucci, J. Udvardi/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár seniori - Káhira /EGY/

01.-02.03.2019
175 pretekárov z 34 štátov /AUS, BEL, BRA, CAN, CHN, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, NED, PER, POL, POR, RUS, SGP, SVK, TUR, UAE, UKR, USA/

1. Garozzo Daniele (ITA)
2. LePechoux Erwan (FRA)
3. Avola Giorgio (ITA)
3. Massialas Alexander (USA)
5. Foconi Alessio (ITA)
6. Meinhardt Gerek (USA)
7. Itkin Nick (USA)
8. Lee Kvanghyun (KOR)
Umiestnenia našich pretekárov:
100. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár senioriek - Káhira /EGY/

01.-02.03.2019
141 pretekárok z 22 štátov /ARG, AUS, CAN, CHN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, KOR, MAR, NED, POL, RUS, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Volpi Alice (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
3. Tsuji Sumire (JPN)
5. Errigo Arianna (ITA)
6. Blow Iman (USA)
6. Kreiss fanni (HUN-UTE Budapest)
8. Blaze Anita (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
90. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci

Edi Schwartzer Jugendturnier 2019 - Mődling /AUT/

02.03.2019
33 pretekárov zo 6 štátov /AUT, CZE, HUN, SLO, SVK, SUI/

1. Morgunov Marc (AUT)
2. Kovács Milán (HUN-Ferencváros)
3. Hassík Jáchym (CZE-Sokol Brno I)
3. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
5. Horváth Kean (HUN-Ferencváros)
6. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Pecnik Georg (AUT)
8. Poprask Mark (SLO)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Majstrovstvá Európy - fleuret kadetky

Majstrovstvá Európy junioriek - Foggia /ITA/

01.03.2019
66 pretekárok z 20 štátov /AUT, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ITA, LAT, MDA, POL, POR, ROU, RUS, SVK, SWE, UKR/

1. Rossini Serena (ITA)
2. Udovichenko Anna (RUS)
3. Favaretto Martina (ITA)
3. Bikblatova Adelina (RUS)
5. Sunduchkova Aleksandra (RUS)
6. De Brem Aude (FRA)
7. Saveanu Anca (ROU)
8. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
38. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
51. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
54. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadetky

Majstrovstvá Európy kadetiek - Foggia /ITA/

24.02.2019
83 pretekárok z 27 štátov /AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Calvanese Matilde (ITA)
2. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
3. Lorenzi Margherita (ITA)
3. Korablina Aleksandra (RUS)
5. Solodkiha Jekaterina (LAT)
6. Budenko Katerina (UKR)
7. Ulasava darya (BLR)
8. Rassolova Valeria (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
78. BUday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
82. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (r. 2008 a ml.)

Valašský fleuret - Zlín /CZE/

24.02.2019
19 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Jakub Rozmuš (SVK-KŠ Šamorín)
3. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kostka Jan (CZE-Šerm Ostrava)
5. Pérez Marek (CZE-Slezan Opava)
6. Kavecký Max (CZE-Slezan Opava)
7. Vyskočil Eliáš (CZE-USK Praha)
8. Dvořák Ondřej (CZESokol Brno I)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (r. 2006 a ml.)

Valašský fleuret - Zlín /CZE/

23.02.2019
30 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
2. Dyntar Lukáš (CZE-Orel Hradec Králové)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
5. Šindler Jan (CZE-Baník Most)
6. Chleboun Matyáš (CZE-Šerm Ostrava)
7. Biroš Samuel (CZE-Sokol Brno I)
8. Kučera David (CZE-Baník Most)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky družstvá

Svetový pohár junioriek družstiev - Mödling /AUT/

17.02.2019
14 družstiev z 14 štátov /AUT, CAN, CZE, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, POL, ROU, RUS, SVK, USA /

