header
 

Slovenský pohár - kord kadetky

Cena USK podzim - Praha /CZE/

07.10.2018
41 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Doubová Dominika (CZE-Dukla Praha)
2. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Došková Kateřina (CZE-Sl. Litoměřice)
3. Pěchovová Michala (CZE-Dukla Praha)
5. Coufalová Anna (CZE-1 FC Bělá)
6. Jasná Adéla (CZE-Dukla Olomouc)
7. Saligerová Kateřina (CZE-SC Praha)
8. Potočková Kateřina (CZE-SC Praha)
Umiestnenie našich pretekárok:
14. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
22. Sasváriová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
26. Kirchner Emm,a (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori

Cena USK podzim - Praha /CZE/

06.10.2018
55 pretekárov z 3 štátov /GER, CZE, SVK/

1. Jurka Jakub (CZE-Dukla Olomouc)
2. Osička Adam (CZE-Dukla Olomouc)
3. Brykner Matyáš (CZE-SC Praha)
3. Salzer Matěj (CZE-SC Praha)
5. Sedláček Ondrěj (CZE-Dukla Olomouc)
6. Pavlík Matyáš (CZE-SC Praha)
7. Helbig Niclaus (GER)
8. Zháňal Petr (CZE-Dukla Praha)
Umiestnenie našich pretekárov:
11. Rečlo Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
15. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
28. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
30. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
39. Steiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
39. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Cena USK podzim - Praha /CZE/

06.10.2018
45 pretekárok z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Prokšíková Patricie (CZE-SC Praha)
2. Voláková Hana (CZE-Dukla Olomouc)
3. De_Vincenzo Francesca (CZE-SC Praha)
3. Havlínová Tereza (CZE-SC Praha)
5. Aigermanová Gabriela (CZE-Lokomotíva Teplice)
6. Nováčková Dominika (CZE-FC Belá)
7. Prešulová Gabriela (CZE-Lokomotíva Plzeň)
8. Branná Jasmína (CZE-USK Praha)
Umiestnenie našich pretekárok:
14. Žáková Hanna Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
35. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
43. Šustáková Laura (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky U12

24. ročník Cena Vihorlatu - Snina /SVK/

06.10.2018
6 pretekárov z 3 štátov /POL, SVK, UKR/

1. Frydrych malgorzata (POL)
2. Segedyy Daria (UKR)
3. Petrus Katerina (UKR)
3. Struc Veronica (SVK-Willard Košice)
5. Gawior Emilia (POL)
6. Rossenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci U12

24. ročník Cena Vihorlatu - Snina /SVK/

06.10.2018
20 pretekárov z 3 štátov /POL, SVK, UKR/

1. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
2. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
3. Adamczyk Mikolaj (POL)
3. Durnevych Miron (UKR)
5. Cynar Adam (POL)
6. Nedziela Karol (POL)
7. Prilipko Maksim (UKR)
8. Yarchich Serhey (UKR)
Umiestnenie našich pretekárov:
9. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
10. Bánó Matúš (SVK-Willard Košice)
12. Kosťun Ladislav (SVK-KŠ Snina)
14. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
15. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
17. Grosrubatcher Jakub (SVK-KŠ Snina)
18. Harmaňoš Ján (SVK-KŠ Snina)
19. Gaľa Alex (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mini žiaci/ky U10

24. ročník Cena Vihorlatu - Snina /SVK/

06.10.2018
10 pretekárov/ok z 2 štátov /SVK, UKR/

1. Vasilchenko Polina (UKR)
2. Vasilchenjo Ksenia (UKR)
3. Kováčová Vanesa (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord mini žiaci/ky U10

24. ročník Cena Vihorlatu - Snina /SVK/

06.10.2018
10 pretekárov/ok z 2 štátov /SVK, UKR/

1. Galajdas Olivér (SVK-KŠ Snina)
2. Fiačan Tomáš (SVK-KŠ Snina)
3. Kazík Jakub (SVK-KŠ Snina)
3. Gerboc Jozef (SVK-KŠ Snina)
5. Golovach Andrew (UKR)
6. Josay Tomáš (SVK-KŠK 1903 Košice)
7. Al Tinawi Abrahám (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniori

Tournoi Satelite FIE - Geneve /SUI/

30.09.2018
106 pretekárov zo 17 štátov /ARG, AUT, BEL, BRA, DEN, FRA, GBR, GER, HKG, HUN, ITA, KSA, PHI, POR, SVK, SUI, USA/

1. Vismara Federico (ITA)
2. Bayard Alexis (SUI)
3. Metrailler Clement (SUI)
3. Somfai Péter (HUN-Honvéd Budapest)
5. Niggeler Michele (SUI)
6. Siklósi Gergely (HUN)
7. Multerer Niklas (GER)
8. Kauter Fabian (SUI)
Umiestnenie našich pretekárov:
42. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
44. Szalai Ján (SVK-BA MPC Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci/ky U14

Wirtschafterov memoriál - Bratislava /SVK/

30.09.2018
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
2. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
3. Lúčan Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Neuschel Adrian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Lichtner Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Špaček Bernard (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
8. Beňovský Ondrej (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Gešvantner Hugo (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
10. Blecha Felix (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Wirtschafterov memoriál - Bratislava /SVK/

29.09.2018
11 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Grossrubatcher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
2. Žáková Hanna Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Grossrubatcher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
3. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
5. Šustáková Laura Alica (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Kohútová Tamara (SVK-KŠ Snina)
7. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
8. Mančíková Tamara (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Lúčanová Beáta (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
11. Jakubócyová Tatiána (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Wirtschafterov memoriál - Bratislava /SVK/

29.09.2018
17 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
2. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Vitálos Boldizsár (SVK-SK Malinovo)
5. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
6. Gečevský Markus (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
8. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
9. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
10. Bugár Dániel (SVK-SK Malinovo)
11. Vlachovič Ondrej (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
12. Šimo Stefan (SVK-KŠ Snina)
13. Domonkos Adrián (SVK-SK Malinovo)
14. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Demek Samuel (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Baláži Andrej (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci/ky U12

Wirtschafterov memoriál - Bratislava /SVK/

29.09.2018
14 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
2. Grunert Adrian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Gajdoš Oliver (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Rázus Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Neuschel Alex (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Mravec Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
8. Marko Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Paľko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Fičan Tomáš (SVK-Willard Košice)
11. Struc Veronika (SVK-Willard Košice)
12. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
13. Dana Alex (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
14. Čurda Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord kadeti

Kadet Férfi Párbajtör válogató - Budapest /HUN/

23.09.2018
98 pretekárov zo 4 štátov /CRO, HUN, NED, SVK/

1. Kó Bendek (HUN-BVSC Budapest)
2. Hardi Ádám (HUN-PTE PEAC)
3. Bálind Bence (HUN-BVSC Budapest)
3. Kovács Gergely (HUN-Alba Régia vívó akadémia)
5. Osman-Touson Maruan (HUN-BVSC Budapest)
6. Sztankovics György (HUN-BVSC Budapest)
7. Fekete Ádám (HUN-Balaton vívóklub)
8. Raffai Kristóf (HUN-Balaton vívóklub)
Umiestnenie nášho pretekára:
37. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord juniorky

