header
 

Európsky pohár - fleuret muži U23

U23 European circuit - Mödling /AUT/

02.12.2018
87 pretekárok z 17 štátov /ARM, AUT, BLR, COL, CRO, CZE, FRA, GER, GRE, HUN, ITA, MDA, ROU, RUS, SLO, SVK, UKR/

1. Loissel Pierre (FRA)
2. Ledchner Moritz (AUT)
3. Quaglitto Filippo (ITA)
3. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
5. Reichetzer Tobias (AUT)
6. Lahunou Uladzislau (BLR)
7. Stepura Yaroslav (UKR)
8. Files Petar (CRO)
Umiestnenia našich pretekárov:
53. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
69. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
78. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

02.12.2018
10 pretekárok z 3 štátov /CHN, HUN, SVK/

1. Yue Ruhan (CHN)
2. Zhou Xiyao (CHN)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kiss Virág (HUN-Ferencváros)
5. Márkus Boglárka (HUN-Ferencváros)
6. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Horváth Maja (HUN-Hanság vívó egylet)
8. László Hanna (HUN-Halásztelki BIKE)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

02.12.2018
23 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Koprda Andrej ((SVK-KŠ Šamorín)
2. Bán Sebestyén (HUN-Esztergom)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklós)
6. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
7. Biroš Samuel (CZE-Sokol Brno I)
8. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
14. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
15. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret ženy U23

U23 European circuit - Mödling /AUT/

01.12.2018
56 pretekárok z 13 štátov /AUT, BLR, BOL, CRO, CZE, FRA, HUN, ITA, MDA, ROU, SRB, SVK, SWE/

1. Wohlgemuth Olivia (HUN)
2. Catarzi Constance (FRA)
3. Cammilletti Marta (ITA)
3. Weiss Kim (AUT)
5. Manzoli Martina (ITA)
6. Tangherlini Elena (ITA)
7. Szalai Szonja (HUN-Törekvés Budapest)
8. Kondricz Kata (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
33. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
42. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
45. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
47. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
56. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

01.12.2018
9 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
2. Varga Zelyke (HUN-UTE Budapest)
3. Kropáčová Valerie(CZE-Slezan Opava)
3. Lénárt Emese (HUN-Szigetszentmiklós)
5. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
7. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kenesey Leila (HUN-Esztergom)
9. Bajnok Janka (HUN-Szigetszentmiklós)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.2. - Šamorín /SVK/

01.12.2018
6 pretekárov z 3 štátov /CHN, HUN, SVK/

1. Török Csanád (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Bajnok Vince (HUN-Szigetszentmiklós)
3. West Maximilian (SVK-KŠ Šamorín)
3. Zhou Ziyee (CHN)
5. Glatt Ádám (HUN-UTE Budapest)
5. Lakatos Balázs (HUN-UTE Budapest)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európsky pohár kadetov družstiev - Modling /SVK/

25.11.2018
36 družstiev z 15 štátov /AUT, BLR, BEL, CRO, GER, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SGP, SVK, TUR, UKR, USA/

1. USA 3 - /J.Griffin, O.Hu, J.H.Liao, F.Tulyag/
2. USA 2 - /J.Chen, A.Chung, B.Louye, E.Yu/
3. GERMANY - /A.Borowiak, N.Braun, N.Fabinger, D.Liebscher/
4. GERMANY 2 - /J.Arndt, M.L.Bauknecht, B.Kappus, L.Rieger/
5. POLAND - /M.Biedrzycki, A.Jakubowski, Sz.Mlicki, A.Podralski/
6. USA - /Z.Binder, Ch.Emmer, L.Lutar, C.Reid /
7. TURKEY - /A. Eyupoglu, U. Ozyalcin, P.Tuncer/
8. SINGAPORE 2 - /T.H.Au Eong, J.T.Y. Lim, Ch. Seah, Ch. Tan/
Umiestnenie nášho družstva:
11. SLOVAKIA - /B.György, Z.Sármány, A.Pirk, L. Kochta/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Cadet circuit 2018 - Modling /AUT/

25.11.2018
144 pretekárok z 24 štátov /AUT, BEL, BLR, BUL, CHI, CRO, CZE, ESP, FIN, GER, IRL, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SGP, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Weintraub Maia Mei (USA)
2. Hao Alicia (USA)
3. Tan Helen (USA)
3. Lee Yejine (USA)
5. Rhodes Zander (USA)
6. Koo Haley Bevan (USA)
7. Ahn Gabriella (USA)
8. Martos Sara Ann (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
78. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
90. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
111. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Cadet Circuit Mens foil - Modling /AUT/

24.11.2018
199 pretekárov z 24 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, CAN, CRO, CZE, ESP, FIN, GER, IRL, ITA, LAT, NED, POL, ROU, SGP, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Dayton Draper (USA)
2. Chen James (USA)
3. Liao Jun Heng (USA)
3. Yu Eric (USA)
5. Hu Oliver (USA)
6. Lutar Lucas (USA)
7. Tierney David (USA)
8. Louie Brice (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
58. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
88. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
92. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
140. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
150. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Coupe duMonde fleuret d´Alger by Ooredoo - Alger /ALG/

23.-24.11.2018
156 pretekárok z 36 štátov /ALG, ARG, BRA, CAN, CHI, CHN, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, KOR, MAR, MEX, NED, POL, POR, ROU, RUS, SVK, TPE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA/

1. DiFrancisca Elisa (ITA)
2. Azuma Sera (JPN)
3. Batini Martina (ITA)
3. Deriglazova Ina (RUS)
5. Volpi Alice (ITA)
6. Ivanova Anastasia (RUS)
7. Korobdeinikova Larisa (RUS)
8. Favaretto Martina (ITA)
Umiestnenie našej pretekárky:
143. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret ženy U23

U23 European circuit - Budapest /HUN/

17.11.2018
56 pretekárok z 9 štátov /BLR, BOL, CZE, HUN, ITA, ROU, SRB, SVK, UKR/

1. Kreiss Fanni (HUN-UTE Budapest)
2. Cammilletti Marta (ITA )
3. Mesteri Schmel Viktória (HUN-UTE Budapest)
3. Szalai Szonja (HUN-Törekvés Budapest)
5. Lupkovics Dóra (HUN-Honvéd Budapest)
6. Gólya Fruzsina (HUN-Ferencváros)
7. Jeszenszki Szilvia (HUN-Ferencváros)
8. Tóth Janka (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
30. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
38. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
54. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
56. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret muži U23

Gátai Tamás emlékverseny - Budapest /HUN/

17.11.2018
74 pretekárov z 10 štátov /AUT, BLR, CAN, CRO, CZE, FRA, HUN, MDA, ROU, SVK/

1. Frühauf Benjamin (HUN-)
2. Mészáros Tamás (HUN-UTE Budapest)
3. Sirb Alexandru (ROU)
3. Tanase Mihai (MDA)
5. Mátyás Bálint (HUN-Törekvés Budapest)
6. Bellovicz Gábor (HUN-Honvéd Budapest)
7. Lahunou Uladzislau (BLR)
8. Kurilovich Uladzislau (BLR)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
45. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
69. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Slovenský pohár č.1. - Bratislava /SVK/

11.11.2018
2 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Matrková Tamara (SVK-STU Bratislava)
2. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Slovenský pohár č.1. - Bratislava /SVK/

11.11.2018
18 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Laryš Matyᚠ(CZE-Slezan Opava)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
5. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
6. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
7. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
8. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
8. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
11. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
13. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
14. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
15. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
16. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
17. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
18. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európsky pohár kadetov družstiev - Budapest /HUN/

10.11.2018
25 družstiev z 11 štátov /BEL, BUL, CRO, DEN, GRE, POL, ROU, SRB, SVK, TUR, QAT/

1. JAPAN 1 - /S.Baba, K.Iimura, L. Mizuno, A.Yamaguchi/
2. RUSIA 1 - /E.Barannikov, A.Korablin, Z.Kozlov, D.Osipov/
3. UNITED KINGDOM - /C.Evans, W.Lonsdale, R.Rhys Pollit/
4. POLAND - /M.Biedrzycki, A.Jakubowski, Sz.Mlicki, A.Podralski/
5. HUNGARY - /D.Makk, A.Mihalyi, G.Szemes, G.Tóth/
6. ITALY - /J.Bonatto, D.DiVeroli, G.Franzoni, T.Martini/
7. ITALY 3 - /G.Isolani, G.Lombardi, E.Sardelli/
8. TURKEY - /B.B.Cetinel, A.Eyupoglu, U.Ozyalcin, P. Tuncer/
Umiestnenie nášho družstva:
33. SLOVAKIA - /B.György, Z.Sármány, A.Pirk, D.Bielčík/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Cadet Circuit - Budapest /HUN/

10.11.2018
49 družstiev z 22 štátov /ALG, AUT, BEL, BLR, CZE, GBR, GRE, HUN, ISR, ITA, JPN, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. ITALY - /J.Amore, C.Ferrari, M.Lorenzi, L.Tortelotti/
2. ITALY 3 - /A.Gambitta, B.Pantanetti, G.Pianella/
3. UKRAINE - /A.Poloziuk, N.Korlat, A.Poloziuk, O.Sopit/
4. POLAND - /M.Kolodziejczyk, A.Lachman, M.Oklinska, A.Wieczorek/
5. RUSSIA 1 - /A.Borodaenko, E.Chausova, A.Korablina, E.Tcerbo/
6. JAPAN 3 - /Y.Azuma, R.Hosono, K.Okada, O.Osaki/
7. LATVIA - /J.Malniece, E.Masloboeva, A.Parhomenko, J.Solodkiha/
8. UKRAINE 2 - /N.Koval, S.Sopit, M.Syzareva, A,Yerofieienko/
Umiestnenie nášho družstva:
18. SLOVAKIA - /B. Buday, B. Bodova, R.Cséfalvayova/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

L˜őwe von Bonn - Bonn /GER/

09.-10.11.2018
238 pretekárov z 45 štátov /ANG, ARG, AUS, AUT, BEL, BRA, CAN, CHN, COL, CYP, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, MDA, NED, NZL, PER, POL, POR, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, QAT/

1. Kruse Richard (GBR)
2. Cassara Andrea (ITA)
3. Itkin Nick (USA)
3. Lefort Enzo (FRA)
5. Safin Timur (RUS)
6. Garozzo Daniele (ITA)
7. Miyake Rio (JPN)
8. Chamley Watson Miles (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
169. Kralik Andrej (SVK-STU Bratislava)
176. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Cadet Circuit Mens foil - Budapest /HUN/

09.11.2018
259 pretekárov z 32 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, LAT, NED, POL, QAT, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, TUR, UKR/

1. Osipov Dmitri (RUS)
2. De Belval Paul Antoin (FRA)
3. Mihalyi Andor (HUN-Törekvés Budapest)
3. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
5. Fabinger Nils (GER)
6. Borowiak Arwen (GER)
7. Fiore Francesco (ITA)
8. Castanie Valeriasn (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
83. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
90. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
176. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
193. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Cadet circuit 2018 - Budapest /HUN/

09.11.2018
256 pretekárok z 31 štátov /ALG, AUT, BEL, BLR, CHN, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, LAT, NED, POR, POL, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Borodaenko Alina (RUS)
2. Calvanese Matilde (ITA)
3. Gambitta Alice (ITA)
3. Sedláková Isabela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
5. Ferrari Carlotta (ITA)
6. Lorenzi Margherita (ITA)
7. Poloziuk Alina (UKR)
8. Pianella Giada (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
70. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
113. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
163. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2008 a ml.)

Turnaj nadejí - Brno /SVK/

04.11.2018
11 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Simková Anna (CZE-Jindřichúv hradec)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Táborská Sofie (CZE-Bohemians Praha)
5. Vjaclovská Anna (CZE-Šerm Ostrava)
6. Kropáčová Valerie (CZE-Slezan Opava)
7. Schaefferová Justína (CZE-USK Praha)
8. Adamovská Michaela (CZE-Šerm Ostrava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2008 a ml.)

Turnaj nadejí - Brno /SVK/

04.11.2018
18 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Kavecký Max (CZE-Slezan Opava)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Vyskočil Eliᚠ(CZE-USK Praha)
5. Kostka Jan (CZE-Šerm Ostrava)
6. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
7. Holý Vojtech (CZE-Sokol Brno I)
8. Bečvár Jan (CZE-S.Bri)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret ženy-U23

Európsky pohár - Londýn /GBR/

04.11.2018
70 pretekárok zo 14 štátov /AUT, BUL, ESP, FIN, FRA, GBR, GRE, HKG, PHI, POR, ROU, RUS, SGP, SVK/

1. Petrova Elena (RUS)
2. Butruile Solene (FRA)
3. Blum Oceane (FRA)
3. Catarzi Constanze (FRA)
5. Jubenot Chloe (FRA)
6. Duchesne Marie (FRA)
7. Lacheray Eva (FRA)
8. Kozaeva Polina (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
40. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
51. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
52. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
67. Medelská Barbara (STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret muži U23

Európsky pohár - Londýn /GBR/

04.11.2018
121 pretekárov z 23 štátov /ARG, AUT, BUL, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GRE, HUN, ISL, ISR, NED, PHI, POR, ROU, RUS, RSA, SGP, SVK, SWE, TPE/

1. Borodachev Kiril (RUS)
2. Borodachev Anton (RUS)
3. Bibard Tivan (FRA)
3. Chastanet Maximilien (FRA)
5. Elice Meddy (FRA)
6. Savin rafael (FRA)
7. Voltz Tom (FRA)
8. Head Connor (GBR)
Umiestnenia nášho pretekára:
115. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2006 a ml.)