1. ITALIA - /M.Favaretto, S.Puglia, M.Ricci, S.Rossini/
2.RUSIA - /A.Udovichenko, A.Sunduchkova, E.Petrova, A.Bikbulatova/
3. FRANCE - /A.DeBrem, E.Lacheray, J.Marechal, C.Darde/
4. POLAND - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, D.Wasilczuk/
5. USA - /S.Binder, D.Devore, M.M.Weintraub, E.Zhou/
6. JAPON - /S.Takezawa, A.Kano, M.Sakai, Y.Tosa/
7. GERMANY - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, S.I. Brunets, S.Werner/
8. HUNGARY - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, A.Pöltz/
Umiestnenie nášho družstva:
14. SLOVAKIA - /V. Králiková, G.Cantucci, V.Bartalová/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Mödling /AUT/

16.02.2019
131 pretekárok z 25 štátov /AUT, BEL, CAN, COL, CZE, DEN, ESP, FRA, GER, GBR, HUN, HKG, ITA, JPN, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, TPE, TUR, VEN, UAE, USA/

1. Favaretto Martina (ITA)
2. Udovichenko Anna (RUS)
3. Deschner Stefani (USA)
3. Lacheray Eva (FRA)
5. Favaretto Martina (ITA)
6. Tan Helen (USA)
7. Mak Tinney (CAN)
8. Rossini Serena (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
79. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
89. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
103. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorin /SVK/

10.02.2019
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
3. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

10.02.2019
15 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Rubin Matia (HUN-TUS)
2. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
3. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
3. Knob Vladimír (CZE-Sokol Štenberg)
5. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
7. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
8. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
10. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
14. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
13. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
14. Gerhát Simon (SVK-AŠ Bratislava)
15. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Golden Team Cup - Varšava /POL/

10.02.2019
35 družstiev z 13 štátov /BLR, CHI, CRO, DEN, FRA, GBR, IRI, LAT, NED, POL, SVK, TUR, UKR/

1. FRANCE 1 - /F.Baudchon, V.Castanie, P.A.DeBelval, A.Spichiger/
2. UNITED KINGDOM - /C.Evans, H.Gray, W.Lonsdale, R.Rhys-Pollyt/
3. FRANCE 2 - /E.Changon, P.Gerardin, J.Guillaume, T.Payelle/
4. POLAND 1 - /M.Biedrzycki, A.Jakubowski, Sz.Mlicki, A.Podralski/
5. FRANCE 4 - /W.Abdeljalil, A.Anane, Ch. Cormier/
6. POLAND 3 - /W.Downiar, P.Ginda, B.MajewskiM.Plaszczewski/
7. POLAND 2 - /T.Gorczyca, P.Kaskow, M.Kwiatkowski, K.Lopatnyiuk/
8. SLOVAKIA - /Z.Sármány, B.György, A.Fazekas/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Európsky pohár kadetiek družstiev - Satu Mare /ROU/

10.02.2019
18 družstiev z 9 štátov /BUL, FRA, HUN, NED, POL, ROU, SVK, SWE, UKR/

1. FRANCE - /C.Darde, L.Lezinska, V.Marcaillou, V.Thepaut/
2. ROMANIA - /E.Corbu, A.Dinca, T.Sofran, K.Vasile/
3. UKRAINE - /N.Korlat, N.Koval, A.Poloziuk, O.Sopit/
4. UKRAINE 4 - /V.Semenova, S.Sopit, M.Syzareva, A.Yerofieienko/
5. HUNGARY - /L.Cékmán, H.Fekete, V.Fenyvesi, L.Kalocsay/
6. POLAND - /K.Kanas, E.Krec, A.Sroka, N.Wozniak/
7. SWEDEN - /F.Athlin, T.Moberg, A.Poppel, M.Schreiber/
8. UKRAINE 2 - /A.Blokhina, M.Mykhalova, S.Orlova, A.Osadcha/
Umiestnenie nášho družstva:
11. SLOVAKIA - /B.Buday, B.Bodová, R.Cséfalvayová, J.Letkovičová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorin /SVK/