Junior női párbajtőr válogató - Budapest /HUN/

22.09.2018
76 pretekárok z 2 štátov /HUN, SVK/

1. Dékány Kinga (HUN-AVA)
2. Büki Lili (HUN-OMS Tata)
3. Kazár Dóra (HUN-AVA)
3. Muhari Eszter (HUN-Honvéd Budapest)
5. Szabó Viktória (HUN-Szombathely)
6. Borsodi Emma (HUN-BVSC Budapest)
7. Debreczeni Noémi (HUN-Fless)
8. Kiss Emma (HUN-ETC)
Umiestnenia našich pretekárok:
20. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
36. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
55. Kirchner Ema (SVK-AŠ Bratislava)
56. Rošková Sonja (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord juniori

Junior Férfi Párbajtör válogató - Budapest /HUN/

22.09.2018
120 pretekárov zo 4 štátov /CRO, HUN, NED, SVK/

1. Nagy Dávid (HUN-Vasas Budapest)
2. Andrásfi Tibor (HUN-BVSC Budapest)
3. Csere Bence (HUN-Balaton vívóklub)
3. Hosszú Dániel (HUN-Honvéd Budapest)
5. Bányai Botond (HUN-Vasas Budapest)
6. Bende Bence (HUN-Vasas Budapest)
7. Koch Máté (HUN-Vasas Budapest)
8. Kauker Dominik (HUN-Tapolcai vívóklub)
Umiestnenia našich pretekárov:
30. Rečlo Michal (SVK-AŠ Bratislava)
65. Zentko Matej (SVK-Willard Košice)
108. Steiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
118. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniorky

Memoriál Ferdinanda de Martinengo - Bratislava /SVK/

16.09.2018
136 pretekárok z 24 štátov /AUS, AUT, CAN, CYP, CRO, CZE, DEN, ESP, GBR, HUN, IRL, ISR, ITA, JPN, KAZ, LTU, NED, NOR, POL, SGP, SRB, SVK, SWE, UKR/

1. Shemyakina Yana (UKR)
2. Brovko Ina (UKR)
3. Chorniy Kateryna (UKR)
3. Botvinik Yana (ISR)
5. Sica Susan Maria (GBR)
6. Szabó Réka (HUN)
7. Aschehoug Irina (NOR)
8. Rutz Barbara (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
55. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
72. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
80. Kršňáková Lucia (SVK-Dukla Banská Bystrica)
93. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
108. Kirchner Ema (SVK-AŠ Bratislava)
108. Rošková Sonja (SVK-AŠ Bratislava)
122. Linderová Nina (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniorky

Baloghov memoriál 2018 - Bratislava /SVK/

01.09.2018
7 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Šašváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
2. Kirchner Emma (SVK-AŠ Bratislava)
3. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
4. Rošková Sonja Mária (SVK-AŠ Bratislava)
5. Fejesová Veronika (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori

Baloghov memoriál 2018 - Bratislava /SVK/

01.09.2018
12 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Novoroľník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Zentko Matej (SVK-Willard Košice)
3. Čorej Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
3. Sopoliga MIchal (SVK-KŠK 1903 Košice)
5. Rečlo Michal (SVK-AŠ Bratislava)
6. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
7. Cikatricis Michal (SVK-AŠ Bratislava)
8. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
9. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Csizmadia Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
11. Novota Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniorky

Baloghov memoriál 2018 - Bratislava /SVK/

01.09.2018
7 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Šašváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)
2. Kirchner Emma (SVK-AŠ Bratislava)
3. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
3. Linderová Nina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
6. Rošková Sonja Mária (SVK-AŠ Bratislava)
7. Fejesová Veronika (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Baloghov memoriál 2018 - Bratislava /SVK/

01.09.2018
20 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava))
2. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
3. Novoroľník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
3. Šteis Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
5. Gejmovský Alexander (SVK-KŠ Dunaj)
6. Zentko Matej (SVK-Willard Košice)
7. Čorej Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
8. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
9. Sopoliga MIchal (SVK-KŠK 1903 Košice)
10. Rečlo Michal (SVK-AŠ Bratislava)
11. Chlebík Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
13. Cikatricis Michal (SVK-AŠ Bratislava)
14. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
15. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
16. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
17. Csizmadia Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
18. Novota Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
19. Šteiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
20. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniorky

Belgrade Trophy - Belehrad /SRB/

01.09.2018
40 pretekárok z 13 štátov /AUS, BUL, CRO, DEN, GBR, GER, GRE, HUN, MKD, ROU, SGP, SRB, SVK/

1. Kun Anna (HUN)
2. Budai Dorina (HUN)
3. Jukic Paula (CRO)
3. Grijak Jana (SRB)
5. Mihály Kata (HUN)
6. Szabó Réka (HUN)
7. Wagner Julia (GER)
8. Grijak Marta (SRB)
Umiestnenia našich pretekárok:
20. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
24. Sasváriová Laura (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Satelit FIE - kord seniori

Belgrade Trophy - Belehrad /SRB/

01.09.2018
63 pretekárov z 20 štátov /BEL, BUL, CRO, DEN, FIE, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, IND, LUX, MKD, NED, ROU, SLO, SRB, SUI, SVK, USA /

1. Jorgensen Patrik (DEN)
2. Pirvuleasa Ovidiu (ROU)
3. Bolboceanu Tatian (ROU)
3. Dikov Plamen (BUL)
5. Serra Zsolt (HUN)
6. Cho Taeun Sándor (HUN)
7. Tulen Tristan (NED)
8. Mitrica Alin (ROU)
Umiestnenia našich pretekárov:
14. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
50. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord juniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

10.06.2018
2 družstvá z 2 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava/

1. AŠ Bratislava - /R.Bursová, A.Cikatricisová, E.Kirner, S.M.Rošková/
2. BŠK Bratislava - /V.Fejesová, A.Macejáková, L.A.Šustáková, H.T.Žáková/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

10.06.2018
11 pretekárok z 3 klubov /BŠK Bratislava, AŠ Bratislava, Dukla Banská Bystrica/

1. Kirchner Ema (SVK-AŠ Bratislava)
2. Rošková Sonja Mária (SVK-AŠ Bratislava)
3. Cikatricisová Alžbeta (SVK-AŠ Bratislava)
3. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
5. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Lichancová Alica (SVK-Dukla Banská Bystrica)
7. Šustáková Laura (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Tobiszová Monika (SVK-Dukla Banská Bystrica)
9. Fejesová Veronika (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Macejáková Aneta (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Jakuboczyová tatiana (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord juniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

10.06.2018
5 družstiev zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠK 1903 Košice/

1. AŠ Bratislava 1 - /S.Čorej, Ma.Rečlo, Mi.Rečlo, S.Stolár/
2. AŠ Bratislava 2 - /O.Csizmadia, A.Novoroľník, G.Stroppiana/
3. BŠK Bratislava - /M.Adamka, L.J.Johanides, P.Kulka, M.Rázus/
4. Willard - /A.Inaš, R. Šteiniger, M.T.Zentko/
5. AŠ Bratislava 3 - /V.Purgiňa, M.Račický, S.Záhorčák/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord juniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

