Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Pozvánka na Majstrovstvá Slovenska v šerme

Slovenský šermiarsky zväz pozýva všetkých fanúšikov šermu na Majstrovstvá Slovenska v šerme fleuretom a kordom, ktoré sa uskutočnia v Šamoríne v športcentre SAMARIA v dňoch 6. až 9. júna 2019.
Vo štvrtok 6. júna o titul majstra Slovenska zabojujú mladší žiaci a žiačky a kadeti a kadetky vo fleurete, a starší žiaci a staršie žiačky v korde. Súťaže začínajú turnajmi mladších žiakov a žiačok jednotlivcov o 09,00 hodine o 13,00 nasledujú ostatné disciplíny, po jednotlivcoch budú nasledovať súťaže družstiev.
V piatok 7. júna budú na rade mladší žiaci a žiačky a kadeti a kadetky v korde a starší žiaci a žiačky vo fleurete (súťaže otvoria kord kadeti a kadetky a fleuret starší žiaci a žiačky o 9,00 hodine, súťaže v korde mladších žiakov a žiačok začnú o 13,00hodine. Podobne ako vo štvrtok po súťažiach jednotlivcov, budú nasledovať súťaže družstiev.
V sobotu o 9,00 začínajú súťaže kordistov v kategórii seniorov a senioriek a o 11,00 otvoria súťaže juniori a juniorky vo fleurete. Po súťažiach jednotlivcov budú nasledovať súťaže družstiev.
V nedeľu si fleuretisti a kordisti vymenia role. O 9,00 začínajú súťaže fleuretistov a fleuretistiek v elitnej seniorskej kategórii a súťaže kordistov juniorov a junioriek v korde. Po súťažiach jednotlivcov budú nasledovať súťaže družstiev.

Prídte povzbudiť našich pretekárov a pretekárky!