09.02.2019
11 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
3. Oszmanaj Admira (HUN-Honvéd Budapest)
5. László Hanna (HUN-Halásztelki BIKE)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
10. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
11. Danczy Gréta (HUN-Halásztelki BIKE)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

09.02.2019
20 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, POL, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
5. Orowecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
6. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
7. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Király Szabolcs (HUN-Halásztelki BIKE)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
12. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
13. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
15. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
18. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

XII. Witold Woydaś foil - Varšava /POL/

09.02.2019
171 pretekárov z 23 štátov /BEL, BLR, CAN, CHI, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, HUN, IRI, IRL, ISR, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SVK, TUR, UKR, USA, UZB/

1. DeBelval Paul Antonie (FRA)
2. Guillaume Jean (FRA)
3. Abidi Neil (FRA)
3. Chagnon Eliot (FRA)
5. Abdeljalil Wael (FRA)
6. Castanie Valerian (FRA)
7. Horn Nielsen Christopher (DEN)
8. Tóth gergely (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
38. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
67. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
83. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Stahl Ecaterina memorial - Satu Mare /ROU/

09.02.2019
89 pretekárok z 13 štátov /BEL, BUL, CRO, CZE, FRA, GER, HUN, NED, POL, ROU, SVK, SWE, UKR/

1. Thepault Venissia (FRA)
2. Poloziuk Alina (UKR)
3. Sizareva Maria (UKR)
3. Leziňska Lisa (FRA)
5. Sopit Olga (UKR)
6. Schreiber Miriam (SWE)
7. Korlat Nikoletta (UKR)
8. Corbu Emilia (ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
20. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
40. Cséfalvayová rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
77. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix - fleuret seniori

Challenge INALPI - Torino /ITA/

09.-10.02.2019
219 pretekárov z 49 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, MAR, MDA, MEX, NED, PER, PHI, POL, POR, PUR, RUS, SGP, SVK, TOG, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, QAT/

1. Imboden race (USA)
2. Cheung Ka Long (HKG)
3. Foconi Alessio (ITA)
3. Meinhard Gerek (USA)
5. Cheremisinov alexei (RUS)
6. Safin Timur (RUS)
7. Massialas alexander (USA)
8. Avola Giorgio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
96. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
208. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Grand Prix - fleuret seniorky

Grand Prix senioriek - Torino /ITA/

08.-10.02.2019
169 pretekárok z 34 štátov /AUS, AUT, ARG, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MEX, NED, POL, ROU, RUS, SVK, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Volpi Alice (ITA)
2. Di Francisca Elisa (ITA)
3. Ivanovba Anastasia (RUS)
3. Palumbo Francescaa (ITA)
5. Deriglazova Ina (RUS)
6. Ebert Leoni (GER)
7. Mancini Camilla (ITA)
8. Korobeinikova Larisa (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
100. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci (ročník 2005 a mladší)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2019
41 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
3. Benyus András (HUN-Törekvés Budapest)
3. Rubin Mattia (HUN-TUS)
5. Vasvári Bence (HUN-Törekvés Budapest)
6. Horváth Keán (HUN-Ferencváros)
7. Pop Nicolas (ROU)
8. Nojea Razvan (ROU)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
34. Balog david (SVK-AŠ Bratislava)
35. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky (ročník 2004 a mladšie)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2019
20 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Názer Lili (HUN-UTE Budapest)
2. Frommer Eva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
3. Szurmai Laura (HUN-UTE Budapest)
3. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
5. Balog Virág Luca (HUN-Ferencváros)
6. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
7. Szilasi Réka (HUN-Győr)
8. Kardos hanga (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
18. Šteisová sabina (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiačky (ročník 2006 a mladšie)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2019
51 pretekárok zo 4 štátov /CHN, HUN, ROU, SVK/