10.06.2018
26 pretekárov zo 7 klubov /Willard Košice, Dukla BB, AŠ Bratislava, KŠ Snina, BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠK 1903 Košice/

1. Rečlo Martin (SVK-AŠ Bratislava)
2. Rečlo Michal (SVK-AŠ Bratislava)
3. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
3. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
5. Stolár samuel (SVK-AŠ Bratislava)
6. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Szabó Karol (SVK-SK Malinovov)
8. Stroppiana Giulio (SVK-AŠ Bratislava)
9. Csizmadia Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
10. Račický Matej (SVK-AŠ Bratislava)
11. Čorej Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
12. Andrej Michael (SVK-KŠK 1903 Košice)
13. Vataha Samuel (SVK-KŠ Snina)
14. Gabera Erik (SVK-KŠK 1903 Košice)
15. Drenčák Adam (SVK-KŠK 1903 Košice)
16. Šur Samuel (SVK-Dukla Banská Bystrica)
17. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
18. Purgiňa Viktor (SVK-AŠ Bratislava)
19. Šteiniger Ronald (SVK-Willard Košice)
20. Köteles Bálint (SVK-KŠK 1903 Košice)
21. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
22. Novoroľník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
23. Kulka Peter (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
24. Záhorčák Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
25. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
26. Inaš Adam (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniorky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

09.06.2018
3 družstvá z 3 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Dukla Banská Bystrica/

1. AŠ Bla 1 - /R.Bursová, K.Belás, E.Kirchner, L.Somogyiová/
2. AŠ Bla 2 - /A.ikatricisová, N.Linderová, S.Rošková, H.Staňová/
3. BŠK Bl+DuklaBB - /A.Macejáková, M.Tobiszová, H.T.Žáková/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniorky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2018
11 pretekárok z 3 klubov /BŠK Bratislava, AŠ Bratislava, Dukla Banská Bystrica, STU Bratislava/

1. Rošková Sonja Mária (SVK-AŠ Bratislava)
2. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
3. Linderová Nina (SVK-
3. Lichancová Alica (SVK-Dukla Banská Bystrica)
5. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
6. Cikatricisová Alžbeta (SVK-AŠ Bratislava)
7. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Staňová Hanna (SVK-AŠ Bratislava)
9. Kirchner Ema (SVK-AŠ Bratislava)
10. Macejáková Aneta (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Tobiszová Monika (SVK-Dukla Banská Bystrica)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord seniori

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

09.06.2018
10 družstiev z 8 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Dunaj Bratislava, Willard Košice, KŠ Nová Dubnica, KŠ Snina, KŠK 1903 Košice, STU Bratislava/

1. AŠ Bratislava 1 - /S.Čorej, Ma.Rečlo, L.Šteis, S.Stolár/
2. BŠK Bratislava - /A.Berka, J.Cipár, A.Duduc, L.J.Johanides/
3. KŠ Snina - /M.Bocko, M, Kapráľ, M.Kazík/
4. BŠK+Dunaj - /M.Adamka, A.Gejmovský, M.Chlebík/
5. KŠK 1903 - /M.Andrej, A.Drenčák, D. Iván, P.Kravec/
6. AŠ Bratislava 2 - /M.Gregor, M.Purgiňa, V.Purgiňa, J.Uhlík/
7. KŠ ND - /D.Seko, J.Štofaník, S. Tomášek/
8. STU Bl - /S.Blanár, J.Joniak, A.Králik, R.Simeunovič/
9. Willard A - /M.Spišák, R.Šteiniger, M.T.Zentko/
10. Willard B - /A.Inaš, B.Stojka, J.Švehlík/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord seniori

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

09.06.2018
44 pretekárov z 12 klubov /BŠK Bratislava, STU Bratislava, ŠK 1903 Košice, KŠ Snina, AŠ Bratislava, KŠŠ Zvolen, Dunaj Bratislava, Willard Košice, KŠ Nová Dubnica, KŠ Malinovo, BA MPC SK, Dukla Banská Bystrica/

1. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Šteis Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
3. Králik Andej (SVK-STU Bratislava)
3. Joniak Jakub (SVK-STU Bratislava)
5. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Szalay Ján (SVK-BA_MPC SK)
7. Stolár Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
8. Rečlo Martin (SVK-AŠ Bratislava)
9. Johanides Lukáš Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
11. Seko Dárius (SVK-KŠ Nová Dubnica)
12. Uhlík Jaroslav (SVK-AŠ Bratislava)
13. Čorej Samuel (SVK-AŠ Bratislava)
14. Bocko Matúš (SVK-KŠ Snina)
15. Gejmovský Alexander (SVK-Dunaj Bratislava)
16. Szabó Karol (SVK-SK Malinovo)
17. Kazík Martin (SVK-KŠ Snina)
18. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
19. Berka Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
20. Kapráľ Martin (SVK-KŠ Snina)
21. Iván Dominik (SVK-KŠK 1903 Košice
22. Gregor Miloš (SVK-AŠ Bratislava)
23. Chlebík Michal (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
24. Gabera Erik (SVK-KŠK 1903 Košice)
25. Štofaník Ján (SVK-KŠ Nová Dubnica)
26. Červenka Richard (SVK-AŠ Bratislava)
27. Andrej Michael (SVK-KŠK 1903 Košice)
28. Palko František (SVK-ŠK Martinengo Bratislava)
29. Köteles Bálint (SVK-KŠK 1903 Košice)
30. Šur Samuel (SVK-Dukla Banská Bystrica)
31. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
31. Turan Andrej (SVK-AŠ Bratislava)
33. Kravec Pavol (SVK-KŠK 1903 Košice)
34. Tomášek Svetozár (SVK-KŠ Nová Dubnica)
35. Drenčák Adam (SVK-KŠK 1903 Košice)
36. Fabian Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
37. Šafárik Tibor (SVK-KŠK 1903 Košice)
37. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
39. Stojka Boris (SVK-Willard Košice)
40. Simeunovič rastislav (SVK-STU Bratislava)
41. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
42. Inaš Adam (SVK-Willard Košice)
43. Purgiňa Marian (SVK-AŠ Bratislava)
44. Šteiniger Ronald (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord kadetky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
3 družstvá z 3 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, KŠ Snina/

1. AŠ Bratislava - /R.Bursová, B.Lúčanová, S.Šemeláková/
2. BŠ Snina - /V.Grosrubatscherová, Ž.Grosrubatscherová, N.Hrustičová, M.Riedl/
3. BŠK Bratislava - /N.Cipárová, N.Jurkovičová, L.Šustáková, H.Žáková/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
11 pretekárok zo 4 klubov /BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠ Snina, AŠ Bratislava/

1. Bursová regina (SVK-AŠ Bratislava)
2. Cipárová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Grosrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
5. Grosrubatscher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
6. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
8. Šustáková Laura (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Erdőšyová Michaela (SVK-SK Malinovo)
10. Przeworska Wanda (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Lúčanová Beáta (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord kadeti