Turnaj nadejí - Brno /SVK/

03.11.2018
26 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
3. Botló Daniel (SVK-KŠ Šamorín)
3. Chleboun Matyᚠ(CZE-Šerm Ostrava)
5. Dyntar Lukᚠ(CZE-Orel H.)
6. Štepnička Petr (CZE-Slezan Opava)
7. Sokol Václav (CZE-Sl. C)
8. Koráb Tadeᚠ(CZE-Slezan Opava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár - Londýn /GBR/

03.11.2018
133 pretekárok z 26 štátov /AUS, AUT, BEL, BUL, CAN, CHN, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, IRL, ITA, JPN, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SVK, USA/

1. Tieu May (USA)
2. Udovichenko Anna (RUS)
3. Anaschenkova Vitalina (RUS)
3. Binder Sylvie (USA)
5. Sunduchkova Aleksandra (RUS)
6. Weintraub Maia Mei (USA)
7. Scruggs Lauren (USA)
8. Zhou Emme (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
43. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
78. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
88. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
130. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
133. Medelská Barbara (STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Svetový pohár - Londýn /GBR/

03.11.2018
158 pretekárov z 34 štátov /ARG, AUT, BEL, BUL, CAN, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISL, ISR, MEX, MON, NED, PHI, POL, POR, PUR, ROU, RSA, RUS, SGP, SWE, USA, QAT /

1. Borodachev Anton (RUS)
2. Klein Luis (GER)
3. Borodachev Kiril (RUS)
3. Milnikov Vladislav (RUS)
5. Savin Rafael (FRA)
6. De Almeida Dominic (GBR)
7. Olivares Marcello (USA)
8. Daniel Ashton (USA)
Umiestnenia nášho pretekára:
146. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret ženy U23

Európsky pohár - Barcelona /ESP/

28.10.2018
43 pretekárok z 16 štátov /AUT, CAN, COL, DEN, ESP, FIN, GBR, IRL, ITA, JPN, NED, PER, POR, ROU, SVK, USA/

1. Ryan Kelleygh (CAN)
2. Breteau Andrea (ESP)
3. Calugareanu Malina (ROU)
3. Saveanu Anca (ROU)
5. Marino Maria (ESP)
6. Teixeira Debora (ESP)
7. Dickson Chloe (GBR)
7. Rentier Eline (NED)
Umiestnenia našich pretekárok:
17. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
21. Králiková Veronika (STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret muži U23

Európsky pohár U23 - Barcelona /ESP/

28.10.2018
79 pretekárov z 18 štátov /ANG, ARG, AUS, AUT, BLR, CAN, COL, ESP, GBR, IRL, ITA, PER, POR, ROU, SVK, SWE, TPE, USA/

1. Llavador Carlos (ESP)
2. LLoyd alexander (GBR)
3. Chen Tze-Yu (TPE)
3. Servello Au. (ARG)
5. Garcia-Alz (ESP)
5. Cai Alex (CAN)
7. Macedo Pedro (POL)
8. Brown Step (IRL)
Umiestnenia našich pretekárov:
25. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
66. Simeunovič Rastislav (STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Tournoi Satellite - Barcelona /ESP/

27.10.2018
58 pretekárok z 21 štátov /ARG, AUT, BEL, CAN, COL, DEN, ESP, FIN, GBR, IRL, ITA, JPN, MEX, NED, PER, POR, PUR, ROU, SVK, SWE, USA /

1. Michel Nataly (MEX)
2. Rentier Eline (NED)
3. Bitterová Kitti (SVK)
3. Cammilletti Marta (ITA)
5. Yanaoka Haruka (JPN)
6. Marino Maria (ESP)
7. Breteau Andrea (ESP)
8. Dickson Chloe (GBR)
Umiestnenia našich pretekárok:
35. Králiková Veronika (STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Tournoi Satellite - Barcelona /ESP/

27.10.2018
97 pretekárov z 24 štátov /ANG, ARG, AUS, BLR, BRA, CAN, COL, DEN, ESP, GBR, HUN, IRL, ITA, JAM, PER, POR, POL, ROU, SVK, SGP, SWE, TPE, TUR, USA /

1. Llavador Carlos (ESP)
2. Van Haster Maximilien (CAN)
3. Lacasta Sergio (ESP)
3. Siess Michal (POL)
5. Toldo Guilherme (BRA)
5. Broszus Blake (CAN)
7. Dósa Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
8. Guerra Filippo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
33. Serri Cedric (SVK-STU Bratislava)
61. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
79. Simeunovič Rastislav (STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2006 a ml.)

Fülöp Mihály versenysorozat - Budapest /HUN/

27.10.2018
48 pretekárok z 5 štátov /CHN, CRO, HUN, SRB, SVK/

1. Papp Jázmin (HUN-Csomorkány)
2. Pozgajcic Lorena (CRO)
3. Polónyi Petra Dóra (HUN-Halásztelki Bike)
3. Yue Ruhan (HUN-UTE Budapest)
5. Badár Szonja Nikoletta (HUN-Halásztelki Bike)
6. Sperka Jázmin (HUN-Honvéd Budapest)
7. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki Bike)
8. Zunic Milena (SRB)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
38. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2006 a ml.)

Fülöp Mihály versenysorozat - Budapest /HUN/

27.10.2018
72 pretekárov z 5 štátov /CHN, CZE, HUN, SRB, SVK/

1. Nagy Huba (HUN-SZTE VK)
2. Zsögön Andor (HUN-SZTE VK)
3. Bányik Natániel Ruben (HUN-TUS)
3. Gergely Zoltán (HUN-Halásztelki Bike)
5. Rubin Mattia (HUN-TUS)
6. Bónis Márk Lotár (HUN-Szent György VE)
7. Schmél Lszló (HUN-Honvéd Budapest)
8. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
23. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
34. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
36. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
42. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
44. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
48. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
65. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

V.Artemchuk memorial - Linz /AUT/

21.10.2018
21 pretekárok z 3 štátov /AUT, HUN, SVK/

1. Kudlacek Beatrice (AUT)
2. Brugger Lilli Maria (AUT)
3. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
3. Rom Florentine (AUT)
5. Podstatzky Oktavia (AUT)
6. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Horváth Lilla (HUN-TUS Budapest)
8. Eistert Julia (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
10. Udvardi Jázmin(SVK-KŠ Šamorín)
16. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
19. Cséfalvay rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
20. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

V.Artemchuk memorial - Linz /AUT/

21.10.2018
28 pretekárov z 5 štátov /AUT, CZE, HUN, SLO, SVK/

1. Lechner Moritz (AUT)
2. Lehner Kilian (AUT)
3. Gabrielli Lortenzo (AUT)
3. Hutmann Erik-Elmar (AUT)
5. Schubert Max (AUT)
6. Rastegar Rastin Linus (AUT)
7. Kain Martin (AUT)
8. Wagner Philip (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
16. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

21.10.2018
8 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bartus Klaudia (HUN-Halásztelki BIKE)
2. Mahovskij Szilvia (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Hanna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Oszmanaj Almira (SVK-Honvéd Budapest)
6. Haroni Agapi (SVK-Törekvés Budapest)
7. Molnár Kincső Szófia (HUN-Honvéd Budapest)
8. László Hanna (HUN-Halásztelki BIKE)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
11. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
12. Hubinská Viviana (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
13. ÁrendᚠLaura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

21.10.2018
35 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Badár Krisztián (HUN-Halásztelki BIKE)
2. Orowecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
3. Király Szabolcs (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Bányik Nattán (HUN-TUS sport)
5. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
6. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
7. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
8. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
14. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
15. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
16. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
19. Miko Lukᚠ(SVK-Akadémia šermu Bratislava)
24. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
25. Račický Filip (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
27. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
35. Kráž Filip (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

V.Artemchuk memorial - Linz /AUT/

20.10.2018
24 pretekárok z 2 štátov /AUT, SVK/

1. Gröss Chiara (AUT)
2. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
3. Eistert Julia (AUT)
5. Fabianek Marie (AUT)
6. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
7. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kudrnovsky Cleo (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
13. Ruňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
18. Šteisová Sabina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
23. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
24. Závodská katarína (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

V.Artemchuk memorial - Linz /AUT/

20.10.2018
35 pretekárov z 3 štátov /AUT, HUN, SVK/

1. Seminerio Giuliano (AUT)
2. György bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
3. Haselsteiner Max (AUT)
5. Kalt Andreas (AUT)
6. Bresslauer Tobias (AUT)
7. Pointner Maximilian (AUT)
8. Goriup Alexander (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
12. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
18. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
25. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

20.10.2018
8 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Bodnár Hanna (HUN-Honvéd Budapest)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Zsigmond Eszter (HUN-Belvárosi Vívó Klub)
5. Hicsák Natasa (HUN-Honvéd Budapest)
6. West Valentínka (SVK-KŠ Šamorín)
7. Danczy Gréta (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Kenesey Leila (HUN-Esztergom)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Slovenský pohár č.1. - Šamorín /SVK/

20.10.2018
5 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Lackó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
2. West Maximilian (SVK-KŠ Šamorín)
3. Šastný Filip (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. László Ábel Előd (HUN-Halásztelki BIKE)
5. Bihary Csongor (HUN-Halásztelki BIKE)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Európska pohár kadetov družstiev - Tessaloniki /GRE/

14.10.2018
25 družstiev z 11 štátov /BEL, BUL, CRO, DEN, GRE, POL, ROU, SRB, SVK, TUR, QAT/

1. TURKEY - /P. Tuncer, A.EYUPOGLU, B.B.Cetinel, U.Ozaylcin/
2. CROATIA 1 - /J.Leskovac, N.Nikolic, B.Spoljar/
3. DENMARK - /J.Manz Thorbek, J.Karlsen, Ch.Horn Nielasen, R.Wilmont Jeiner/
4. ROMANIA - /G.Pavel, P.Surcel, V.Rosu/
5. POLAND - /M.Plaszczewski, B.Majewski, P.Ginda, W.Downar/
6. QATAR - /H.Al Mutawa, A.I.Khalifa, K.A.Ared, F.Alsowaidi/
7. SLOVAKIA - /L.Kuchta, B.György, Z.Sármány/
8. TURKEY 2 - /T. Sezer, T.Erman, N.Secer/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Coupe de Samaria 2018 - Šamorín /SVK/

14.10.2018
23 družstiev z 11 štátov /AUT, BLR, BUL, CZE, HUN, LAT, POL, ROU, SVK, TUR, UKR/

1. POLAND 1 - /Lachman, Kolodziejczyk, Oklinska, Wieczorek/
2. LATVIA 1 - /Malniece, Solodkiha, Maslobojeva/
3. UKRAINE - /A.Poloziuk, Korlat, Koval, Syzareva/
4. ROMANIA - /Sofran, Corbu, Dinca, Vasile/
5. POLAND 2 - /Jablonowska, Debicka, Daniewska, Plszewska/
6. HUNGARY - /H.Fekte, V.Fenyvesi, E.Nekifor, Tögyesi/
7. CZECH REPUBLIK - /Illeková, Kocourova, Malíčkova, Sedlákova/
8. BELARUS 1 - /Shafarostava, Ulasava, Malíčková, Sedláková/
Umiestnenie nášho družstva:
15. SLOVAKIA - /B. Buday, B. Bodova, R.Cséfalvayova/

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Tournoi satellite - Londýn /GBR/

13.10.2018
105 pretekárov z 31 štátov /ARG, BEL, BER, CAN, CRO, CRO, CZE, CYP, ESP, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ITA, JAM, JPN, KOR, KUW, MEX, MON, NED, POR, RSA, SGP, SVK, SWE, QAT, TUN, TUR/

1. Choupenitch Alexander (CZE)
2. Minuto Martino (TUR)
3. Guerra Filippo (ITA)
3. Van Campenhout Stef (BEL)
5. Kiss Dániel (HUN-Honvéd Budapest)
6. Fujino Daiki (JPN)
7. Dósa Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
8. Nista Lorenzo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
30. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Európsky pohár - fleuret kadeti

European Cadet Cup - Thessaloniki /GRE/

13.10.2018
105 pretekárov z 19 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BUL, CRO, DEN, ESP, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, POL, ROU, SRB, SVK, TUR, QAT/

1. Mak Domonkos (HUN-Törekvés Budapest)
2. Spoljar Borna (CRO)
3. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
3. Tuncer Poyraz (TUR)
5. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
6. Horn Nielsen Christopher (DEN)
7. Lavalee Damien (BEL)
8. Leskovac Janko (CRO)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Coupe de Samaria 2018 - Šamorín /SVK/

13.10.2018
142 pretekárok z 18 štátov /AUT, BLR, BUL, CRO, CZE, DEN, GBR, GER, HUN, ITA, LAT, POL, ROU, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Ferrari Carlotta (ITA)
2. Corbu Emilia (ROU)
3. Kolodziejczyk Malvina (POL)
3. Schreiber Miriam (SWE)
5. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
6. Wieczorek Aleksandra (POL)
7. Amore Giulia (ITA)
8. Lachmann Antonina (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
18. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
77. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
117. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret starší žiaci U14

Babylon Cup - Liberec /CZE/

07.10.2018
59 pretekárov z 5 štátov /AUT, CZE, GER, POL, SVK/

1. Lindner Ruben (GER)
2. Kanci Maksymilian (POL)
3. Fogt Jakub (POL)
3. Wolf Julien (GER)
5. Sowa Piotr (POL)
6. Waldsberger Jan (CZE-)
7. Jurga Stanislaw (POL)
8. Hasík Jáchym (CZE-)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
17. Brezovský Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
23. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
30. Balog Dávid (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
31. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
36. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
49. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
50. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Trekanten International - Coppenhagen /DEN/

07.10.2018
63 pretekárok z 19 štátov /ARG, AUT, BEL, CAN, CZE, DEN, ESA, ESP, FIN, GBR, HUN, IRL, ITA, LBN, NED, PUR, SGP, SVK, SWE/