1. Sperka Jázmin (HUN-Honvéd Budapest)
2. Papp Jázmin (HUN-Csomorkány)
3. Miti Bikfalvy Ingrid (ROU)
3. Yue Ruhan (CHN)
5. Tóth Anna (HUN-Törekvés Budapest)
6. Szeverényi Sára (HUN-Törekvés Budapest)
7. Tóth Léna Sára (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Male Enya (ROU)
Umiestnenia našich pretekárok:
18. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
37. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
38. Izsóf Veronika (SVK-Štúrovo)
48. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky družstvá

Svetový pohár junioriek družstiev - Bochum /GER/

03.02.2019
14 družstiev z 14 štátov /BRA, CHI, DEN, GBR, GER, HUN, FRA, ITA, JPN, KAZ, POL, RUS, SVK, UKR/

1. ITALIA - /M.Favaretto, A.Pappone, M.Ricci, S.Rossini/
2. POLAND - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, A.Jeglinska/
3. FRANCE - /A.DeBrem, V.Thepaut, J.Marechal, C.Darde/
4. RUSIA - /A.Udovichenko, A.Sunduchkova, V.Anaschenkova, A.Bikbulatova/
5. JAPON - /R.Hosono, A.Kano, M.Sakai, Y.Tosa/
6. CHILE - /L.Montecinos, A.Inostroza, K.Proestakis, A.Calle/
7. GERMANY - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, S.I. Brunets, S.Werner/
8. HUNGARY - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, K.Zsoldosi/
Umiestnenie nášho družstva:
11. SLOVAKIA - /G.Cantucci, J.Udvardi, V.Bartalová/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Bochum /GER/

02.02.2019
131 pretekárok z 28 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CHI, CHN, COL, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, POL, POR, ROU, RUS, SVK, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Favaretto Martina (ITA)
2. Ebert Leonie (GER)
3. Puglia Serena (ITA)
3. Rossini Serena (ITA)
5. Hajas Nóra (HUN+-Törekvés Budapest)
6. Ricci Marta (ITA)
7. Memoli Claudia (ITA)
8. Lawska Magdalena (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
62. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
64. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
127. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár juniorov - Leszno /POL/

02.02.2019
182 pretekárov z 34 štátov /ARG, AUT, BEL, BLR, CAN, CHI, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISL, ISR, ITA, JPN, KAZ, LAT, NED, POL, POR, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, QAT, VEN/

1. Marini Tommaso (ITA)
2. Borodachev kiril (RUS)
3. Hamza mohamed (EGY)
3. Mylnikov Vladislav (RUS)
5. Troshin Ivan (RUS)
6. Ueno Yuto (JPN)
7. Servello Augusto Antonio (ARG)
8. Spichiger Amand (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
177. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci (ročník 2004 a mladší)

IV.Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

02.02.2019
30 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklósi TE)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Skorka Csongor (HUN-Ferencváros)
5. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
6. Nakk Balázs (HUN-Törekvés Budapest)
7. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
8. Vid Attila (HUN-Ferencváros)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret žiaci (ročník 2006 a mladší)

IV. Balassi Kupa - Esztergom /HUN/

02.02.2019
79 pretekárov z 5 štátov /CHN, CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-TUS)
2. Holý Lev (CZE-Sokol Brno)
3. Býnyik Natániel Ruben (HUN-Halásztelki Bike)
3. Nagy Huba (HUN-SZTE VK)
5. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
6. Spitz Lóránt (HUN-Törekvés Budapest)
7. Borka Márton (HUN-Törekvés Budapest)
8. Orovecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
17. Rozmuš jakub (SVK-KŠ Šamorín)
23. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
55. Batka Attila (SVK-Štúrovo)
56. Kiss Mátyás (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Európsky pohár kadetov - Rím /ITA/

27.01.2019
166 pretekárov z 22 štátov /ARG, AUS, BEL, BRA, CHI, CRO, CHN, CRO, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, IRL, ISR, ITA, JOR, NGR, QAT, ROU, SVK, USA/