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
5 družstiev zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina/

1. AŠ Bratislava - /O.Csizmadia, A.Novoroľník, W.Pál, M.Rečlo/
2. BŠK Bratislava - /M.Adamka, M.Rázus, ARebro, J.Šváby/
3. Willard 1 - /M.Spišák, J.Švehlík, M.T.Zentko/
4. Willard 2 - /D.Adamkovič, A.Kostovčík, D.Ondo/
5. KŠ Snina - /T.Gazda, T.Petro, Š.Šimo/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
22 pretekárov zo 7 klubov /Willard Košice, KŠŠ Zvolen, AŠ Bratislava, KŠ Snina, BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠK 1903 Košice/

1. Novoroľník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Rečlo Michal (SVK-AŠ Bratislava)
3. Švehlík jakub (SVK-Willard Košice)
3. Csizmadia Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
5. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
7. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
8. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Zentko Matej Tadeáš (SVK-Willard Košice)
10. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
11. Sváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
13. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
14. Pál Wiliam (SVK-AŠ Bratislava)
15. Rebro Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
16. Adamkovič Daniel (SVK-Willard Košice)
17. Vitáloš Boldizsár (SVK-SK Malinovo)
18. Šimo Štefan (SVK-KŠ Snina)
19. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
20. Belička Lukáš (SVK-Willard Košice)
21. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
22. Domonkos András (SVK-SK Malinovo)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
2 družstvá zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, KŠ Snina, Willard Košice/

1. AŠ + Snina - /L.Árendáš, M.Riedl, S.Šemeláková/
2. Willard+BŠK - /V.Košťálová, E.Rosenbergerová, V.Struc/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
7 pretekárok z 5 klubov /BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠ Snina, AŠ Bratislava, Willard Košice/

1. Riedl Maria (SVK-KŠ Snina)
2. Semeláková Sofia (SVK-AŠ Bratislava)
3. Koštálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Paulechová Nina (SVK-SK Malinovo)
5. Struc Veronica (SVK-Willard Košice)
6. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
7. Arendáš Laura (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

08.06.2018
7 družstiev z 5 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, KŠŠ Zvolen/

1. KŠ Snina - /M.Hrustič, M.Koškovský, L.Sentiván/
2. AŠ Bratislava 2 - /J. Lichtner, Al. Neuschel, Ad. Neuschel/
3. AŠ Bratislava 1 - /O.Gajdoš, A.Grunert, D.Lepej, D.Pašš/
4. AŠ Bratislava 3 - /L.Čurda, A.Hromník, L.Mravec/
5. BŠK Bratislava - /M.Knepp, M.Marko, A.Rázus/
6. Willard - /M.Bánó, T.Fiačan, A.Karásek/
7. KŠŠ Zvolen - /J.M.Besson, E.Kašiak, T.Kašiak/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

08.06.2018
22 pretekárov z 5 klubov /Willard Košice, KŠŠ Zvolen, AŠ Bratislava, KŠ Snina, BŠK Bratislava/

1. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
2. Neuschel Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
3. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Rázus Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
6. Neuschel Alex (SVK-AŠ Bratislava)
7. Gajdoš Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
8. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
9. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
10. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
11. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
13. Koškovský Martin (SVK- KŠ Snina)
14. Besson Ján Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
15. Hromník Adam (SVK- AŠ Bratislava)
16. Lepej Dominik (SVK-AŠ Bratislava)
17. Čurda Lukáš (SVK- AŠ Bratislava)
18. Fiačan Tomáš (SVK- Willard Košice)
19. Marko Martin (SVK- BŠK Martinengo Bratislava)
20. Bano Matúš (SVK- Willard Košice)
21. Kašiak Eliáš (SVK- KŠŠ Zvolen)
22. Kašiak Tadeáš (SVK-KŠŠ Zvolen)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

07.06.2018
2 družstvá zo 4 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, KŠ Snina, SK Malinovo/

1. Malinovo + AŠ - /M.Erdőšyová, T.Mančíková, N.Paulechová/
2. Snina+BŠK - /V.Grosrubatscher, N.Jurkovičová, M.Riedl/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

07.06.2018
7 pretekárok zo 4 klubov /BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠ Snina, AŠ Bratislava/

1. Grosrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
2. Riedl Maria (SVK-KŠ Snina)
3. Paulechová Nina (SVK-SK Malinovo)
3. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Koštálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Mančíková Tamara (SVK-AŠ Bratislava)
7. Erdőšyová Michaela (SVK-SK Malinovo)

Resultatsres

Majstrovstvá Slovenska družstiev - kord starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska družstiev - Bratislava /SVK/

07.06.2018
4 družstvá z 5 klubov /AŠ Bratislava, BŠK Bratislava, Willard Košice, KŠ Snina, SK Malinovo/

1. Willard+Snina - /J.Lúčan, B.Špaček, O.Vlachovič/
2. BŠK Bratislava - /S.Demek, J.Krasnovský, O.Przeworski/
3. SK Malinovo - /D.Bugár, A.Domonkos, B.Vitálos/
4. AŠ Bratislava - /J. Lúčan, B.Špaček, O.Vlachovič/

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

Majstrovstvá Slovenska - Bratislava /SVK/

07.06.2018
13 pretekárov zo 6 klubov /BŠK Bratislava, SK Malinovo, KŠŠ Zvolen, KŠ Snina, Willard Košice, AŠ Bratislava/

1. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
2. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Vitalos Boldizsár (SVK-SK Malinovo)
5. Domonkos András (SVK-KŠ Malinovo)
6. Demek Samuel (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)
8. Vlachovič Ondrej (SVK-AŠ Bratislava)
9. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
10. Lúčan Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
11. Przeworski Oliver (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
12. Špaček Bernard (SVK-AŠ Bratislava)
13. Homola Maximilán (SVK-KŠŠ Zvolen)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty Grand Prix - Kosice /SVK/

03.06.2018
8 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
2. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Grosrubatcher Viera (SVK-KŠ Snina)
3. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)
5. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
6. Fodor Daniel (SVK-KŠK 1903 Košice)
7. Lúčan jakub (SVK-AŠ Bratislava)
8. Stašš Róbert (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty Grand Prix - Košice /SVK/

03.06.2018
15 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
2. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
3. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
5. Šemeláková Sofia (SVK-AŠ Bratislava)
6. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
7. Gajdoš Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
8. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
9. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
10. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
11. Gerbocová Anna (SVK-KŠ Snina)
12. Lepej Dominik (SVK-AŠ Bratislava)
13. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
14. Kosťun Ladislav (SVK-KŠ Snina)
15. Petrovský Gregor (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty Grand Prix - Košice /SVK/

03.06.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Rázus Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Bánó Matúš (SVK-Willard Košice)
3. Hrunený Filip (SVK-Klub šermu Snina)
3. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
5. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
6. Gerboc Jozef (SVK-SVK-Klub šermu Snina)
7. Struc Veronica (SVK-Willard Košice)
8. Kazík Jakub (SVK-Klub šermu Snina)
9. Galajda Oliver (SVK-Klub šermu Snina)
10. Josay Tomáš (SVK-KŠK 1903 Košice)
11. Lavušová Emma (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty Východ IV - Snina /SVK/