1. Ryan Kelleigh (CAN)
2. Berthier Amita (SGP)
3. Wohlgemuth Olivia (AUT)
3. Callisi Olga Rachelle (ITA)
5. Cammilletti Marta (ITA)
6. Ricci Marta (ITA)
7. Terni Maria Ludmila (ARG)
8. Jorgensen Laeticia (DEN)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
23. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
27. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
35. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Trekanten International - Coppenhagen /DEN/

06.10.2018
74 pretekárov z 21 štátov /AUT, BEL, CAN, CRO, DEN, EGY, ESP, FIE, FRA, GBR, HKG, ITA, JAM, JPN, KOR, NED, RSA, SVK, SWE, TUR, USA/

1. Filippi Davide (ITA)
2. Tony Helissey Jaean Paul (FRA)
3. Miyake Ryo (JPN)
3. Tsoronis Alexander (DEN)
5. Bird Harry (GBR)
6. Berg Thomas Lerche (DEN)
7. Valeur Maxim (DEN)
8. Files Petar (CRO)
Umiestnenia našich pretekárov:
21. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
25. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
56. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
65. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Manchester Cadet International - Manchester /GBR/

29.09.2018
144 pretekárok z 24 štátov /ALG, AUT, BEL, BUL, CHN, CRO, CZE, DEN, ESP, FIN, FRA, GBR, GRE, HUN, IRL, ITA, LAT, MAS, NED, POR, SGP, SVK, SWE, USA/

1. Rhodes Zander (USA)
2. Fei Ruoqiu (CHN)
3. Solodkiha Jekaterina (LAT)
3. Hao Alicia (USA)
5. Tan Helen (USA)
6. Schreiber Miriam (SWE)
7. Ahn Gabriella (USA)
8. Lee Yejine (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
66. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
80. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
81. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Manchester Cadet International - Manchester /GBR/

29.09.2018
164 pretekárov z 22 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, CRO, CZE, DEN, FIN, FRA, GBR, IRL, ITA, LAT, NED, POL, POR, QAT, SGP, SRB, SVK, SWE, USA/

1. Totušek Marek (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
2. Hodges Carter (USA)
3. Griffin John (USA)
3. Charreu Antonio (POR)
5. Rhys Pollit Rafael (GBR)
6. Mlicki Szymon (POL)
7. Liao Jun Heng (USA)
8. Abdeljalil Wael (FRA)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
67. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
68. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
124. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Magyar kupa 1. forduló - Budapest /HUN/

23.09.2018
47 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Mendery Tamás (HUN-UTE Budapest)
2. Beke Vince (HUN-Törekvés Budapest)
3. Maior Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
3. Szemes Gergő (HUN-FTC Budapest)
5. Mihály Andor (HUN-Törekvés Budapest)
5. Nagy Szilárd (HUN-Törekvés Budapest)
7. Makk Domonkos (HUN-Törekvés Budapest)
8. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
29. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniorky

Alpe Adria pokal - Graz /AUT/

23.09.2018
21 pretekárok z 5 štátov /AUT, BOL, ITA, SVK/

1. Weiss Kim (AUT)
2. Cenker Freia (AUT)
3. Brugger Lili (AUT)
3. Ferrarra Valentina (ITA)
5. Koppenwallner Bohm Barbara (AUT)
6. Gross Chiara (AUT)
7. Podstatzky Octavia (AUT)
8. Rom Florentine (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
15. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
18. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Alpe Adria pokal - Graz /AUT/

23.09.2018
32 pretekárov zo 4 štátov /AUT, CRO, ITA, SVK/

1. Kain Martin (AUT)
2. Gojak Antonio (CRO)
3. Hutman Erik (AUT)
3. Lorenzon Tomasso (ITA)
5. Schubert Max (AUT)
6. Lehner Kilian (AUT)
7. Pellis Marco (ITA)
8. Usicco Leonardo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
17. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodnýturnaj - fleuret juniorky-kadetky

Čermákúv memoriál 2018 - Ostrava /CZE/

22.09.2018
21 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Sedláková Izabela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Macko Michaela (CZE-Sokol Brno I.)
3. Illeková Michala (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
3. Malíčková Eliška (CZE-Sokol Bystřice nad pernštejnem)
5. Rubášová Ema (CZE-Sokol Brno I)
6. Víchová Dorota (CZE-KŠ Zlín)
7. Prúšová Kristína (CZE-USK Praha)
8. Musílková Veronika (CZE-USK Praha)
Umiestnenia našich pretekárok:
14. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
17. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
18. Rusňáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
19. Závosdská Katarína (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Alpe Adria pokal - Graz /AUT/

22.09.2018
22 pretekárok z 5 štátov /AUT, CRO, ITA, SLO, SVK/

1. Brugger Lili (AUT)
2. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
3. Eistert Julia (AUT)
3. Rom Florentine (AUT)
5. Candeago Eleonora (ITA)
6. Podstatzky Octavia (AUT)
7. Fabianek Marie (AUT)
8. Groes Chiara (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
22. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniori

Alpe Adria pokal - Graz /AUT/

22.09.2018
41 pretekárov z 5 štátov /AUT, CRO, ITA, SLO, SVK/

1. Reichetzer Tobias (AUT)
2. Komsic Ivan (CRO)
3. Files Petar (CRO)
3. Lorenzon Tomasso (ITA)
5. Dobiasch Martin (AUT)
6. Ettelt Maximilian (AUT)
7. Poscharnig Johannes (AUT)
8. Hinterseer Tobias (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
29. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Magyar kupa 1. forduló - Budapest /HUN/

22.09.2018
45 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Tölgyesi Zsófia Réka (HUN-FTC Budapest)
2. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
3. Fekete Hanga Barbara (HUN-FTC Budapest)
3. Kalocsay Luca (HUN-Törekvés Budapest)
5. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
6. Marosi Gréta (HUN-Törekvés Budapest)
7. Kovács Réka (HUN-Törekvés Budapest)
7. Názer lili (HUN-UTE Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
13. Solobaeva Elina (SVK-KŠ Šamorín)
14. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
18. Budai Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
33. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Magyar kupa 1. forduló - Budapest /HUN/

22.09.2018
51 pretekárov z 3 štátov /AUT, HUN, SVK/

1. Szemes Gergő (HUN-FTC Budapest)
2. Makk Domonkos (HUN-Törekvés Budapest)
3. Horváth Soma (HUN-FTC Budapest)
3. Mihály Andor (HUN-Törekvés Budapest)
5. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
6. Kovács Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
7. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
8. Kovács Márton (HUN-Szentgyörgy)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
21. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Tournoi satellite - Bucarest /ROU/

22.09.2018
35 pretekárov z 15 štátov /ARG, BEL, BUL, CAN, DEN, ESP, GBR, HUN, IRL, JAM, MDA, ROU, SGP, SVK, TUR/

1. Minuto Martino (TUR)
2. Van Campenhout Stef (BEL)
3. Tanase Miha (MDA)
3. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
5. Pirva Elexandru (ROU)
6. Ciobanica Andrei (ROU)
7. Vadanuc Eugeniu (MDA)
7. Breteau Ignacio (ESP)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT - 1. kolo - Šamorín /SVK/

21.09.2018
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Botló Dániel (SVK-KŠ Samorín)
2. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
5. Rusnáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
6. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
7. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)
8. Gerhát Šimon (SVK-AŠ Bratislava)
9. Mits Márk (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT - 1. kolo - Šamorín /SVK/

21.05.2018
17 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
7. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
8. Hope Dražko (SVK-AŠ Bratislava)
9. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
10. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
11. Miko Lukᚠ(SVK-AŠ Bratislava)
12. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
13. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
14. Kuštár Martin (SVK-STU Bratislava)
15. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
16. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
17. Kráž Filip (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT - 1. kolo - Šamorín /SVK/

21.09.2018
4 pretekári/ky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
2. West Valentína (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)
3. West Maximilan (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

15.09.2018
61 pretekárok z 15 štátov /AUT, BOL, CRO, CZE, DEN, FIN, GBR, HUN, IRL, ITA, NED, POL, SVK, TUR, UKR/

1. Cammilletti Marta (ITA)
2. Ricci Marta (ITA)
3. Rentier Eline (NED)
3. Walczyk julia (POL)
5. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
6. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
7. Cenker Freia (AUT)
8. Szalay Szonja (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
44. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
45. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
46. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
51. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
55. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
58. Medelská Barbora (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

15.09.2018
87 pretekárov z 20 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, FRA, GBR, HUN, IRL, ITA, JAM, NED, POL, SRB, SVK, TPE, TUR, UKR, USA/

1. Dósa Dániel (HUN-Törekvés Budapest)
2. Files Petar (CRO)
3. Reichetzer Tobias (AUT)
3. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
5. Filippi Davide (ITA)
6. Fruhauf Benjamin (HUN)
7. Van Campenhout Stef (BEL)
8. Quagliotto Filippo (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
43. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
54. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
65. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)
75. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
84. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Tournoi Satelite FIE - Amsterdam /NED/

09.09.2018
28 pretekárok z 11 štátov /BEL, BOL, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, NED, SVK, USA/

1. Kirschen Kim (GER)
2. Cammilletti Marta (ITA)
3. Groslambert Delphine (BEL)
3. Dickson Chloe (GBR)
5. Vidal Alice (FRA)
6. Hunt Tarleton (USA)
7. Smith Katie (GBR)
7. Braun Julia (GER)
Umiestnenia nášej pretekárky:
15. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret juniori

Hessische Meisterschaften - Marburg /GER/

26.08.2018
31 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Frohwein Moritz (GER)
2. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
3. Arnold Yanick (GER)
3. Kaib Simon (GER)
5. Rossi Lorenzo (ITA)
6. Hasche Valentin (GER)
7. Hoffman Nils (GER)
8. Kato Reise Thomas (GER)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret seniori

Majstrovstvá Sveta seniorov - Wuxi /CHN/

21.07.2018
135 pretekárov z 58 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BRN, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CYP, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIE, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, INA, IND, IRL, IRQ, ISR, ITA, JAM, JPN, KOR, KSA, LAT, MAC, MAS, MDA, MEX, NED, PER, PHI, POL, RUS, SGP, SVK, THA, TOG, TPE, TUR, UAE, UKR, USA, VEN, VIE, QAT /

1. Foconi Alessio (ITA)
2. Kruse Richard (GBR)
3. Heo Jun (KOR)
3. Avola Giorgio (ITA)
5. Garozzo Daniele (ITA)
6. Avola Giorgio (ITA)
7. Lefort Enzo (FRA)
7. Davis James Andrew (GBR)
Umiestnenia nášho pretekára:
39. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret seniorky

Majstrovstvá Sveta senioriek - Wuxi /CHN/

20.07.2018
106 pretekárok z 42 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CZE, EGY, ESA, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, INA, ISR, ITA, JPN, KOR, MAR, MAS, MEX, NED, PHI, POL, POR, RUS, SGP, SRI, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UAE, UKR, USA, VEN/

1. Volpi Alice (ITA)
2. Thybus Ysaora (FRA)
3. Errigo Arianna (ITA)
3. Boubakri Ines (TUN)
5. Deriglazova Ina (RUS)
6. Kiefer Lee (ITA)
7. Mancini Camilla (ITA)
8. Prescod Nzingha (USA)
Umiestnenie nášej pretekárky:
65. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá európy - fleuret seniorky

Majstrovstvá Európy senioriek - Novi Sad /SRB/

17.06.2018
61 pretekárok z 23 štátov /AUT, CRO, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, MDA, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Errigo Arianna (ITA)
3. Volpi Alice (ITA)
3. Synoradska Martyna (POL)
5. Sauer Anne (GER)
6. Martyanova Marta (RUS)
7. Kreiss Fanny (HUN)
8. Guyart Astrid (FRA)
Umiestnenie nášej pretekárky:
44. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá európy - fleuret seniori

Majstrovstvá Európy seniorov - Novi Sad /SRB/

16.06.2018
79 pretekárov z 29 štátov /AUT, AZE, BEL, BLR, CRO, CYP, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GEO, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, ITA, LAT, MDA, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Cheremisinov Alexey(RUS)
2. Garozzo Daniele (ITA)
3. Choupenitch Alexander (UKR)
3. Avola Giorgio (ITA)
5. Cassara Andrea (ITA)
6. Zherebchenko Dmitry (RUS)
7. Pauty Maxime (FRA)
7. Cadot Jeremy (FRA)
Umiestnenia nášich pretekárov:
45. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
77. Kralik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret seniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

10.06.2018
3 družstvá z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. STU Bratislava - /M. Cellerová, G. Cantucci, Vi. Králiková, Ve. Králiková/
2. KŠ Šamorín 1 - /K.Bitterová, B.Bodová, B.Buday, E.György/
2. KŠ Šamorín 2 - /V.Bartalová, K. Cséfalvayová, R.Cséfalvayová, K.Nagyová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

10.06.2018
13 pretekárok z 3 klubov /STU Bratislava, BŠK Martinengo Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
2. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
3. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
3. Cséfalvayová rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
6. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
7. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
8. Nagyová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
9. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
10. György Eszter (SVK-KŠ Šamorín)
11. Macejáková Aneta (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Pirková Rita (SVK-KŠ Šamorín)
13. Medelská Barbara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret seniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

10.06.2018
3 družstvá z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. STU Bratislava 1 - /C. Serri, P. Celler, S. Blanár, A. Králik/
2. STU Bratislava 2 - /J.Joniak, R.Králik, R.Simeunovič, A.Zeman/
3. KŠ Šamorín - /D. Bielčík, Gy. Farkas, Z.Sármány/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret seniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

10.06.2018
14 pretekárov z 3 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín, AŠ Bratislava/

1. Serri Cedric (SVK-STU Bratislava)
2. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
3. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
3. Celler Pavol (SVK-STU Bratislava)
5. Joniak Jakub (SVK-STU Bratislava)
6. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
7. Végh Dávid (SVK-KŠ Šamorín)
8. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
9. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
10. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)
11. Gvoth Martin (SVK-STU Bratislava)
12. Farkas Gyula (SVK-KŠ Šamorín)
13. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
14. Šteis Lukᚠ(SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret juniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

