Preskočiť na obsah Preskočiť na ľavý panel Preskočiť na pätičku

Správy pre médiá

Majstrovstvá Európy kadetov/iek a juniorov/iek
Poreč /CRO/ 22.02. – 29.02.2020

 

Zloženie výpravy:

Vedúci výpravy:
Jozef NAGY
Tréneri:
Marcela LESSOVÁ – osobná trénerka Gaii Cantucci
David KRÁLIK – osobný tréner Veroniky Králikovej

Pretekári/ky:

Fleuret kadeti:
Arpád FAZEKAS /KŠ Šamorín/ – 14. miesto v EPK (131 bodov)
Leopold KUCHTA /KŠ Šamorín/ – 27. miesto v EPK (101 bodov)                                                                                                                                                                       Bendegúz GYÖRGY /KŠ Šamorín/ – 49. miesto v EPK (70 bodov)                                                                                                                                                             Ákos PIRK /KŠ Šamorín/ – 111. miesto v EPK (26 bodov)

Fleuret kadetky:
Barbara BODA /KŠ Šamorín/ – 65. miesto v EPK (43 bodov)
Rebeka CSÉFALVAYOVÁ /KŠ Šamorín/ – 73. miesto v EPK (38 bodov)

Fleuret juniori:
Zoltán SÁRMÁNY /KŠ Šamorín/ – 153.miesto v SPJ (8 bodov)

Fleuret juniorky:
Gaia CANTUCCI /STU Bratislava/ – 90. miesto v SPJ (15 bodov)
Veronika KRÁLIKOVÁ /STU Bratislava/ – 133. miesto v SPJ (10 bodov)

PROGRAM SÚŤAŽÍ:

Pondelok, 13.07.2015:
10:00 – Šabľa ženy – vyraďovacie kolá
12:30 – Šabľa muži – vyraďovacie kolá

Utorok 23.02.2020:
09:00 – Fleuret kadeti – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž (A.Fazekas, L.Kuchta, B.György, Á.Pirk)
11:00 – Kord kadetky – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž 

Streda 24.02.2020:
11:00 – Fleuret kadetky – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž (B.Boda, R.Cséfalvayová)
12:10 – Šabľa kadeti – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž

Štvrtok, 25.02.2020:
09:00 – Fleuret kadeti družstvá – hlavná súťaž (SLOVENSKO- A.Fazekas, L.Kuchta, B.György, Á.Pirk )
09:00 – Kord kadeti družstvá – hlavná súťaž
12:00 – Šabľa kadetky družstvá – hlavná súťaž

Piatok, 28.02.2020:
09:00 – Fleuret juniori – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž (Z.Sármány)
11:00 – Kord juniorky – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž

Sobota, 29.02.2020:
11:00 – Fleuret juniorky – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž (G.Cantucci, V.Králiková)
12:10 – Šabľa kadeti – vyraďovacie kolá, následne hlavná súťaž

Ďalšie informácie a online výsledky nájdete na webovej stránke Majstrovstiev Európy kadetov a juniorov 2020: http://www.porecfencing2020.com

!!!ŽELÁME VEĽA ÚSPECHOV!!!