26.05.2018
5 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
2. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Grosrubatcher Viera (SVK-KŠ Snina)
4. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)
5. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty Východ IV - Snina /SVK/

26.05.2018
7 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
2. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
3. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
4. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
5. Hrustič Martin (SVK-KŠ Šnina)
6. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
7. Kosťun Ladislav (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty Východ IV - Snina /SVK/

26.05.2018
10 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Galajda Oliver (SVK-Klub šermu Snina)
2. Gerboc Jozef (SVK-SVK-Klub šermu Snina)
3. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
3. Struc Veronica (SVK-Willard Košice)
5. Hrunený Filip (SVK-Klub šermu Snina)
6. Kazík Jakub (SVK-Klub šermu Snina)
7. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
8. Harmaňoš Ján (SVK-Klub šermu Snina)
9. Lavušová Emma (SVK-Willard Košice)
10. Kováčová Vanesa (SVK-Klub šermu Snina)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord staršie žiačky

Memoriál Majstra Bokesa 2018 - Bratislava /SVK/

20.05.2018
3 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Šemeláková Sofia (SVK-AŠ Bratislava)
2. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Koštálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord starší žiaci

Memoriál Majstra Bokesa 2018 - Bratislava /SVK/

20.05.2018
14 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
2. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
5. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)
6. Przeworski Oliver (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Vlachovič Ondrej (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Lúčan Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
10. Špaček Bernard (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
11. Šuchma Roman (SVK-KŠ Zvolen)
12. Beňovský Ondrej (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
13. Homola Maximilián (SVK-KŠ Zvolen)
14. Gešvantner Hugo (SVK-AŠ Bratislava

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Memoriál Majstra Bokesa 2018 - Bratislava /SVK/

19.04.2018
7 pretekárok z 1 štátu /SVK/

1. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
2. Grosrubatcher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
3. Grosrubatcher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
3. Žáková Hana Tamara (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
5. Lúčanová Beáta (SVK-AŠ Bratislava)
6. Šustáková Laura Alice (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Przeworska Wanda (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Memoriál Majstra Bokesa 2018 - Bratislava /SVK/

19.05.2018
16 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Novoroľník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
2. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Spišák Martin (SVK-Willard Košice) Rečlo Michal (SVK-AŠ Bratislava)
3. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
5. Zentko Matej (SVK-Willard Košice) Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)
6. Sopoliga Michal (SVK-KŠ 1903 Košice)
7. Csizmadia Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
8. Pál William (SVK-AŠ Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
12.Kraskovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
13. Gečevský Markus (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
14. Šimo Štefan (SVK-KŠ Snina)
15. Belička Lukáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
16. Adamkovič Daniel (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Memoriál Majstra Bokesa 2018 - Bratislava /SVK/

19.05.2018
3 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
2. Koštálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Memoriál Majstra Bokesa 2018 - Bratislava /SVK/

19.05.2018
19 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
2. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
3. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Besson Ján Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
5. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Rázus Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
8. Lichtner Jakub (SVK-AŠ Bratislava)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
10. Gajdoš Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
11. Neuschel Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
12. Neuschel Alex (SVK-AŠ Bratislava)
13. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
14. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
15. Čurda Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
16. Lepej Dominik (AŠ Bratislava)
17. Palko Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
18. Kasiak Eliáš (SVK-KŠŠ Zvolen )
19. Kasiak Tadeáš (SVK-KŠŠ Zvolen)

Resultatsres

Akademické majstrovstvá SR - kord ženy

Akademické Majstrovstvá SR - Bratislava /SVK/

03.05.2018
4 pretekárky z 1 štátu /SVK/

1. Bitterová Kitti (SVK-KŠ Šamorín)
2. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
3. Macejáková Aneta (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Gabašová Eva (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Akademické majstrovstvá SR - kord muži

Akademické Majstrovstvá SR - Bratislava /SVK/

03.05.2018
16 pretekárov z 1 štátu /SVK/

1. Duduc Alex (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Šteis Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Johanides Lukáš (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Stolár Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Michalík Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Szalay Ján (SVK-MPC Bratislava)
7. Kapráľ Martin (SVK-Klub šermu Snina)
8. Szabó Karol (SVK-SK Malinovo)
9. Cipár Ján (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
10. Blanár Samuel (SVK-STU Bratislava)
11. Rečlo Martin (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
12. Gerši Tomáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
13. Cikatricis Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
14. Simeunovič Rastislav (SVK-STU Bratislava)
15. Joniak Jakub (SVK-STU Bratislava)
16. Lapes Pavel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty V - Bratislava /SVK/

28.04.2018
12 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
2. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
3. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Vlachovič Ondrej (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Šuchma Roman (SVK-KŠ Zvolen)
6. Domonkos András (SVK-SK Malinovo)
7. Lúčan Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Špaček Bernard (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
9. Mančíková Tamara (SVK-AŠ Bratislava)
10. Homola Maximilian (SVK-KŠ Zvolen)
11. Beňovský Ondrej (SVK-AŠ Bratislava)
12. Gešvantner Hugo(SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty V - Bratislava /SVK/

28.04.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Grunert Adrian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Lichtner Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Mocko Tomáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Šemeláková Sofia (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Lepej Dominik (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
6. Besson Ján Marcel (SVK-KŠ Zvolen)
7. Gajdoš Oliver (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Čurda Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
9. Kasiak Eliáš (SVK-KŠ Zvolen)
10.Mravec Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
11. Pašš David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty V. - Bratislava /SVK/

28.04.2014
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Rázus Adam (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
3. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
3. Marko Martin (BŠK Bratislava)
5. Chudý Michal (AŠ Bratislava)
6. Lavušová Ema (Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadetky

Pačenovského memoriál - Košice /SVK/

14.04.2018
7 pretekárok z 2 štátov /SVK, UKR/

1. Bursová Regina (SVK-AŠ Bratislava)
2. Chmereka Daria (UKR)
3. Grosrubatcher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
3. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)
5. Grosrubatcher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
6. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Lúčanová Beáta (SVK-AŠ Bratislava)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord kadeti

Pačenovského memoriál - Košice /SVK/

14.04.2018
20 pretekárov zo 4 štátov /CZE, POL, SVK, UKR/

1. Sopoliga michal (SVK-KŠ 1903 Košice)
2. Bezkorovianyi Daniel (UKR)
3. Rečlo Michal (SVK-AŠ Bratislava)
3. Csizmadia Oliver (SVK-AŠ Bratislava)
5. Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)
6. Zentko Matej (SVK-Willard Košice)
7. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Smitka Jan (CZE-Sokol Plzeň)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Novoroľník Adam (SVK-AŠ Bratislava)
10. Šimo Štefan (SVK-KŠ Snina)
11. Adamkovič Daniel (SVK-Willard Košice)
12. Bednár Tomáš (SVK-KŠ Snina)
13. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
14. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
15. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
16. Belička Lukáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
17. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
18. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
19. Balázsi Andrej (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladšie žiačky