09.06.2018
3 družstvá z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. STU Bratislava - /Vi. Králiková, G. Cantucci, Ve. Králiková, B. Medelská/
2. KŠ Šamorín 2 - /V.Bartalová, B.Buday, R.Cséfalvayová/
3. KŠ Šamorín 1 - /B.Bodová, K.Cséfalvayová, E.György, K.Nagyová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2018
11 pretekárok z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
2. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
3. György Eszter (SVK-KŠ Šamorín)
3. Nagyová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
5. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
6. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
7. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
8. Cséfalvayová rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
9. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
10. Medelská Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
DNF Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret juniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

09.06.2018
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Batislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /B.György, L. Kuchta, Z.Sármány/
2. STU Bratislava - /M.Gvoth, R.Králik, A.Zeman/
3. KŠ Šamorín 2 - /D.Bielčík, A.Fazekas, A.Pirk/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret juniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2018
10 pretekárov z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Gvoth Martin (SVK-STU Bratislava)
2. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín
3. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
5. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)
6. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
7. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
8. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
9. Purgiňa Viktor (SVK-AŠ Bratislava)
10. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret kadetky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
3 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín 1 - /B.Buday, E.György, J. Udvardi/
2. KŠ Šamorín 2 - /V.Bartalová, B.Bodová, N.Kemény/
3. KŠ Šamorín 3 - /R.Cséfalvay, A. Kiss, L.Márton/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadetky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
11 pretekárok z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Eszter (SVK-KŠ Šamorín)
3. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
3. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
6. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
7. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
9. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
10. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kiss Abigél (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret kadeti

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
3 družstvá z 2 klubov /KŠ Šamorín, STU Batislava/

1. KŠ Šamorín - /D. Bielčík, B. György, Z. Sármány/
2. KŠ Šamorín - /A.Fazekas, A.Pirk, A.Kenderessy/
3. STU Bratislava - /A. Barborák, R.Králik, Á.Kuštár/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret kadeti

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
10 pretekárov z 2 klubov /STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
6. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
7. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kuštár Áron (SVK-STU Bratislava)
9. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
10. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
2 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín A - /R.Forgách, N.Forgách, A.Valacsay/
2. MIX - /V.Hubinská, D.Kiss, A.Péderová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
7 pretekárok z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Fehér Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Hubinská Viviana (SVK-AŠ Bratislava)
6. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
7. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
4 družstvá z 1 klubu /KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín 1 - /D.Botló, G. Bukor, B. Lančarič/
2. KŠ Šamorín 3 - /S.Gyén, M.Kiss, D.Tresztyánszki/
3. KŠ Šamorín 2 - /B.Ambrus, A. Koprda, J.Rozmuš/
4. KŠ Šamorín 4 - /M.Ciordás, M.Pénzes, K.Tóth/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
14 pretekárov z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
5. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ambruš Bence (SVK-KŠ Šamorín)
7. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
9. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
10. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
11. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
12. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
13. Miko Lukᚠ(SVK-AŠ Bratislava)
14. Hoppe Dražen (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

07.06.2018
3 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, KŠ Šamorín/

1. KŠ Šamorín 1 - /N.Kemény, R. Forgách, L.Márton/
2. AŠ Bratislava - /L.Krommelová, J.Letkovičová, A.Rusňáková, S.Šteisová/
2. KŠ Šamorín B - /H.Fehér, A.Kiss, A.Péderová/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

07.06.2017
11 pretekárok z 2 klubuov /AŠ, Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
2. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
3. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Rusňáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
6. KJrommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
7. Závodská Katarína (SVK-AŠ Bratislava)
8. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)
9. Kiss Abigél (SVK-KŠ Šamorín)
10. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)
11. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

07.06.2018
5 družstvá z 3 klubov /KŠ Šamorín, STU Batislava, AŠ Bratislava/

1. KŠ Šamorín 1 - /B. György, A.Fazekas, A.Pirk/
2. KŠ Šamorín 2 - /S. Gyén, A. Koprda, B. Lančarič/ 3. AŠ Bratislava - /D.Balog, A.Brezovský, W.Federmayer/ 4. KŠ Šamorín 3 - /D.Botló, M.Kiss, M.Pénzes/ 5. STU Bratislava - /A.Barborák, A.Kenderessy, A.Kuštár/

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

07.06.2018
15 pretekárov z 3 klubov /AŠ Bratislava, STU Bratislava, KŠ Šamorín/

1. Fazekas Árpad (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
5. Balog David (SVK-AŠ Bratislava)
6. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
7. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín
8. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
9. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
10. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
11. Kuštár Áron (SVK-STU Bratislava)
12. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
13. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
14. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)
15. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 03-04)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

03.06.2018
39 pretekárov z 9 štátov /CZE, DEN, FRA, LAT, LTU, POL, SVK, SWE, UKR/

1. Wožniak Igor (POL)
2. Lazarenko Levgen (POL)
3. Kuchta Leopold (SVK-KŠ Šamorín)
3. Olszewski Mikolaj (POL)
5. Plaszczewski Mikolaj (POL)
6. Žans Husainovs (LAT)
7. Fahlvik Axel (SWE)
8. György bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia nášich pretekárov:
14. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
19. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
27. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 05-06)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

03.06.2018
84 pretekárov zo 7 štátov /CZE, FRA, HUN, IRL, LAT, POL, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Gafe Aleks (LAT)
2. Bagdány Albert (HUNSzigetszentmiklós)
3. Ginda Piotr (POL)
3. Winkof Filip (POL)
5. Sowa Piotr (POL)
6. Fogt Jakub (POL)
7. Prajzner Mikolaj (POL)
8. Hasík Jáchym (CZE-TJ Slezan Opava)
Umiestnenia nášho pretekára:
41. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
68. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
74. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 07-08)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

03.06.2018
82 pretekárov zo 7 štátov /FRA, GBR, LAT, LTU, POL, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Anane Zakariya (FRA)
2. Lešnewski Maximilian (POL)
3. Gorzyca Jakub (POL)
3. Kachnyi Artem (UKR)
5. Cendrowski Marceli (POL)
6. Dlugokecki Ludomir (POL)
7. Janczak Aleksander (POL)
8. Ginter Cezary (POL)
Umiestnenia nášho pretekára:
37. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 03-04)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2018
45 pretekárok z 9 štátov /GBR, LAT, POL, SVK, UKR/

1. Lachman Antonina(POL)
2. Szatarska Maja (POL)
3. Kanas Konstancja (POL)
3. Žurawska Karolina (POL)
5. Jerz Lena (POL)
6. Wožniak Natalia (POL)
7. Liszka Alexandra (POL)
8. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
19. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
36. Kemeény nikolett (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 05-06)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2018
63 pretekárok z 9 štátov /FRA, GBR, LAT, LTU, POL, ROU, SVK, TUR, UKR/

1. Kulik Kristina (UKR)
2. Nowakowska Alexandra (POL)
3. Dinca Andreea (ROU)
3. Langa Lena (POL)
5. Krastina Kardina (LTU)
6. Piatkowska Lena (POL)
7. Johnson Isabella (GBR)
8. Artiuhina Anna (POL)
Umiestnenia našej pretekárky:
49. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 07-08)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2018
61 pretekárok z 8 štátov /FRA, LAT, LTU, MDA, POL, SVK, TUR, UKR/

1. Josan Uliana Dumitzita (MDA)
2. Trzcinska Natalia (POL)
3. Byzewska Alicja (POL)
3. Szefera Emilia (POL)
5. Dudziuk Julia (POL)
6. Wojewódszka Zuzana (POL)
7. Mielczarek Martyna (POL)
8. Bryzgalova Svetlana (LAT)
Umiestnenia našej pretekárky:
69. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 09-10)

Europeen fencing festival - Poznaň /POL/

02.06.2018
33 pretekárok zo 7 štátov /LAT, LTU, POL, SVK, TUR/

1. Johnson Katie (GBR)
2. Mos Tereza (POL)
3. Dudziňska Nikola (POL)
3. Tym Danuta (POL)
5. Abele Liene (LAT)
6. Partyka Alicja (POL)
7. Lewandowska Michalina (POL)
8. Kanepe Veronika (LAT)
Umiestnenia našej pretekárky:
22. Pošvancová Martina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Trekanten International - Kodaň /DEN/

26.05.2018
44 pretekárov zo 7 štátov /DEN, FIN, GBR, NED, SVK, SWE, USA/

1. Katayama Kevin (USA)
2. Ahlsted Elmer (SWE)
3. Split Oliver (NED)
3. Westesson Malte (SWE)
5. Valeur Maxim (DEN)
6. Landorph Sophus (DEN)
7. Rhys Pollitt Rafael (GBR)
8. Fens Julian (NED)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Trekanten International - Kodaň /DEN/

26.05.2018
69 pretekárov z 20 štátov /AUT, CAN, CRO, DEN, FIN, FRA, GBR, GER, IRL, KAZ, KOR, LAT, NED, PHI, SVK, SWE, TPE, TUR, USA, VEN/

1. Kongstad Conrad Selbaek (DEN)
2. Files Petar (CRO)
3. Jorgensen Patrick (DEN)
3. Minuto Martino (TUR)
5. Dahlin Kolja (DEN)
6. Briceno Janderson (VEN)
7. Mindelof Vincent (SWE)
8. Westesson Malte (SWE)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
33. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U12

Jenaer schülercup - Jena /GER/

26.05.2018
23 pretekárov z 3 štátov /GER, POL, SVK/

1. Fogt Jakub (POL)
2. Polotzek Simon (GER)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Starkowski Filip (POL)
5. Kunnig Carl (GER)
6. Hackel Kurt (GER)
7. Neus Arvid Elias (GER)
8. Schultz Milan (GER)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky U11

Jenaer schülercup - Jena /GER/

26.05.2018
10 pretekárok z 2 štátov /GER, SVK/

1. Lautenschlager Annika (GER)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Hartmann Arianne (GER)
3. Olsen Nora (GER)
5. Herwig Finja Malu (GER)
6. Al Hashim Rana (GER)
7. Arnold Éva (GER)
8. Serhat Sara (GER)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci U11

Jenaer schülercup - Jena /GER/

26.05.2018
28 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Peterson Ole (GER)
2. Beckman Otto (GER)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Schmidt Konrad (GER)
5. Just Konrad (GER)
6. Bötcher Anne Friedrich (GER)
7. Mehner Laureano (GER)
8. Küsner Tillman (GER)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
15. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
16. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky U10

Jenaer schülercup - Jena /GER/

26.05.2018
21 pretekárok z 2 štátov /GER, SVK/

1. Kuchenbecker Lotte (GER)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Grund Florentine (GER)
3. Kösling Anik (GER)
5. Hamsch Mariele (GER)
6. Wall Alexandra (GER)
7. Haupt Emely (GER)
8. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci U10

Jenaer schülercup - Jena /GER/

26.05.2018
27 pretekárov z 2 štátov /GER, SVK/

1. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
2. Leimert Luca Nicky (GER)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Beyer Tim (GER)
5. Riemann Fabian (GER)
6. Ahlvers Max (GER)
7. Herwig Quentin (GER)
8. Von Sonntag Julius Fridolin (GER)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky

XXI. Franklov memoriál - Bratislava /SVK/

20.05.2018
8 pretekárok z 3 štátov /CRO, CZE, SVK/

1. Sakac Tia (CRO)
2. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rusnáková Alexandra (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Zezulová Barbora (CZE-Sokol Opava)
5. Letkovičová Júlia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Šteisová sabina (SVK-Akadémia Šermu Bratislava)
7. Krommelová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Závodská katarína (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci

XXI. Franklov memoriál - Bratislava /SVK/

20.05.2018
12 pretekárov z 3 štátov /BUL, CZE, SVK/

1. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
2. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
3. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Mateev Matey (BUL)
5. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
6. Knob Vladimír (CZE-Sokol Štenberk)
7. Balog David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Brezovský Adam (SVK-Akadémia ermu Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
10. Federmayer Werner (SVK-Akadémia ermu Bratislava)
11. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
12. Kuštár Áron (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

XXI. Franklov memoriál - Bratislava /SVK/

19.05.2018
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

XXI. Franklov memoriál - Bratislava /SVK/

19.05.2018
14 pretekárov z 2 štátov /BUL, SVK/

1. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Mateev Matey (BUL)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
5. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
6. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
7. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
10. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
11. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
12. Kuštár Martin (SVK-STU Bratislava)
13. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
14. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Pohár Európskych Majstrov - fleuret ženy

Pohár Európskych Majstrov - Bukurešt /ROU/

14.05.2018
8 družstiev zo 7 štátov /BUL ,ESP, ITA, MDA, ROU, SVK, UKR/

1. CS Aeronautica Militare - /V.Cipriani, V.DeCostanzo, F.Palumbo, E.Vardaro/
2. STEAUA Bucurest - /M.Boldor, M.Calugareanu, A.Gheorghe, A.Saveanu/
3. Poli Timisoara - /A.Boldor, E.Corbu, A.Lazin, T.Sirbu/
4. SVSM Kiev - /K.Chentsova, M.Kryvonos, A.Rapinets, A.Senyuta/
5. CC de Madrid - /A.Breteau, M.T.Diaz Escalona, B.Ojeda/
6. STU Bratislava - /M.Cellerová, Ve.Králiková, G.Cantucci/
7. SdS Chisinau - /A.Ceres, E.Gorobet, A.Turcan/
8. Avitohol Sofia - /M.Dzhambazka, M.Dzhambazka, B.Popovs, K.Stoykova/

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Satelit FIE - Bucarest /ROU/