1. Chen James (USA)
2. Martini Tomasso (ITA)
3. Emmer Chase (USA)
3. Yu Eric (USA)
5. De Belval Paul-Antonie (FRA)
6. Panazzolo Matteo (ITA)
7. Castanie Valerian (FRA)
8. Baudchon Florent (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Zoltán Sármány (SVK-KŠ Šamorín)
92. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

26.01.2019
8 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
2. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rékási Flóra (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
5. Batka Réka (HUN-Esztergom)
6. Kenesey Leila (HUN-Esztergom)
7. Rajta Zita (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Bartus Bianca (HUN-Halásztelki BIKE)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.3. - Šamorín /SVK/

26.01.2019
7 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BIKE)
2. West Maximilian (SVK-KŠ Šamorín)
3. Radics Péter (HUN-Honvéd Budapest)
3. Kránitz Gergő (HUN-Honvéd Budapest)
5. Fülöp Emil (HUN-Halásztelki BIKE)
6. Nyilas Merse (HUN-Halásztelki BIKE)
7. Stan-Ballai Alex (HUN-Halásztelki BIKE)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár seniorov - Tokyo /JPN/

25.-26.01.2019
195 pretekárov z 32 štátov /AUS, BRA, CAN, CHN, CYP, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GHA, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, KOR, KUW, PER, PHI, POL, RUS, SGP, SVK, THA, TPE, TUR, TUN, UKR, USA/

1. Kruse Richard (GBR)
2. Imboden Race (USA)
3. Foconi Alesio (ITA)
3. Garozzo Daniele (ITA)
5. Heo Jun (KOR)
6. Joppich Peter (GER)
7. Arslanov Timur (RUS)
8. hamley Watson Miles (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
128. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár senioriek - St.Maur /FRA/

25.-26.01.2019
195 pretekárok z 38 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BOL, BRA, CAN, CHN, CHI, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MEX, NED, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, THA, TUN, TUR, UKR, USA/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Volpi Alice (ITA)
3. Palumbo Francescaa (ITA)
3. Thibus Isaora (FRA)
5. Tripapina Svetlana (RUS)
6. Zagidulina Adeline (RUS)
7. Guo Jessica Zi Ja (CAN)
8. Blaze Anita (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
101. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2008 a ml.)

Bílá Opava - Opava /CZE/

20.01.2019
31 pretekárov/ok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kostka jan (CZE-Šerm Ostrava)
3. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Tresztyánszky denis (SVK-KŠ Šamorín)
7. Bečvář Jan (CZE-Sokol Brno I)
8. Pérez Marek (CZE-Slezan Opava)
Umiestnenia našich pretekárov:
17. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky družstvá

Svetový pohár junioriek družstiev - Zagreb /CRO/

20.01.2019
23 družstiev z 23 štátov /AUS, BEL, BRA, BUL, CAN, CHI, CRO, CZE, EGY, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, JPN, NZL, POL, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. USA - /S.Binder, D.Devore, L.Scruggs, M.Tieu/
2. FRANCE - /A.DeBrem, E.Lacheray, J.Marechal, A.Recher/
3. ITALIE - /M.Favaretto, C.Memoli, M.Ricci, S.Rossini/
4. ALLEMAGNE - /A.Dhuique-Hein, A.Kirch, P.Ueltgesfort, S.Werner/
5. JAPON - /M.Date, A.Kano, M.Sakai, Y.Tosa/
6. SINGAPOR - /D.V.J. Chan, R.M.L.H. Lim, M.J.X.Wong, T.Y.R.Wong/
7. POLOGNE - /M.Lawska, M.Mech, R.Tomczak, W.Wisoky/
8. HONGRIE - /N.Hajas, L.Zs.Hanzl, A.Szantay, K.Zsoldosi/
Umiestnenie nášho družstva:
21. SLOVAKIA - /G.Cantucci, J.Udvardi, V.Bartalová, V.Králiková/

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Zagreb /CRO/

19.01.2019
160 pretekárok z 30 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, CHI, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, NZL, POL, POR, ROU, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA /

1. Binder Silwie (USA)
2. Scruggs Lauren (USA)
3. Devore Delphine (USA)
3. Recher Alice (FRA)
5. Lacheray Eva (FRA)
6. Pustilnik Nicole (USA)
7. Mak Tinney (CAN)
8. Tieu May (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
31. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
109. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
121. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
132. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2006 a ml.)