Pačenovského memoriál - Košice /SVK/

14.04.2018
13 pretekárok z 2 štátov /SVK, UKR/

1. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
2. Fatula Julia (UKR)
3. Kushtan Kseniya (UKR)
3. Rusyn Anastasiia (UKR)
5. Metsher Karina (UKR)
6. Horetska Natalia (UKR)
7. Brianyk Oleksandra (UKR)
8. Kolcúnová Liliana (SVK-Willard Košice)
Umiestnenia našich pretekárok:
9. Koštálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Gerbócová Anna (SVK-KŠ Snina)
12. Rosenbergerová ella (SVK-Willard Košice)
13. Struc Veronika (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Slovenský pohár - kord mladší žiaci

Pačenovského memoriál - Košice /SVK/

14.04.2018
19 pretekárov z 2 štátov /SVK, UKR/

1. Lepkanych Kyryl (UKR)
2. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
3. Grunert Adrian (SVK-AŠ Bratislava)
3. Hrustič Martin (SVK-KŠ Snina)
5. Prisiazhnyi Stanislav (UKR)
6. Neuschel Adrián (SVK-AŠ Bratislava)
7. Mravec Lukáš (SVK-AŠ Bratislava)
8. Prylypko Maksim (UKR)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Pašš David (SVK-AŠ Bratislava)
10. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
11. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
12. Besson Ján Marcel (SVK-KŠŠ Zvolen)
13. Bánó Matúš (SVK-Willard Košice)
14. Lepej Dominik (AŠ Bratislava)
15. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
16. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
17. Kasiak Tadeáš (SVK-KŠŠ Zvolen)
18. Kasiak Eliáš (SVK-KŠŠ Zvolen )
19. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord seniori

Birmingham International Fencing Tournament - Birmingham /GBR/

01.04.2018
98 pretekárov zo 6 štátov /GBR, HKG, IRL, JAM, NZL, SVK/

1. Hay Chris (GBR)
2. Grover Eliot (GBR)
3. Johnston Calum (GBR)
3. Scrimshaw Jason (GBR)
5. East Will (GBR)
6. Morris George (GBR)
7. Tannock Neil (GBR)
8. Papadopoulos Alex (GBR)
Umiestnenia našich pretekárov:
12. Kazík Tomáš (SVK-KŠ Snina)
49. Gerbóc Ján (SVK-KŠ Snina)
70. Kováč Peter (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty Východ III - Snina /SVK/

24.03.2018
6 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
2. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
3. Grosrubatcher Viera (SVK-KŠ Snina)
4. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)
5. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
6. Gerbóc Dávid (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty Východ III- Snina /SVK/

24.03.2018
9 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Sentiván Lukáš (SVK-KŠ Snina)
2. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
3. Hrustič Martin (SVK-KŠ Šnina)
4. Koškovský Martin (SVK-KŠ Snina)
5. Gerbocová Anna (SVK-KŠ Snina)
6. Riedl Mária (SVK-KŠ Snina)
7. Ganaj Gabriel (SVK-KŠ Snina)
8. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
9. Gaľa Alexander (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty Východ III - Snina /SVK/

24.03.2018
13 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Galajda Oliver (SVK-Klub šermu Snina)
2. Bánó Matúš (SVK-Willard Košice)
3. Gerboc Jozef (SVK-SVK-Klub šermu Snina)
4. Struc Veronica (SVK-Willard Košice)
5. Kazík Jakub (SVK-Klub šermu Snina)
6. Hrunený Filip (SVK-Klub šermu Snina)
7. Harmaňoš Ján (SVK-Klub šermu Snina)
8. Gore Timotej (SVK-Klub šermu Snina)
9. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
10. Jarný Tomáš (SVK-Willard Košice)
11. Fiačan Tomáš (SVK-Willard Košice)
12. Kováčová Vanesa (SVK-Klub šermu Snina)
13. Altinawi Abrahám (SVK-Klub šermu Snina)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U14

Hľadáme šermiarske talenty - Bratislava /SVK/

17.03.2018
11 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Krasnovský Juraj (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
2. Vitálos Boldizsár (SVK-SK Malinovo)
3. Domonkos András (SVK-SK Malinovo)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
5. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
6. Przeworski Oliver (SVK-BŠK Malinovo)
7. Lúčan Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Šindelář Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
9. Paulechová Nina (SVK-SK Malinovo)
10. Jurkovičová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Erdősiová Michaela (SVK-SK Malinovo)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U12

Hľadáme šermiarske talenty - Bratislava /SVK/

17.03.2018
13 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Karásek Adam (SVK-Willard Košice)
2. Grunert Adrian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Mravec Lukáš (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
3. Pašš David (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
5. Knepp Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
6. Lepej Dominik (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Hromník Adam (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
8. Dembický Daniel (SVK-Willard Košice)
9. Neuschel Adrian (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
10. Košťálová Viola (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
11. Lichtner Jakub (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
12. Gajdoš Oliver (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
13. Kiss Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Slovenský turnaj - kord U10

Hľadáme šermiarske talenty - Bratislava /SVK/

17.03.2018
5 pretekárov/ok z 1 štátu /SVK/

1. Neuschel Alex (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Marko Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
3. Bánó Matúš (SVK-Willard Košice)
3. Rosenbergerová Ella (SVK-Willard Košice)
5. Struc Veronika (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord juniori

Majstrovstvá európy juniorov - Sochi /RUS/

08.03.2018
91 pretekárov z 29 štátov /ARM, AUT, AZE, BEL, BUL, CRO, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, LTU, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Di Veroli Davide (ITA)
2. Nagy Dávid (HUN)
3. Philippe Arthur (FRA)
3. Biro Alexander (AUT)
5. Paolini Giacomo (ITA)
6. Loyola Neisser (BEL)
7. Eskov Russian (EST)
8. Cuomo Valerio (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
71. Rečlo Martin (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord kadeti

Majstrovstvá európy kadetov - Sochi /RUS/

03.03.2018
100 pretekárov z 29 štátov /ARM, AUT, AZE, BEL, BLR, BUL, CYP, CZE, DEN, ESP, EST, FIN, GBR, GER, GRE, HUN, ISR, ITA, LUX, NED, NOR, POL, POR, ROU, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR/

1. Di Veroli Davide (ITA)
2. Shvelidze Dmitriy (RUS)
3. Biro Alexander (AUT)
3. Veltrup Paul (GER)
5. Greco Simone (ITA)
6. Geisser Leon (GER)
7. Brykner Matyas (CZE)
8. Socha Jan (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
72. Rečlo Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
83. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)

Resultatsres

Majstrovstvá Európy - kord kadetky

Majstrovstvá európy kadetov - Sochi /RUS/

02.03.2018
80 pretekárok z 25 štátov /ARM, AUT, AZE, BEL, BLR, CZE, DEN, EST, FIN, GBR, GER, HUN, ISR, IRL, ITA, LET, NED, POL, ROU, RUS, SVK, SUI, SWE, TUR, UKR/