13.05.2018
53 pretekárok z 23 štátov /ARG, AUT, BUL, CHI, COL, CRO, CZE, ESA, ESP, FIN, GBR, GRE, ITA, MAR, MDA, MEX, ROU, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR, QAT/

1. Calugareanu Malina (ROU)
2. Cammilletti Marta (ITA)
3. Michel Nataly (MEX)
3. Karamete Irem (TUR)
5. Diaz Maria Tereza (ESP)
6. Senyuta Alexandra (UKR)
7. Kontochristopoulou Aikaterini-Maria (GRE)
8. Silva Paula (CHI)
Umiestnenia našich pretekárov:
18. Cellerová Michala (SVK-STU Bratislava)
28. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadetky

Junior női tőr előválogató - Dunaharaszti /HUN/

12.05.2018
40 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
2. Pöltz Anna (HUN-MTK Budapest)
3. Hanzl Lilla Zsófia (HUN-TUS Budapest)
3. Szántay Anna (HUN-Honvéd Budapest)
5. Tomka Ivett (HUN-MTK Budapest)
5. Zászkaliczky Piroska (HUN-GEAC)
7. Zsoldosi Karolina (HUN-Ferencváros)
8. Fekete Hanga Barbara (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárok:
30. Cséfalvay Karolina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Satelit FIE - Bucarest /ROU/

12.05.2018
61 pretekárov z 23 štátov /ARG, BRA, BUL, CAN, CHI, COL, CRO, DEN, ESP, FIE, FRA, GBR, GRE, HUN, IRL, KAZ, KOR, MDA, ROU, SGP, SVK, TUN, TUR/

1. Minutto Martino (TUR)
2. Breteau Ignacio (ESP)
3. Silva Ruben (CHI)
3. Dascalu Bogdan (ROU)
5. Shimbo Heitor (BRA)
6. Mohammad Yasser (FIE)
7. Komsic Ivan (CRO)
8. Schenkel Eli (CAN)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Blanár Samuel(SVK-STU Bratislava)
27. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
55. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratisdlava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadetky

Kadét női tőr előválogató - Dunaharaszti /HUN/

12.05.2018
35 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Nekifor Erika (HUN-Törekvés Budapest)
2. Kornya Sára (HUN-Honvéd Budapest)
3. Fekete Hanga Barbara (HUN-Ferencváros)
3. Tölgyesi Zsófia Réka (HUN-Ferencváros)
5. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
6. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
7. Czékmány Luca (HUN-SZTE VK)
8. Kalocsai Luca (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Budai Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
12. Boda Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
13. György Eszter (SVK-KŠ Šamorín)
18. Cséfalvay Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret kadeti

Kadét férfi tőr előválogató - Dunaharaszti /HUN/

12.05.2018
40 pretekárov z 3 štátov /CRO, HUN, SVK/

1. Mihályi Andor (HUN-Törekvés Budapest)
2. Szemes Gergő (HUN-Ferencváros)
3. Kovács Gergely (HUN-Ferencváros)
3. Tóth Gergely (HUN-Törekvés Budapest)
5. Horváth Soma (HUN-Gyula)
6. Makk Domonkos (HUN-Törekvés Budapest)
7. Molnár Endre (HUN-Szentgy György)
8. Spoljar Borna (CRO)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
33. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
37. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
Ab. Sármány Zoltán (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT Grand Prix - 6. kolo - Šamorín /SVK/

11.05.2018
14 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
2. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)
3. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
3. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
5. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
6. Rusnáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
7. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
8. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
9. Závodská Kararína (SVK-AŠ Bratislava)
10. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)
11. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)
12. Miksa Tomᚠ(SVK-AŠ Bratislava)
13. Gerhát Šimon (SVK-AŠ Bratislava)
13. Bodó Mátyás (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT Grand Prix - 6. kolo - Šamorín /SVK/

11.05.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)
5. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
6. Botló Dániel (SVK-KŠ Samorín)
7. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
8. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
9. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
10. Bodó Máté (SVK-KŠ Šamorín)
11. Hubinská Vivien (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT Grand Rix - 6. kolo - Šamorín /SVK/

11.05.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
5. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Miko Lukᚠ(SVK-AŠ Bratislava)
7. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
9. Račický Filip (SVK-AŠ Bratislava)
10. Hope Dražko (SVK-AŠ Bratislava)
11. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár FIE - fleuret seniori

Svetový pohár FIE - Sankt Petersburg /RUS/

04.-05.05.2018
190 pretekárov zo 40 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CHI, CHN, CYP, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIE, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, LAT, POL, POR, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, TPE, TUR, USA, VEN/

1. Pauty Maxime (FRA)
2. Foconi Alessio (ITA)
3. Cheremisinov Alexei (RUS)
3. Lee Kwanghyun (KOR)
5. Massialas Alexander (USA)
6. Cassara Andrea (ITA)
7. Cadot Jeremy (FRA)
8. Son Young Ki (KOR )
Umiestnenia našich pretekárov:
75. Serri Cerdrik (SVK-STU Bratislava)
176. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Akademické Majstrovstvá SR - fleuret muži

Akademické majstrovstvá SR - Bratislava /SVK/

03.05.2018
5 pretekárov zo 1 štátu /SVK/

1. Végh David (SVK-KŠ Šamorín)
2. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
3. Egyenes Pörsök Henrik (SVK-KŠ Šamorín)
3. Joniak Jakub (SVK-STU Bratislava)
5. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret staršie žiačky (ročník 2004 a ml.)

Kontrolný turnaj č.4. - Samorín /SVK/

29.04.2018
16 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Tóth Kata Róza (HUN-Halásztelki Bike)
2. Müller Hanna (HUN-Ferencváros)
3. Badár Szonja (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Bartus Klaudia (HUN-Halásztelki BIKE)
5. Kardos Hanga (HUN-Honvéd Budapest)
6. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
7. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)
8. Gereczi Veronika (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Rusňáková Alexandra(SVK-AŠ Bratislava)
10. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
11. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)
12. Kiss Abigél (SVK-KŠ Šamorín)
13. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)
14. Forgách Rrebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret starší žiaci (ročník 2004 a ml.)

Kontrolný turnaj č.4 - Šamorín /SVK/

29.04.2018
22 pretekárov zo 4 štátov /AUT, CZE, HUN, SVK/

1. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
2. Baski Bálint (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Vid Attila (HUN-Ferencváros)
5. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
6. Knob Vladimír (CZE-Sokol Štenberk)
7. Csirke Dávid (HUN-Halásztelki BIKE)
8. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
13. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
14. Barborák Adam (SVK-STU Bratislava)
15. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2008 a ml.)

Kontrolný turnaj - Samorín /SVK/

28.04.2018
12 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Mahovszkij Szilvia (HUN-Halásztelki Bike)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Molnár Kincső (HUN-Honvéd Budapest)
5. Bodnár Hanna (HUN-Honvéd Budapest)
6. László Hanna (HUN-Halásztelki Bike)
7. Lénárt Emese (HUN-Szigetszentmiklós)
8. Márkus Boglárka (HUN-FTC Budapest)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2008 a ml.)

Kontrolný turnaj č.4 - Šamorín /SVK/

28.04.2018
23 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Grósz Roland (HUN-Honvéd Budapest)
3. Laczkó Máté (HUN-Honvéd Budapest)
3. Szabó Ferenc (HUN-Honvéd Budapest)
5. Bán Sebestyén (HUN-Szentgyörgy)
6. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklós)
7. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
8. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
10. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
15. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
18. Miko LukᚠäSVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT - 5. kolo - Bratislava /SVK/

27.04.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
2. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)
3. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
3. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)
5. Rusnáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
6. Federmayer Werner (SVK-AŠ Bratislava)
7. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
8. Kiss Abigél (SVK-KŠ Šamorín)
9. Krommelová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
10. Závodská Kararína (SVK-AŠ Bratislava)
11. Bodó Mátyás (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT - 5. kolo - Bratislava /SVK/

27.04.2018
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bodó Máté (SVK-KŠ Šamorín)
6. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
7. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
9. Hubinská Vivien (SVK-AŠ Bratislava)
10. Hasmundová Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT - 5. kolo - Bratislava /SVK/

27.04.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
2. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
5. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
8. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
9. Miko Lukᚠ(SVK-AŠ Bratislava)
10. Račický Filip (SVK-AŠ Bratislava)
11. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

Weltcup - Tauberbishofsheim /GER/

27.-28.04.2018
190 pretekárok zo 35 štátov /ARG, AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CZE, ESA, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ITA, JPN, KOR, MEX, NED, PHI, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TUN, TUR, UKR, USA/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Jeon Hee Sook (KOR)
3. Ebert Leonie (GER)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Thibus Isaora (FRA)
6. Tripapina Svetlana (RUS)
7. Cini Chiara (ITA)
8. Vardaro Elisa (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
155. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2007 a ml.)

Mladý mušketýř - Praha /CZE/

22.04.2018
12 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Prokešová Daniela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Flašková Viktórie (CZE-Bohemians Praha)
3. Šimková Anna (CZE-J.H. Brod)
5. Shaefferová Justína (CZE-USK Praha)
6. Vojtová Tereza (CZE-Sokol Brno I)
7. Janečková Eleonora (CZE-USK Praha)
8. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárok:
12. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2007 a ml.)

Mladý muškatýř - Praha /CZE/

22.04.2018
26 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Koráb Tadeᚠ(CZE-Slezan Opava)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
3. Doležal Kryštof (CZE-Bohemians Praha)
5. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
6. Biroš Samuel (CZE-Sokol Brno I)
7. Bodó Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
10. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
14. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2005 a ml.)

Pražský turnaj mládeže - Praha /CZE/

21.04.2018
17 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Illeková Michala (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Kolaříková Viktória (CZE-Sokol Brno I)
3. Prokešová Barbora (CZE-USK Praha)
3. Prokešová Daniela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
5. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Miková Anna (CZE-Slezan Opava)
7. Flašková Viktórie (CZE-Bohemians Praha)
8. Kramářová Kristína (CZE-Baník Most)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2005 a ml.)

Pražský turnaj mládeže - Praha /CZE/

21.04.2018
32 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
2. Waldsberger Jan (CZESokol Brno I)
3. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Koráb Tadeᚠ(CZE-Slezan Opava)
5. Laryš Matyᚠ(CZE-Slezan Opava)
6. Balog David (CZE-AŠ Bratislava)
7. Vrtílek Jakub (CZE-Sokol Brno I)
8. Chleboun Matyᚠ(CZE-Šerm Ostrava)

Resultatsres

Majstrovstvá európy - fleuret muži U23

Majstrovstvá Európy mužov U23 - Yerevan /ARM/

17.04.2018
48 pretekárov zo 6 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, FRA, GBR, GEO, GER, ISR, ITA, LAT, POL, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, UKR/

1. Sirotkin Alexander (RUS)
2. Filippi Davide (ITA)
3. Chuchukallo Dmitro (UKR)
3. Ingargiola Francesco (ITA)
5. Borodachev Kiril (RUS)
6. Van Campenhout Stef (BEL)
7. Bianchi Guillaume (ITA)
7. Sido Alexander (FRA)
Umiestnenia nášich pretekárov:
38. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
41. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá európy - fleuret ženy U23

Majstrovstvá Európy žien U23 - Yerevan /ARM/

16.04.2018
35 pretekárok zo 14 štátov /ARM, BLR, CZE, FRA, GBR, GEO, HUN, ISR, ITA, POL, ROU, RUS, SVK, SWE/

1. Sinigalia Martina (ITA)
2. Boldor Maria (ROU)
3. Bianchin Elisabeta (ITA)
3. Lacheray Eva (FRA)
5. Cipressa Erica (ITA)
6. Walczyk Julia (POL)
7. Chrzanowska Julia (POL)
8. Mesteri Viktória (HUN)
Umiestnenie nášej pretekárky:
23. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadeti

Majstrovstvá Sveta kadetov - Verona /ITA/

08.04.2018
140 pretekárov zo 60 štátov /ALG, ARG, ASA, AUS, AUT, BEL, BUL, BRA, CAN, CHI, CHN, CZE, COL, CRO, DEN, ECU, EGY, ESP, FIE, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, JPN, INA, IND, IRL, ISL, ISR, ITA, KAZ, KOR, KSA, MEX, MON, NED, NGR, PER, PHI, POL, POR, PUR, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, VEN, QAT/

1. Bravo Kenji (USA)
2. Olivares Marcello (USA)
3. Bem Maciej (POL)
3. Cervantes Diego (MEX)
5. Macchi Filippo (ITA)
6. Xu jie (CHN)
7. Spichiger Armand (FRA)
8. Chan Pak Hei (HKG)
Umiestnenie nášho pretekára:
110. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret kadetky

Majstrovstvá Sveta kadetiek - Verona /ITA/

08.04.2018
114 pretekárok z 53 štátov /ALG, ARG, ASA, AUS, AUT, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, CIV, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, LAT, MAR, MAS, MEX, NED, NZL, PHI, POL, POR, ROU, RUS, SGP, SRB, SVK, SWE, THA, TPE, TUN, UKR, URU, USA, VEN/

1. Ueno Yuka (JPN)
2. Tieu May (USA)
3. Favaretto Martina (ITA)
3. Devore Delphine (USA)
5. Tosa Yukino (JPN)
6. Ko Christele Joy (HKG)
7. Candescu rebeka (ROU)
8. Scruggs Lauren (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
43. Králiková Veronika (SVK-STU Brtislava)
56. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
92. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2003 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

08.04.2018
43 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Farkas Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
2. Zsigmond Dániel (HUN-Belvárosi vívó SE)
3. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
3. Zsolnai Botond (HUN-Törekvés Budapest)
5. Machek Vincze (HUN-Honvéd Budapest)
6. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
7. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
8. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
28. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

07.04.2018
26 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Yue Ruhan (HUN-UTE Budapest)
2. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki BIKE)
5. Szénás Sára Kincső (HUN-MTK Budapest)
6. Horváth Maja (HUN-Hanság VE)
7. Haroni Agapi (HUN-Törekvés Budapest)
8. Kiss Virág (HUN-FTC Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