Bílá Opava - Opava /CZE/

19.01.2019
30 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
2. Chleboun matyáš (CZE-Šerm ostrava)
3. Lančarič Branislav (SVK-Klub šermu Šamorín)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
5. Lenc Ludek (CZE-Šerm Liberec)
6. Koráb Tadeáš (CZE-Slezan Opava)
7. Malý Patrik (CZE-Bohemians Praha)
8. Dyntar Lukáš (CZE-Orel Hradec Králové)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori družstvá

Svetový pohár seniorov družstiev - Paríž /FRA/

13.01.2019
29 družstiev z 29 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, DEN, EGY, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, KOR, KUW, NED, POL, RUS, SGP, SVK, SWE, UKR, USA/

1. RUSSIA - /T.Arslanov, A.Cheremisinov, T.Safin, D.Zherebchenko/
2. ITALY - /G.Avola, A.Cassara, A.Foconi, D.Garozzo/
3. USA - /M.Chamley Watson, R.Imboden, A.Massialas, G.Meinhardt/
4. KOREA - /J.Heo, H.Kim, K.Lee, Y.K.Son/
5. FRANCE - /J.Cadot, E.LePechoux, E.Lefort, M.Pauty/
6. JAPAN - /K.Matsuyama, R.Miyake, T.Saito, T.Shikine/
7. HONG KONG - /K.L.Cheung, S.L.Cheung, Ch.Y.R.Choi, Ch.K.Yeung/
8. POLAND - /K.Gryglewski, L.Rajski, A.Rzadkowski, M.Siess/
Umiestnenie nášho družstva:
29. SLOVAKIA - /C.Serri, A. Králik, S.Blanár/

Európsky pohár - fleuret kadeti

Európsky pohár kadetov - Bratislava /SVK/

13.01.2019
202 pretekárov z 26 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CRO, CZE, FIN, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, NED, POL, QAT, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA /

1. Osipov Dmitri (RUS)
2. Liao Jun Heng (USA)
3. Tulyag Frize (USA)
3. Szemes gergő (HUN-Ferencváros)
5. Borowiak Arwen (GER)
6. Liu Justin (USA)
7. Chen James (USA)
8. Rieger Laurenz (GER)
Umiestnenia našich pretekárov:
45. Zoltán Sármány (SVK-KŠ Šamorín)
109. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
121. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
164. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
185. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
189. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
193. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
201. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Európsky pohár kadetiek družstiev - Poznan /SVK/

13.01.2019
37 družstiev z 16 štátov /BLR, BEL, CAN, CZE, GER, HUN, LAT, NED, NZL, POL, ROU, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. POLAND - /Kolodziejczyk, Lachman, Oklinska, Wieczorek/
2. LATVIA - /Malniece, Maslobojeva, Solodkiha/
3. ROMANIA - /Corbu, Dinca, Sofran, Vasile/
4. BELARUS 1 - /Hudkova, Kryshyna, Shafarostava, Ulasava/
5. SWEDEN - /Matic, Moberg, Popel, Schreiber/
6. UKRAINE - /Budenko, Morgun, Sopit, Yerofieienko/
7. GERMANY - /Balle, Hohenadel, Holland-Cunz, Oymann/
8. GERMANY 3 - /Derpa, Drescher, Groninger, Zeyn/
Umiestnenie nášho družstva:
16. SLOVAKIA - /B.Buday, B.Bodová, R.Cséfalvay/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Európsky pohár kadetiek - Poznan /POL/