1. Muhari Eszter (HUN)
2. Dékány Kinga (HUN)
3. Staszulonek Karoline (POL)
3. Kowalczyk Sara Marie (ITA)
5. Büki Lili (HUN)
6. Pizzini Alessia (ITA)
7. Sadova Dariia (UKR)
8. Zelentsova Anastasiia (UKR)
Umiestnenia našich pretekárov:
28. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord staršie žiačky

30. ročník Zemplín Open 2018 - Belá nad Cirochou /SVK/

11.02.2018
4 pretekárky z 2 štátov /SVK, UKR/

1. Rusyn Anastasia (UKR)
2. Kushtah Ksenia (UKR)
3. Fatyla Julia (UKR)
3. Grossrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord starší žiaci

30. ročník Zemplín Open 2018 - Belá nad Cirochou /SVK/

11.02.2018
9 pretekárov z 2 štátov /SVK, UKR/

1. Prisyazhnyj Stanislav (UKR)
2. Kohút Matej (SVK-KŠ Snina)
3. Egorov Martin (UKR)
3. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)
5. Rusyn Maxim (UKR)
6. Demek Samuel (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Romanovsky Volodymir (UKR)
8. Gerboc Dávid (SVK-KŠ Snina)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Miško Marek (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord kadetky

23. ročník Snina Open 2018 - Belá nad Cirochou /SVK/

10.02.2018
4 pretekárky z 2 štátov /POL, SVK/

1. Pekalska Jagoda (POL)
2. Grossrubatscher Vieroslava (SVK-KŠ Snina)
3. Grossrubatscher Želmíra (SVK-KŠ Snina)
3. Hrustičová Natália (SVK-KŠ Snina)

Resultatsres

Medzinárodný turnaj - kord kadeti

23. ročník Snina Open 2018 - Belá nad Cirochou /SVK/

10.02.2018
15 pretekárov z 2 štátov /POL, SVK/

1. Rečlo Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
2. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
3. Frydrych Kacper (POL)
3. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
5. Zentko Matej (SVK-Willard Košice)
6. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
7. Adamkovič Daniel (SVK-Willard Košice)
8. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
Umiestnenia našich pretekárov:
9. Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)
10. Bednár Tomáš (SVKKŠ Snina)
12.Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
14. Šimo Štefan (SVK-KŠ Snina)
15. Baláži Andrej (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Svetový pohár - kord seniorky

Grand Prix Bratislava - Bratislava /SVK/

04.02.2018
129 pretekárok z 30 štátov /AUS, AUT, CAN, CYP, CRC, CRO, COL, CZE, EST, FIN,FRA, GBR, GER, GRE, HKG, HUN, ITA, LTU, NED, NOR, POL, SGP, SRB, SVK, SWE, UKR, USA, VEN/

1. Embrich Irina (EST)
2. Gao Cindy (CAN)
3. Guo Zhi Shan (CAN)
3. Kuusk Kristina (EST)
5. Multerer Ricarda (GER)
6. Stepanyan Natalia (UKR)
7. Zagala Jagoda (POL)
8. Werner Kristin (GER)
Umiestnenia našich pretekárok:
24. Hunčárová Katarína (SVK-KŠ Snina)
107. Krsňáková lucia (SVK-Dukla Banská Bystrica)
112. Kameniščáková Ida (SVK-STU Bratislava)
120. Linderová Nina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
129. Macejáková Aneta (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniorky družstvá

Grand Prix Bratislava - Bratislava /SVK/

04.02.2018
17 družstiev zo 17 štátov /CHI, CZE, EST, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, KAZ, POL, ROU, RUS, SUI, SVK, UKR, USA/

1. USA - /Candreva, Mangano, Vanbenthuysen,Vierheller/
2. ITALY - /Bozza, Cagnin, De Marchi, Isola/
3. RUSIA - /Kesaeva, Soldatova, Tarasova, Yasinkaya/
4. FRANCE - /Lucani, Nabeth, Vanryssel, VonKersenbrock/
5. ISRAEL - /Botvinik, Gavrielko, Hecht, Kanevski/
6. UKRAINE - /Chorniy, Gryschylk, Sliusareva, Varfolomeyeyeva/
7. HUNGARY - /Borsody, Dékány, Nagy, Petri/
8. GREAT BRITAIN - /Lawson, Plant, Powell, Shefield/
Umiestnenie nášho družstva:
17. SLOVAKIA - /R.Bursová,Cikatricisová, S.Rošková, L. Sasváriová/

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniorky

Grand Prix Bratislava - Bratislava /SVK/

03.02.2018
186 pretekárok z 30 štátov /AUT, BEL, CAN, CHI, CRO, COL, CRC, CZE, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ISR, ITA, KAZ, NOR, POL, ROU, RUS, SRB, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA, VEN)

1. Bozza Alexandra (ITA)
2. Kesaeva Marina (RUS)
3. Nabeth Camille (FRA)
3. Benea Bianca (ROU)
5. Loit Karoliine (EST)
6. De Marchi Eleonora (ITA)
7. Botvinik Yana (ISR)
8. Pawlowska Dominika (POL)
Umiestnenia našich pretekárok:
108. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
152. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
178. Sasváriová Laura (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
181. Cikatricisová Alžbeta (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
186. Macejáková Aneta (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Wawel dragon Trophy - Krakow /POL/

28.01.2018
206 pretekárok z 29 štátov /AUS, AUT, BEL, BRA, BUL, CHI, COL, CZE, DEN, EGY, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, IRL, ITA, JOR, JPN, LTU, NED, POL, ROU, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Klasik Alicja (POL)
2. Chavigny Sophie (UKR)
3. Szarvas Rita (HUN)
3. Terayama Tamaki (JPN)
5. Vermuelle Emily (USA)
6. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
7. Rausch Ariana (USA)
8. Ghica Andrada (ROU)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Wawel Dragon Trophy - Krakow /POL/

27.01.2018
217 pretekárov z 31 štátov /AUS, AUT, BEL, BRA, BUL, CHI, COL, CYP, CZE, EGY, FIN, FRA, GBR, GER, HKG, ITA, JAM, JOR, JPN, LTU, NED, POL, POR, ROU, SLO, SUI, SVK, SWE, TUR, UKR, USA/

1. Messien Alexis (FRA)
2. Lawson Nicholas (USA)
3. Herbst Isaac (USA)
3. Remondini Dario (ITA)
5. Frazao Filipe (POR)
6. Hansen Jonas (USA)
7. Socha Jan (POL)
8. Noganowicz Karol (POL)
Umiestnenia našich pretekárov:
15. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
174. Rečlo Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
181. Adamka Matej (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

14.01.2018
43 družstiev zo 17 štátov /AUS, AUT, BLR, CAN, FIN, FRA, GER, GRE, HUN, ISR, NOR, POL, ROU, RUS, SUI, SVK, UKR/