07.04.2018
44 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Zsögön Andor (HUN-SZTE VK)
2. Hegyes Dávid (HUN-SZTE VK)
3. Badár Krisztián (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Boskó Kornél (HUN- UTE Budapest)
5. Sommer Marcel (HUN-MTK Budapest)
6. Csík Ádám (HUN-Törekvés Budapest)
7. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
8. Bodó máté (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
19. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
22. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
29. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
34. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
41. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá sveta - fleuret juniorky

Majstrovstvá Sveta junioriek - Verona /ITA/

07.04.2018
142 pretekárok z 52 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BRA, BUL, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, DEN, ECU, EGY, ESP, FIN, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, IND, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, MAR, MAS, MDA, MEX, NZL, PHI, POL, POR, PUR, ROU, RUS, SGP, SVK, THA, TPE, TUN, UKR, URU, USA, UZB, VEN, VIE/

1. Ueno Yuka (JPN)
2. Favaretto Martina (ITA)
3. Scruggs Lauren (USA)
3. Lacheray Eva (FRA)
5. Binder Silvie (USA)
6. Ricci Marta (ITA)
7. Caulfield Jane (CAN)
8. Shi Yue (CHN)
Umiestnenia našich pretekárok:
125. Králiková Veronika (SVK-STU Brtislava)
127. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret muži U23

Mens´s foil team - Budapest /HUN/

25.03.2018
15 družstiev z 5 štátov /BLR, HUN, MDA, SVK, UKR/

1. TÖREKVES 1 - /D.Dósa, B. Fruhauf, B.Mátyás, B.Nagy/
2. BHSE-HUN - /G.Bellovicz, D. Kiss, P. Kondritz, T.Liszkai/
3. UKR 1 - /D.Chuchukalo, Y.Dzhus, M. Haravskyi, Y.Stepura/
4. BLR 1 - /R. Baliayev, U.Kurilovich, U.Lahunou, P.Prokharau /
5. UKR 2 - /R. Hertsyk, V.Koltygo, A.Pogrebniak/
6. FTC-HUN - /P. Balázs, G.Kovács, G.Szemes, Ö. Tölgyesi/
7. BLR 2 - /D. Aheichik, A. Parkhatsevich, A. Tsevan/
8. UTE-HUN - /B.Balogh, T.Mészáros, M.Nedjelkovich/
Umiestnenia nášho družstva:
15. SVK-STU Bl - /A.Králik, R.Králik, R.Simeunovich, A.Zeman/

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky ročník 2007-08

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

25.03.2018
155. pretekárok zo 16 štátov /CRO, CYP, CZE, GBR, GER, HUN, IRL, LAT, LTU, NED, POL, ROU, RUS, SIN, SVK, UKR/

1. Kudryakova Viktoria (RUS)
2. Mohammad Fadly Nabihah (SIN)
3. Nelza Dominika (POL)
3. Andreeva Valeria (RUS)
5. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
5. Telatynska Bianka (POL)
5. Wojtas Hanna (POL)
8. Goretskaia Klara (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
16. Forgách Rebeka Liliana (SVK-KŠ Šamorín)
98. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
137. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky ročník 2003-04

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

25.03.2018
147. pretekárok zo 13 štátov /BLR, CRO, CZE, GBR, GER, HUN, ISR, LAT, POL, ROU, RUS, SVK, UKR/

1. Malysheva Darai (RUS)
2. Okliňska Marta (POL)
3. Olszewska Amelia (POL)
3. Wierzchowska Barbara (POL)
5. Debicka Oliwia (POL)
6. M Juta (LAT)
7. Ulasava Daria (BLR)
8. Schaller Cora Elisabeth (GER)
Umiestnenia našich pretekárok:
40. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
56. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
105. Kemény nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
130. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci ročník 2007-08

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

24.03.2018
188 pretekárov z 18 štátov /CYP, CZE, DEN, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, LAT, NED, POL, ROU, RUS, SWE, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Dai Jonathan (USA)
2. Fakretdinov Amir (RUS)
3. Gorczyca Jakub (POL)
3. Peterson Ole (GER)
5. Rashchevskii Boris (RUS)
6. Dakin Ethan (GBR)
7. Ginter Cezary (POL)
8. Bagautdinov Konstantin (RUS)
Umiestnenia našich pretekárov:
37. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
92. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
102. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
107. Bodó Máté (SVK-KŠ Šamorín)
125. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
131. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
137. Tresztyánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
157. Ciordás máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci ročník 2005-06

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

24.03.2018
239 pretekárov z 20 štátov /BLR, CZE, DEN, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, LAT, LTU, NED, POL, ROU, RUS, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Puzankov Pavel (RUS)
2. Gaffe Aleks (LAT)
3. Gorczyca Tomasz (POL)
3. Lim Li Leo (GBR)
5. Fu Samuel (USA)
6. Benyus andrás (HUN-Törekvés Budapest)
7. Yavuz Atakan (GBR)
8. Sosnov David (GBR)
Umiestnenia našich pretekárov:
114. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
166. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci ročník 2003-04

Challenge Wratislavia - Wroclav /POL/

24.03.2018
223 pretekárov z 21 štátov /BLR, CRO, CZE, DEN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, LAT, LTU, NED, POL, ROU, RUS, SIN, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Rhys Pollitt Rafael (GBR)
2. Bauknecht Maurice (GER)
3. Jakubowski Adam (POL)
3. Kappus Bastian (GER)
5. Prozorov Aleksandr (RUS)
6. Moskvin Kirill (RUS)
7. Helm leander (GER)
8. Boykov Andrei (RUS)
Umiestnenia našich pretekárov:
66. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
78. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)
94. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
134. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
148. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret ženy

Alföldi László emlékverseny - Budapest /HUN/

24.03.2018
55 pretekárok zo 12 štátov /BOL, COL, CRO, CZE, HUN, FRA, IRL, ITA, MDA, SRB, SVK, UKR/

1. Mohamed Aida (HUN-UTE Budapest)
2. Luminet Clarisse (FRA)
3. Kreiss Fanni (HUN-UTE Budapest)
3. Rancurel Maeva (FRA)
5. Knapek Edina (HUN)
6. Szalai Szonja (HUN-Törekvés Budapest)
7. Gólya Fruzsina (HUN-UTE Budapest)
8. Blum Oceane (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
31. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
47. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
48. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
55. Medelská Barbara (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret muži

Gátai Tamás emlékverseny - Budapest /HUN/

24.03.2018
101 pretekárov zo 16 štátov /AUT, BEL, BLR, COL, CRO, CZE, FRA, GEO, HUN, ISR, ITA, MDA, ROU, SVK, SWE, UKR/

1. Pogrebniak Andrii (UKR)
2. Files Petar (CRO)
3. Haravskyi Maxim (UKR)
3. Voltz Tom (FRA)
5. Koltygo Volodimir (UKR)
6. Hertsyk Rostyslav (UKR)
7. Thyvel Quentin (FRA)
8. Stepura Yaroslav (UKR)
Umiestnenia našich pretekárov:
34. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)
66. Gvoth Martin (SVK-STU Bratislava)
71. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)
75. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
84. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Grand Prix FIE - fleuret seniorky

Absolute Fencing Gear Grand Prix - Anaheim /USA/

16.-17.03.2018
140 pretekárok zo 29 štátov /AUS, AUT, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KOR, MEX, NED, POL, RUS, SVK, SWE, TPE, TUN, TUR, USA/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Sauer Ane (GER)
3. Ebert Leonie (GER)
3. Kiefer Lee (USA)
5. Manccinni Camilla (ITA)
6. Harvey Eleanor (CAN)
7. Walczyk Julia (POL)
8. Yakovleva Diana (RUS)
Umiestnenia našich pretekárok:
88. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U14

HŠT - 4. kolo - Bratislava /SVK/

16.03.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)
2. Letkovičová Júlia (SVK-AŠ Bratislava)
3. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
3. Šteisová Sabina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Balog Dávid (SVK-AŠ Bratislava)
6. Rusnáková Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)
7. Brezovský Adam (SVK-AŠ Bratislava)
8. Juskanič Tomᚠ(SVK-KŠ Šamorín)
9. Gerhát Simon (SVK-AŠ Bratislava)
10. Bodó Mátyás (SVK-KŠ Šamorín)
11. Miksa Tomᚠ(SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U12

HŠT - 4. kolo - Bratislava /SVK/

16.03.2018
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1.Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
2. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bodó Máté (SVK-KŠ Šamorín)
5. Pénzes Miklós (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
7. Hubinská Vivien (SVK-AŠ Bratislava)
8. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
9. Hasmundová Alexandra (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Hžadáme šermiarske talenty - fleuret U10

HŠT - 4. kolo - Bratislava /SVK/

16.03.2018
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
5. Miko Lukᚠ(SVK-AŠ Bratislava)
6. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
7. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
9. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
10. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Grand Prix FIE - fleuret seniori

Absolute Fencing Gear Grand Prix - Anaheim /USA/

15.-17.03.2018
164 pretekárov zo 41 štátov /ALG, AUS, BRA, CAN, CIV, CYP, COL, CZE, CHN, DEN, DOM, EGY, ESA, FIE, FRA, GBR, GEO, GER, HKG, HUN, IRL, ITA, JOR, JPN, KOR, LAT, MDA, MEX, PHI, PER, POL, POR, PUR, RUS, SVK, SWE, TOG, TPE, TUR, UKR, USA/

1. Imboden Race (USA)
2. Cassara Andrea (ITA)
3. Choi Nicolas Edward (HKG)
3. Rosatelli Damiano (ITA)
5. Safin Timur (RUS)
6. Le Pechoux Erwan (FRA)
7. Cheung Ka Long (HKG)
8. Cheremisinov Alexei (RUS)
Umiestnenia našich pretekárov:
97. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2003 a ml.)

Fülöp Mihály magyar kupa - Budapest /HUN/

11.03.2018
47 pretekárok zo 6 štátov /CRO, HUN, ROU, SRB, SVK, SWE/

1. Kalocsay Luca (HUN-Törekvés Budapest)
2. Szalay Zorka (HUN-Törekvés Budapest)
3. Fenyvesi Viktória (HUN-Törekvés Budapest)
3. Názer Lili (HUN-UTE Budapest)
5. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
6. Kovács Réka (HUN-Ferencváros)
7. Demeter Diána (HUN-Törekvés Budapest)
8. Róza luca (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
24. Kemény nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
44. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2003 a ml.)

Fülöp Mihály magyar kupa - Budapest /HUN/

11.03.2018
44 pretekárov zo 4 štátov /AUT, CRO, HUN, SVK/

1. Horváth Soma (HUN-Gyula)
2. Zsolnay Botond (HUN-Törekvés Budapest)
3. Molnár Endre (HUN-Szent György VE)
3. Zsigmond Dániel (HUN-Belvárosi Vívó SE)
5. Machek Vincze (HUN-Honvéd Budapest)
6. Iváncsics Ambrus (HUN-Törekvés Budapest)
7. Guba Zétény (HUN-Honvéd Budapest)
8. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci

Valašský fleuret - Zlín /CZE/

11.03.2018
24 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Biroš Samuel (CZE-Sokol Brno I)
2. Koráb Tadeᚠ(CZE-Opava)
3. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kostka Jan (CZE-Šerm Ostrava)
5. Kavecký Max (CZE-Opava)
6. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
7. Vyskočil Eliᚠ(CZE-USK Praha)
8. Petrák Štepán (CZE-Most)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
16. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci

Valašský fleuret - Zlýn /CZE/

10.03.2018
28 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Hasík Jáchym (CZE-Opava)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Dosedla Martin (CZE-Sokol Brno I)
3. Vojta Jan (CZE-Sokol Brno I)
5. Holý Lev (CZE-Sokol Brno I)
6. Vrtílek Jakub (CZE-Sokol Brno I)
7. Vícha Ivan (CZE-SPŠ Zlín)
8. Koráb Tadeᚠ(CZE-Opava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - fleuret kadetky družstvá

Majstrovstvá Európy Kadetiek - Sochi /RUS/

05.03.2018
15 družstiev z 15 štátov /BLR, CZE, DEN, GBR, GER, HUN, ITA, LAT, POL, ROU, RUS, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. ITALY - /M.Favaretto, C.Memoli, E.Berno, L.Tortelotti/
2. RUSSIA - /A.Bikbulatova, V.Anaschenkova, V.Rassolova, E.Petrova/
3. ROMANIA - /R.Candescu, A.Gheorge,E. Corbu, K.Vasile/
4. LATVIA - /J.Malniece, J.Solodkiha, E.Maslobojeva/
5. POLAND - /M.Kolodzejczyk, A.Wieczorek, M.Lawska, K.Murawska/
6. SLOVAKIA - /G. Cantucci, J. Udvardi, Ver. Králiková/
7. HUNGARY - /E.Nekifor, K.Zsoldosi, V.Kalocsai, H.Fekete/
8. GERMANY - /A.Krause, S.Brunets, A.Philipp, A.Dhuique-Hein

Resultatsres

Majstrovstvá európy - fleuret kadeti

Majstrovstvá Európy kadetov - Sochi /RUS/

04.03.2018
70 pretekárov z 25 štátov /ARM, AUT, BEL, CZE, DEN, ESP, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISL, ISR, ITA, MON, NED, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Macchi Filippo (ITA)
2. Winterberg-Poulsen Jonas (DEN)
3. DiTomasso alessio (ITA)
3. Bem Maciej (POL)
5. Ercan Kerem (GER)
6. Fedorov Daniil (RUS)
7. Kravtsov Danila (RUS)
8. Barannikov Egor (RUS)
Umiestnenie nášho pretekára:
51. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Majstrovstvá európy - fleuret kadetky