12.01.2019
189 pretekárok z 20 štátov /AUT, BEL, BLR, BUL, CAN, CZE, CRO, GER, HUN, LAT, NED, NZL, POL, ROU, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA /

1. Lin Annie (CAN)
2. Budenko Kateryna (UKR)
3. Malniece Juta (LAT)
3. Czékmán Luca (HUN-Szeged)
5. Charlier Amandine (BEL)
6. Kalocsai Luca (HUN-Törekvés Budapest)
7. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
8. Jacob Lena (NZL)
Umiestnenia našich pretekárok:
44. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
86. Bodová Barbara /(SVK-KŠ Šamorín)
107. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Svetový pohár seniorov - Paríž /FRA/

11.-12.01.2019
253 pretekárov z 46 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, CIV, CYP, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, MDA, MEX, NED, NZL, PER, POL, POR, RUS, SGP, SVK, SWE, TUN, TUR, UKR, USA/

1. Foconi Alesio (ITA)
2. Meinhard Gerek (USA)
3. Avola Gorgio (ITA)
3. Imboden Race (USA)
5. Garozzo Daniele (ITA)
6. Massialas Alexander (USA)
7. Le Pechoux Erwan (FRA)
8. Luperi Edoardo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
158. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
224. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
237. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Svetový pohár senioriek - Katowice /POL/

11.-12.01.2019
194 pretekárok z 36 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MEX, PHI, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Ebert Leoni (GER)
3. Errigo Arianna (ITA)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Ranvier pauline (FRA)
6. Korobeinikova Larisa (RUS)
7. Ivanova Anastasia (RUS)
8. Palumbo Francesca (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
83. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európsky pohár kadetov družstiev - Bratislava /SVK/

11.01.2019
19 družstiev z 12 štátov /AUS, BLR, BRA, CAN, CRO, HUN, NED, POL, ROU, SGP, SVK, QAT, TUR, UKR, USA/

1. HUNGARY - /A.Mihály, D.Makk, S. Horváth, G.Szemes/
2. USA - /L. Lutar, K.Shafaie, Z.Binder, C.Reid/
3. CANADA - /C..Lee, P.Liu, A.Poon, A.Wu/
4. USA 2 - /C.Hodges, F.Tulyag, I.Ayupov/
5. TURKEY - /U.Ozyalcin, P.Tuncer, B.Cetinel, A.Eypoglu/
6. NETHERLANDS - /S.Wanyama, A.Joemrati, S.Nawar/
7. SLOVAKIA - /Z.Sármány, B.György, A.Fazekas/
8. BELARUS - /Y.Azimko, U.Nikalayuk, V.Krautsou, U.Butenka/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Udine /ITA/

05.01.2019
140 pretekárok z 30 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, CHI, CHN, CZE, CRO, DEN, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, NZL, PHI, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, TUR, UAE, UKR, VEN/

1. Rossini Serena (ITA)
2. Petrova Elena (RUS)
3. Berthier Amita (SGP)
3. Pappone Ariana (ITA)
5. Semenova Anastasia (RUS)
6. Udovichenko Anna (RUS)
7. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
8. Amore Giulia (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
53. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
93. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
105. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
128. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
133. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)
aband. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár - Udine /ITA/

05.01.2019
168 pretekárov z 36 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CHI, COL, CZE, CRO, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISL, ITA, KUW, MEX, NED, NZL, PHI, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, VEN /

1. Barmakov Bogdan (RUS)
2. Hamza Mohamed (EGY)
3. Savin Rafael (FRA)
3. Velutti Pietro (ITA)
5. Di Tomasso alesio (ITA)
6. Head Connor (GBR)
7. Roger Constant (FRA)
8. Borowiak Arven (GER)
Umiestnenia nášho pretekára:
129. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
151. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Partneri zväzu:

About Us | Site Map | Contact slovak-fencing.sk | Contact Us | ©2006 Grandiflorum webs