1. UKRAINE - /A. Derkach, R.Hasanov, M.Karychenko, M.Syrota/
2. SWITZERLAND - /H.Favre, I.Hauri, M.Wicht, L.Zybach/
3. FRANCE - /I.Bayram, T.Chotin, K. Jean Joseph, A.Messien/
4. HUNGARY - /L. Bartko, Zs.Keszthelyi, M.Nagy, M.Osman Touson/
5. RUSSIA 1 - /I.Glyamshin, E.Lomaga, M.Potapov, D.Shvelidze/
6. HUNGARY 3 - /D.Kauker, B.Ko, D.Kovács/
7. GREECE - /T.Avramidis, F.Gkogkos, D.Kritikos, I.Markopoulos/
8. ROMANIA - /R.Craciun, M.Petre, D.Popa, D.Statie/
Umiestnenie nášho družstva:
35. MIX -SVK+AUS - /M.Sopoliga, M.Zentko, Z.Jowett/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky družstvá

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

13.01.2018
39 družstiev zo 15 štátov /AUS, BEL, BLR, CAN, FIN, GER, GRE, HUN, ISR, POL, ROU, RUS, SUI, SVK, UKR/

1. HUNGARY - /L.Buki, B.Kolczonay, K.Dékány, E.Muhari/
2. ISRAEL - /A. Bogdanov, Y.B.Dror, N.Feygin, E.Galper/
3. RUSIA 1 - /A.Balyagina, M. Bavuge-Khabimana, E.Minnullina, A.Vorobeva/
4. UKRAINE - /A.Chernyshova, K.Chorniy, D.Sadova, A.Zelentsova /
5. RUSSIA 4 - /I.Bekmurzova, A.Liakhova, V.Mosina, M.Suchkova/
6. ROMANIA - /C.Constantinescu, T.Enache, A.Ghica, M.Leonte/
7. SWITZERLAND - /A.Bouillant, G.Sapin, E.Gabutti, E.Villiger/
8. ROMANIA 2 - /R.Axinte, I.Draghici, A.M.Melintescu, D.Zota/
Umiestnenie nášho družstva:
34. SLOVAKIA - /R.Bursová, N.Cipárová, L.A.Šustáková/

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadeti

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

13.01.2018
287 pretekárov z 35 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, CAN, COL, CRO, CYP, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, CHN, ISR, JAM, LTU, LUX, NOR, POL, ROU, RUS, SGP, SLO, SRB, SRI, SUI, SVK, TUR, UKR/

1. Tolasov Artur (RUS)
2. Biro Alexander (AUT)
3. Avramidis Theodoros (GRE)
3. Brykner Matyas (CZE)
5. Keszthelyi Zsombor (HUN)
6. Gormaz Javier Ivan (ESP)
7. Kovács Dániel (HUN)
8. Sárosdi Soma (HUN)
Umiestnenia našich pretekárov:
61. Sopoliga Michal (SVK-KŠK 1903 Košice)
128. Rečlo Michal (SVK- Akadémia šermu Bratislava)
181. Zentko Matej (SVK-Willard Košice)
196. Hunčár Ľubomír (SVK-KŠ Snina)
210. Spišák Martin (SVK-Willard Košice)
255. Adamovič Daniel (SVK-Willard Košice)
255. Kostovčík Alex (SVK-Willard Košice)
271. Gazda Tomáš (SVK-KŠ Snina)
277. Švehlík Jakub (SVK-Willard Košice)
279. Petro Tomáš (SVK-KŠ Snina)
282. Šváby Jakub (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
283. Rázus Martin (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
287. Ondo Daniel (SVK-Willard Košice)

Resultatsres

Európsky pohár - kord kadetky

Coupe du Danube - Bratislava /SVK/

12.01.2018
241 pretekárok z 29 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BUL, CAN, COL, CRO, CZE, ESP, FIN, FRA, GBR, GER, GRE, HUN, IRL, ISR, LTU, POL, ROU, RUS, SGP, SRB, SUI, SVK, TUR, UKR, USA/

1. Buki Lili (HUN)
2. Bavuge Khabimama Milen (RUS)
3. Zozulya Christina (CAN)
3. Bekmurzova Iana (RUS)
5. Muhari Eszter (HUN-MTK Budapest)
6. Wasiak Axelle (BEL)
7. Turakalina Natalia (RUS)
8. Mbiim Solene (FRA)
Umiestnenia našich pretekárok:
100. Bursová Regina (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
234. Cipárová Nataša (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
237. Šustáková Laura (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)

Resultatsres

Svetový pohár - kord juniorky

Alpe Adria Pokal - Udine /ITA/

07.01.2018
147 pretekárok z 25 štátov /AUS, AUT, BEL, BRA, COL, CRO, CZE, EGY, ESP, FRA, GBR, HUN, ITA, JAM, LBN, NOR, ROU, RUS, SGP, SRB, SUI, SVK, SWE, UKR, VEN/

1. Isola Federica (ITA)
2. Predescu Alexandra (ROU)
3. Borsody Emma (HUN)
3. Chorniy Kateryna (UKR)
5. Cagnin Beatrice (ITA)
6. Kesaeva Marina (RUS)
7. Zivanovic Jovana (SRB)
8. Rizzi Andrea Vittoria (ITA)
Umiestnenia našich pretekárok:
132. Rošková Sonja (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Svetový pohár - kord juniori

Alpe Adria Pokal - Udine /ITA/

06.01.2018
188 pretekárov z 32 štátov /AUS, AUT, BEL, BLR, BRA, BUL, COL, CRO, CZE, DEN, EGY, ESP, EST, FIN, FRA, GBR, GER, HUN, ITA, LBN, MAS, NED, NOR, POL, ROU, RUS, SLO, SRB, SUI, SVK, SWE, VEN/

1. Jurka Jakub (CZE-Dukla Olomouc)
2. Andrásfi Tibor (HUN)
3. Debnár Gergely (HUN)
4. Guzhiev Egor (RUS)
5. Gazzaniga Giacomo (ITA)
6. Balzano Marco (ITA)
7. Kolanczyk Wojciech (POL)
8. Diliberto Luca (ITA)
Umiestnenia našich pretekárov:
87. Rečlo Martin (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
120. Stolár Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
129. Szabó Karol (SVK-Slovenský šerm Malinovo)
171. Čorej Samuel (SVK-Akadémia šermu Bratislava)
185. Rečlo Michal (SVK-Akadémia šermu Bratislava)

Slovenský pohár - kord seniori

Memoriál Vratislava a Františka Jandy - Praha /CZE/

06.01.2018
75 pretekárov z 2 štátov /CZE, SVK/

1. Pokorný Richard (CZE-USK Praha)
2. Čapek Martin (CZE-SC Praha)
3. Čupr Michal (CZE-Slávia Litoměřice)
4. Seidl Julián (CZE-SC Praha)
5. Pitra Pavel (CZE-SC Praha)
6. Bilko Martin (CZE-Dukla Praha)
7. Duduc Alex Vladimír (SVK-BŠK Martinengo Bratislava)
8. Levi Jozef (CZE-Dukla Praha)

Resultatsres

Partneri zväzu:

About Us | Site Map | Contact slovak-fencing.sk | Contact Us | ©2006 Grandiflorum webs