Majstrovstvá Európy kadetiek - Sochi /RUS/

03.03.2018
71 pretekárok z 24 štátov /ARM, AUT, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, ESP, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LAT, NED, POL, POR, ROU, RUS, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Bikbulatova Adelina (RUS)
2. Memoli Claudia (ITA)
3. Petrova Elena (RUS)
3. Favaretto Martina (ITA)
5. Gheorghe Andrea (ROU)
6. Castro Ariadna (ESP)
7. Berno Eleonora (ITA)
8. Dhuique-Hein Aliya (GER)
Umiestnenia našich pretekárok:
22. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
40. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
41. Králiková Veronika (SVK-STU Brtislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiačky

Tuláčkúv memoriál - Ostrava /CZE/

25.02.2018
13 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Prokešová Daniela (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
2. Illeková Kateřina (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
3. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Šimková Anna (CZE-Havlíčkúv Brod)
5. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
6. Vojtová Tereza (CZE-Sokol Brno I)
7. Karafiátová Sofie (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)
8. Hašková Barbora (CZE-Sokol Bystřice nad Pernštejnem)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mini žiaci

Tuláčkúv memoriál - Ostrava /CZE/

25.02.2018
27 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
2. Biroš Samuel (CZE-Sokol Brno I)
3. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kostka Jan (CZE-Šerm Ostrava)
7. Vjaclovský Jindřich (CZE-Šerm Ostrava)
8. Pérez Marek (CZE-Slezan Opava)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
15. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
17. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
18. Tresztyánszky Denis (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret ženy U23

European circuit U23 - Barcelona /ESP/

25.02.2018
57 pretekárok z 19 štátov /ARG, AUT, BRA, COL, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, IRL, ITA, NED, POR, PUR, ROU, RUS, SVK, SWE/

1. Marino Maria (ESP)
2. Mormandi Flavia Johana (ARG)
3. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
3. Calugareanu Malina (ROU)
5. Diaz Escalona Maria Tereza (ESP)
6. Castro Ariadna (ESP)
7. Caride Marta (POR)
8. Breteau Andrea (ESP)

Resultatsres

Európsky pohár U23 - fleuret muži U23

European Circuit U23 - Barcelona /ESP/

25.02.2018
75 pretekárov z 21 štátov /ARG, BRA, CAN, COL, CRO, DEN, ESP, FRA, GBR, IRL, ITA, JPN, KAZ, KUW, LAT, NED, ROU, SVK, USA, UZB, VEN/

1. Llavador Carlos (ESP)
2. Mourrain Aymeric (FRA)
3. Delbergue Luis Alfonso (ESP)
3. Garcia Alzorriz Roger (ESP)
5. Marostega Pedro (BRA)
6. Lacasta Sergio (ESP)
7. Takeda Rikuto (JPN)
8. Brosnan James (IRL)
Umiestnenia našich pretekárov:
13. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniorky

Satelit FIE - Barcelona /ESP/

24.02.2018
75 pretekárok z 25 štátov /ARG, AUT, BRA, CZE, COL, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, IND, IRL, ITA, MAR, MEX, NED, POR, PUR, ROU, SGP, SVK, SWE, USA/

1. Van Erven Garcia Saskia (COL)
2. Cammilletti Marta (ITA)
3. Bianchin Elisabetta (ITA)
3. Diaz Maria Tereza (ESP)
5. Borella Claudia (ITA)
6. Marino Maria (ESP)
7. Michel Nataly (MEX)
8. Rentier Eline (NED)
Umiestnenia našej pretekárky:
27. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Satelit FIE - fleuret seniori

Satelit FIE - Barcelona /ESP/

24.02.2018
102 pretekárov z 30 štátov /ARG, BRA, CAN, COL, CRO, DEN, ECU, EGY, ESP, FIE, FRA, GBR, GER, GRE, IND, IRL, ITA, KAZ, KOR, LAT, NED, MEX, PER, ROU, SGP, SVK, TUR, USA, UZB, VEN/

1. Llavador Carlos (ESP)
2. Abouelkassem Alaaeldin (EGY)
3. Bekkat Thibault (FRA)
3. Minutto Martino (TUR)
5. Servello Augusto Antonio (ARG)
6. Cook Keith (GBR)
7. Files Petar (CRO)
8. Lloyd Alexander (GBR)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)
60. Králik Andrej (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret ženy U23

Sokol Cup Moravanka 2018 - Brno /CZE/

18.02.2018
38 pretekárok z 13 štátov /AUT, BLR, BOL, CRO, CZE, FIN, GER, HUN, ITA, MDA, RUS, SVK, SWE/

1. Martinez Hauregi Oksana (RUS)
2. Kulaeva Bella (RUS)
3. Mesteri Viktória (HUN-UTE Budapest)
3. Malashina Yulia (BLR)
5. Melnikova Maria (RUS)
6. Wohlgemuth olivia (AUT)
7. Cammiletti Marta (ITA)
8. Andreyenka Hanna (BLR)
Umiestnenia našej pretekárky:
17. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret muži U23

Sokol Cup 2018 - Brno /CZE/

17.02.2018
59 pretekárov z 12 štátov /AUT, BLR, CRO, CZE, FRA, GBR, GEO, HUN, ITA, MDA, ROU, SVK/

1. Choupenitch Alexander (CZE-Sokol Brno I)
2. Kurylovich Uladzislau (BLR)
3. Fles Petar (CRO)
3. Baliaev Raman (BLR)
5. Gaganidze Luka (GEO)
6. Krejčík jan (CZE-USK Praha)
7. Lahunou Uladzislau (BLR)
8. Totušek Marek (CZE-Sokol Bystřice nad Štenberkem)
Umiestnenia našich pretekárov:
19. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
34. Zeman Adam (SVK-STU Bratislava)
40. Simeunovič rastislav (SVK-STU Bratislava)
45. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
49. Joniak Jakub (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Mődling /AUT/

17.02.2018
133 pretekárok z 24 štátov /AUT, BEL, CAN, CHI, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, POL, RUS, SGP, SVK, TPE, TUR, UKR, USA, VEN/

1. Devore Delphine (USA)
2. Pásztor Flóra (HUN-Törekvés Budapest)
3. Martianova Marta (RUS)
3. Tangherlini Elena (ITA)
5. Ebert Leonie (GER)
6. Berthier Amita (SGP)
7. Tortelotti Lucia (ITA)
8. Berno Eleonora (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
45. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
89. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
108. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
121. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2004 a ml.)

I Love Fencing - Livorno /ITA/

11.02.2018
66 pretekárov z 9 štátov /CHN, ESP, GRE, HUN, IRL, ITA, POL, SVK, SWE/

1. Milano Alexander (ITA)
2. Isolani Gregorio (ITA)
3. Iacomoni Matteo (ITA)
3. Gridelli Gianmarco (ITA)
5. Pietracchi Filippo (ITA)
6. Stamatopoulos Constantin (GRE)
7. György bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
8. Lang Dongling (CHN)
Umiestnenia našich pretekárov:
16. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
33. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret ženy U23

FF U23 European Circuit -Roma /ITA/

11.02.2018
110 pretekárok zo 14 štátov /ARG, BOL, BRA, CHI, COL, FIN, FRA, HUN, IRL, ISR, ITA, NED, RUS, SVK/

1. Monaco Beatrice (ITA)
2. Cammilletti Marta (ITA)
3. Mpah-Njanga Jeromine (FRA)
3. Van Erven Garcia Saskia (COL)
5. Craighero Elena (ITA)
6. Jubenot Chloe (FRA)
7. Martines Hauregi Oksana (RUS)
8. Losso Anna Chiara (ITA)
Umiestnenia našej pretekárky:
39. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Cadet team Women´s foil - Satu Mare /ROU/

11.02.2018
20 družstiev z štátov /BLR, BUL, JPN, NED, ROU, SVK, TUR, UKR/

1. JAPAN 1 - /K.Habashita, R.Saito, S.Takahashi, Y.Tosa/
2. ROMANIA - /R.Candescu, A.Gheorge, E.Corbu, K.Vasile/
3. UKRAINE - /M.Kryvonos, A.Poloziuk, K.Budenko, D.Myroniuk/
4. SLOVAKIA - /V.Bartalova, G.Cantucci, V.Kralikova, J.Udvardi/
5. UKRAINE 2 - /N.Koval, O.Rebchunovska, A.Sadii, O.Sopit/
6. BELARUS - /A.Akalovich,U.Reutskaya, V.Shafarostava, M.Vasilevich/
7. ROMANIA 2 - /C.Apostol, M.Kőrossy, T.Sofran/
8. UKRAINE 4 - /O.Kalkutina, N.Morgun, K.Sarkisian, I.Zyrianova/
Umiestnenie nášho družstva:
13. SLOVAKIA 2 - /B. Buday, B. Bodova, R.Cséfalvayova/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Ekaterina Stahl Memorial -Satu Mare /ROU/

10.02.2018
79 pretekárok zo 12 štátov /BLR, BUL, CZE, FRA, GRE, JPN, NED, ROU, SRB, SVK, TUR, UKR/

1. Poloziuk Alina (UKR)
2. Candescu rebeka (ROU)
3. Corbu Emilia (ROU)
3. Krivonos Mariya (UKR)
5. Budenko Kateryna (UKR)
6. Habashita Kanna (JPN)
7. Gheorghe Andrea (ROU)
8. Sadii Anastasiia (UKR)
Umiestnenia našich pretekárok:
11. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
12. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
25. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
31. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
32. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
46. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
66. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

XI. Witold Woyda´s Foil - Varšava /POL/

10.02.2018
128 pretekárov z 21 štátov /ARG, BEL, BLR, CRO, CZE, DEN, GER, IRL, ISR, ISR, ITA, LAT, MEX, MON, NED, POL, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Podralski Adam (POL)
2. Garro Sebastiano francesco (ITA)
3. Bem Maciej (POL)
3. Dority Philip (USA)
5. Goren Raz (ISR)
6. Mlicki Szymon (POL)
7. Biedrzycki Mateusz (POL)
8. Szczypinski Kacper (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
61. Leopold Kuchta (SVK-KŠ Šamorín)
93. Sarmany Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 2003 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

04.02.2018
36 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Farkas Mátyás (HUN-Törekvés Budapest)
2. Molnár Endre (HUN-Szentgyörgy Esztergom)
3. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
3. Benyus Attila (HUN-Törekvés Budapest)
5. Kovács Márton (HUN-Szentgyörgy Esztergom)
6. Machek Vincze (HUN-Honvéd Budapest)
7. Skorka Csongor (HUN-Ferencváros)
8. Bányik Benjámin (HUN-Tus Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
18. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
19. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladšie žiačky (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Esztergom /HUN/

04.02.2018
31 pretekárok z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Kollár Anna (HUN-Törekvés Budapest)
2. Bartus Claudia (HUN-Halásztelki Bike)
3. Pintér Abigél (HUN-Törekvés Budapest)
3. Yue Ruhan (HUN-UTE Budapest)
5. Molnár Emma (HUN-Szentgyörgy Esztergom)
6. Adoch alexandra Mihaela (ROU)
7. Molnár Kincső Zsfia (HUN-Hnvéd Budapest)
8. Mahovszkij Szilvia (HUN-Halásztelki Bike)
Umiestnenia našich pretekárov:
26. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
15. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
29. Kiss Diána (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret mladší žiaci (ročník 2007 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2018
54 pretekárov zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Zsőgön Andor (HUN-SZTE VK)
2. Bányik Natanael Ruben (HUN-TUS Budapest)
3. Hegyes Dávid (HUN-SZTE VK)
3. Oravecz Gergely (HUN-Honvéd Budapest)
5. Badár Krisztián (HUN-Szigetszentmiklós)
6. Koráb Tadeás (HUN-TJ Slezan Opava))
7. Boskó Kornél (HUN-UTE Budapest)
8. Csík Ádám (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
15. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
17. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
22. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)
32. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
34. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
43. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky (ročník 2005 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

03.02.2018
36 pretekárok zo 4 štátov /CZE, HUN, ROU, SVK/

1. Szurmai Laura (HUN-UTE Budapest)
2. Miti Bikfalvi Ingrid Vera (ROU)
3. Koláriková Viktorie (CZE-Sokol Brno I)
3. Terjék Tímea (HUN-Honvéd Budapest)
5. Marosi Gréta (HUN-Törekvés Budapest)
6. Yue Ruhan (HUN-UTE Budapest)
7. Frommer Éva Rebeka (HUN-UTE Budapest)
8. Müller Hanna (HUN-Ferencváros)
Umiestnenia našich pretekárov:
20. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci(ročník 2005 a ml.)

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Esztergom /HUN/

03.02.2018
45 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
2. Hasík Jáchym (CZE-TJ Slezan Opava)
3. Benyus András (HUN-Törekvés Budapest)
3. Tóth Barnabás (HUN-Ferencváros)
5. Bálint Álmos (HUN-Törekvés Budapest)
6. Knob Vladimír (CZE-Sokol Šternberk)
7. Schmél László (HUN-Honvéd Budapest)
8. Őry Csaba (HUN-Honvéd Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
20. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
33. Kenderessy Áron (SVK-STU Bratislava)
36. Pirog Adam (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

28.01.2018
40 pretekárok z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. Demeter Diána (HUN-Törekvés Budapest)
2. Csík Flóra (HUN-Törekvés Budapest)
3. Kalocsai Luca (HUN-Törekvés Budapest)
3. Wolf Eszter (HUN-Csomorkány)
5. Kovács Réka (HUN-Ferencváros)
6. Názer Lili (HUN-UTE Budapest)
7. Szurmai Laura (HUN-UTE Budapest)
8. Szeder Anna (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárov:
22. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
31. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci

Fülöp Mihály Magyar Kupa - Budapest /HUN/

28.01.2018
37 pretekárov z 3 štátov /HUN, ROU, SVK/

1. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)
2. Bagdány Albert (HUN-Szigetszentmiklós)
3. Skorka Csongor (HUN-Ferencváros)
3. Tóth Zsombor (HUN-Ferencváros)
5. Guba Zétény (HUN-Honvéd Budapest)
6. Fazekas Árpád (SVK-KŠ Šamorín)
7. Takács Kornél (HUN-Honvéd Budapest)
8. Lenkefi Soma Boldizsár (HUN-AVA)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Pirk Ákos (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniorky

Svetový pohár junioriek - Zagreb /CRO/

27.01.2018
152 pretekárok z 24 štátov /AUS, AUT, BLR, BRA, CHI, CRO, CZE, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, USA/

1. Ueno Juka (JPN)
2. Favaretto Martina (ITA)
3. Ebert Leonie (GER)
3. Patru Morgane (FRA)
5. Devore Delphine (USA)
6. Rossini Serena (ITA)
7. Tangherlini Elena (ITA)
8. Hajas Nóra (HUN-Törekvés Budapest)
Umiestnenia našich pretekárok:
46. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
129. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
131. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
141. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
143. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky

Int. Auer von Welsbach Cup 2018 - Treibach /AUT/

27.01.2018
00 pretekárok zo 4 štátov /AUT, ITA, SLO, SVK/

1. Riva Vittoria (ITA)
2. Schöbitz Victoria (AUT)
3. Fehér Hanna (SVK-KŠ Šamorín)
3. Forgách rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Hribár Manca (SLO)
7. Leckel Madita (AUT)
8. Zehetner Franziska (AUT)
Umiestnenia našich pretekárok:
10. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret starší žiaci (ročník 06-07)

Int. Auer von Welsbach Cup 2018 - Treibach /AUT/

27.01.2018
26 pretekárov zo 4štátov /AUT, CZE, SLO, SVK/

1. Melot de Beauregard Mattise (AUT)
2. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
3. Holler Paul (AUT)
3. Koráb Tadeᚠ(CZE-TJ Slezan Opava)
5. Pecnik Georg (AUT)
6. Poprask Mark (SLO)
7. Falchetto Lauro (AUT)
8. Falchetto Ennio (AUT)
Umiestnenia našich pretekárov:
20. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - fleuret staršie žiačky(ročník 04-05)

Int. Auer von Welsbach Cup 2018 - Treibach /AUT/

27.01.2018
14 pretekárok zo 4 štátov /AUT, CZE, SLO, SVK/

1. Fabianek Marie (AUT)
2. Tanzmeister Franziska (AUT)
3. Meyer Vanessa (AUT)
3. Reiser Alimee (AUT)
5. Volovská Markéta (CZE-TJ Slezan Opava)
6. Kemény Nikolett (SVK-KŠ Šamorín)
7. Márton Lili (SVK-KŠ Šamorín)
8. Obenaus Lilli (AUT)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Cadet Circuit -Rim /ITA/

21.01.2018
163 pretekárok z 23 štátov /AUS, AUT, BEL, BRA, CHI, CHN, CRO, DEN, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, ISR, ITA, PHI, POL, POR, ROU, SGP, SVK, USA, VEN/

1. Devore Delphine (USA)
2. Tortelotti lucia (ITA)
3. Candescu Rebeka (ROU)
3. Lee Morgan (USA)
5. Weintraub Maia Mei (USA)
6. Scruggs Lauren (USA)
7. Tieu May (USA)
8. Berno Eleonora (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
106. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
143. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladšie žiačky

Kontrolný turnaj č. 4. - Šamorín /SVK/

21.01.2018
10 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Kuznetsova Sonja (SVK-TUS Budapest)
2. Forgách Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)
3. Fehér Hanna(SVK-KŠ Šamorín)
3. Kropáčová Amélie (CZE-TJ Slezan Opava)
5. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
6. Kudar Viktória (HUN-Szigetszentmiklós)
7. Kropáčová Valérie (CZE-TJ Slezan Opava)
8. Péderová Alexandra (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
10. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mladší žiaci

Kontrolný turnaj č. 4. - Šamorín /SVK/

21.01.2018
15 pretekárov z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Rubin Mattia (HUN-TUS Budapest)
2. Lančarič Branislav (SVK-KŠ Šamorín)
3. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bányik Natanuel (HUN-TUS Budapest)
5. Botló Dániel (SVK-KŠ Šamorín)
6. Koprda Andrej (SVK-KŠ Šamorín)
7. Bodó Máté (SVK-KŠ Šamorín)
8. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklós)
Umiestnenia našich pretekárov:
10. Gyén Simon (SVK-KŠ Šamorín)
11. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
12. Kiss Matej (SVK-KŠ Šamorín)
15. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiačky

Kontrolný turnaj č. 3. - Šamorín /SVK/

20.01.2018
5 pretekárok z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Valacsay Anna (SVK-KŠ Šamorín)
2. László Hanna (HUN-Halásztelki BIKE)
3. Forgách Nina (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kiss Diana (SVK-KŠ Šamorín)
5. Kropáčová Valérie (CZE-TJ Slezan Opava)

Resultatsres

Slovenský pohár - fleuret mini žiaci

Kontrolný turnaj č. 3. - Šamorín /SVK/

20.01.2018
12 pretekárov z 3 štátov /CZE, HUN, SVK/

1. Bán Sebestyén (HUN-Szentgyörgy)
2. Rozmuš Jakub (SVK-KŠ Šamorín)
3. Bukor Gábor (SVK-KŠ Šamorín)
3. Kosztolányi Hunor (HUN-Szigetszentmiklós)
5. Ambrus Bence (SVK-KŠ Šamorín)
6. László Ábel (SVK-Halásztelki BIKE)
7. Bečvář Jan (CZE-Sokol Brno I)
8. Ciordás Máté (SVK-KŠ Šamorín)
Umiestnenia našich pretekárov:
11. Trestánszki Denis (SVK-KŠ Šamorín)
12. Tóth Krisztián (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadeti

Cedet Circuit - Rím /ITA/

20.01.2018
193 pretekárov z 28 štátov /ALG, AUS, AUT, BEL, BRA, CHI, CRO, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GRE, HUN, ISR, ITA, JPN, LAT, MDA, MEX, MON, POL, POR, QAT, ROU, SUI, SVK, USA/

1. Di Tommaso Alesio (ITA)
2. Daniel Ashton (USA)
3. Becu Brian (FRA)
3. Zheng Andrew (USA)
5. Olivares Marcello (USA)
6. Baba Shunsuke (JPN)
7. Roger Constant (FRA)
8. Gassner Ethan (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
87. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
111. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniori

Challenge International de Paris - Paríž /FRA/

19.-20.01.2018
253 pretekárov z 48 štátov /ALG, ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, CAN, CIV, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, CYP, DEN, EGY, ESP, FIE, FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, KOR, LAT, NED, PER, PHI, POL, PUR, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, TUN, TUR, UKR, USA, QAT /

1. Foconi Alessio (ITA)
2. Garozzo Daniele (ITA)
3. Avola Giorgio (ITA)
3. Mertine Julien (FRA)
5. Safin Timur (RUS)
6. Kruse Richard (GBR)
7. Imboden Race (USA)
8. Ha Taeguy (KOR)
Umiestnenia našich pretekárov:
82. Serri Cedrik (SVK-STU Bratislava)

Európsky pohár - fleuret kadeti

Dunajský pohár - Bratislava /SVK/

14.01.2018
169 pretekárov z 23 štátov /AUS, AUT, BEL, CAN, CRO, CZE, FIN, FRA, GER, HUN, ISL, ITA, MEX, NED, POL, POR, ROU, SGP, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Reid Claiton (USA)
2. Olivares Marcello (USA)
3. Szemes gergő (HUN-Ferencváros)
3. Louie Bryce (USA)
5. Zoons Axel (NED)
6. Zheng Andrew (USA)
7. Renner Moritz (GER)
8. Deback maximus (USA)
Umiestnenia našich pretekárov:
98. Sármány Zoltán (SVK-KŠ Šamorín)
116. Kuchta Leopold Marc (SVK-KŠ Šamorín)
121. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)
131. Bielčík Dominik (SVK-KŠ Šamorín)
147. György Bendegúz (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky družstvá

Cadet team Women´s foil - Poznaň /POL/

14.01.2018
38 družstiev z 14 štátov /AUS, BEL, BLR, CAN, CZE, GER, HUN, LAT, POL, ROU, SVK, SWE, UKR, USA/

1. CANADA - /Y.Cao, J.Caulfield, J.Guo, T.Mak/
2. POLAND - /A.Lachman, M.Lawska, M.Oklinska, A.Wieczorek/
3. ROMANIA - /R.Candescu, A.Gheorge, Sofran, K.Vasile/
4. HUNGARY - /V.Kalocsai, K.Zsoldosi, A.Mate, E.Nekifor/
5. LATVIA 1 - /J.Malniece, J.Solodkiha, E.Maslobojeva/
6. UKRAINE - /M.Kryvonos, O.Rebchunovska, K.Budenko, D.Myroniuk/
7. CZECH REPUBLIC - /I.Sedlakova, A.Kocourova, E.Maličkova, Rubášová/
8. UKRAINE 2 - /A.Sadii, O.Sopit, S.Sopit/
Umiestnenie nášho družstva:
15. SVK 1 - /V. Kralikova, J.Udvardi, E.György, B.Buday/
16. SVK 2 - /V. Bartalova, B. Bodova, R.Cséfalvayova/

Resultatsres

Európsky pohár - fleuret kadetky

Puchar Europy kadetów -Poznaň /POL/

13.01.2018
179 pretekárok zo 17 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, CAN, CZE, GBR, GER, HUN, LAT, POL, ROU, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Dhuique-Hein Aliya (GER)
2. Guo Jessica (CAN)
3. Candescu Rebeca (ROU)
3. Mak Tinney (CAN)
5. Lawska Magdalena (POL)
6. Cao Ying (CAN)
7. Caulfield Jane (CAN)
8. Bhanot Gayatri (USA)
Umiestnenia našich pretekárok:
61. György Eszter (SVK-KŠ Šamorín)
91. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
97. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
110. Buday Boglárka (SVK-KŠ Šamorín)
124. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)
127. Bodová Barbara (SVK-KŠ Šamorín)
149. Cséfalvayová Rebeka (SVK-KŠ Šamorín)

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret seniorky

The Artus Court PKO BP - Katowice /POL/

12.-13.01.2018
182 pretekárok z 34 štátov /ARG, AUS, AUT, BOL, BRA, CAN, CHI, CHN, COL, CRO, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, HKG, IRL, ITA, JPN, KOR, NED, POL, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, TPE, TUN, UKR, USA, VEN/

1. Deriglazova Ina (RUS)
2. Kiefer Lee (USA)
3. Mancini Camilla (ITA)
3. Sauer Anne (GER)
5. Harvey Eleanor (CAN)
6. Hong Seo In (KOR)
7. Pirieva Leila (RUS)
8. Azuma Sera (JPN)
Umiestnenia našich pretekárov:
96. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
174. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)

Európsky pohár - fleuret kadeti družstvá

Dunajský pohár - Bratislava /SVK/

12.01.2018
13 družstiev z 10 štátov /AUS, CAN, HUN, NED, ROU, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. USA - /M.Deback, E.Gassner, A.Johnson, E.Knight/
2. HUNGARY - /S.Horváth, A.Mihály, B.Szántay, G.Szemes/
3. NETHERLANDS - /Q.Dualeh, A.Joemrati, O.Vermuelen, A.Zoons/
4. ROMANIA - /R.Cristian, A.Pirva, A.Sirb/
5. SWEDEN - /A.Elmfeld, H.Issakson, F.Petrini,M.Westesson/
6. CANADA - /N.Holland, A.Poon, S.Poon, C.Reid/
7. TURKEY - /B.B.Cetinel, A.Eyupoglu, U.Ozyalcin, P.Tuncer/
8. SLOVAKIA - /B.György, Z. Sármány, R.Králik, D.Bielčík/

Resultatsres

Svetový pohár - fleuret juniori

Coupe du Monde - Udine /ITA/

08.01.2018
167 pretekárok z 31 štátov /ARG, AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, MEX, NED, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SVK, SWE, TUN, UKR, VEN, QAT/

1. Marini Tomasso (ITA)
2. Borodachev Anton (FRA)
3. Loisel Pierre (FRA)
3. Semenyuk Grigoriy (RUS)
5. Stella Alesandro (ITA)
6. Klein Luis (GER)
7. Savin Raphael (FRA)
8. Filippi Davide (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
91. Gvoth Martin (SVK-STU Bratislava)
157. Králik Roman (SVK-STU Bratislava)

Svetový pohár - fleuret juniorky

Alpe Adria Pokal - Udine /ITA/

07.01.2018
133 pretekárok z 23 štátov /AUS, AUT, BLR, BRA, CHI, CRO, CZE, ESP, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, NED, PAR, PHI, ROU, RUS, SGP, SVK, SWE, VEN/

1. Rossini Serena (ITA) Favaretto Martina (ITA)
2. Ricci Marta (ITA)
3. Tortelotti Lucia (ITA)
3. Yusova Lucia (RUS)
5. Catarzi Constance (FRA)
6. Tangherlini Elena (ITA)
7. Ebert Leonie (GER)
8. Pozsgay Zsófia (GER)
Umiestnenia našich pretekárok:
97. Králiková Veronika (SVK-STU Bratislava)
102. Králiková Viktória (SVK-STU Bratislava)
106. Udvardi Jázmin (SVK-KŠ Šamorín)
107. Cantucci Gaia (SVK-STU Bratislava)
120. Cséfalvayová Karolína (SVK-KŠ Šamorín)
121. Bartalová Vivien (SVK-KŠ Šamorín)

Partneri zväzu:

About Us | Site Map | Contact slovak-fencing.sk | Contact Us | ©2006 Grandiflorum webs